• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Dobré ráno všem :wink: Koukám, že jsem tu asi nejstarší a mimi nikde, chjo. Ale duben to jistí :wink:
skritkova - jsme na tom stejně, taky jsem po zamlklém potratu a chystáme se na pokus č.2 :slight_smile:
kramlinka88 - gratuluju ke svatbičce :slight_smile: At všechno klapne podle Tvých představ a krásně si ten den užiješ. Já se vdávala ted v lednu a pořád to mám v živé paměti. Bylo to moc hezký :slight_smile:
4. bře 2009 v 08:40  • Odpověz
autor
Jejda, škoda, že jsme včera šli pryč a nemohla jsem tu být s vámi :wink: :frowning2: Ale zase na druhou stranu, vycházka byla fajn-s Domčou je teď dobrá sranda, ještě mu nejsou 2 a už vykládá jako divej a už se umí dobře předvádět (teda zatím v tom dobrým a krásným :wink: :dizzy_face: )
Tak vítám všechny, který jsem ještě nevítala...
Hehe:se mnou to taky málem seklo, 14/9 jsem si nechala vydělat nitroděl. tělísko a říkala jsem si, děj se vůle Páně...ale počítala jsem, že když budeme mít štěstí, zadaří se začátkem následujícího roku, no a13/10 na mě koukaly //Bylo to krásný, ale v koutku duše mě později napadlo, že jsme si to snažení ani neužili (teď mě určitě pokročilejší snažilky ukamenujou, ale já to nemyslím špatně a ssmozřejmě jsem strašně šťastná a vděčná, že se nám to takhle povedlo...)
Já jsem v lednu a uvidíme jak se zadaří napodruhé (pokud to klapne zase napoprvé, bude TP na konci ledna... :grinning: Což mi připomíná-jak jsi mluvila o "trapném počítání měsíce porodu"-tak pššššt, ale já mám vypsaný přesný TP podle předpokládaného datumu menstruace až do června :grinning: , ale jak říkám pššššt,jsem blázen, tak jsme v tom spolu :wink:
Kramli: taky mi tu tenhle termín scházel a už jsem začínala mít strach, že se to tu ani nerozjede.. :cry: :slight_smile:
Sam gratuluju ke // a třeba budes za 2 týdny hlásit // na TT-přeju Ti to :slight_smile:
Holky nějak jsem se rozepsala...Tak pište pište ať nevypadám jako blázen... :wink: :grinning: :sunglasses:
4. bře 2009 v 08:51  • Odpověz
Kopret...ahojík :slight_smile: Ty ses nám teda rozjela, hotovej román :grinning: A to je dobře, aspon se něco dozvíme a je co číst :wink: Líbí se mi "trapné počítání data porodu" :grinning: Jsme na tom všechny stejně. Uplně se vidím, jak to počítám na prstech. Holky, berete nějaké vitamíny? Calibrum baby plan nebo třeba jen kys. listovou?
4. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahojky Kerrie.
Jojo,musela jsem doplnit včerejší absenci, holt v práci se to koníkovalo jednodušeji než doma na mateřské :wink:
Já beru listovku. Měla jsem v plánu kupovat babyplan, ale nějak jsem si to rozmyslela a baštím jen listovku,myslím, že ta je nejdůležitější :wink:
4. bře 2009 v 09:16  • Odpověz
ahoj baby... :slight_smile: tak koukám, že všechny počítáme :slight_smile:))) to je dobrý! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

KERRIE a kolik ti je stařešino??? :slight_smile:

holky mě by asi OVU testy byli k ničemu a zruinovali by mě... jsem 31 DC a OVU nikde.. :slight_smile:)) :unamused: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: :sweat_smile: :rolling_eyes:
4. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
Já zatím koníkuju z práce, takže pohoda :grinning:
Mám babyplan, ale pořád kolem mě strašej, že po něm má mimi moc velkou porodní váhu, tak nevím...Uvidíme. Tak kdyžtak budeme mít obříka :grinning: Hlavně aby byl fit :wink:
4. bře 2009 v 09:24  • Odpověz
add vitamíny... asi dva měsíce jsem ráno a večer popíjela rozpustnej vitamín C, pak jsem asi půl roku brala koenzym Q10, kde je i vitamín E... pila kontryhel...

