• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky je tam PINĎOUR :sunglasses: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

vŠECHNO JE OK :slight_smile:

jsem šťastná jako blecha,

pohyby vám vysvětlím vzápětí :wink:
8. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
NEKECEJ??????? :slight_smile:
No tak to je SUPER to mám radoswt s tebou, tak honem honem popisuj, chci jít do sprchy a ani kvůli tobě nemůžu pořád čekám.To tak to mám fakt radost za tebe, jupííí :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
Ájo sakra ty mě nervuješ kde jsi pořád tě všude vyhlížím a ty nikde.
Takže mám od rána ten samý problém jako ty když jsi nervózní.
Tak co mluv.
8. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak ještě ať ta Eliška příjde s dobrýma zprávama :slight_smile:
8. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Samozřejmě že přijde s perfektníma zprávama. Vždyt to je jasné na tom není nic zvláštního.
Miminka nám krásně rostou :grinning:
8. bře 2010 v 10:48  • Odpověz
tak s pohyby je to tak - mám placentu vepředu, což trošičku tu citlivost snižuje a hlavně miminko mi neleží od boku do boku, ale hlava pod prsama a nohy dole, takže pan doktor říkal, že má tolik místa, že je logické že nic necítím... takže asi tak, ale jsme zdravoučký jako buci a hlavně že máme toho pindíka :sunglasses: :dizzy_face:
manžel na ten UTZ koukal jako JOJO, a pak když řekli že tam něco visí pod zadečkem, tak se mu úplně rozzářili očíčka, mě samo taky :grinning:
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Počkej ted to čtu znovu ten tvůj příspěvek. Ájo sakra jaký pindour? To má být označení toho miminka nebo něčeho jiného?

To nemyslíš vážně mě se zdálo že čekáš holčičku. Když říkám že je to holka tak je to holka, to byla jen pupeční šnůra.
8. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Aji-jé,já mam radost s tebou,že to tak všechno dobře dopadlo a že je to chlapeček!!!! No vidíš,jsme ti to tady říkaly a co ta placenta?
Lussy-ahojky,já mám dnes noční,ale pak jdu až v pátek,takže ok.Už jsem od pěti vzhůru,a tak už mám vyžehleno a budu vařit špenátové lasagne. :slight_smile: .Takže u vás tak sněží,jo? No tady na jihu je sluníčko,ale po ránu tedy pěkně mrzlo,my měli -13°C.Už je ti lépe? Jak si měla ty nevolnosti?
Sabí-a co ty? Co holky?
8. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
ÁJo no tak vidíš, přesně to jsem ti říkala, takže už žádné stresování,Tak to je malý šikulka, ten si tam takhle hový a ty by jsi chtěla aby už nacvičoval na přímý kop :grinning: No tak to je fajn, že je všechno v pořádku.A co ta tvoje placenta, vylezla?Ty jo takže pindík, jo, no super
Sabi, jo asi z tebe Sibila nebude :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
placenta je OK, je teda vepředu, ale 4cm od branky, takže podezdření na vcestné lůžko se naštěstí nepotvrdilo a Dr. říkal, že dolů už se neposune, že už poleze jenom nahorů, tak jsem šťatsná
holky, já jsem tak ráda, že vás tu všechny mám... :grinning:

teď slibuju že už budu v klidu :sunglasses:

Luss - kdyby malej (už to můžu napsat :wink: ) nacvičoval přímý kop, tak mi vyleze noha až v trenkách :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2010 v 11:00  • Odpověz
Lancy, tak to budeš mít dlouhé volno, to je fajn.Teda holka od pěti?Ty jsi čiperka :slight_smile: U nás nesněží, u nás chumelí jako by to bylo letos poprvé a mělo napadnout mińimálně 20 čísel, děs, kdy já se dám do těch oken to teda nevím :unamused: Ty nevolnosti mě trápí pořád, ale trvá to vždy jen chvíli a je to pryč, ale je to už lepší, asi to byla jen nějaká jarní únava.A co máš v plánu na volné dny?Pojedete zas někam na výlet?
Ájo tak se vám to splnilo, no to je skvělý :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Teda Ájo, jak jsem tě viděla, připadala jsi mi jako moc hezká holka, ale ve snu by mě nenapadlo, že nosíš trenky :grinning: :grinning: .Tak ten slib berem na zřetel a počkej jak ti to vytmavýme, kdyby něco.Vidíš, všechno dobře dopadlo a teď už bude všechno jenom růžové, jsem ti to říkala, né?Ty jo fakt mám radost, moc ti to všechno přeju holka moje.Takže mu můžeme říkat Kryšůfek?Nebo budete teprve hlasovat? :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Holky rostou jako z vody jsou to malé špakulantky.
Laurinka se už začíná zvedat o sedu - celkem brzo ale když to dělá sama tak ji to neublíží. Neustále se chce nosit protože chce všechno vidět.Nebaví ji ležet - viz fotky na FB z vítání občánků , všichni leží jen ona hledí co se kde děje.
Sabinka taky roste už má 100cm na jednu stranu je to super ale na druhou je to celkem blbé. Protože se všude platí od tří let takže ji nebude moc vydávat za dvouleté dítě :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ahojky holky,
teda ajo, gratuluju............................vidím, že jsi štastná z pindíka jako my z té zatím slíbené holčičky.......no paráda......

