• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lussyn, tak než jsem to dopsala, tak pohoda zkončila, jo :slight_smile: ? Tak si to užij venku :wink: .
12. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
Klárko dívala jsem se na Ať přiletí čáp královno, to je moje nejoblíbenější, miluju ty písničky tam a ty herci, kteří tam hrají jsou mí hodně oblíbený :slight_smile:
Gelové nehty mám, nosím je už od roku 2001 a od té doby jsem je nesundala :wink: a v pohodě, neplánuju je ani sundat až se narodí maličké, jen si je nechám upravit a zkrátit tak, aby mi nepřekážely a já neublížila nějak miminku :slight_smile: A drží mi dobře i teď v těhotenství, takže bych do nich být tebou znovu klidně šla :slight_smile:
Klárko a myslím, že většina si nějaké to kilo navíc z porodnice přinese, nevěřím tomu, že ne, kdo říká ýe má postavu stejnou jako měl, tak podle mě kecá :grinning: To by ani snad nebyl člověk ale figurýna :grinning:
12. bře 2010 ve 14:03  • Odpověz
klaruska: Zoufalky sleduju..to je tak jedinej serial na kterej se da koukat + jeste Sex ve meste, ale ten skoncil :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale mas pravdu, cim vic dilu (resp. rad), tak tim vic se clovek divi, co dokazou vymyslet :sweat_smile: Ja mela u toho vcera maly mikrospanek (meli jsme posledni tanecni)...koho si to vlastne ten Mike nakonec vzal ?!

Ja si taky myslim, ze budes mit toho litani s obema dost a dost :wink:

Jeste k tem obleckum - ja tam narazila asi na 2-3 sety, ktery byly bez tech obrazku, ale vetsina mi prave prisla s tema medvikama Pu a tak :slight_smile:

Tady zas snezi :angry:
12. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Nany, oni tam nevěstu neukázali...Můžeme si tipnout :grinning: .
Vidíš, mě to vždycky přijde, že tam mají docela výběr a za přiznivý ceny...Včera jsem byla mrknout i v Nextu, věcičky krásný, ale ceny už jsou někde jinde, na to, že si to mimi vezme na sebe párkrát a je mu to malý...
12. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
Lussyn, tak tu já asi neznám, i když název mi něco říká...
Mně právě ty nehtíky začaly zlobit až někdy v sedmém měsíci. Nedalo se s tím nic dělat, tak musely dolů. Jak jsem na ně ale byla zvyklá, tak mi te připadají ty ruce neupravené a navíc jsem malou už párkrát škrábla, což s těma gelovkama myslím nehrozí, protože ty byly vždycky tupé...Asi si je zase nechám udělat.
12. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
klaruska: jj, vyber meli...jen tyhle motivy se dost casto na tech hadrikach opakujou :unamused: doufam, ze co nevidet budu znat pohlavi a pak uz se neudrzim :grinning:
mrkni: http://www.zoufalemanzelky.com/epizody/6-serie/1-dil-nice-is-different-than-good/
12. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Nany, to je jasný...To nakupování pro miminko je nádherný :dizzy_face: ...Já ale teď často vezmu zavděk i dupačkama s autíčkama, které mám po Tomíkovi, protože když už máme poblinkané troje oblečení za noc, tak už je mi jedno, co má naše princezna na sobě. Hlavně, když je v suchu :slight_smile: .
Teda, tak Ty jsi to odhalila :grinning: .Díky :wink: .
12. bře 2010 ve 14:46  • Odpověz
klaruska: jako bych slysela svoji kamosku, co se ji narodilo 3. dite (po 2 klucich holka)..rikala, ze nic novyho, nedej boze ruzovyho nekupuje, ze stejne to 3x denne prevlika :grinning:
To vis, ja jsem jeste nedotcena praxi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
holky, aha, tak mně moje dr. zatím dělala utz pokaždé....................nepočítám teda screening, i když ten mi dělala taky ona, i když jinde, a ve dvacátém týdnu mi bude dělat taky ona.......tak už se těším.....má dvě ordinace, jednu klasickou a druhou spešl v prediku................ale utz vždycky, i můj minulý gyndař dělá vždycky......