KOPRETINKO já nejsem dlouhodobka, takže neukamenovávám... ale asi je to lepší :slight_smile:)) ... radši šok, než několik měsíců zklamání... já si jednu dobu říkala, že by bylo snad nejlepší kdybysme otěhotněli úplně neplánovaně, bo my o tom přemejšlleli dobrý dva roky, až mi z toho šla hlava kolem... teď jsem aspoň spokojená, že jedem na ostro a uvidí se...
4. bře 2009 v 09:28  • Odpověz
autor
Já jsem taky samozřejmě neskutečně ráda, že nám to vyšlo tak rychle a doufám, že druhý taky nebude problém, ale znáš to člověk je tvor věčně nespokojenej a vždycky má pocit jestlito co má ten druhej není lepší, než to co má on... :wink:
No, třeba se ovu vážně maskovala a ty už jsi neplánovaně těhotná :wink: :dizzy_face:
Kerr, říká se to o těch obřících, jestli to má nebo nemá vliv, rtěžko říct. Mě dokonce můj gyndr. říkal, ať 1. trimestr neberu mimo listovky nic. Samozřejmě jsem už měla nakoupeno,takže vyhozený prachy... :angry:
Tady je zase dneska mlha jako pytel,tak čekýám až se to rozpustí, abysme mohli vyrazit na nákupy...To byste neveřily, jakáje to sranda nakupovat s 21-ti měsíčním společníkem-když náhodou nezdrhá po celým obchodě a nevyhrabuje co mu přijde pod ruku, tak aspoň najíždí na lidi minivozíkem (neplánovaně apoň teda) nebo ghystericky křičí MŇAMÍÍÍÍ :grinning: :grinning: :grinning: Fakt bobma, alejak říkám,ještě že ho mám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:38  • Odpověz
čoveče ještě jsem neviděla maskovanou OVU, ale už mám pocit, že možný je všechno :slight_smile:))) takže třeba jo :slight_smile:) :dizzy_face:

šmarjááááá ty máš nějaký splašený díťátko:slight_smile:))... nestraš tady snažilky, ještě si to rozmyslí :slight_smile:)) :grinning: :grinning: :grinning:
když začne povídat je to asi pořádná švanda co?

a znám to... ale snažím se krotit, bo bych musela závidět jak to mají ostatní :slight_smile:)) nemáme ani vlastní bydlení... :slight_smile:)) člověk prostě musí bejt spokojenej s tím co má :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:42  • Odpověz
Hehe...no do důchodu mám ještě daleko :grinning: Je mi 29 :wink:
Jinak musím říct, že nám se taky podařilo otěhotnět hnedka, tak doufám, že i ted podruhý to bude stejný.
4. bře 2009 v 09:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: Kopret...živě si vás představuju na nákupu, jak malej vozíčkem drncá do důchodců :grinning:
4. bře 2009 v 09:47  • Odpověz
A asi se po nezdaru těšíš o to víc co??? držím palce, ať je to max. na podruhý! ... :dizzy_face:
4. bře 2009 v 09:49  • Odpověz
No to si piš, že se těšííím :grinning: Věřím, že nám to tady všem klapne a příští rok už si budem posílat fotečky mimísků :wink:
4. bře 2009 v 09:56  • Odpověz
autor
No klidný dítkob se nám teda fakt nepovedlo. Spíš je teď vevěku, kdy potřebuje všechno dělat "šám"b a všechno prozkoumávat...Tak vzkaz všem snažilkám: -Ikdyž je to někdy trochu náročnější, stojí to za to a všechny tyhle etapy přejdou, takže se nebojte a směle do toho...A je fakt, že vám všechno vzápětí mnoho násobně vrátí-třeba právě když začnou rozumpvat jako ten náš miláček...Je to fakt nádhera pozorovat jak rostou učí se a moudří. Takže nic nerozmýšlejte... :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
My máme malinkej 2+1. Jsem strašně ráda, že ho v dnešní době máme...
No vidíš, masskovaná ovu-tu nemohl vidět nikdo,když je maskovaná :grinning: Ale to neznamená,že to není možný... :wink:
4. bře 2009 v 10:00  • Odpověz
autor
Jojo, z diskuze "YSnažíme se duben/květen" všechny plynule přejdeme do diskuze "Mimi únor/březen" :grinning:
Kerr, ta představa zcela jistě odpovídá realitě :wink: :grinning:
4. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
KOPRETINKO my bysme taky mohli mít bydleníčko, ale samozřejmě jen na hypotéku a do ní nějak nespěcháme... navíc jsme si to zkomplikovali podnikáním, takže zatím si nemůžeme dát ani nějakej extra dobrej plat...
i s firmou jsme v pronajatým 3+1... ale myslím si, že bude hůř a postěhujem se jinam...
4. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
Kopret, s klidným dítkem by byla nuda a ani bys nepostřehla, že jsi na mateřský :wink: Takhle je to určitě lepší.
4. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
a jinak vaším ďáblíkem mě neodradíš... :slight_smile:)) a to je "šám" by mě asi dostalo do kolen :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:05  • Odpověz
KOpretinko jak tě vidím na tý fotce 2 týdny po porodu... to je neskutečný jak jsi štíhlááá.. :astonished:
4. bře 2009 v 10:07  • Odpověz
jééžiš jsem fakt divná... teď jsi mě děsivě navnadila... a úplně mě polilo blaho... :slight_smile:))) ::::: MIMI únor/březen....

