• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ránko holky,
takže nejprve gratuluji Andrejce a Teo k pozitivním testíkům!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Teď jsem tu chvilku nebyla,protože v práci bylo hodně práce atak jsem to nějak nestíhala,ale ještě dneska noční a pak až v pondělí,jupí! No tady je novinek :slight_smile:
Holky,co jdete na kontroly,už se v tom nějak ztrácím,kdo kdy,ale to je jedno,prostě všem vám přeji,aby to dopadlo dobře a taky už věděly to pohlaví :slight_smile:
Lussy-takže to bude chlapeček jo? :dizzy_face: no jsem na tebe zvědavá..Užijte si v Praze,taky bych jela někam na výlet,jo a já bych nenamalovaná asi taky nikam nevyšla,už jsem tak zvyklá snad od střední a to mi zůstalo :wink:
Eli-jaktože máš den na dvě věci? Já myslím,že ty budeš mít holčičku :dizzy_face:
Blondy-jaký domeček budete stavět? Já už bych do bytu taky nešla :wink: no ty vlastně ani umělé nehty nepotřebuješ,když máš své natural krásné,že? :grinning:
Lauri-tak manžel nakonec koupil ten olympus,měl větší megapixely,displej a vypadal dobře,stejný jak ten coolpix,tak snad budem spokojení.U tebe typuju kluka,nevím,je to můj pocit.
Nany-tak taková rekonstrukce,ty jo,to bude rachot tedy,ale zase to budete mít krásné a mě se osobně půdní vestavby líbí moc,u tebe taky typuju klučinu.
17. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
lancy: Ale už od včera se nemůžeme shodnout s manželem... Tak proto! :confounded: A ještě k tomu se začínám "modlit" aby zítra dopadl dobře screening! Tak proto!
17. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
Eli-a copak řešíte,jestli to není tajné?A toho zítřka se neboj,vy jste přece bojovníci ne?
Mně je dnes taky nějak šoufl,včera jsme si dali vínko a asi mi nějak nesedlo,ráno jsem si připadala jako těhu :grinning: ,ale to ještě zřejmě nejsem,ale pocit to nebyl zrovna pěknej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
lancy: Ale manžel je poslední dobou podrážděný a ňák se nemůžeme shodnout! A ještě k tomu jsem fakt nervózní, ale bojovníček to je! Dávám do něj všechnu naději!! :dizzy_face:
17. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Ahoj holky,
Eli neshody přejdou neboj a zbytečně se nenervuj, ať neubližuješ miminku. víš že mu sters nedělá dobře.Zítra dopadne všechno výborně uvidíš.
Chlapeček - holčička, uvidíme
:slight_smile: každopádně jsem moc šťastná, moc jsem si to tak přála a manžílek taky, už "to" krásně oslovujeme a pokud nám to zítra potvrdí i dr, tak vám to povím :slight_smile: Ale myslím, že už je to jasné, manžel tot aky krásně viděl a dr taky :grinning: Jen já ne, páč jsem na ten UTZ vůbec neviděla :slight_smile:
Eli chystáte se na tu výstavu?My půjdem asi v pátek.Jo Nany a není to na výstavišti v Holešovicích, ale v Letňanech.
17. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Holky,

tak jsem teď projížděla net a koukala jsem na odsávačky mateřského mléka. Je v tom nějaká zrada nebo jsou všechny nastejno??? Já chci samozřejmě tu elektrickou, našlo mi to asi 3 druhy za 1200Kč, pak něco kolem 3000Kč a taky nějakou šílenost za 6000Kč... Vzhledově vypadají stejně a i popis výrobku je u všech stejný...
Zkuste sem hodit i zkušenosti vy mamči, co už to máte vyzkoušené :slight_smile:

díky :wink:
17. bře 2010 v 11:01  • Odpověz
lussy: jdeme zítra.... :dizzy_face: Tak jsem zvědavá! :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
ÁJo teda to jsou rozdíly, já po nich taky koukala, ale viděla jsem tak maximálně do 1500, víc bych jim teda endala, ale zkušenost zatím u mě, veškerá žádná :grinning:
Eli já vím, my taky :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
Eli-jasně,jak říká Lussy,zbytečně se nenervuj,ono každý z nás má někdy blbou náladu,já jsem po noční taky pěkně podrážděná a vadí mi v podstatě všechno,ale manža už to ví,tak raděj po ránu nic neříká,i když my se doma dost míjíme.
Lussy-teda ty seš tajnůstkářka :grinning: no aby to nakonec nebyla ta holčička!! Hlavně,že jste zdravý a v pohodě!! :slight_smile:
17. bře 2010 v 11:24  • Odpověz
Tak jsem si volala na výsledky z krve sestřičce a jsou v pořádku! Byly to rozbory na HIV a ještě na ňáké dva dallší ani nevím už na co! Ale je to ok a to jsem ráda!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
Eli bud hlavně v klidu,všechno dobře dopadne.
Já teda nevím ale odsávačku bych zatím nekupovalala,nechala bych to až budeš vědět že ji opravdu potřebuješ.
Já ji nepotřebovala ani u jednoho dítěte :wink:
17. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
Andrýsku, už si tu novinku řekla manželovi??? Nebo čekáš na potvrzení Dr.?
17. bře 2010 v 11:57  • Odpověz
Ajo Petr to ví,sledoval se mnou testíky :wink:
17. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Lancy možná trochu jsem tajnůstkářka, kamarádka se na mě taky kvůli tomu zlobí, že ji to nechci říct :slight_smile: , ale možná mě už trochu znáte, já jsem taková opatrná, nechci se vždy radovat předčasně, vím co život dokáže přinést, tak radši ještě počkám až to bude jisté a teprve potom se můžu pochlubit.A pochlubím se velice ráda, to né, že ne :slight_smile:
Eli, no vidíš, tak Aids nemáš, tak to ti spadl kámen ze srdce, viď :grinning: :grinning: Tak to je fajn, že je všechno v pořádku, tak ještě ten zítřek a je to.Ty bláhy brouku ty už jsi 13tt to je staršný jak to letí, fakt.
Andri no co na to manžílek, už to ví?Ani Tea se od té doby neozvala.
Ájo, příští týden vstupujeme do šestého měsíce, to letí, viď :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Luss - jo už se to začíná blížit... :sunglasses: :grinning:
Já ani vlastně nevím v kolikátém tt začíná 3.trim...
17. bře 2010 ve 12:06  • Odpověz
aja: no já bych taky tu odsávačku ještě nekupovala....já mám třeba půjčenou tu ruční od chicca a abych pravdu řekla, tak nejlíp mi to jde odstříkat ručně, tou odsávačkou mi to moc nejde... :unamused:
Jinak v porodnici mají vždy na půjčení a kdybys ji fakt potřebovala tak si ji můžeš koupit cestou z porodnice, nebo manžel může objednat přes net než se vrátíš domů :wink:

