• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lussyn, chtěla jsem napsat včetně džín. Píšu jednou rukou, v drhé mám malou :grinning:

lauri, protože přes den je, nechce moc spinkat. Je to zvědavka, aby jí něco neuteklo :grinning:
9. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky :wink:

sabi: no to máš naprostou pravdu, teoreticky jsem toho měla naštudovaného fakt hodně, ale realita nakonec úplně jiná :wink: No to tlačení jsem si fakt užila, však mám oči jak upír....ke konci už jsem totiž tlačila vším možným :unamused:

lauri: no tašku do porodky jsme sebou vozili v autě už asi 14 dní před termínem, takže to byla pohoda, jinak odpoledne už bysme to domů nestihli :wink:
No malý jak je dlouhý tak na něm ty kila ani nejdou vidět :wink:
9. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
:slight_smile: to jsem měla taky je to opravdu rozdíl tlačit malý plod a velký plod
9. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahoj :slight_smile:

kramli: pekne jsi to sepsala..i kdyz pri cteni slov jako "klystyr" a "nastrih" me trosku mrazi :rolling_eyes: Ale holky pisou, ze ten klystyr neni od veci, tak na tom asi neco bude :wink: Zajimalo by me, jestli Tvuj manzel byl celou dobu s Tebou - jestli to vsechno sledoval a tak. Ja bych ho tam chtela mit, ale nechtela bych, aby videl uplne vsechno... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Koukala jsem do alba a Honzik vypada tak na 2 mesice - je pekne vyzehlenej a co ma vlasku :slight_smile: Vypada jako velky pohodar :sunglasses:

blondy: diky za postrehy ohledne spani miminek...myslim, ze neco v tom samem duchu psala i lauri...takze ted uz si moc preju, aby ve dne cutal a v noci pekne spal :grinning: Jinak brisko mi pomalu, ale jiste roste. Zvlast, kdyz si obliknu triko na cvico (takovy to s vsitou podprdou, co obepina) a vidim se v tech zrcadlech :astonished: Mam pocit, ze vecer je vzdy naky vetsi :confused:

aja: ja se taky na zadny predporodni kurzy nechystam...jen se prihlasim na prohlidku do Motola, maj to zdarma a je to odpoledne, takze muze jit i MM. Bezva, ze Ti to vsechno dopadlo OK :sunglasses:

lussyn, eli: za oknem to rano vypadalo super, ale na teplomeru -8,5 !!!

lancy: takze tipujes kluka..hmm, jestli to vyjde, tak Ti taky poslu puget ruzi :stuck_out_tongue_closed_eyes:

sabi: me taky ceka v SO oslava dedy narozek..jen porad premyslim, co mu koupit :confused:
9. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
Lauri, já chodím na dlouhé procházky každý den,minimálně na hodinu až dvě, pořádně se obléknu a je to, počasí mi nevadí, miminko je rádo na vzduchu a mě to dělá dobře a mám dobrý pocit, že mám pohyb a dělám něco pro tělo :slight_smile:
Sabi tak pěkně našlápnutej program, asi se nenudíš :wink:
Blondy, tak těch pět kilo na tobě si nedokážu představit, ale ty říkáš, že je máš navíc, ale když jsi před tím měla podváhu, tak teď je to o.k. ne? :wink:
Nany, taky jsem zvědavá na ty holek tipy, nevím podle čeho soudí, asi na to mají nějaké statistiky, tak uvidíme, zda budeme mít taky ty pindíky :grinning:
9. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky,
Lussy-já mám jen takový pocit,co budete mít za mimi,nemám na to žádné statistiky :grinning: ,takže na mě moc nedejte,nejsem žádná vědma :slight_smile: .Jinak u porodu jsem byla už ve třeťáku na zdravce a teď někdy v práci,ale to už málo.A můžu říct,že někdy je to kruté,ale pak až se to narodí,tak ty mamče opravdu na tu bolest zapomenou a je to moc pěkné...to jim pak i závidím,že už mají mimi u sebe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska se nějak nemůžu rozhýbat po tý službě,jsem nějak mimo a to už mám v sobě kavčo a dvě sprchy.. :grinning:
9. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
nany: já ti taky tipuju kluka, i kramli jsem tipovala....... :grinning:
a ten klystýr je v poho, dělali mi to asi dvakrát kdysi a nic na tom zase až tak strašného není, rozhodně to nebolí nebo tak, jen je to takové zvláštní.............ale toho se fakt nebojím, naopak si o něj řeknu.......
luss. fakt jo? tak to jsi dobrá.......já to čtvrt hodině venku umrzám, a můžu mít oblečené co chci............ale na jaro a v létě už budem taky courat po venku, po výletech s fotákem.......
a ty budeš mít podle mě holku.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