dneska je krásný den že? :grinning:
8. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
Sabí-tak to máš doma pěkné šikulky :wink: ,ale co ať se raděj má k světu a pěkně mamču zaměstná :grinning: :wink:
Lussy-tak ten sníh ti teda vůbec nezávidím :angry: kdyžtak ho k nám na Moravu neposílejte :grinning: :grinning: .Taky by ses měla asi více opatrovat ať nejseš unavená :wink: .No já se taky chystám asi na ty okna,nebo něco už začnu jako předvelikonoční úklid,možná kuchyň,ještě uvidím.Na výlet s manžou bych i jela,ale nevím,jak to budu stíhat,musím využít volňáska :slight_smile:
Aji-je to fakt paráda,že ti to tak skvěle všechno vyšlo! :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
Lancy, však já ani nemůžu teď nic dělat v práci, pořád myslím na tu čárku na UTZ :grinning: teď mě nějaké tabulky vůbec nezajímají, všem to tu vykládám, protože se tu uzavíraly sázky, tak se teď baby na účtárně štěkají, která co říkala a neříkala :grinning:
A jsem ráda, že se vše v dobré otočilo, po tolika smutných zprávách už bylo na čase na nějakou dobrou zprávičku :sunglasses:
8. bře 2010 v 11:17  • Odpověz
Aji-no to je dobře,že máš fajn náladičku!Jasně,už bylo potřeba nějakou pozitivní zprávičku a hned několik no to je bezva!Ale šetřit se můžeš,ty vlastně ještě nejsi na neschopence,že jo?
8. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
lancy, jasně že se šetřím, nejsem blázen, dělám věci stejně jako dřív, jen pomaleji, těhu není nemoc a teď když vím, že je vše OK, tak už se nemusím tolik stracovat, já totiž nejsem žádné tintítko, ale pěknej hromotluk (viď Luss), takže mě jentak něco těžké nepřijde, takže si spoustu věcí dělám i přes zákazy doktorů nějaké zvedání věcí mě nevadí, dřív jsem zvedala mnohem silnější věci, takže koš s prádlem mě nerozhodí...

Jo a na neschopenku se nechystám, jako správnej voják z bojiště odejdu až v termínu :grinning: :sunglasses:
8. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Ájo já ti dám že tě to nerozhodí. Manžela máš na to aby ti pomáhal tak at se snaží.
Ne vážně neblbni šetři si klouby a odpočívej.
A ty že seš hromotluk jo? Tak co jsem pak já ? No schválně?
A o té neschopence bys mohla začít uvažovat. Hm?
8. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Sabi, o neschopence neuvažuju ani omylem, co bych doma dělala??? Poslouchala pořád babičku že nesmím nic dělat (to poslouchám o víkendech), nudila se a vymyšlela kdejakou kravinu abych se zabavila, toto raději prosedím v práci za peníze a mám čas s vámi diskutovat tady na mK :sunglasses:
8. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak zatím mě Dr. nechal na neschopence :slight_smile: A hlavně jsem dneska dostala těhu průkajdu, takže ofiko těhule... :dizzy_face:
Holky mám radost! Jinak to moje špinění zatím vypadá v pohodě, takže mám odpočívat a uvidíme dál!
Jinak musím objehat doktory zajít na krev... :wink: atd.
8. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
jojo holky, Ája je hroznej hromotluk, má asi 60 kg i s hokejovou výstrojí :grinning:
Ájo a souhlasím s tebou, já taky dělám všechno úplně normálně jako dřív, přes den jsem sama doma, takže všechno poklidím, udělám co potřebuju, vyperu, pověsím prádlo, kdybych měla čekat, až se mi vrátí miláček z práce a odnese mi koš, tak peru po nocích a nevidím důvod, proč si ten koš neodnést sama, neváží deset kilo a nenesu to někam kilometr daleko, takže já jsem samostatná a když je miláček doma, tak si užíváme sebe a nebavilo by mě čekat až přijede a potom uklízet.Sice už mi to teď trvá trochu déle, protože už nejsem tak ohebná a jsem rychleji udýchaná, takže víc odpočívám, ale všechno se dá zvládnout, nejsme přeci žádný rozmazlený ukňukánci :slight_smile:
A co ta Eliška, snad je vše v pořádku.
8. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Eli no tak sláva, tak to jsou dnes samé dobré zprávy.Tak hlavně, že je vše o.k., zůstaň v klidu doma a šetři se.Gratuluju k průkajdě :slight_smile:
8. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
miminka:
Michall od Lin - 6.12.2009 19:19, 2600g a 46cm
Laurinka od Sabinečky - 8.12.2009 19:30, 3750g a 50cm
Anička od Blondynky - 19.1.2010, 3100g a 51cm
Terezka od Klarusky - 31.1.2010 3:55, 3450g a 51cm
Beátka od Majatob - 28.2.2010 12:06 , 3200g a 50 cm
Honzík od Kramlinky - 1.3.2010 20:15, 3940g a 54cm