Jinak vás všechny dnes zdravím :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
Aha, no tak to vidíte, to já sem vůbec nevěděla, myslela jsem, že je to standartní výbava :sweat_smile: to jsem trubka, co?
17. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
Petr je moc rád ,hrozně moc chtěl ještě jedno mimčo :wink:
Holky už se vám to pomalu krátí :wink:
17. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz
Ahoj Kramli, to odsávání si teda taky neumím dost dobře představit, mi to připadá, jak když se dojí kráva :grinning:
Ájo, třetí trim začíná myslím 24 nebo 25tt, takže to máme za pár :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
lussy: jj, letí to strašně moc rychle! :dizzy_face:Ještě zítřek a budu zase otrošičku klidnější! :slight_smile: je to fajn vědět, že nemám AIDS a ještě další dvě věci, které ani nevím co vlastně už byly!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak já sijdu udělat obídek..Dneska budou karbanátky a šopáček!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
Andri nestraš, ještě fůra času, čtyři měsíce je dost, vždyť ještě nic nemáme nachystáno a to taky trocha času zabere :wink:
17. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Eli, ty testy jsou na pohlavní choroby, a určitě ti zjišťovali krevní skupinu, ale to vše ti zítra řeknou a zapíší do průkajdy a dostaneš kartičku s krevní skupinou :slight_smile: Ňam karbanátky, to já teď zblajzla bílý jogurt a mám tu ještě jogurtové mléko.Ale jdu za chvíli na Floru, chci něco koupit tomu našemu pokladku a chci si koupit něco i já :slight_smile:
17. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
Jo Lancy, takže ti dnes bylo špatně po vínku, jo :slight_smile: No tak to si na tebe dám pozor :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty jo to by bylo supééééér.
17. bře 2010 ve 12:23  • Odpověz
Ájo ohledně těch odsávaček :

Balónková je na pytel.
Ruční je taky na pytel.
Páková je celkem dobrá ale záleží na značce. Jinou než Avent nebo Medela nekupovat.
Tak samo elektronic.jenom Medelu.
Fakt všechny ostatní jsou na pytel a jsou to jen vyhozené peníze.

Takže opravdu když tak pákovou nebo pístovou od Medela.

Nejlépe pokud by vám to nevadilo tak si půjčit od kamarádky.Protože ji stejně jen použije pár měsíců a potom pokud už opravdu není mléko tak nepomůže ani ta nejlepší odsávačka.
17. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
Jinak gratuluji k pozitivním těhu testům. :grinning:

Lussyn možná ti odsávačka přijde nepřirozená ale nic jiného ti nezbyde pokud máš málo mlíka, nebo se miminko špatně přisává či prso odmítá nebo máš vpáčené bradavky .
Pak se může stát že ti bradavky popraskají a budou strašně bolestivé jenže mimčo mlíčko potřebuje a ty to mlíko z těch prsou musíš taky nějak dostat. Jinak se ti budou plnit a nalitá prsa opravdu hrozně bolí .
No uvidíš.
Proto říkám že by bylo lepší si odsávačku půjčit od kamarádky.
17. bře 2010 ve 12:39  • Odpověz
Sabí né nepřirozenná to vůbec, vím, že je to potřeba, kolikrát se nedá nic dělat.
17. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
Tak jsme se najedli s klukama.Já si dala teda jen brambory (nemám na nic chut) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
sabi díky moc :wink:
Tak jsem volala doktorce a objednala mě až na 12.4.,to my příjde docela dlouho.
17. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
Andri to je docela dlouho, to je skoro za čtyři týdny bez dvou dnů, to už budeš 10tt, řekla jsi ji, že už dva týdny meškáš?
17. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
andrýsku, tak tam jdi 2.4., jako že si špatně rozuměla :grinning:
17. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.