• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
holky máte to opravdu veselé to se na švagrech nebo švagrovejch natrénujete :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
andi: Víš, ono to zas taková sranda neni.... :confounded: Dost mě to štve!! :angry:
26. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Jasně, naděje umírá poslední... Táhneme tu všichni za jeden provaz, máme stejný cíl, to by bylo, aby nebylo :slight_smile: Už tu máme 3 těhu a myslím, že následujících 14 dní tu bude smršť // :slight_smile:
26. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
aji: Kéž by jsi měla pravdu!! Co bych za to dala!!! :sunglasses:
26. dub 2009 v 17:54  • Odpověz
eli jak to nemáte dobrá vztahy :frowning2:
Eliško, co tě štve???
andi: nemáme vůbec dobré vztahy...Hlavně to štve i mého přítele a vůbec se nedivím!
aji: štve mě moje bud, tchýně
26. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Copak bába do všeho kecá???
26. dub 2009 v 17:55  • Odpověz
Kdyby jenom kecala, ale ona si myslí, že má ve všem pravdu
26. dub 2009 v 17:57  • Odpověz
Tak to jo .
Za chvilku určitě budete mít svého broučka a budete mít uplně jinej život bohatší a na babu se vyprdní :sweat_smile:
Aji je fajn si takhle s vama popovídát a prožívat společně podobné pocity. Myslím že i holky kterým to hned nevýjde se tady navzájem podržíme
26. dub 2009 v 17:59  • Odpověz
Aha, tak to je na prd, to je fakt v pytli... Moje tchýně ja zase učitelka v MŠ (teda byla, už je 10 let na MD :zipper_mouth: ) a ta se pořád všemu diví. A když s ní mluvím a ona mi za každou větou řekne - jóóóóóó???? Takhle to ty děláš??? Aha???? - tak to mě vždycky vytočí a nejvíc mě štve, když jí babička (její máme) řekne, nebrečí Evelínka, že má hlad??? A ona jí odpoví, asi jo naposled jsem jí dávala v poledne a ono už je půl čtrvté, to by mě trefilo. To si vždycky říkám, že to je asi její první děcko, nebo co?? (má už šesté)
26. dub 2009 v 18:00  • Odpověz
aji: To si děláš srandu?? :confused:
26. dub 2009 v 18:02  • Odpověz
Aji no teda to čumím to je docela síla :astonished:
26. dub 2009 v 18:03  • Odpověz
Ne nedělám... Pořád si stěžuje, že na nic nemá čas, tak jezdá každý den na oběd k mámě, pak odjede domů, vyzvedne mladší ve školce, ale tu starší musí vyzvednout její máma, napsat s ní úkoly a pak si pro ni jede odpoledne.
V pátek byli naši pozvaný k nim a tchýně nese na stůl štrúdl a povídá, tak jsem pekla - jenže ten samý den byla moje babička u manželovi babička a ta je zvyklá všem návštěvám nabalit ještě s sebou. Takže moje babička si domů dovezla krabičku štrúdlu a ukazovala našim a večer to našim tchýně nabízí, že pekla. Takže je jasné, že jí to upekla máma a ona se jen chlubí cizím peřím...

Ona není špatná, ale je to blbá učitelka, což mluví asi za vše...
26. dub 2009 v 18:05  • Odpověz
aji: Fakt chápu...
26. dub 2009 v 18:07  • Odpověz
Já to taky nechápu... Má to jedno pozitivní, pořád od nichposlouchám, jak jsem skvělá, že mám uklizeno (jsem trochu puntičkář :slight_smile: ) a jak vařím a peču, atd., co všechno si udělám doma sama bez chlapa...

přesně na ní vidím, co nechci, aby dělali moje děti, dobrá škola života
26. dub 2009 v 18:10  • Odpověz
No nic koťátka, jdu dělat tataráček k večířce (doufám, že na dlouho poslední, protože těhu nemůžou syrové maso), mrknu večer... zatím pá
26. dub 2009 v 18:15  • Odpověz
Tak zatím pááá :wink:
26. dub 2009 v 18:17  • Odpověz
PÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ já si tady s dětma kreslím :slight_smile:
26. dub 2009 v 18:30  • Odpověz
Holky, tak jsem si konecne nasla cas mrknout co je tu novyho a nestiham cist :slight_smile: Vitam Elisku :wink:

Tady taky pekne fici, ale ugrilovat makrelky k obedu jsme teda zvladli, mnam :slight_smile: Rano musim k zubakovi (snad uz naposledy), takze Vas zas budu cist buhvi kdy :confused:

Ajo, zitra budes testovat ??? Drzim palce :wink: Jsem z toho krapet nervozni i za Tebe :grinning:
Vy budete mit k veceri tataracek..se mi tu sbihaj sliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mrcha pres vikend nedorazila, mohli jsme si s MM aspon uzivat
:sweat_smile: Pristi 4 dny budu slamena vdova :rolling_eyes:

Hezky zbytek nedele :slight_smile:
26. dub 2009 v 19:52  • Odpověz
Dobré ránko kočky,

tak jsem tu s ranním reportem :slight_smile:

Hned po ránu jsem testovala a byla tam jen / nikde ani náznak druhé :unamused: ale to nevadí, zítra by měla přijít MS, tak uvidíme, ještě není nic ztraceno, pokud nedorazí, stále je tam naděje :slight_smile:
27. dub 2009 v 05:45  • Odpověz
Holky, jde mi sem na kouknutí ta nová nádhera, tak se ozvu asi až později, nechci před ní ukazovat intimnosti... :slight_smile:
27. dub 2009 v 06:59  • Odpověz
autor
Krásné pondělní ráno :slight_smile:
Teda, tenhle víkend jste nelenily...Čekala jsem tak 2 max. 3 příspěvkya oni 3 stránky... :wink:
My měli víkend neobvykle rušný...V sobotu s manžou po kšeftech. V něděli křtiny neteřinky, takže domů jsme se chodili akorát vyspat.
Taky tady byl vítr jako blázen (hlavně včera)
Andri,ať se Ti brzy uzdraví Peťulka :wink:
Aji, nevěš hlavu (já vím, že nevěšíš :wink: )-mě se u Domči ukázala druhá až jsem 4 dny meškala (teda v den MS úplně slaboulinká, ale to jsem "viděla" až když jsem měla i // na dalším :wink: ,takže jak píšeš, dokud nedorazí MS, pořád jenaděje... :wink:
Nany, MS nedorazila? To je dobrý, ne?
Zdravím Elišku :wink:
Jo a Aji, "užij" si novou slečnu a přeju, ať se tam moc neohřeje... :wink: :sweat_smile:
27. dub 2009 v 07:42  • Odpověz
Krásné ranko holky. :wink:
Tak dnes jsem si ráno měřila teplotku a mám 36.8 , ale vůbec nevím jestli to něco znamená :wink:
Co myslíte holky?? :dizzy_face:
27. dub 2009 v 07:59  • Odpověz
Ahoj Eliško, s teplotou ti neporadím, já tomu nerozumím :slight_smile:

Ta nová slečna je celkem milá :angry: tak uvidíme, jak to dopadne, já už nechávám všemu volný průběh, ať se stane, co se má stát, ale chci // nejdýl ve čtvrtek :slight_smile: zítra to ještě nechám a ve čtrvtek znovu a já je tam vydoluju :slight_smile:
27. dub 2009 v 08:28  • Odpověz
Aji: A myslíš, že tam ty // budou?? Držím palečky, aby tam byly :dizzy_face: :dizzy_face:
27. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
Uvidíme, moc bych si to přála... Uvidíme podle MS, ale těšit se můžu i tak :wink:
27. dub 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Aji :grinning: :grinning: :grinning: Přeju Ti to moc moc moc...
Eli-taky neporadím, v tomhle jsem totální neznalec :wink: :sweat_smile: :pensive:
Teda, zase na mě lezou miminkovský touhy-mám dneska nějakej divnej splín, tak doufám, bže to brzy přejde-teda jako ten splín, ty mimi nálady asi nikdy :wink:
Tak jsme se pomazlili s Domčou a už je to lepší :wink:
27. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
autor
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova
snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, 11DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, 27DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, 50DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 13DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, 29DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, 11DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, 32DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,29DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, 10DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,5DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., 6DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, 9DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, kyselina listová

Aktuální tabulka :wink:
Neutronek aKlaruška dělají tajnosti... :wink: :sweat_smile:
Nany, teď koukám,že to vypadá vcelku nadějně-viď?
27. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Aji: Já bych si taky strašně mooooooooc přála už mimíska :wink: :dizzy_face:
kopretina: Já si teplotu normálně taky neměřím, ale dneska ráno jsem to jenom zkusila, protože se říká, že když se teplota drží okolo 37, tak je větší pravděpodobnost možnosti těhotenství :wink: Ale fakt nevím!!! :sweat_smile:
27. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.