no já jsem fakt zralá... :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:08  • Odpověz
No a ted to jaro do toho. Hergot, to by se to drandilo venku s kočárkem :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
autor
He a to jsi ho ještě neviděla, jak důležitě se tváří,když to "šám" říká-no ředitel zeměkoule hadr. A myslela jsem si, že tím málokoho odradím... :grinning: Proto to tady taky píšu :grinning: Jo any byt jsme si samozřejmě taky půjčovali... :angry:
A je pravda, že kdybych si měla vybrat mezi klidným spořádaným uhlazeným a neustále 100% dokonalým dítkem a rošťákem, kterej pořád někde poletujea má špinavý kalhoty a věčně odřený kolena, beru na tuty toho rošťáka(no teda já už ho mám, jen ty odřený kolena nás čekají až na jaře... :grinning: )
4. bře 2009 v 10:12  • Odpověz
Kopret...zatím je to jen šááám, ale počkej, až dorazí fáze "ploč" :grinning: To je mazec. Pamatuju si to od synovců. Občas jsem se při tom odpovídání pěkně zapotila :grinning:
4. bře 2009 v 10:17  • Odpověz
autor
Hehe, díky,já tomu teda říkám spíš vyhublá, ale lepší než nadváha-no mě takhle vyhublo kojení-malej je nejenom divočák, ale taky neskutečnej jedlík. K tomu jsem nikdy neměla sklony tloustnout (po mamce),no atohle je výsledek... :grinning:
Jo a účast na "MIMI únor/březen" je samozřejmě povinná :wink: :grinning:
Kerr, taky to znám-mám o 15 let mladšího bráchu (takový moje 1. miminko :wink: :grinning: ) a popravdě se nato docela těším-děsně mě baví vymejšlet si "plóč" je to tak a tak... :slight_smile:
4. bře 2009 v 10:22  • Odpověz
autor
Jdeme na ty nákupy, tak nám držte pěsti, ať to zvládneme bez úhony... :grinning:
4. bře 2009 v 10:31  • Odpověz
no a co když budu mít dubňátko???
4. bře 2009 v 10:35  • Odpověz
no teda holky včera tady tolik příspěvků nebylo za celý den, co dneska za dvě hodiny :wink:

samsa: s potratem je mi to moc líto :frowning2: Já na takovéhle možnosti raději nemyslím, ale bohužel dneska je to čím dál tím běžnější :frowning2: Ale věřím tomu, že ty už máš to špatné vybrané a že už se bude ve všem jenom dařit.