my jdeme taky o víkendu dědovi popřát k narozkám, taky nevím, co mu koupit...............
9. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
nany, pro jakou jsi se nakonec rozhodla porodnici? :confused:

lussyn, já a podváhu, kde si to vzala? :grinning: Tu jsem měla tak možná v 15 :grinning:
No dávám tomu čas tak do května. Když kojíš víc jak 2kg měsíčně by si hubnout neměla, potom se rozkládájí v těle škodliviny a jde to do mléka, což je špatně...
Jojo, hold to tvrdí váha, když sí na ní vlezu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz
lussyn: jenze Ty nas s tim pohlavim budes napinat az do cervence... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jeste, ze jsou jen dve moznosti :sweat_smile:

lancy: hmm, takze Tys to videla uz hezky pekne nazivo :confused: Pises, ze nekdy je to krute...nebudu se pidit po detailech :confused:

lauri: zatim jsem vymyslela, ze dam dedovi naky fotky, kde jsme vsichni sourozenci pohromade..porad si stezuje, ze ty fotky, co maj za vitrinou uz nejsou aktualni :slight_smile:

blondy: min.tyden jsem se byla zaregistrovat v Motole....v Krci stejne od 3/9 maluji...
9. bře 2010 ve 14:47  • Odpověz
nany: V Krči jsem se už zaregistrovala, když jsem tam ležela! Naštěstí mám termín 28.9., tak doufám, že prcek nepůjde dřív... :wink: :grinning:
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
Holky, tak dneska zase takové divné píchaní v bříšku, to by mě zajímalo co ten prcek tam dělá!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Nany-to víš,porod asi není úplná sranda,ale jak tu píšou holky,zvládly to jiné,tak proč bychom to nezvládly i my??? Jsme přece silné ženy,ne? :grinning: :slight_smile:
Eli-koukám,že už máš taky pěkný bříško :dizzy_face:
9. bře 2010 v 15:06  • Odpověz
lancy: jj, už je vidět...Ptala jsem se teď Dr. jestli to neni divné a on mi říkal, že neni...že na každém je to vidět jinak! u někoho dřív a u někoho později! :wink:
9. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
eli: myslim, ze ta uzavirka je od 3/9-19/9, tak snad Ti to vyjde :wink: Mne to vychazi kolem 30/8, takze smula.

lancy, eli: na kazdym je to videt jinak, to je pravda, ale v tom 9.mesici uz kazda vypada skoro stejne :grinning:
9. bře 2010 v 15:14  • Odpověz
nany: Jj, mně to říkali, tak doufám, že se prckovi nebude chtít brzy ven!! :grinning: jinak v 9.měsíci vypadáme všechny stejně, to máš pravdu!!! :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
blondy. luss si tu podváhu nejspíš spletla se mnou, já jsem to sem psala........... :grinning: :grinning: :grinning: ale už je ze mě tlusťoch......nebo se tak aspon cítím - přibrala jsem na stehnech, na zadek si naštěstí nevidím, ale ten jsem měla vždycky maličký, no nevím, ale co, přežiju to......................
ale dneska jsem dala na luss a její procházkování a šli jsme s manžou na sněženky.......ale ještě nekvetou.....a mimo to je u nás venku šílený vichr........takže jsme se prošli chvilku a jeli jsme zase domů..............