těhulky:
17/7: ajjik-Pavlína,25 let, snž.od 5/09, kyselina listová, TP: 23.3.2010
21/7: ivakul - TP : 18.3.2010
15/11: AjaChlapikova - Andrea, 23 let, snž 4/09, 1.7.MA, GS Mamavit, TP: 23.7.2010, další kontrola 8.3
20/11: Lussyn - Lucka, 29 let,snž 6-7/09,kyselina listová, TP: 28.7.2009, další KO - 15.3.
15/12: Kali.kal - Mirka, 28 let, snž od 5/09, Femibion, TP 23. 8. 2010, kontrola 9.3.
20/12: Nany 123, 30 let, snž. od 3/09, kyselina listová, TP: 27. 8. 2010
25/12: laurinka.22, 22 let, snž. od 11/09, GS Mammavit, TP: 2. 9. 2010, kontrola 18. 3.
12/01: eliska_v, 21 let, snž. 03/09, 22.9. revize, Femibion, TP: 28.9.2010, 18.3. UTZ gennet, KO-8.4.

snažilky:
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09, ac.folicum
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, Calibrum
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09,kyselina listová
8. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
Ahoj holky,

U nás tak všechno stejné, malá je přes noc zlatá, občas přes den teroristka, ale celkově ok :grinning: . Už se občas krásně směje a začínají jí zajímat hračky. Už se naučila řvát, když jedna taková kačena přestane hrát a ona chce, aby hrála :grinning:
Počasí je fajn, už jsme byli dvakrát na pláži, evidentně se jí tam dobře spí. A byla jsem dvakrát cvičit v posilovně, je to bomba se zas normálně hýbat :grinning:
8. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Aji-tak to já bych byla na PN hned,jednak kvůli práci,ale taky na to,že bych se těšila na to být doma a užívat si.Starala bych se o dům,zahradu,vařila,pekla a jezdila s manželem po služebkách,jé jak já se na to už těším....ale chápu,že každý na to má jiný názor a když je ti dobře v práci,tak proč ne :wink:
8. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Cau zeny :slight_smile:

aja: ty woe, tak fakt to bude kluk :dizzy_face: Preju Ti to a sobe taky :sweat_smile: Jinak s tema "nervama" na pochodu nejsi jedina..ja pred tim NT zas chodila porad curat :rolling_eyes: Jsem se modlila, aby to bylo vetsi nez minule a hejbalo se to..magor no. Pristi ST me to ceka znovu... Babicky jsou asi vsude stejne, ze :slight_smile: Do toho jeste vcera segra a jeji "postrehy"...jsem ji rekla, ze kdyz zna tak dobre teorii, ze klidne muze vysadit HA a vyzkouset si to naostro :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem fakt rada, ze muzu chodit do rachoty :wink:

lancy: v Brne bylo fajn..byla jsem tam den a pul..pracovne :slight_smile: Rano tu snezilo, zima k tomu..ted trosku vykukuje slunicko, ale v SO napad snih, takze to porad vypada jak v lednu :cry: Fakt jsi vstavala v pet rano a nemusela jsi ?!? To nechapu :sweat_smile:

lussyn: cetla jsem, ze je Ti porad nejak soufl...ja mam poslednich asi 10 dnu pocit, ze nak blbe travim, jako bych mela v zaludku balvan... :confounded:

eli: takze ze spineni se uz pomalu stava standard, co..Hlavne, ze mimco se ma cile k svetu :sunglasses:

sabi: Laurinka je pekna ciperka :slight_smile:

blondy: uz jsi mela cvicebni abstak :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mam dotaz: jak kojis malou v noci ? Tuhle jsem nad tim premyslela..chapu, ze kazdy dite je jiny, ale zajima me to vstavani pres noc :confused:
8. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
nany: Na špinění jsem si už trochu zvykla... :sweat_smile: Ale snad to přestane :wink:
8. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ájo pokud se v práci moc nenámáháš tak klidně ale dělej ještě mín prosím :dizzy_face:
A s tou starostlivostí máš pravdu je to sice pěkné když o tebe někdo pečuje ale čeho je moc toho je příliš.Naprosto tě chápu.

Eliško gratuluji k průkazce ty těhulo jedna naše :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Lussyn já se zásadně z prádlem netahala.Prala jsem když byl muž doma.Nechci vypadat za lemru ale tahat se s prádlem po točivých schodech do sklepa , kde máme pračku a pak zase nahoru a s tím težkým mokrým prádlem po schodech.Tak to teda ne. jistě nosila jsem ho ale když už jsem měla celkem dost velké břicho tak to ani náhodou.

Pak jsem ho zase začala nosit když jsem se chtěla rozrodit :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
Sabi no to je jasný, já většinou suším prádlo v bytě, takže tam není žádný problém a sušárnu mám hned pod bytem, takže žádná dálka nebo námaha.Zrovna tebe bych za lemru nikdy neměla :grinning: , to buď v klidu :slight_smile: Známe svý lidi :slight_smile:
8. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.