• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
tak jestli vám to neva, tak ji založím.........akorát budu muset tady někde vyhrabat nějakou starou tabulku, abych tam vypsala všechny členky.....ale to neva........to mi za to stojí.......
20. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
tak tabulku jsem našla, akorát musím ještě dohledat přesné nicky vás všech....hlavně těch, co sem moc často nechodí, aby se tam dostaly.........v tabulce je napsané třeba jen Lin, ale myslím, že měla u jména i nějaké číslo.....takže jdu to prohledat......

ještě se domluvme na názvu skupiny.... mám tam dát jen Mláďátka - maminky, těhulky, a snažilky, nebo navrhněte......nebo nějaký úplně jiný název?
20. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
lauri to zní dobře :wink:
Já čekám naše,mají přijet každou chvilku. Tak opdpol potom kouknu. Snad vás najdu :sweat_smile:
Lauri kdyžtak mi písni do IP,nobo sem hod link :wink:
20. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
andri: to já bych hodila link sem.......................nechci nic uspěchat, aby mě pak holky neukamenovaly, že jsem něco založila bez jejich souhlasu..........................
už mám názvy všech členek přesně, akorát teda nemám tušení, kdo to je ivakul - je v tabulce a nejspíš sem kdysi dáááááááávno chodila, ale máte o ní někdo nějaké zprávy? mám ji tam psát taky? a co ajjik , ta už za náma taky nechodí ne? ale klidně je tam dám............................

ten název musí mít do čtyřiceti znaků, tak ten co jsem psala by se vešel, ale klidně navrhněte jiný..........
20. bře 2010 v 10:18  • Odpověz
Ahojky holčiny.
Tak kontrola ve čtvrtek dopadla výborně a jsem zdravoučký!! :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
ahoj eli,
gratuluju a prosím tě o názor, co jsem se tady ptala.....................
20. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Lauri: Děkuju!
já si myyslím, že ten návrh založit nové zní dobře a hlavně pokud tam nebude moc už nikdo jiný, tak to bude fajn! :wink:
dobrý nápad!
Mláďátka - maminky, těhulky, a snažilky.... :wink: To se mi docela líbí! :dizzy_face: Teda pokud někoho nenapdane něco jiného... :sweat_smile:
20. bře 2010 v 11:42  • Odpověz
lauri: já jsem taky pro :wink:
20. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
jo a ten název je fajn :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
eli: kdo by se chtěl přidat, může mi napsat, ale myslím, že jsme už taková sehraná partička, že to snad ani nebude......

tak já to jdu založit........a hodím sem link za chvilku, a pak se bude psát už jen tam jo? :wink:
20. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
laurinak: tak fajn... jdi na to :wink:
20. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/mladatka-maminky-tehulky-a-snazilky/

Tak můžete to vyzkoušet a asi se i zrovna přesunout........... :wink: docela rychlovka................
jinak taková malá vychytávka, když máte otevřenou diskusi a nahoře vpravo na začátku stránky kliknete na - Přidat k oblíbeným, nemusíte pak tu diskusi hledat mezi ostatními, ale budete ji mít hned nahoře v seznamu vašich oblíbených....
20. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.