• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lauri, tak já ti pak povím jak bylo na výstavě, ono tam prý toho stejně moc nebývá, ale kvůli inspirtaci se chci jít podívat a třeba nám tam něco cvrnkne do nosu :slight_smile:

Nany beru tě za slovo, vím, že nejsi žádná lemra líná, ale strašně pilná a aktivní holka, tak šup šup, zkus udělat nějakou tabulku ať to máme černé na bílém :wink:

Tak jsem zvědavá, jestli se vám ve středu ukáže a už budte vědět jestli je to teeda chlapeček jak tipují holky nebo holčička.

Miláček mi teď odešel na masáž, dostal ji ode mne jako dárek k Velentýnu, tak jsem ho na dnešek objednala, tak se šel nechat rozmazlovat a já mám hotovo, k večeři jsem dělala grilovanou rybu s dušenou zeleninou, tak teď mám padlááá :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
lussyn: hmm, grilovanou rybu a zeleninku, ňam!! :dizzy_face:
Jinak s manžílkem se pojedeme podívat na ten veletrh taky, jenom pro inspiraci.. :dizzy_face:
10. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
nany. budete malovat jo? my se chystáme v květnu červnu na takovou menší obměnu stěn.......už se těším, budem zrovna vyrábět i pokojíček, tak se už těšíme........moc moc....

luss. taky si vařila? já vyráběla zase vepřový steak se salátkem a cherry rajčátky, dresingem a čerstvou pletýnkou, jsme si dali.................a ted jsme měli ještě meloun s limetkou a už začínám pomýšlet na zmrzlinu ještě...... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Lauri o melounu mi nemluv, ten bych si taky dala, a ten nanukáč bych si taky dala, ale žádný tady nemáme :slight_smile: , naštěstí :slight_smile: Jinak já vařím denně, nevím jak vy, ale my musíme denně jíst, taky mě to štve, jak by to nestačilo jednou týdně :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
luss. měli jsme takový ten oranžový, guandalupe.....pěkně okyselený limetou....... a zmrzku jsem taky ještě zvládla.......
a stím vařením - my taky vaříme denně, ale myslela jsem to tak, že někdy vaří manža, někdy já a někdy si nedáme teplé jídlo, ale třeba chleba s máslem a tunákem, nebo nějakou pomazánku, prostě rychlovka, takže tomu neříkám vaření........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mě to spíš baví připravovat jídlo.....
10. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj děcka,

tak Jihlava je zase pod sněhem :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už se z toho asi zblázním... Celý týden nádherné sluníčko bez mráčku a teď toto, asi se toho jara nedočkáme... :frowning2:
11. bře 2010 v 07:28  • Odpověz
Ájo tak jsem se přihlásila na Zumbu http://www.orientalnitanec.cz/tanec/TypTance.asp?S={87419166-2654-4EA1-9D54-1131F5423B0F}&key=zumba

Příští týden bude první lekce.Tak jsem zvědavá
11. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
11. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
Jo já vím je to neúčinné ,................................................ bla bla bla mě zajímá názor kamarádek.
Co? Jako takové nakopnutí? :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:45  • Odpověz
Ach jo holky, teď mi dorazily kalhoty, co jsem objednávala MM k svátku, vzala jsem velikost M, kterou obvykle mívá a je to pytel jako blázen, šíleně veliký, tak doufám, že v obchodě budou mít S. Ach jo...

Jinak jsem včera vyaukrovala přebalovací pult :wink:
11. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
Ahoj holky,
Sabi, tak ty se pouštíš do Zumby, jo?No tak super, to tě bude bavit.
Ájo, tak snad budou mít menší, to je co za číslování, že je M tak velké?Včeraq večer jsme s miláčkem taky serfovali a hledali, tak jsme si vybrali přebalovací pult, koupíme si nakonec normální, líbí se mi tento http://www.topkocarky.cz/inshop/nabytek/scripts/show.asp?page=big_picture.htm&img=../pictures/store/Geuther flair preb pult 400 x 400.jpg, ten budeme mít v ložnici a pak ten s tou vaničkou do pokojíčku.Ukaž jaký jsi vyaukrovala ty?
11. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
lussyn, no ještě bych být tebou zkusila rychlou chůzi (to prospěje i mimču), masáž střídavě teplot a studenou vodou a pak si to pořádně promazat krémem proti strím, myslím, že by to mělo trošku pomoct, zvlášď, jestli si jí poředtím neměla :wink:

lauri, no i tak já bych to v životě neudělala, opravdu v tom nevidím jediný smysl... Navíc si nedokážu představit, že by si sama dávala něco před obličejíček. hlavně on není problém se spaním v autodedačce a nebo v "kočárku". Akorát doma jí to dělá problémy...

