• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lancy. u tady těch fotáků si porovnejte megapixely, jaké jsou rozdíly v rozlišení, to je pro kvalitu fotek nejdůležitější. pak optický zoom - čím vyšší, tím lepší a svědčí to o kvalitě objektivu, a pokud by vás zajímalo i makro, tak jaká je u nich minimální zaostřovací vzdálenost........pak už jsou tam spíš detaily, jako třeba směrné číslo vestavěného blesku, i když tam bývá spíš automatika.......to už jsou detailíky.....případně velikost displeje, možnost nahrávání videa atd......
14. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Tak zase nakukuji :wink:
Lancy děkuji ,uvidím jestli s toho něco bude. Byla tam opravdu jen slabá čárka . (dám do alba)
Uvidíš že se brzo zadaří :wink:
Také jsme nadávno kupovaly foťák olympus a je super :wink:
14. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Andrýsku, já myslím, že to vypadá velmi nadějně :slight_smile: ale nic jsem neřekla :slight_smile:)))

teo - přečti si moje albíčko a uvidíš že // se dají najít 72DC při zdánlivě anovulčním cyklu po injekci agolutinu :sunglasses:
14. bře 2010 ve 21:41  • Odpověz
andri: čárka je sice slabá, ale viditelná na fotce, takže já myslím, že to vypadá velice velice nadějně.............bylo by to super..........
lancy: a k fotáku - značka je určitě lepší nikon, i designově se mi líbí víc, ale jde o ty parametry, co víc využijete...
14. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
klaruska, hm, tak ručičky u tělíčka, to by u nás nefungovalo už asi od začátku. Ta by vzteky zbláznila, kdyby nemohla mít tlapky venku :grinning: . Myslela jsaem, že tohle se dělalo v dobách dávno minulých, no ale tak asi ne no :grinning:
Naušničky určitě dát chci, dr. říkala, že je ot nejlepší po první dávce očkování, takže to mám v plánu. Naušničky už mám. Klasické pomněnky. Pro mimi podle mne není nic hezčího :dizzy_face:
Nehty nemám, protože je neptořebuju, má svoje hodně pevné a velké, že mi večně nikdo nechce věřit, že jsou moje. A naštěstí těhu mi s nimi nic neudělalo, ani s vlasy, jak si potom ženské stěžují, že jim horzně padají a tak, já je mám spíš lepší, než v těhu...

lussyn, no jednoho mám doma, ikdyž tam už je trošku tuku :grinning: . Jestli myslíš pilates, tak můžeš, já ho cvičila někdy to 7 měsíce s tím, že mi lektorka říkala, co nemám dělat a jak to mám dělat. Záleží ale hodně na tom, jestli jsi ho cvičila předtím, jestli ano, tak pokračuj, jestli ne, tak bych nezačínala. Akorát snad by měl existovat pilates přimo pto těhotné, tak bych pak zkusila tuhle lehčí verzi :wink:

nany, no já jsem skoro všechno kupovala tady, takže moc neporadím. Ale krásné věci mají ve štěrboholích jak je interspar, je to takový malý krámek v přízemí, fakt tam měli krásné věci,ale tedy spíš dražší. Každopádně skoro všechno bylo bez těhle obrázků. Něšco odtud mám a fakt můžu doporučit :wink:

andri, ahoj a potichu gratuluju :dizzy_face:
15. bře 2010 v 08:37  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Tady byla v noci pěkná bouřka no fuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ještě že už slibujou jaro a konec zimy :wink:
Blondy děkuji :wink:
15. bře 2010 v 09:02  • Odpověz
andri, koukala jsem do albíčka a fakt tam jsou. Tak ať sílí :dizzy_face:
15. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Blondy no snad budou :wink:
Jak se jinak máte co bobíšek ?
Ten náš rarach tady lítá jako splašený. Zítra jdeme k zápisu do školky :wink:
15. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Ájo fotečky jsou krásné. Já tam žádné tlusté nohy neviděla. A zrak mám velice dobrý.
Andrisku gratuluji je to krásné.
15. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
Ted se koukám do kalendáře a jen tak jsem si vzpomněla že poslední ms jsem měla 13.března a těhu test jsem měla pozitivní 10.dubna :slight_smile: už je to rok.To tak rychle uteklo.

Lussyn : Poporodní MS mi skončila včera. Takže mi trvala 5dní.
15. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky dámy.......
vidím, že se máte snad dobře všechny.......
je super, že se nám tady rýsuje další těhule.... :wink:
15. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Ahojky kočky.
Dneska mám asi nizký tlak-motá se mi hlava, ale to je šílený kolotoč!! :angry: :unamused:
Do toho mám šílený výtok.... :sweat_smile: Můžu se jít přebalit :grinning: Snad je to normální!

