• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
eli: začíná se mi dělat čím dál hůř, ještě mě napadá, že je to tím, že poslední dobou nemám moc čas na snídaně.......možná jo.........ale pořád jsem měla kakao a rohlík s marmeládou, ale už je mi z toho blbě...........takže nevím no, budu muset vymyslet něco jiného......ale ted se mi už skoro nadavuje na zvracení..........no děs..........
a ve čtvrtek jdu taky kolem jedenácté, tak to máme stejné...................taky se už moc těším..... :wink:
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
lauri: Já se těším a i bojím! Je to furt půl na půl! :sweat_smile:
no a s tou hlavou snad to brzy přejde! :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
eli: neboj, určitě to bude vše ok...............musí................věř miminku, je to určitě malý bojovníček............ale chápu tě, taky se nejdřív těším, ale strach je tam trošku taky...................
a ta hlava - no snad no..............je to fakt šílené.......................
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
ahoj holky :wink:

jen v rychlosti zdravím, dnešní noc teda nic moc, tak snad bude odpolední odpočinek :wink:
Jinak se máme fajn, v pondělí jdeme na vyšetření kyčlí a v úterý nás čeká už první poradna a převážení, to už budeme mít 3 týdny :wink:
No letí to šíleně...

tea a andri: gratuluju kočky a teu ještě i vítám mezi námi :wink:
16. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
lauri: Já mu věřím a furt doufám, že je to náš bojovníček! :wink: :dizzy_face:
kramli: tak snad si odpočineš odpoledne! :dizzy_face: Téda už 3 týdny... Toto letí!
16. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Holky s bolením hlavy neporadím, ale první takovou pomocí je prý (nikdy mě hlava moc nebolela), pořádně vyvětrat místnost a snažit se hodně pít, že prý je to signál pro nedostatek tekutin v těle...

Mě zase každý večer po celodenní námaze šíleně bolí záda...
16. bře 2010 v 11:21  • Odpověz
Cau zeny,

tak jsem konecne spachala jakousi tabulku - viz.album, takze kdo jeste netipoval, sup do IP :slight_smile:

blondy: no, leti to nechutne, zvlast kdyz si predstavim, co vsechno musime doma udelat :rolling_eyes: Kazdej patek mi pribyde jeden tyden navic...mne az se to narodi, tak Tvoje mala uz bude pomalu chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tea: vitej :slight_smile: uz jsem Te s dovolenim zahrnula do tabulky, ale jeste bych teda s tipama trochu poseckala (to plati i u andri) :wink: Mam pocit, ze to jsou vzdy takovy tehoten.vlny...dlouho nic a pak bum vsichni tehotnej :dizzy_face:

eli, lauri: na bolestii hlavy (migreny)netrpim, kdyz uz tak je to jak pise aja (tekutiny, hnusnej nevyvetranej vzduch)
16. bře 2010 v 11:41  • Odpověz
lauri, tobě řekli v téhle době tip na holčičku? To je dr. jasnovidka nebo tedy hodně odvážná :grinning: :grinning: . Ale třeba bude mít pravdu, přeci jenom je to
50 na 50 :grinning:

kramli, na kyčle takhle brzy? :confused: Hlavně, že se máte fajn :dizzy_face:

nany, no zatím je sice dost doipředu, ale tak aby nakonmci léta chodila snad ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . CVo musíš všechno doma udělat? :confused:
16. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
blondy: uz jsem to tu psala: malovat cely kvartyr, trosku to tam "prizpusobit", aby se tam vesla postylka a tak..a za tyden nam prijde projektant, aby nam rekl co bude stat rekonstrukce pudy - ale do toho se vrhnem az pristi rok :rolling_eyes: Az zacne jaro, tak musime dat do kupy zahradu...no, furt je co delat :grinning:
Mam dotaz: jak dlouho Ti trvalo, nez jsi vsechno nakoupila :confused:
16. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
blondy. já vím, že tobě řekli pohlaví spíš pozdě, a tak tomu nevěříš, že to jde určit dřív. ale prostě spoustě mých známých to řekli.........a vyšlo to..........ale ona to neurčovala, protože mimís chvilku nepoležel, ale vrtěl se............a právě tady kvůli těmto poznámkám jsem to sem vůbec nechtěla psát.................. asi třem známým řekli ve třináctém týdnu holku a ta holka se jim bud narodila a nebo potvrdila...............takže jak vidíš, není moje doktorka ani jasnovidka, ani odvážná.................a rozhodně mi neřekla - vybudete mít holku, jděte nakupovat růžové věci................... ale je to naše známá, takže prostě řekla, že tam zatím pindíka nevidí, že spíš slečna, ale je to jen tip a odhad, žádné určování.................