nany, no z únorovek tam pár holek rodilo a žádnou špatnou story jsem nečetla. Tak já už jsem si na to její spinkání zvykla, přes noc je to pohoda, na dnešek spala jako obvykle,tak to byla včera nějaká vyjímka. A přes den prostě jí uspím, když vidím, že je přetažená, naštěstí to umím, jem jí hold musím pomoct a i tak spí max hodinku. No a pak musí alespoň jednou ven, nejdřív aby usla v autě a pak se s ní projít. ož není problém, protože stjeěn kadý den někam musím a manžel hlídá většinou venku v kočárkem, když chodím cvičit :grinning:
11. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
blondy. každé dítě je jiné, podle tvých dosavadních slov patří tvoje malá k těm hodnějším miminkům, ale ženské, co jim děti v kuse celé dny jen řvou a řvou a řvou, ty už to berou trošku jinak než ty - už jsou zoufalé, nevyspalé, neštastné...........a některé mimča to mají prostě rády....... takže tvojí malé to dělat opravdu nemusíš, ale zase si teda nemyslím, že ty, které to mimču dají, ho nějak týrají nebo mu ubližují. ale takovou malou ti fakt závidím, kámoška měla stejnou a je to super........ale co tak mám kolem sebe, tak holčičky jsou většinou zlatíčka a kluci častějc brečí nebo mají bolení bříška atd.......

luss. budete mít dva přebalováky jo? ten tvůj odkaz mi nic nezobrazil....... :unamused:
11. bře 2010 v 11:19  • Odpověz
Lauri zkus to takhle http://www.topkocarky.cz/inshop/nabytek/prebalovaci-pulty/[id-Ge1135WK]-geuther-prebalovaci-komoda-flair.html
jo budeme mít dva, jeden v ložnici, tento, a pak v pokojíčku tento s vaničkou http://www.detske-kocarky.cz/prebalovaci-stul-cam-nuvola-autosedacky--580.html?cPath=30
Blondy, neříkám, že jsem ji neměla, to asi žádná, ale teď ji nějuak vidím nebo se možná víc sleduju :grinning: miláček říkal ať si z ní hlavu vůbec nedělám, že se ji pak zbavíme :wink: .Všechno co píšeš dělám normálně, chodím hodně, jsmke venku dá swe říct celé odpoloedne, akorát tu vodu, to ne brrr, já miluju horkou vodu, až se miláček zlobí, že toho našeho piškotka uvařím :wink:
Blondy a jak je v Itošce, teplíčko viď.
11. bře 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky,
tak to počasí mě taky pěkně nas...o!!! Ještě že jsem ty okna neumývala.Všude je bílo,jak v mrazíkovi :angry: .Já už chci teplo a jaro!!!!!!!
11. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Tak koukám, že to nejde, tak je to ten čtvrtý, ve druhé řadě první - Flair :wink: a ten druhý je ten co mám v albíčku :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Lancy ahoj, tak koukám, že to k vám taky dorazilo :angry: my tohle měli v pondělí, vypadalo to jak v lednu, hrozná chumelenice a plno sněhu nasněžilo, ale už je to zas skoro dole, sluníčko vykukuje, tak snad už to padat nebude, ale sníh hlásí pořád.Copak děláš?Já dnes dělám halušky s uzeným a se zelím :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
lauri, no ona je hodná jenom částečně.... Bolení bříška jsme měly taky, ale naučila jsem se s tím pracovat a teď jak se hodně hýbe a dohromady s kapičkami, je to ok.
Ono spoustu ženských si za uřvaná mimi můžou samy, v těhu pijí kofein, stresují se, to jsou všechno negativní faktory.Miminko už v bříšku vycítí, zdsa se na něj maminka těší... Neříkám že to může za všechno, ale podílí se to velkou měrou...
A o pohlaví to není, to je náhoda, až kdy jsou dětičky větší, tak s holčičkama je menší práce :grinning:
Jinak si nemyslím, že je to týrání, spíš to není vhodné, stejně jak velké drncání kočárkem. Mimi ti sice taky lépe usne, ale pak je to na to jít si hodit mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
luss, tru vodu fakt zkus, komvbinace ledové a pak hodně teplé je lepší než všechny krémy . A dá se na to zvyknout... :wink:
No dneska zrovna nic moc, asi 12 a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Cau zeny,

jsem tu dopoledne neco psala, pak tu neco resila a ono me to odhlasilo :angry:

Tak ve zkratce: lussyn, az budu mit chvilku, zkusim nakou tabulku spachat :wink:

lauri: malovat musime-od spajzu az po loznici :unamused: Ted jsem ve fazi, kdy premyslim o barvach...vy uz mate jasno, jak to budete mit ?

