• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahoj hezké ránko :wink:
Aji to nic neznamená stále držím palečky :wink:
S teplotou taky nemám žádnou zkušenost takže bnohužel neporadím.
My jsme byli v noci s malím na Kladně na pohotovosti,na píchání oušek to naštěstí nebylo.
27. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Andi: Ty jsi z Kladna?? :wink: Já jsem tam bydlela 20 let a naši tam stále bydlí :sunglasses: Akorát teď jsme se s přítelem odstěhovali do Prahy
27. dub 2009 v 09:18  • Odpověz
eli nejsme přímo z Kladna. Bydlíme v malé vesničce kousek od Slaného :wink:
Jsem tu dva a pul roku (přistěhovala jsem se za manželem),bydlela jsem v Ml.Boleslavi :wink:
27. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
Ahojky holky zdravim Vas pri pondelku a zdravim Elisku.
Co se tyka teploty, tak po ovulaci se az do menstruace teplota drzi vyssi...ja napr. mela od ovulace az do 1 dne menstruace teplotu kolem 36,8. ALE v den menstruace jsem se merila a teplota my vybehla na 37,4....a nasla jsem //....
No a jak se mate po vikendu??? :slight_smile:
27. dub 2009 v 09:51  • Odpověz
andi: Tak to jooo :wink:
27. dub 2009 v 09:52  • Odpověz
lin: Ahoj.
Tak to jsem zvědavá jestli se mi teplota bude držet taky vyšší :wink: byla bych mooooc ráda :dizzy_face:
27. dub 2009 v 09:54  • Odpověz
budu Ti drzet palecky, kdy mas dostat MS?
27. dub 2009 v 09:57  • Odpověz
lin: Popravdě přesně nevím, protože jsem minulý měsíc měla spoždění a podle toho spoždění bych měla mít MS až příští pondělí, ale kdyby se mi to vrátilo do normálu, tak bych měla mít MS už tenhle čtvrtek, tak teď na 100 % nevím :confounded:
Ale byla bych radši, kdyby nedorazila vůbec :wink:
Od včerejška mě bolí bradavky, ale tak zvláštně, možná dorazí MS, fakt nevím...hlavně abych si to nevsugerovala - myslím těhu :grinning: :grinning:
27. dub 2009 v 10:02  • Odpověz
Ahoj pri pondelku :wink:

Uz jsem taky dorazila :slight_smile:

Aji, neves hlavu...vzdyt ani nevis, jakej mas vlastne cyklus po vysazeni :slight_smile: Mne Dr. rikal, ze pokud prvni MS nedostanu po 28 dnech +14 dni, tak teprve potom bych event.mela "pocurat"test a resit to :wink:

Eliska: o te teplote jsem to taky cetla, ale pokud si bazalni teplotu nemeris kazdy den a treba 2-3 mesice, tak nelze vyvozovat naky zavery :wink: Zkus tyhle stranky: http://merenibt.xf.cz/index2.html

Kopretina: vzhledem k tomu, ze moje cykly od vysazeni jsou 35, 32, 31, tak to zatim nehrotim, i kdyz s..e me to cekani..uz jsem si dneska musela koupit novej balik slip.vlozek..pac uz od ctvrtka je pouzivam :angry: Priznaky teda nemam zadny (jak MS + tehu) :angry:

Lin, vikend super, vcera vsude teda pekne ficelo :slight_smile: V SO jsem delala ty fazole, muj MM si 2x pridaval a vcera jsme grilovali makrely..otevreli jsme lahvinku vina.. vyzahla jsme vic jak pulku a pak jsem ze vseho usnula :grinning: :grinning:

Jinak v PA jsme mely mensi damskou jizdu a kamoska mi rikala, ze kdyz 2x za sebou potratila, zjistili ji, ze ma chlamydie... :unamused: Prelecili ji to ANTB a dobry :slight_smile:
27. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Nany, ty se ale cinis :slight_smile: Kdy ty mas dostat MS? Ja jsem dva cykly po vysazeni HA mela 28 dnu a pak 3 po 32 dnech.....
Mimochodem, tema fazolema jsem si dala....me taky moooc chutnaj..ale jsem to nejak neodhadla a byla jsem taaaak strasne nafouknuta a nevedela co delat. Normalne bych si dala treba teplou vanu, nebo teplou poklicku na bricho, ale kdyz vsude pisou, ze by se telo nemelo v tehotenstvi zahrivat na vic jak 38,5 stupnu...tak jsem trpela az jsem skoro brecela....takze fazole po dalsich 8 mesicu asi z jidelnicku bohuzel vynecham....Mimochodem, mi zacinaji asi taky chute...v sobotu jsem sla nakoupit, stala jsem 15 minut u regalu s kyselyma okurkama, zelim, pak s rybickama a nakonec jsem prisla domu a upekla palacinky...blazen.. :grinning:
27. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
Lin: teoreticky asi dnes, jsem 32DC :confused: Jezis, no to sis teda dala :grinning: Aspon vis, co uz nemas varit :sweat_smile: Hlavne, ze Ti chutna :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
Ahojte holky,přeji pěkný a ve všech směrech úspěšný týden.Vítám Elišku :slight_smile: Tedy koukám ,že skoro všechny máte ty cykly docela dlouhé.Za to mně se nějak divně zkracují,teď jsem měla 25.Myslíte,že to má nějakou výhodu?Asi ne,jen častější krámkuji.Ale podle nany odkazu o měření BT mám velkou šanci na těhu už tento týden...no nevím,jak to stihnem,když mám samé služby a dost noční :angry: Taky vá to v práci už nebaví,taky se vidíte už doma v klídečku?
27. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Lancy: aspon mas kratsi cekani :grinning: Pred chvili jsem prisla a uz bych zas mohla jit zpatky, kor kdyz je takhle pekne :sunglasses: a ke vsemu je teprve pondeli :unamused:
27. dub 2009 v 10:42  • Odpověz
Tak holky jsem zvědavá, kdo bude znám brzo těhu :dizzy_face:
27. dub 2009 v 11:03  • Odpověz
Tak zase nakukuji a tady to jede panečku dneska :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Ahoj holky,
zdravím při pondělku, ten týden je zkrácený, tak to rychl uteče a pak dlouhý víkend :slight_smile:
Ája, držím palečky, ještě nevěš hlavu máš čas, uvidíš jak to dopadne.A cítíš, že by měla přijít nebo ne?
Andrisku doufám, že už jste aspoň trochu zdraví nebo aspo%n bez teplot, je dobře, že ouško nepíchali.
Moc zdravím Elišku a držím palce ať to ce nejdřív vyjde.
Lin těhulko ty sis dala těma fatolkama a jak jinak je, vše o.k.?
Lancy děkuju za moc za radu, jsem z toho taková zmatená sama nevím, tak uvidíme jak to dopadne, nic neřešíme a uvidíme. :slight_smile:
Nany a co ty jak to s tebou vypadá?
A kde se nám toulají Kopretinka a Sabinečka?
27. dub 2009 v 11:33  • Odpověz
27. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Jé už mi to jde :grinning:
27. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Celý víkend vkládám příspěvky ale na stránce se nezobrazují už jsem z toho byla něštastná tak už mi to adminy spravili.
27. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Ahoj Sabi, to jsme rádi, že už ti to jde :slight_smile:

Co tvé rozhovory??? POkračují??

Jo Lussyn, já MS nikdy necítila, až v ten den mě třeba pobolíval podbříšek, tak uvidíme zítra :grinning:
27. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
Ahoj Sabi a Lussy :wink:
Ted Petula nevypadá jako nemocné dítko :slight_smile: pěkně mě tu morduje :slight_smile: hlavně že nemá teplotu.Večer asi bude huř :frowning2:
Sabi mě to taky něky blbne,kolikrát chci vložit příspěvek a až třeba na popáte se mi to povede :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 v 11:43  • Odpověz
O víkendu jsem byla s mamčou na floře olomouc ale byl to maras masy a masy lidí vydýchaný vzduch šílené horko a dav vás tlačil někam.
Když jsme konečně vylezli ven tak nás to vyhodilo mezi stánky s rychlým občerstvením a když všude smrděl přepalený tuk no hnus mám na každém rohu jsem házela šavli no už je mi zas zle a to jenom o tom píšu.
No ale na zahrádku jsem si koupila pompovou trávu a keříčky tak jsem baly spokojená jen nohy mě bolely teda šíleně.
27. dub 2009 v 11:44  • Odpověz
Sabča je taky nějaká marod.Mezitím co já byla s mamčou v olomouci tak brácha si půjčil sabču do zoo a jako správný strejda ji všechno koupil.Takže sabča má od včerejška průjem teploty a ted mi začala blinkat.Tak to si asi zas užiju.Ted šla spinkat tak snad to bude lepší až se prospí.
27. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Tak ať je Sabinka brzo v pořádku .já budu muset zajed za chvilku pro Dendu do školky
27. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Aji a ty jsi dnes 27dc?
Já měla taky 27dc ještě negativní test až 28dc jsem měla slaboučkou druhou čárku která se objevila asi až za minutku,nebyla tam hned.
Jak jsem tam zas viděla jen jednu čárku tak jsem myslela že s tím testem jebnu do kouta.ale pak na to hledím že se tam ještě něco objevuje no a byla to druhá čárka tak zkus zítra z ranní moči. :slight_smile:
27. dub 2009 v 11:51  • Odpověz
Já doufám že jo.

Kočeny co budete dnes dělat k obědu nebo co si dáte na oběd já mám takový hlad ale na tisíc věcí takže vlastně nevím na co.
27. dub 2009 v 11:52  • Odpověz
Ahojky Sabi, tak to je mi lito s malou....to vis strejckove. A je mi Te celkem lito....Ti rikam, ja jsem (tuk tuk tuk) v pohode - az na ty prdy :grinning:
Ja na dnesek uvarila jahodove knedliky......jsem na ne mela vcera chut...ale ted bych si radsi dala svickovou... :unamused:
27. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Ježiškote já bych si dala i ty knedlíky i tu svíčkovou Hm
27. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Lussyn: ja cekam dnes MS :slight_smile:

Sabi: ty jsi teda odvaha :slight_smile: Tolik lidi..to bych asi taky nerozdejchala a to nejsem tehu :grinning: . Takze dneska se s malou hadate o WC :sunglasses:
Ja jdu dneska bud na rizoto nebo sunkafleky :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:08  • Odpověz
Hm jenže michalovi furt slibuji tu zapečenou brokolici a navíc tam máme od večeře ještě ty kuřecí řízky.
No nic pěkně si dojí ty řízky brokolici bude mít na večeři a já si udělám asi vajčinu.Te djsem na dostala fakt chut tak michal zaběhne na zahrádku pro pažitku. :grinning:
27. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.