k té migréně - vyvětraná místnost i voda je fajn, ale z toho já to nemám. už to trvá týden, piju tři litry vody a džusů denně a jsem i venku, i doma, i v kanclu..............no už je to trochu lepší, ale řeknu to dr.........jinak já na to dosud taky netrpěla, takže kdoví, proč to je............
16. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
nany, to víš no, já to čtu občass tak napůl, bohužel se to jinak nedá... :sweat_smile:
Ani mi některé věci nepřipomínej, v létě začínáme v čechách stavět, řídit všechno na dálku, to fakt bude něco :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale potřebujem to mít hotové, až s vrátíme, do bytu už se moi fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no já začal nakupovat někdy v 7 měsíci, dřív mi to fakt příjde zbytečné. Akorát jsem to měla promyšlené, jak s postýlkama (mám dvě, jednu nahoře, jednu dole), jak s autosedačkama (taky mám dvě, hednu speciální na cetsy a a pak vajíčko), pak podvozek pro ně, protože na na Romera roho moc není a jinou značku autosedačky absolutně zhlediska bezepčnosti neuznávám a tak... Ale fakt nějaké velké nakupování dopředu je o ničem, stačí si koupit to základní a zbytek až se to narodí. Třeba oblečení, nevíš jak bude mimi velké, nevíš,j aký typ zapínání to bude vyhovovat. Ono to co ti přijde teď super, může být v konečném důsledku v praxi úplně o ničem...
16. bře 2010 ve 12:32  • Odpověz
Ahoj holky,
Andri a Teo, moc vám gratuluji ke dvěma čárkám :dizzy_face: !
Děkuji za reakce ohledně nehtíků. Jsem rozhodnutá se v nejbližší době objednat, tak snad o ně zase nepřijdu.
Lauri, o té sadě jsem taky přemýšlela, už jsi ji zkoušela? Já jsem si teda golovky nikdy sama nedělala, ale viděla jsem na netu takové sady s podrobným návodem vyloženě pro domácí využití a docela mě to i láká.
Blondy, no v každé porodnici to holt dělají jinak :wink: ...Já taky chci dát malé naušničky, i když manžel byl dlouho proti. Nakonec jsem se na to schválně před ním zeptala paní doktorky, která mu všechno vysvětlila a už teda souhlasí. Pořád totiž argumentoval tím, že se můžou miminku narušit nějaké ty body atd....Pomněnky jsou opravdu krásné a budete mít modré nebo jinou barvu? Taky bych je bývala koupila, ale malá bude mít teď na začátek náušničky, které se u nás v rodině dědí. Jsou to jenom malinké červené kamínky. Časem jí potom koupím nějaké větší.
Lussyn, tak vy už víte pohlaví, jo? To jsem zvědavá :dizzy_face: .
Jinak my jdeme zítra s malou do poradny. Jsem zvědavá, kolik přibrala. Podle toho ale, že jí začínají být už některé věci malé, tak si myslím, že to snad bude v pořádku :slight_smile: .
Přeji vám všem těhulkám úspěšné kontroly :slight_smile: :dizzy_face: .
16. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Jee Blondy, myslíš, že Romer je opravdu tak dobrá značka? Já jsem se po dlouhém vybírání rozhodla pro sedačku Romer Kid pro Tomáška. Tento týden ji jdeme ještě pro jistotu zkusit do auta ( máme tam ty pásy věršinou na doraz) a pokud tam půjde, tak ji koupíme. Vyhrála v testech, tak snad budeme spokojení. Měl by ji mít až někdy do dvanácti let :slight_smile: ...
16. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj klarusko, no ta sada na ty gelovky - ségra si ji v roce 2008 objednala a dělala mi s tím i nehty na svatbu, ale hodně záleží na typu nehtů, mě se třeba po týdnu po udělání všechny odlepili i s gelem. Ségra ta je měla měsíc a nic s nima neměla... takže vyzkoušejte, ale opravdu záleží na typu nehtů, což dopředu nikdy nevíš...
16. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Ahoj Áji, ty jo, Ty už jsi 22 tt, to je něco :slight_smile: . Takže ten klučík asi vyšel, viď :wink: ...
Já jsem právě na konci těhotenství musela nehtíky sundat, prostě začal praskat nejen gel, ale i moje nehty pod ním. Byla to síla, ale teď to zase risknu, protože já bez nich prostě nemůžu být :sweat_smile: ... Jen manžel je nesnáší, ale to má blbý :grinning: .
Já se teď asi objednám k té slečně, co jsem k ní chodila, ale možná časem bych to ráda zkusila sama...
16. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
klárko, to víš, letí to jako blázen, vždyť ty už máš terezku taky velikou :slight_smile:
jo klučík vyšel :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