nany. luss nebude čekat do července nakonec, možná už to bude vědět příští týden že? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale v devátém měsíci si právě nemyslím, že vypadají všechny stejně - některé kámošky pořád pěkné bříško a některé vypadaly s prominutím, že se už rozsypou - břicho už nemělo kam růst....... :grinning: :grinning: :grinning:

nany. a ty jdeš kdy na kontrolu, abys taky viděla pindíka? :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
Holky,jdu se protáhnout na bazén,jdete některá se mnou?? :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:07  • Odpověz
nany: no manžel byl celou dobu se mnou, od začátku až do konce a sledoval naprosto všechno :confused: Ale v tu chvíli mi to bylo fakt jedno co vidí a nevidí, a byla jsem hrozně moc ráda, že tam se mnou byl :wink: Jinak bych ani nechtěla...strašně moc mi pomohl :slight_smile: Nejen psychicky ale i fyzicky :wink:

Jinak Honzík je zatím vážně moc hodný, doufám, že mu to zůstane :wink:

luss: já ti tipuju holčičku :wink: Nany kluka, Lauri holčičku, Eliška kluka :wink:
9. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
kramli: to je krásné, ta podpora manži u porodu..................a stříhal i šnůru jsi psala že?
jinak tipy na pohlaví máš stejné jako já :slight_smile:

holky, máte některá koupací kyblík nebo koupete všechny ve vaničkách? nebo těhulky, co chcete koupit?
9. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm :wink: :dizzy_face: Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! :dizzy_face: :grinning:

kramli: hej ...já chci holčičku!! :grinning: :grinning: :wink:
9. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
eli. to si děláš srandu............už zase v nemocnici? ty jsi tam snad obden, je to možné................?

a já ti taky tipuju kluka, no ale moc jistá si nejsem, u nany a kramli mi to tak připadalo víc..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:30  • Odpověz
laurinka: jj, moje oblíbené místo!! :grinning: :grinning: Ne, tak teď už snad bude dobře! Mám brát utrigestan i ráno, tak snad to tomu krvácení už konečně pomůže! :slight_smile:
Já bych první chtěla holčičku, tak koukejte tipovat jinak :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
eli: já bych úplně ideálně chtěla staršího chlapečka a pak holku, tak za tři roky, ale holčičku bych aspon jednu určitě chtěla, tak když to u nás tak zatím vypadá, mohlo by to tak i zůstat, byli bysme moc rádi............bříšku už říkáme lauris...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale jak já pořád říkám, hlavně at roste a je zdravé, at je to co je to, toto jsou jen taková přání...............
a snad už bude dobře, at pořád do té nemocnice nemusíš.... :wink:

jdu spinkat, mám šílenou migrénu, tak snad zítra bude líp, dobrou..................a drž se
9. bře 2010 ve 22:39  • Odpověz
lauri: Máš pravdu nejdůležitější je, aby miminko bylo zdravé.... To máš recht!! :wink:
Já už jdu taky spinkat..jsem unavená! Ale možná ještě něco zakousnu, mám hlad!! :wink:
Tak dobrou kočko a ať Tě ta migréna přejde!! :wink:
9. bře 2010 ve 22:41  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak jsme včera s manžílkem oslavovali toho klučinu a po půl roce konečně .... :dizzy_face: :sunglasses: :sweat_smile: :wink:

přeju pěkný sluníčkový den :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:22  • Odpověz
Aji: Tak to je super, že je to klučík! Včera jsme to řešili s manželem a sám mi říká, že je mu jendo co to bude hlavně aby miminko bylo zdravé! :wink: A to je fakt!