Jinak teď si dělám krupicovou kašičku :grinning: :grinning: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj pri pondelku :slight_smile:

andri: koukam do alba a myslim, ze TO tam fakt je :dizzy_face: Vydrzaj jeste par dni... Moc me to potesilo :slight_smile:

aja: 14ti leta tehotna skolacka..to me fakt pobavilo :grinning: Sekne Ti to...proboha, jaky tlusty nohy :astonished:

lancy: ja mam kompakt od Olympusu, MM ma zrcadlovku od Nikonu, ale stejne mam pocit, ze o chlup lepsi fotky delal kompakt od Panasonicu (Lumix) :wink: Uz mas po sluzbe ?

kramli: jj, taky jsem mela v PA pocit, ze tech saticek pro holky tam bylo nejak vice :slight_smile: Uz jsi prubla kocarek :confused:

blondy: dik za tip na kramek...teoreticky bych se tam mohla ve ST stavit - chceme jet do outletu a pak do Ikey..

sabi: taky si vzpominam, jak jste s Lin hlasily jako prvni // :sunglasses:

eli: ten vytok mivam taky, je to asi normalni :slight_smile: kdyz to neni nic horsiho...
15. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
nany: Nic horšího už fakt ne!! Naštěstí!! Už je mi fajn!! :dizzy_face:
15. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Tak jsem vysála,vařeno dneska mám takže klídek. Potřebovala bych zajet do Slaného,ale vubec se mi nechce :wink:
Nakupujete výbavičku,to jsou krásné starosti jen si to užíjte :wink:
Nany no tak snad máš pravdu :sweat_smile:
15. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
eli: tak to je fajn, ne :sunglasses:

andri: kolikaty DPO jsi ? :confused: - jestli mas teda prehled..
15. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
nany: je to fajn! teď ještě abychom dopadli dobře ve čtvrtek a budeme oba s manželem klidnější, teda on mi furt říká, že a´t jsem v klidu, že miminko se má určitě čile k světu!! :grinning: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
eli: ja jdu ve ST..uz aby to bylo za mnou :wink: Jdes na ten NT do Gennetu ? Kde oni vlastne jsou ? Ja bych tam mela jit nekdy kolem 20tt na nakej UZ...
15. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
nany: http://www.gennet.cz/pages/kontakt.htm
Tady jsou jejich stránky a adresa! A je to tam moc hezké!!
Byla jsi na screeningu ve 12tt-13tt ? To jdeme právě teď my! tak doufáme, že bude mít miminko všechno co má mít!

Ale musím říct, je to tam hezký a lidi příjemný... :wink:
15. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
eli. tak to jdeme k dr. ve stejný den, taky jdu, ale na ko a na tripple.......už se těším......asi zase vezmu i manžílka......
15. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
Nany právě že vubec nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: . Mám asi 7 dní zpoždění od menstruace :wink:
eli jedete na nějaké vyšetření?
15. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
eli: diky za odkaz :wink: Ja byla na tom NT presne ve 13+0 (pred tim na krvi) a vse bylo OK - kustka pritomna, sijove projasneni 1,3..a vse ostatni neg....dal uz si to nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 11:23  • Odpověz
laurinka: Tak to jo... a ty tripply jsou přímo co? Já v tom už mám trošku bordel!! :sweat_smile:
Vem sebou manžílka ať vidí zase Vašeho Broučka! Já beru Miláčka poprvé a jsem zvědavá, jak bude vyprdlej! :sweat_smile: :dizzy_face:

Andri: jdeme na UTZ na screening!
15. bře 2010 v 11:25  • Odpověz
Holky tak vám moc,moc,moc držím palečky ať je vše v pořádku a mužete se krásně pokochat broučkama :wink:
15. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
Eli hezká fotečka :wink:
15. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
nany: Já byla taky na krvi, ale už v gennetu a teď jdeme na ten UTZ! jak dlouho to vůbec trvalo?? :wink:
A máš fotečku z NT? :wink: Já bych chtěla.. Aspoň bych se na toho našeho Broučka mohla zase koukat!! :dizzy_face: Protože další UTZ na 3D máme naplánované až na 22.4. :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
andri: Děkuju! :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
eli: podle me ty triply jsou gen.testy, ale byvaj hodne falesne pozitivni, proto se uz nekde od toho upousti - nejpresnejsi prave byva ten kombinovany test do toho 13+6. Kamoska je odmitla. viz.: http://www.labtestsonline.cz/tests/TripleScreen.html
Jinak ten UZ trval tak 15 min...nejdriv mi teda meril to projasneni... a pak tam zavolal MM a vse vysvetloval a pak nahraval na USB :wink: Fotku mam v albu.

andri: aha, tak to jo :slight_smile: aspon se zbytecne nenervujes...hod sem pak dalsi fotku s testem :wink:
15. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
nany: A dělal už UTZ přes bříško?!! Já vím, že se ptám na blbosti, ale zajímá mě to! :sweat_smile:
Tak to se už začínám těšit!! :dizzy_face:
Fotečka je nádherná! :dizzy_face:
15. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
eli: tady jeste k tem triple: http://www.forumzdravi.cz/clanek-247-screening-vrozenych-vyvojovych-vad-v-tehotenstvi-ii-trimestr

UZ pres brisko delal - prvne to bylo dokonce uz nekdy v 9tt :wink:

lauri: tak Tebe to taky ceka tento tyden...
15. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.