holky, oblečení máme už hodně, ale s medvídkem pú nic, ani se mi to moc nelíbí......................dneska jsme byli koukat v HMku na věcičky, no byli jsme nadšeni, hlavně manža, z těch napodobeninek dospěláckých věcí, tak říkal, že tam budem určitě nakupovat, fakt krása.......
a jinak mám z tesca spousty, pak z CAčka, a ještě z pár různých obchůdků.....ale co je u nás třeba pompo, to je katastrofa ty ceny tam, jedny ponožtičky pomalu dvě stovky, no hrůza....a ani se mi to moc nelíbí.........
12. bře 2010 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky,
jen vás zdravím,já dnes zachraňuju lidské životy a zítra budu taky..
Tak přeji všem pěkný víkend :slight_smile:
12. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
AHOJKY KOČKY,TAK JAK SE VŠICHNI MÁTE? MY SE MÁME FAJN.
DENINKA JEDE V NEDĚLU NA TÝDEN NA HORY ,TAK BUDE CHVILKU KLID OD ŠKOLY
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojky holky, jak se dneska máte?
lancy: přežij pracovní víkend......
andri: ahojky, tak budeš chvilku mamina jen jednoho dítka.......a jak se máš ty, nějaké novinky?
13. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
Lauri jojo bude takovej klidovej týden :wink:
Novinky :slight_smile: možná ,ale zatím pšššššššššššššššššššššš. Nějakej stínek se tam klube :wink: (tak držte palce prosím)
13. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
andri: Tak držím palečky a dej pak vědět!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
ahoj holky :wink:

klaruska: já mám gelovky už 3 roky, celou dobu těhu super, a teď taky super :wink: Jestli si na ně byla zvyklá, určitě do nich jdi :wink: Já je mám teď akorát úplně na krátko :slight_smile:

Jinak mě moje doktorka dělala taky UTZ pokaždé, asi to záleží na doktorovi, mám kamarádku a té ten její dělal vážně jen ty předepsané....je to prostě hodně individuální.

Jo a ty oblečky třeba v tom Tescu, ono záleží jaké Tesco to je, já jsem byla třeba ve FM a v jednom v Ově a v každém měli naprosto jiné věci....mimochodem, na holčičky měli mnohem větší výběr :angry:
Jo a NEXT a HM věcičky se dají koupit za super ceny třeba na mimibazaru nebo na Aukru :wink:

andrissek: no teda, tak že by ??? Tak držím potichoučku pěstičky :wink:
13. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Holky děkuji ,uvidíme za pár dní.
Kramlinko tobě moc gratuluji k miminku a přeji hlavně zdravíčko :wink:
13. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
andri: no neke......
kramli: aha, tak u nás je tesco i v dalším městě stejné, mají tam totéž....... :wink:
13. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz
autor
Andri, moc moc držím palečky :wink: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
autor
Tak Lancy a teď je řada na nás...Já teda až příští cyklus, tak doufám, že ta 2.MS přijde co nejdřív...
14. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
lancy. no jak jsi vůbec na tom s cyklem ty, nějak ztrácím přehled.................... :wink:
a jaký jste měly víkend holky?
já si včera objednala sadu na gelové nehty, uv lampu, a věci k tomu, tak v úterý by mi to mělo přijít, už se na to těším.........už mě nebaví na ně chodit, když je umím udělat doma, akorát dosud jsem měla akrylátové akorát, tak už se těším......
14. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
Ahoj holky,

my byli včera na maškarním plese - šla jsem za 14leetou školačku :slight_smile: byla strašná sranda :slight_smile: jo a než jsme šli na ten ples, tak mě manžel udělal pár foteček s bříškem, tak sem večer něco hodím. Zítra budeme prý pokračovat, jdu ke kadeřnici, tak budu zase jednou krásná :grinning: :sunglasses:

pěknou neděli

P.S. Andrýsku četla jsem šifru - držím a nepustím :wink:
14. bře 2010 v 10:45  • Odpověz
ahojky holky...hodila jsem sem očko a přidám se k vám, jestli můžu :slight_smile: . Snad mi poradíte a třeba mě i vyvedete z falešných nadějí :pensive: . Jsem snažilka už od loňského unora :frowning2: . No a ted... jsem zmatena...co byste si myslely o tomto ? - týden před dost pravidelnou MS jsem začala špinit-ne nepřetržitě, spíš den ano-den dva ne-pak zase ano... v den příchodu MS jsem ráno trochu krvácela-odpoledne už zase ani kapička. Od té doby vůbec nic, ani špinění - dnes je to od této doby už 9. den. ... pořád se bojím si udělat těh.test - odkládám to zklamání :grinning: . Co myslíte... můžu být těhu ?
14. bře 2010 v 11:02  • Odpověz
...jo a ještě jsem zapomněla říct, že právě nemám vůbec žádné příznaky :frowning2: . Chvilkama mě třaba zabolí podbřišek jako před očekávanou MS...ale to je minimální...

Jinka držím pěstičky všem, které taky čekají jestli ANO :wink: :wink: ... a samozřejmě i všem ostatním :dizzy_face:
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
aja: ahojky, no tak na fotečky se už těším........
ahoj teo: teoreticky můžeš, v některých případech se tady to stává......a zvlášt, pokud jsi předtím měla pravidelnou ms.......může to být, že jsi otěhotněla a nebo, že se to neudrželo.......těžko říct...ale testík bych zkusila.......proč ne......a jinak se samozřejmě přidej.......
14. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
lauri : diky... no a toho testu se prave bojim - oddaluju zklamani - dokud si ho neudelam, mam porad nadeji :frowning2: :grinning: . Jo a máš krasne tehotenske fotky
14. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
tak kočky, fotky tam máte, hlavně si nevšímejte a taky nelekejte mých tlustých nohou :grinning: :sunglasses:
14. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky,hezkou nedělu.
Aji krásné fotečky :wink:
Teo také nemám žádné příznaky, jen mi včera bylo hrozně těžko po salátu a občas mě pobolívá břicho. Další test chci zkusit tak ve středu,tak jsem zvědavá.
14. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
tea: no jo no, ale zase ta nejistota.........
aja by ti mohla vyprávět, kolikátý den cyklu našla // ona...... :wink:
jinak my se známe z nejmladších nevěst z beremka, byla jsem tam jako taggy, jestli si vzpomínáš........
aja. krásné fotečky.......a na nohy se vykašli.....
andri: to je parádička..... :slight_smile:
14. bře 2010 v 16:15  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky,
Andri-tak teda tfuj tfuj tfuj,snad to bude to pravé ořechové a ty budeš těhulka,dej pak brzy info,ju?
Kopretinko-jj,teď jsme na řadě jen my dvě,já už teda zaostávám dávno za váma,no hold ,co se dá dělat,někdo musí být v čele a někdo zase naposled :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Teo-ahoj,určo se přidej a já být tebou tak bych testla,nemáš co ztratit a aspoň budeš vědět,jak na tom seš :wink: vím,že zklamání je nepříjemné,ale musí taky jednou zkončit ne?
Lauri-prosím tě na tebe mám osobní prosbu,ty seš profík ve fotografování,tak potřebuji radu.Chceme si koupit foťák a rozhodujeme se mezi:Nikon coolpix S220 nebo Olympus FE-5020.Chceme to na klasické fotění nic extra a nemůžem se rozhodnout a potřebujem radu odborníka :grinning: Díky. :wink:
Jinak cyklus už raděj ani nepočítám,bych se z toho už zbláznila :grinning: ,jsem nějak 20 Dc asi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Aja: moc hezké fotky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
14. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.