Jinak Aji...o čem to mluvíš... :grinning: :grinning: :grinning: to už ani neznám!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já už byh chtěla taky... :grinning: :grinning: :grinning: Ale co pro ty naše miminka člověk neudělá, viď??! :grinning: :wink: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
Ájo takže jen lehce že jo !!!

Holky ono to pohlaví je stejně úplně jedno.Hlavně at jsou zdravé.

Od malička jsme věděli že kámoš je tak trošku jako holka a je ségra je zase jak kluk. Tatínek úspěšný podnikatel nikdy nikomu nic nedal zadarmo.Prostě děs. No a dneska z našeho kámoše se vyklubal gay a tranvesta který účinkuje v tranvesti show a jeho ségra je lesba.

Další měli zase jednoho jediného syna: postav dům, zasad strom, zplod syna. A syn se vesele na FB preferuje jako gay a veřejně se se svým miláčkem hlásí k lásce.Takže jsou rodiče na nervy.

další mají dceru co si vždy přáli doufali jak bude studovat a jak zní bude paní mudr,pudr,................. a bude se všude ohánět tituly a tahle jejich dcera se ve svých 17letech rozhodla že chce dítě. Proč? Prostě se tak domluvila se svým klukem.A je těhotná.

Takže ono to pohlaví je úplně jedno důležitá je výchova.

Já jsem od rána na nervy.Něco se mi děje mám bolesti jak blázen a další příznaky , které se snad nazývají : no nejsem si jistá ale v encyklopedii jsem našla ? menstruace? sakra nevíte někdo co to je jak se to lečí?

Ne dělám si srandu , jsem ráda že tělo funguje tak jak má ale je to nezvyk jak blázen mít po roce ms.
Lhala bych když bych tvrdila že bez ní to bylo hrozné, náhodu ten rok bez ní byl super. :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:39  • Odpověz
sabi: Takže první poporodní MS!! :wink: No, toto letí to je hrozný! :slight_smile:
S tímhle jsi mě dostala, to je síla..
10. bře 2010 v 07:42  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabí-tak ty už se tedy opět stala ženou jo??? :grinning: :grinning: no tak to ti gratuluji!!! Je to dobře,že ti tělo funguje,jak má.
Aji-tak to včera asi zem zachvěla viď?Cítila jsem to až k nám ... :grinning: :slight_smile: jen malinkato samozřejmě,jak jinak. :wink:
Eli-sakreš to tvoje krvácení....já myslím,že budeš mít holku a Nany kluka :wink: ,jsem zvědavá na ty naše tipy!! :sunglasses:
10. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Ahoj holky,
Ájo, tak super, krásně jste toho vašweho chlapečka oslavili, to je fajn, myslím, že už se nic nestane a vy budete moc oslavovat, jak se vám zachce :slight_smile:
Sabi, tak MS je tady, tak super, ale po roce, teda to už ani nevíš jak na to, viď.A jak řešíte antikoncepci.Pořád kojíš, né?
Eli nová fotka koukáým, pěkné bříšánko :slight_smile: Teda holka ale to tvoje krvácení, to je hrozné,musíš být na sebe fakt hodně opatrná.
Blondy nene s nikým jsem si tě nespletla, známe své lidi, né? :grinning:
Lauri co migréna, zaspala jsi ji?
Tak holky na ty tipy jsem teda fakt zvě+davá, měly bvy jsme to někam napsat, aby jsme to pak mohly zkouknout, kdo se jak trefil :wink: Já jediné čím jsem si jistá je, že všechny budeme mít jednou miminka :grinning: U Áji u té jsem si myslela, že toho klučíka mít budou.Ale když to vezmu podle bříška, jak se říká, tak my budeme mít vážně toho pindíka :slight_smile: To mi řekla fígl kamarádka a prý to tak funguje :grinning: , tak podle toho fígle mi budeme mít klučíka.
Nany a já stejně nakonec asi podlehnu a pohlaví si necháme říct, takže možná příští týden už bude jasno :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.