• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany: Díky za odkaz mrknu na něj! :wink:
Mě dělali v nemocnici ještě v 11tt vaginal, tak se právě ptám!! :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj holky,
teda Adnri..... super, :slight_smile: :slight_smile: já to tam vidím krásně zřetelně, tak to je super, to mám radost.Ale psttt ať nic nezakřikneme.
Já se teď vrátila z kontroly od doktora, všechno je v nejlepším pořádku :slight_smile: , dostali jsme prevental box a odpoledne nás čeká ještě ultrazvuk, tak se těším, zda se nám mimísek ukáže.Jdeme na Echo srdíčka a nejspíš se mnou půjde mamča :slight_smile: A ve čtvrtek jdeme taky na velký ultzrazvuk co se dělá ve 20tt, to jde se mnou miláček, tak jsem teda moc zvědavá, jestli se něco dozvíme :wink:
Ájo, krásná školačka a ty tvoje nohy :grinning: Ty si prdlá, fakt :grinning:
My jdeme na oslavu narozenin teď v sobotu a je to jako maškarní, tak my s miláčkem jdeme za Mach a Šebestovou :grinning:
Eli výtok je normální já ho mívám taky, někdy víc někdy míň, od dr jsem si na něj nechala něco napsaqt, ale pak jsem si to ani nevyzvedla, kamarádka mi řekla, že je to přirozené, tak jsem to neřešila a neřeším.
15. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
lussyn: jsi vzorna tehule :dizzy_face:, takze ve CT uz mozna budete vedet, co to bude...ja tipuju holku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
Nany možná už dnes :slight_smile: A já tipuju chlapečka :slight_smile: Tak uvidíme, a co ta tabulka.
Eli mě dělá utz přes bříško asi tak od toho 12tt :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
holky, ty jo, já mám takovej kopr, nic se mi nechce, byla jsem na obědě a teď jsem úplně chcíplá. Musím to tu doklepat do 15h a pak jdu k té kadeřnici, tak ze mě zase jednou bude člověk :grinning:
venku je hnusně - sakra kde je to jaro, co pořád všude píšou že přichází... mám takový pocit, že mu asi ujel vlak nebo co :grinning:
aspoň ten andrýsek mi zvedl náladu tím objevem :wink:
15. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
Andrisku: gratuluju, i když zatím jen potichoučku :wink:

Dneska už uklízím, aby se zítra mohlo malovat :slight_smile: Příští týden už přivezou kuchyň a bude to všechno nové a krásné :slight_smile:

Blondy: na ty tripl testy a velký UTZ jdu jinam. Moje doktorka říkala, že na to nemám UTZ s dostatečným rozlišením :slight_smile: Ale nevím, jestli budeme říkat, co to bude... Ještě uvidíme :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
lussyn: tabulka jeste neni, no...tak mi napiste do IP, kdo co u koho tipuje, jedna se zatim o:

nany
lussyn
kali
eli
lauri

aja: ja se taky vratila z obeda a jsem taky chcipla :grinning: zrovna mam ale prace hafo :unamused: ALe je fakt, ze andri to tady rozzarila :slight_smile: Pocasi je fakt na pikacu...chvili tu snezi, pak slunicko, bleeee

kali: za chvili budete mit byt jak klicku...nas to teprve ceka :rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
kali, tak to jo, mně přišlo právě divný, že by to dělala tvoje dr. i když i takové jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

nany, tak se stav, doufám, že se tam za půl roku sortiment nezměnil :grinning:

K těm genetickým testům,není dobré tripply odmítat, ikdž je tam větší množství falenšně pozitivních výsledků, Je to důležitý test a NT ho nemůže plně nahradit. Tripply se zjistí zas malinko něco jiného než NT (i když základ je stejný jako down, ale má to jisté odlišnosti). Takže nejlepší je podstoupit oba dva :wink:. Jo myslím že už je to psala, ale spolehlisvost NT je 82% a tripplů 63% :slight_smile:
15. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky děkuji moc všem :wink:
Já byla s malím v tom Slaným ( donutilo mě to že jsem neměla testíky).
Neodolala jsem u udělala si testík a výsledek mužete posoudit v albíčku :wink:
Jinak kluci tu jezdí mašinkama a já jdu poskládat prádlo.
Všem vám moc přeji ať všechny vyšetření jsou ok :wink: :wink: :wink:
15. bře 2010 v 16:01  • Odpověz
blondy: to vis, jedeme tam s MM, takze to bude rychlovka - pokud to vubec stihnem, ze :stuck_out_tongue_closed_eyes:

blondy: k tem triplum: mas pravdu, vycetla jsem dnes to same :wink:

andri: ty woe, je to na dobre ceste :slight_smile: jen at pekne sili - tfuj tfuj :slight_smile:
15. bře 2010 v 16:14  • Odpověz
nany, hm, chápu. :grinning: Ale aby jsi se nedivila, můj manžel je schopný v miminkovském teď trávit víc času než já :grinning:
Tedy koukám na ten tvůj 17tt, to letí jak blázen.... Ale malé v týdnu 2 měsíce, tak co se divím :sweat_smile:
15. bře 2010 v 16:23  • Odpověz
holky... já to ani neumím napsat...já jsem teď našla na testu 2 // ... klepou se mi ruce... :grinning: :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:
15. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Teo moc gratuluji :wink: super :wink:
15. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
tea, velká gratulace, tak vidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
To je super, budou zas dvě nové těhulky :grinning:
15. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
dej :wink: fotečku
15. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
tea: no paráda teri, to je super...........................vidíš, já to říkala, že lepší test než nejistota..........................moc moc gratuluju...............................
andri. a tobě ještě jednou taky, to je krásné, čárka už sílí, takže úžasné....................
15. bře 2010 v 16:41  • Odpověz
holky dekuju moc !! Vzdyt ja bych se asi zblaznila, kdybych to nemohla rict nahlas :grinning: . porad se mi tak klepou ruce ! Nemuzu tomu uverit ! HA jsem vysadila loni v unoru - takze to trvalo skoro presne rok. Zalozila jsem album a hodila tam fotecku z mobilu - snad je to uz nezpochybnitelny :slight_smile: . Ja mam takovou radost :-*
andri : tobe taky moc gratuluju ! A preju hlavne zdravicko :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
nikdo tu asi nejste...ale musim vam to rict :slight_smile: : ted se mi vraci manzel z prace...a ja se mu to chystam rict... jsem tak nervozni :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
teo tak ted už se asi radujete s manžílkem a jste štastný :wink:
Tak potom napiš jak byl překvapený :wink:
15. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
tea. je to parádní a manža bude určitě nadšený......................pak napiš, co říkal..................ale moc vám to přeju................ :wink:
15. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
Ahoj holky,
v první řadě, vítám tě teo, ještě jsme se nepotkaly :wink: :slight_smile: , a hlavně hrozně moc gratuluju, čárka už je nádherná, o tom není pochyb.Co manžel, jaká byla reakce?To u vís bude dnes krísná oslava, viď.A napiš nám taky nějaké info o sobě :slight_smile:
Andrisku, no vidíš, jak čárka krásně zesílela, tak to je super, to budete s teou skoro nastejno, tak ot je fajn, za chvíli se přidá Lancy s Kopretinkou a je to :slight_smile:
Holky, tak mi jsme po utz, bylo to šílený, byla jsem tam od půl páté do 8, ale stálo to za to, tři pacietky jsem pustila před sebou, aby to stizl i miláček, takže byl nakonec se mnou :slight_smile: Holky já jsem tááák šťastná, všechno v pořádku a víme pohlaví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: Kdybych mohla, tak se snad opiju, mám hroznou radost, ale ještě to chci potvrdit ve čtvrtek kdy jdeme na ten UTZ.Takže zatím neprozradím, nezlobte se :slight_smile:.

Tak Nany moje tipy:

NANY - chlapeček
LUSSYN - chlapeček
KALI - chlapeček
ELIŠKA - u té jediné si nejsem nějak jistá, ale spíš taky ten chlapeček (promiň Eli :slight_smile: )
LAURINKA - holčička (ale jen proto, že řekla, že jim to řekli :slight_smile: )
15. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
luss. myslím, že chtěla nany ty tipy do IP.......a koukám, že máš kromě mě samé kluky, jsi nějaká zaujatá ne? :grinning: :grinning: :grinning: a u sebe si myslím holku od začátku, nám řekli jen tip zatím..................... :grinning:

a jakto, že neprozradíš pohlaví, aspon mně do IP, prosím prosím prosím.................... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
Lauri, já vím, ale zaujatá nejsem neboj :slight_smile: , jen to odvozuji podle různých věcí a tak, víš :wink:
Nechci to říkat, protože to chci slyšet ještě jednou :slight_smile: Ale jakou já mám radost, to si neumíte představit, nebo možná asi umíte :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
Koťaat, zítra ráno odjížedíme do Prahy a budeme tam až do soboty, jen ve čt se vrátímke na ten UTZ, tak nevím zda budu na PC, protože švára odjel na hory a nevíme zda si vzal noťas s sebou :wink: Takže možná tu pár dní nebudu :slight_smile: Ale budete mi chybět, těhule a snažilky moje :slight_smile: :wink:
15. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
luss: aha, takže je to kluk.............. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no dobře, tak počkáme...............do čtvrtka................ale co má švára s vaším notasem společného? :slight_smile: tak pošleš aspon smsku????
15. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
Ahojky holky.
Mě už dva dny bolí hlava a vůbec nevím co s tím dělat.
Ze čtvrtka začínám být nervózní no prostě super!! :sweat_smile:
lussyn: Já Ti dám, že chlapeček!! :grinning: :grinning: :grinning: Né, mně je to jedno, hlavně ať je mrňous zdravej! :dizzy_face:
16. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Ahojky hezké ránko :wink:

Eli to je mi líto a zkoušela jsi aspoň obklad na hlavu.
Já musím zase dneska na ušní ,šíííííleně mě bolí ucho (brrrrrr ale fakt je to síla) vypadá to na úpíchání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 08:41  • Odpověz
andr: Né, obklad jsem ještě nezkoušela! Zkusím a uvidíme..Já mám pocit, že mám skříplej nervík!! :rolling_eyes:
16. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
ahojky holky...............
eli.můžeme si podat ruce, mě bolí týden, od minulého úterý a je to pořád horší a horší..............týden jsem s tím nic nedělala, jen obklady nebo zmražená pepsi.........a ted jsem si už dala paralen - myslela jsem, že se pozvracím.................no hrůza....... vůbec nechápu, z čeho to mám........na migrény jsem nikdy netrpěla, ale ted mě to bolí fakt téměř v kuse......... :frowning2: :frowning2:
16. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
lauri: tak to je fajn! :unamused: Já jsem předtím taky netrpěla na bolení hlavy až takhle! Ach jo....
Já chci mít už čtvrtek, tak okolo 11 hod. a vědět, že je všechno ok s mrňouskem!
16. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.