klaruska. já si neobjednávala přímo sadu, protože návody jsou i volně na netu ke stažení............ale objednala jsem si lampu, odstranovac gelu, lepidlo, odmaštovač, štětec, atd.......a u nás v prodejně ennie naills jsem si koupila gel a tipy......protože třeba právě u gelu tady vím, že mají super kvalitu, že mi drží a je to značka....některé levnější z netu bych se asi bála................. někomu nedrží, ale jde o typ nehtů, jak píše aja, ale jde i o typ gelu.....aby se to shodlo...........a taky v těhu to třeba někomu nedrží................no mně to akorát dorazilo, takže udělám bud dneska nebo zítra..........já si dělala doma akrylátové asi tři roky a nic na tom není. tedka s miminkem je pro tebe asi lepší se objednat, ale pak na doma je to super.....mě to třeba baví dělat si je sama, naopak mě nebaví někam chodit a sedět tam.................
a jakto, že je manža nesnáší? vždyt nemusí být moc dlouhé...........
16. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
Áji, máš pravdu a nejen Terinku, ale Tomáškovi budou za pár dní tři!!
Pamatuju si, jak jsme se tenkrát potkaly a já jsem říkala, že bych si přála holčičku a Ty ses divila s tím, že bys chtěla radši chlapečka :slight_smile: . Tak nám to vyšlo oběma :dizzy_face: .
Lauri, děkuju...no já právě teď toho času moc nemám a když jsem to nikdy nedělala, tak by mi to šlo nejspíš pomalu, proto se zatím objednám, ale časem se do toho asi pustím sama...
No můj manžel je v tomhle zvláštní...nelíbí se mu, když se líčím ani nehty se mu nelíbí, protože mu to přijde umělé atd. Já už na to vůbec nereaguju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...Podotýkám, že nehty jsem dlouhé neměla a používám jen hnědé stíny, řasenku a pudr :grinning: .
16. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
Jo a když mě naštve, tak mu vyhrožuju, že si nechám udělat tetování :grinning: :grinning: :grinning: ...
16. bře 2010 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky,
Nany šikulka, super tabulka :slight_smile:
Lauri, teda ta tvoje hlava, to je asi nepříjemný, viď.Jestli ti nepomáhá ani voda ani vzduch a drží tě to takhle dlouho, tak bych to tipovala :grinning: , zase ty tipy, na skříplý nervík nebo od páteře, nenámehala jsi nějak záda?
Klárko, můj miláček taky nemá rád, když jsem namalovaná, jenže mě nepředělá, já se maluju denně, a nedovedu si představit se nenamalovat, strašně mě to baví, jen se mi nelíbí, mít make-up na límci :grinning: Do nehtíků jdi, vždyť upravené ruce jsou krásné, a já mám nejvíc ráda francouzskou manikůru, je to takové čisté a decentní.
Lauri + Eli, tak to jdee všechny tři ve čtvrtek skore ve stejnou hodinu, my jsme objednané na 10.40 :slight_smile: ,tak to si na vás určitě vzpomenu, že jste zrovna taky v čekárně :slight_smile:
Ahoj Kramli, tak co Honzíček už chodíte ven?A co jinak, nic vás netrápí?Zvládáš to v pohdě.
Blondy a co ty, kočko?Co Anička už máte píchlé ouška?Poměnky jsou snad nejkrásnější náušničky pro holčičky, kdybych měla holčičk určitě jdu do pomněnek :slight_smile:
Jinak Nany s tím nakupování, jestli ještě nic nemáte, tak si z toho niuc nedělej :slight_smile: My máme prd, čekala jsem ještě na to srdíčko, to už máme za sebou, tak už můžeme azčít.Tento týden jdeme na tu výstavu, tak se chci nejúrve podívat tam a pak se na to vrhneme.Mám už skoro vše vybrané z netu, sepsané, takže pak už jen nakoupíme.A s těmi oblečky souhlasím s Blondy, nakoupíme jen pár základních věcí a vše až pak až se miminko narodí, protože jak se znám tak kdybych něco koupila, tak za půl roku už se mi to líbit nebude a pak bych ěmla plné skříně a k ničemu, protože se to ani neunosí :slight_smile:
Andri co ucho?Snad to nebude na píchání.Ježiš teda zrovna teď, když máš takové dobré zprávy tě postihne toto, ale aspoň máš v sobě tu radsot ze // a ono to třeba tolik nebolí, viď :slight_smile: Hlavně ať je to brzy v poho.
A co Lancy, kdepak je?
16. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Lauri s tím noťassem jsem to myslela tak, že jsem v Praze, v bytě u šváry a nevěděla jsem zda bude mít doma noťas nebo jestli si ho bral s sebou do Švýcarska, ale nechal ho doma, naštěstí pro mne
:slight_smile: :wink:
16. bře 2010 ve 14:41  • Odpověz
klaruska, no jo, ty chlapi :grinning: . Oo když se píchne dobře do lalůčku, tak se nic nestane. Až ty další jsou špatné... spíš je pak trápení, když se nechávají píchnout ouška později a holčička prostě mít naušničky musí :dizzy_face: . Máme růžové v bílém zlatě :slight_smile:
Romer má nejlepší sedačky ve všech kategoriích, nikdy jim žádná v testech nepropadla a v podstatě skoro všechny testy vyhrávají. Jsou dobře dělané, že je v podsttě nemůžeš blbě nainstalovat jako některé jiné, jsou z odolných materiálnů, prostě jednička
:wink:
Jo a k těm nehtům, u mne by manžel umělé taky nesnesl, ikdyž svoje mám hodně dlouhé a výrazně nalakované. On nemá rád umělé věci... :grinning: A kdybych se nechala tetovat, tak se semnou asi nechá rozvést, to ho irituje úplně :grinning:

lussyn, no tak pořád všechno stejné... Od dubna zas začnu učit tanec, tak se horzně těším... Ouška ještě píchlá nemáme, za prvé to chci nechat udělat až v čechách a za druhé dle dr. je to nejlepší píchnout až po první dávce očkování (hexavakcína), takže je ještě čas :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:39  • Odpověz
Ahojky tak jsem doma :wink: Je to oboustraný zánět zvukovodu a bolí to jako mrcha.
Luss jojo radost je veliká :wink: Jinak mi není dneska nic moc, už dvakrát se mi tak otočil žaludek,ale nemělo jit nic co ven,za celej den jsem měla kousek rohlíku :wink:
16. bře 2010 v 15:58  • Odpověz
Andri, tak zánět zvukovodu, tak to je nic moc a co ti na to dali?Antibiotika teď nemůžeš, tak snad to brzy přejde i bez nic, kde jsi k tomu přišla?Takže už tě postihli nevolnosti? :wink: No tak to je dobré znamení, itovat tě nebudu, ale budu ti k nim dokonce gratulovat :grinning:
Blondy, já se na ty naušničky ptala proto, že nám je píchali ještě v porodnici, le vím, že etď to nedělají a píchají se později, myslím, že tenkrát to bylo lepší, nechat jí pak trápit :frowning2: Takže tvůj manžel je takvý, jo.To bych neřekla, představovala jsem si ho jako moderního chlapa a ty jsou na všechny tyhle "vylepšováky" zvyklý :grinning: , že jim to ani nepřijde :wink:
16. bře 2010 v 16:42  • Odpověz
lussyn, jo já vím, že je kdysi píchali ještě v porodce, ale to se prý teď už v nedělá, jak píšeš. Oni jsou ještě dvě metody, nastřelení a pak klasicky. Prý lepší je ta dírka klasicky, ale mimčo to více bolí, tak jsem se ještě nerozhodla..
Tak on je "moderní chlap", ale prostě nemá rád umělé věci a tetování nesnáší úplně :grinning:. Ale třeba zas kdybych šla někam na večerní recepci nenamalovaná a s neupravenými nehty, asi by mě zabil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: . Takže asi tak, prostě upravená a elegantní, ale bez syntetiky. Tzn. musím být úžasná i bez vylepšováku :grinning: :grinning: :grinning: No hold si vybral dobře :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
Blondy no tak je to holt šťastný muž :grinning: .Tak na recepci já bych nenamalovaná nešla ani náhodou :slight_smile:
Tak to jsem ani nevěděla, že i dětičkám naušničky nastřelují.A kdy tedy jdete na to očkování, kdy budete mít ty ušničky? :slight_smile:
16. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Holčiny...Mě dneska tlačí celý den tak zvláštně bříško... :confounded: Asi jsem fakt nervózní!
promiňte, že Vás tím otravuju
16. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

ty Andrýsku já myslím, že už je to jasné :slight_smile:

volej Dr. :slight_smile:
17. bře 2010 v 07:57  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Ajo jojo vypadá to nadějně :wink:
Já tady uplně děsně trpím s tím uchem,bolí uplně šíleně skoro celou noc jsem nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
Ahojky holky.
Dneska mám už od probuzení den na dvě věci...ach jo!! :frowning2:
Nervózní ještě k tomu, jak dopadneme zítra...No super!!

Andri: Myslím, že je to jasné!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A krásně zřetelná čárečka! Držím palečky :dizzy_face:
17. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.