aja, lancy: nechci vas na..t, ale tady obcas vykoukne i slunicko a docela je prijemne :wink:

sabi: kurz zumby jsem skoncila v tomhle Centru min. patek - mne se to libilo, ale zalezi hodne na instruktorovi :wink: Kdyztak sem hod dojmy.. Flirt tancuje jedna moje kolegyne..na me je to malo akcni..vim, ze ona tu porad sjizdela videa Carmen Electry, tak to zkus vygooglit :wink:
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
Lussy-tak halušky bych si taky dala :stuck_out_tongue_closed_eyes: já dnes jedu do práce,máme tam nějakou schůzi :grinning: ,ale vůbec se mi nechce.To počasí mi úplně zkazilo náladu,měla jsem tolik plánů,ale do sněhu se mi nechce ani vykročit z domu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nany-takže malovat jo? No já jsem ráda,že to máme už za sebou,nebaví mě to vyklízení a pak uklízení :sunglasses: ale zase pak to budete mít pěkný :slight_smile: jo a mě už nana....š,páč už jsem od rána... :grinning:
11. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Luss - odkaz funguje ale musí se zkopírovat celý až po to .jpg a dám do nového okna, takže pěkný pultík :slight_smile:
Jinak s haluškama si mě dostala, já mám v plánu je dělat v sobotu k obědu. Dneska budu dělat dort pro švagra k svátku, tak doufám, že se povede :slight_smile:

Já nechci za pultík moc utrácet, takže jsem nakonec zvolila toto http://www.aukro.cz/item951474259_prebalovaci_pult_buk.html
11. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
luss. ty jo, tak jsem to zkoukla......a na co budete mít dva, jestli se můžu zeptat?

blondy. jj, některé maminy si za to fakt můžou samy, to souhlasím, ale někdy bohužel.nee....... ale já zase chci mít třeba šátek na nošení, to taky hodně pomáhá, někdy i zavinovačky, ale to se uvidí, až se prdolka narodí, je to vždycky individuální, jak píšeš......

nany. jj, máme jasno, v obýváku máme jednu stěnu vínovou, kuchyn je červená linka, s nerezem, takže tam půjde stříbrnošedá, do ložnice už máme koupenou bílou kávu a čokoládu, tam budou dvě stěny a pokojíček ještě nevíme, to podle pohlaví......ten musíme nejdřív udělat........ale chceme se na to všechno vrhnout někdy květen, červen......uvidíme.......a už se na to těším.......jo a ještě koupelnu a wc na žluto......jinak co je bílé, tak se taky přemaluje čerstvou bílou......
11. bře 2010 ve 12:31  • Odpověz
:grinning:

Manželka láká manžela do restaurace na oslavu narozenin: Manžel: "Víš, že do hospody nechodím." "Pojď, uděláš mi radost." "Stejně nemám oblek." "Půjčila jsem ti od souseda." "A nemám peníze." "Nevadí, našetřila jsem." Tak teda jdou. Hned jak vejdou do restaurace, vítá j...e vrchní slovy: "Áaaa, nazdar Milane!" "Ticho, jsem tu s manželkou." "Milane, tequilu jako vždycky?" "Krucinál, ticho, jsem tady s manželkou". Na pódiu probíhá striptýz, striptérka už odhodila všechno a najednou volá: "Tak pánové, kdo z vás je nejlepší? A celá restaurace křičí: "Miláááááááán!" Manželka to nevydrží, zvedne se a odchází, manžel za ní, ona naskočí do taxíku, on za ní a ona začne nadávat: "Myslela jsem si, že jsi normální chlap, a ty jsi takové prase!" Taxikář se ohlídne a říká: "Teda, Milane, takhle protivnou kurvu máš prvně!"
11. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
Ájo, můžu ti říct, že tady ty halušky pěkně smrdí :grinning: , teda to zelí, ještě, že dnes nečekiáme žádnou návštěvu :grinning: Pultík dobrej a za ty peníze, teda super.A kdy ti příjde?My už příští týden taky začneme objednávat až budeme po tom screeningu a srdíčku, tak už se těším :slight_smile:
Lauri proč dva.No miminko s námi bude ze začátku spát v ložnici, takže ho tam budeme v noci i přebalovat a převlékat, tak aby jsme nemuseli chodit přes celý byt do pokojíčku a měli to pěkně při ruce.A ten druhý je hlavně kvůli té vaničce.My totiž máme malou koupelnu, kde máme velkou rohovou vanu, takže se nám tam žádná odkládací skříňka na miminko nevejde, proto budeme koupat ve veničce a jen se pak sklopí a je to přebalovák, tak takto jsme to museli vyřešit, víš?
A ještě jsem našla tento, taky se mi líbí a ty peníze se mi líbí ještě víc :wink: http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=1502669
lancy: me to taky nebavi, ale nic jineho mi nezbyva :unamused: K tomu jsem se rozhodla, ze vyhazim odevsad nepotrebny kramy, hadry, apod...to bude cistka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen na to nemam porad tu spravnou naladu :grinning: U nas nasnezilo z patka na sobotu, takze jsem byla na...a asi jako Ty ted :stuck_out_tongue_closed_eyes:

