• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já ani v jednom těhu neměla nějaké extra chutě u Denisky akorát na chleba se sádlem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a porodila jsem a už ho zase nemusím a u Péťi jsem jedla po kg rajčata :sweat_smile:
26. dub 2009 v 17:12  • Odpověz
No my zatím teprve týden a to ne každý den tak uvidíme :wink:
A jsem taková strašně natěšená a nemužu se dočkat toho května až budu moct testnout.
26. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Mně je dneska divně holky...
Mám hrozný hlad, ale když si něco dám tak se mi zvedá žaludek
26. dub 2009 v 17:13  • Odpověz
Tak i tady máme nějaké nevěstinky :slight_smile: v pátek se vdává Kali.Kal a v červnu Sabinka a ještě někdo, teď si nemůžu vzpomenout...
26. dub 2009 v 17:14  • Odpověz
Tak to jsem ráda, že nejsem sama :sunglasses: jako nevěstinka :wink:
26. dub 2009 v 17:15  • Odpověz
Je to je hezký. Já to mám za sebou už dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. dub 2009 v 17:16  • Odpověz
andrissek: Už jsem z toho nervózní teď.. :wink:
26. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
svatbičku bych si hned zopakovala (samozřejmě se stejným chlapem), je to nádherný den :slight_smile: uží si každou vteřinu, protože to strašně rychle uteče :frowning2:
26. dub 2009 v 17:17  • Odpověz
ajachlapikova: To jsem už slyšela, že prý ten den hrozně rychle uteče :angry: Tak snad si ho užijeme se vším všudy a hlavně pořádně :wink: :sunglasses:
26. dub 2009 v 17:19  • Odpověz
jo, já když se vzbudila druhý den po svatbě, tak mi přišlo, že to byl jen sen, že to přeci nemohlo,tak rychle utéct, že si z toho vlastně ani nic nepamatuju, až když jsme koukali na video, tak jsem slyšela, co povídal, pan oddávající, atd.
26. dub 2009 v 17:21  • Odpověz
Jsem na to zvědavá :wink:
26. dub 2009 v 17:22  • Odpověz
Mě strašně bavilo, to zařizování a když bylo po, tak najednou jsem nevěděla, co mám dělat, nebylo nic na vymýšlení... :frowning2:
26. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
eli to věřím že jsi nervozní,ale to k tomu patří. Kdy budeš ty testíkovat jestli to vyšlo?
Ajo nelákátě to vyzkoušet už ted. J :sweat_smile: á jsem snad ani jeden začátek těhu tak neprožívala jako ted :sweat_smile:
26. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
Aja: jj ta další nevěsta budu já v červnu :wink:

eliska: tys nám emigrovala z březnovek jo ??? :slight_smile: :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Aji to je přesný :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:24  • Odpověz
Ahoj kramli :wink:
26. dub 2009 v 17:25  • Odpověz
No jasně, že láká, ale vydržím do rána. Protože jestli tam něco je, tak bych to hned vykecala MM a to nechci, ráno vypadnu do práce a budu to vstřebávat a řeknu mu to nějak hezky... :wink:

Ale uvidíme
kramlinka: Ani ne emigrovala, ale nikdo tam neni :frowning2: a s vámi si můžu povídat taky :wink:
Jo, my jsme tady takový ukecaný, stačí se tu dva dny neobjevit a máš co dělat to dočíst :sunglasses:

Teď se tu mihnul MM a říkal, ty už seš zase na tom Modrým oslíku???? :grinning:
26. dub 2009 v 17:27  • Odpověz
aji, tak to znám... Bud. manžílek taky vždycky říká, ty už jsi zase na modrákovy :grinning: :grinning:
26. dub 2009 v 17:29  • Odpověz
Elisko, můžu se zeptat, jak reagovalo vaše okolí na to, že se chcete brát??? Já se vdávala v 21 (až za 2 měsíce mi bylo 22) a MM 25 a všichni brblali, že jsme mladý a blbý...
26. dub 2009 v 17:33  • Odpověz
Aji: Naši si nejdřív mysleli, že si děláme srandu, ale pak jim došlo že ne :grinning: Taky mi říkali, že můžeme ještě počkat, ale já jsem jim řekla, že je to naše rozhodnutí... :wink: A od té doby byl klid! :sunglasses:
U bud. manžílka to vůbec neřešili, tak nevím.. Příteli je 24 :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:36  • Odpověz
U nás postup stejný, přesně jak píšeš. Jen kamarádi právě kecali, že jsme moc mladí, atd. Ale já nelituju a všichni už si zvykli... Hlavně to bylo celkem rychlé MM mě požádal o ruku 2.7. a 18.10. jsme se brali, takže to byla rychlovka a ještě k tomu těhotná tchýně, takže u nás to byla celkem sranda. Nakonec jsme ke konci září trnuli, abychom to nemuseli zrušit, že bude tchýni zrovna v porodnici, nakonec to dopadlo dobře, rodila 25.9. to byly nervy :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:38  • Odpověz
Aji: Moje bud. tchýně má ročního chlapečka, takže vím o čem mluvíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. dub 2009 v 17:40  • Odpověz
Máme toho hodně podobného, bylo by super kdyby jsme obě byli co nevidět těhu :slight_smile: říkala si, že ti je zle, myslíš, že by to právě teď mohlo klapnout?
26. dub 2009 v 17:42  • Odpověz
Aji: Já strašně doufám, že jo :wink:
Máme toho společného doopravdy hodně :wink:
26. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
To by bylo fajn, kdy zkusíš testík??? :sunglasses:
26. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
Nevím jestli to vyjde, ale ovulku jsem 19.4., tak mi to přijde brzy na to aby byly příznaky
26. dub 2009 v 17:45  • Odpověz
To asi jo, já tomu moc nerozumím, ale v úterý bych měla dostat MS, ale už to nevydržím, tak to zkusím zítra ráno, ale uvidíme, moc tomu nevěřím - ještě min.měsí jsem brala HA, ale někdo říká, že to někdy klapne hned na první měsíc, protože tělo je rozbouřené a prý je zvýšená možnost dvojčátek :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:47  • Odpověz
aji: Já tomu taky moc nerozumím :unamused: Ale pořád doufám! :wink:
26. dub 2009 v 17:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.