kerrie: děkuju za blahopřání, tak lednová svatbička, jo? To já sem v zimě nechtěla, já mám raději teploučko :wink:
Jo a já beru už asi měsíc kyselinu listovou, sem četla že se má začít užívat už tři měsíce před plánovaným snažením, takže jsem začala 1.února :wink:

Jo a holky já tak pořád přemýšlím, že tolika holkám se podařilo otěhotnět naprosto neplánovaně, bez počítání plodných dnů, bez povědomí o ovulaci, tak si říkám, že přece to musí jít i takhle. Mám příklad přímo v nastávající švagrové (sestra od mého přítele). Ona kouřila, on kouřil, oba pili na akcích a tak (ona ještě i během prvních tří měsíců, kdy vůbec nevěděla že je těhotná, oba mají nadváhu, tudíž tolik rizikových faktorů a stejně jim to vyšlo téměř napoprvé aniž by po tom toužili :unamused: Takže ono někdy možná taková ta přehnaná vědomost o všem může být na škodu, člověk se pak stresuje a zbytečně a to taky není dobré jak pro nastávající maminku tak pro mimi. Tím nechci říct, že ty kdo používají ovu testy a tak že dělají něco špatného, to fakt ne, nechápejte mě špatně, vážně to není nic proti nikomu, jen jsem tak nad tím přemýšlela. 6e někdo má štěstí aniž by po něm toužil a někdo zase touží tak moc a ono to ne a ne přijít, pak kde je ta spravedlnost :rolling_eyes:
Omlouvám se za ak dlouhý příspěvek ale muselo to ven :grinning:
4. bře 2009 v 10:46  • Odpověz
KRAMLI já ti rozumím.... já začala měřit, bo jsem to chtěla používat jako antikoncepci... no a začalo mě to bavit, sledovat křivku, dovídat nový věci atp...

no a nakonec jsem se shodli, že se začneme snažit v lednu. to už jsem věděla díky měření, že mám hodně pozdě ovulaci, tak jsem si řekla, že budu měřit dál a třeba se ještě něco ukáže a vyvrbí a třeba se to ještě ustálí... připadá mi, že až teď, po roce vysazení HA se mi i konečně dává trochu dohromady pleť, takže asi až teď tělo pořádně zbavilo tý hormonální smršti... uvidíme... každopádně až mě to začne stresovat, tak radši přestanu a nechám to koňovi...

a pokud se chceš snažit bez ovu testů, měření, atp. tak to je myslím jedině dobře! :wink:
4. bře 2009 v 10:56  • Odpověz
Kramli, to je fakt. Kdo o mímo nestojí, ten otěhotní a porodí, ani neví jak. Taky myslím, že obrovskou roli hraje psychika a stres. Když ta dnešní doba je taková uspěchaná. Musíme se zkrátka vyprdnout na všechny starosti, užívat si života a v klídku si těhotnět :slight_smile: A uznejte, holky, že i ten "výrobní proces" stojí za to :grinning: Tak proč se zbytečně nervovat. :wink:
Taky jsme původně chtěli letní svatbičku, ale pak jsem otěhotněla, tak jsme měli radost a posunuli ji na leden. Po potratu jsem chtěla svatbu zrušit, ale pak jsme se rozhodli ji přece jen uspořádat. Aspon jsme si tím zkrátili čekání na to, až se budeme moct o prcka pokusit znovu :slight_smile:
4. bře 2009 v 11:11  • Odpověz
hehena: děkuju za podporu :wink: Já mám vážně takový pocit že mě by to měření asi stresovalo. Tak uvidíme co bude, zatím to necháme osudu :wink:
No ale s tou pletí mi ani nemluv....já jsem vlastně přestala brát HA někdy koncem září, přelom září/říjen a co mi to dělá s pletí, to je mazec. Obličej mám věčně pupínkovatý, už si připadám jak puberťačka a už me to nebaví. Doufám že se to jakž takž spraví do té svatby.... :unamused: nebo budu mít na fotkách papírový pytlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 11:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.