aja, lussyn: pultiky pekny, ja mam na pude jeste jeden, co delal tata brachovi, takze to neresim (aspon neco) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

lauri: o tom satku jsem taky premyslela - jedna byv.kolegyne v tom malyho porad nosila a vypadal spokojene, jen mi teda bylo trosku zahadou to "smodrchani" satku kolem tela a tak :sweat_smile:
Malovat chcem az bude teplo..podle pocasi to vypada na buhvikdy :frowning2: Mne se libilo to cappucino, co mela na nakych fotkach Aja a ta stribrnoseda vypada taky dobre...v loznici mame jednu stenu zelenou a manzel by chtel ted modrou, ale to se zas moc nepaci me... Dokonce jsem ted nekde videla program, kde si ty steny muzes vymalovat a tak.. :wink:
Dík za názory :grinning:
Ted zkusím zumbu myslím že by mě to mohlo bavit. :slight_smile:
Příští týden hodím info.Podle mě se potřebuji nastartovat a pak s trochou vůle to půjde. :slight_smile: :dizzy_face:
11. bře 2010 ve 12:57  • Odpověz
sabi: jestli se rada vlnis v bocich, mas rada latinu a sviznejsi tempo, tak to je pro Tebe :slight_smile: Podle me se budete prvni hodiny ucit zakl.kroky a tak a pak budou sestavicky.. :sunglasses: Mne to teda vzdycky strasne rychle uteklo.
11. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
luss: aha, tak to jo, tak to my máme asi výhodu, že pokojíček máme hned vedle ložnice, navíc je kvůli kocourovi pořád otevřeno, takže by prcek mohl spávat tam i tam, no ale pultík bude v pokojíčku, aby nezavazel v ložnici......a kdy ho chceš dát do pokojíčku?
a s koupáním - já chci pořídit kyblík, ale v koupelně taky koupat nebudem, ani případně ve vaničce, spíš v pokojíčku nebo v kuchyni zezačátku a pak už normálně ve vaně s tatkou :slight_smile: to prej mimča milujou.....

nany: ten šátek je super, můžeš si vybrat materiál i délku, a ty úvazy jsou na netu, je toho strašně moc druhů, takže si pak můžeš vybrat, jak v tom chceš prcka nosit........já ještě detaily nezkoumala, který přesně koupíme, ale určitě jdu do toho.......je to parádní.......
a k malování - modrou bych taky nechtěla, na mě moc studená barva......zelená je ok, měli jsme ji na bytě v obýváku, ale přijde mi, že se rychle ohledí.........a ty různé capuchina a tak, ty jsou super.......ale jedině obývák, nebo ložnice.......no my už se těšíme, až s na to vrhneme........

někdo tady psal, že nemá rád ten úklid potom, no v dnešní době mi přijde, že z toho bordel vůbec není, máme možná dobré válečky mohérové, takže to ani nekape a ostatní stěny oblepujem a na zem kousek kartonu nebo noviny a je čisto........není to takové to klasické máchání štětkou všude kolem sebe..... :grinning: :grinning: :grinning: proto já právě malování mám ráda.......hrozně to změní ten byt a voní to tam pak.....novotou......ale já jsem divná, mně voní i kvasnice a benzin, toho si nevšímejte..... :grinning:
11. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
No Lauri, já přemýšlala, že by bylo v pokojíčku hned od začátku, ale nakonec jsme se rozhodli, že první měsíce ho budeme mít u sebe, uvidíme jak bude v noci spinkat, pokud bude v noci v klidu, tak ho dáme do pokojíčku.Ale myslím, že tak od čtvrtého měsíce bych chtěla, aby už v pokojíčku samo spalo, nechci ho učit spát s námi.
S těmi šátky to jako myslíte na co?Jako, že budete mít mimčo přivázané k sobě?tak do toho já tedy určitě nepůjdu, za chvíli bych měla odrovnaná záda a nechci mimčo učit na nošení, když já budu vařit, nebo něco dělat, miminko bude v lehátku, aby bylo se mnou, ale s tím šátkem, to já bych nedala.
My se chceme pustit do malování hned po velikonocích, jen pořád nevím jaké barvičky vybrat, ale ono je to danné také tím, že nevíme co budeme mít, takže pokud budeme znát pohlaví budeme se řídi tím a pokud ne, tak vybereme asi nějakou neutrální oranžovovo - žlutou nebo nevím jakou, vezmeme si vzorníky barev a uvidíme co se nám bude líbit.
11. bře 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.