• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Ahojte,
Lus-vycházkujeme...Teda vítr tady pořád foukájako blázen :angry: :angry: :angry:
Sabi, to je bída,když děcka marodí, co? Já dokonce 1. testík strčila do kapsy u kalhot a brala ho jako negativní, teprve až jsem ho prohlížela za pár dní, když už mi ten druhý vyšel //, tak jsem zjistila, že i ten první byl slabounce pozitivní :wink: :dizzy_face:
Já dneska k obědu peču maso na houbách asi s rýží-bramborama jsem poslední dobou nějaká přecpaná...
Aji, jj, testuj dokud nebudou // nebo MS :wink: .Přeju // :dizzy_face: všem :wink:
Dneska se musím pokusit udělat něco s naším hnízdečkem-víkend byl tenhlekrát úplně mimo domov, tak to tady podle toho vypadá... :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
A to jsme ještě včera oslavovali takže tu bylo plno lidí a naši to zabalili až v deset večer a to jsem je ještě vezla domů,takže jsem spala jak mimino a sabinka naštěstí sama takže jsme se obě vyspaly jen ten michal ne.
Já jsem totiž taková malá cestovatelka když mi je zima tak si ho najdu a přitulím se tím ho probudím a když mi je horko zase odcestuji a zase ho probudím a takto to dělá několikrát za noc (Prý ) Tak nevím co je na tom pravdy beztak kecá jen at ho lituji :grinning:
27. dub 2009 ve 12:14  • Odpověz
autor
Sabi-dobrý :grinning: :grinning:
No to jsem zvědavá jak budu za rok zvládat dvě děti-momentálně bych nejradši vystřelila na Mars i to první :wink: :grinning:
Nany, tak ať nedorazí az a pár dní gratulujeme k // :dizzy_face: Budeš testovat?
Holky, svíčkovou jsme měli včera a ty knedle,no Lin, teda tos mě nahlodala-úplně mi tečou sliny... :sweat_smile: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
MMch už máme přes 1500 příspěvků :astonished:
27. dub 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jo taky jsem sama na sebe zvědavá to půjdou kila dolů jedna radost. :slight_smile:
27. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Teda chutě děláte pěkný, svíčková, zapečená brokolice ňam ňam.To já vám mým obědem chuť neudělám měla jsem grahamovej chleba se sýrem a rajčetem, ale pochutnala jsem si, měla jsem na to chuť.
Sabí tak to je mi malý líto, snad jí bude brzy líp.
27. dub 2009 ve 13:09  • Odpověz
Kopretina: testovat určo nebudu, pač mám pocit, že se mi začiná něco dít v podbříšku :grinning:
Já měla šunkofleky s okurkou..jedly jsme na zahrádce...fakt se mi vubec nechtelo vracet do kanclu :rolling_eyes: Aspon jsem si naskubala serik do vazy :grinning:

Lussyn: a to Ti staci k obedu ? Ja bych to mela jako svacu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Tak naš malej spinká. Taky jksem si říkala že s dvěma dětma pujdou kila dolu hahaha od Péťi mi všechno zustalo. Připadám si jak balon :frowning2: :cry:
Já taky měla dneska svíčkovou :wink:
27. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Tak jsem milou slečnu vyprovodila ke kolegyni, a za chvilku pádím domů...

K obědu jsem měla halušky, taky dobrý :slight_smile:

Jinak mě začíná trochu pobolívat a škrábat v krku... Celý den jí tady přednáším co a jak a ona si to ani nikam nepíše, kr*va
za chvilku přijde šéfík, tak si prý spolu domluvíme, nějaký plán, jak ji vyštípat :slight_smile: :grinning: :sunglasses:
27. dub 2009 ve 13:40  • Odpověz
Lussyn mě by to taky nestačilo umřela bych hlady.

No tak co se týče těch kil já myslím že jo s mojí neposednou sabčou do toho další mimi myslím že se zcvoknu.
Holky ale fakt nejhorší je to když jsou děcka nemocné.
To bude horor jedno nemocné ,ubrečené s horečkama zvracící když ho uspíš probere se druhé a to samé dokola tak na tohle se fakt netěším.
27. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
A já budu mít tři :astonished: :confused: :confused: :confused: :confused: to bude sranda,to pujdou teprve kg dolu aspon doufám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 13:49  • Odpověz
Sabi, tak na tohle vůbec nemysli, třeba se vás ty nemoci budou vyhýbat, ale určitě to zvládneš v poho, ty jsi toho zvládla už daleko víc :slight_smile: :slight_smile:
Ájo, tak to je assi na silný nervíky, viď.Tak kujte pikle :grinning: , ať to hlavně dobře vymyslíte.Už je to natuty, že v "párově" zůstáváš?Zítra se těším co napíšeš a doufám, že tu budeme všechny skákat radostí, že máme další dvouřárkovku a řadě.A když ne, tak se taky nic neděje, neboj :wink:
Nany dít se ti může, mě taky bolelo bříško jako na menstruaci, to je v těhu normální, takže to nemusí znamenat, že přijde.No uvidíš.A ty šunkofleky ti fakt závidím :slight_smile: to je moje jedno z nejoblíbenějších.
27. dub 2009 ve 13:53  • Odpověz
Zbudila se mi má láska tak jdem něco popapkat a jdem za tatkou ven.
27. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ajo tak držím palce ať něco vymyslíte.
Mě jetaky tak nějak všelijak :stuck_out_tongue_closed_eyes: něco na mě leze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lussy šunkofleky ta já taky mužu .Dělám je teda s uzeným :wink:
27. dub 2009 ve 14:13  • Odpověz
Holky snažilky, tak šup šup bacily z těla dostat ven, nic ošlkivého v těle nechceme, takže čaj s medem a zalézt do pelíšku pod peřinku :slight_smile:
andri já je taky dělám s uzeným ale Nany mi udělala takovou chuť, že je budu muset taky udělat :slight_smile:
A co ostatní snažilky, kdy budete testovat?
27. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Holky, ted bych si po tech sunkoflekach dala neco sladkyho..treba konakovou spicku nebo vetrnik :grinning:

Lussyn: jj, cetla jsem, ze to tak bývá, ale nevim nevim :angry: Tohle obdobi kolem MS ja fakt na palici :angry: :angry: :angry:
27. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
Teda nany ty děláš chutě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mňam,mňam.
Lussy já bych nejraději testovala hned a každej den dokud se tam neukážou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Nany holka ty máš chutě okurku, teď větrník holka, holka na tebe já sázím :slight_smile: A hlavně držím palce aby to tak vážně bylo.A brzo :slight_smile:
Andrisku to ti věřím, já jsem taky pořád chtěla testovat, ale o to víc jsem pak byla zklamaná, když tam ty// nebyly.Ale teď už se na to zas začínám těšit, jak budu vykupovat lékárny :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Lussyn: to bych musela byt tehotna kazdej tejden :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Snad se letos dockam :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:44  • Odpověz
To je asi všude stejný. Já to ted nějak prožívám trochu jinak než ty předešlé těhu. Je to taky tím že jsem tady s váma a nejsem v práci atd.
27. dub 2009 ve 14:45  • Odpověz
Andrissek: myslis, ze jako kdyz jsi doma a na MK, ze na to vic myslis :wink:
27. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
No to určitě na sto procent :slight_smile:
27. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz
Poprvé jsme byly po té pul roční pauze a nečekala jsem že to výjde. Podruhé (s druhým manželem)jsem si šla pro HA a nakonec jsme se dohodl že jí ani nezačnu brát (bylo okolo nás hodně páru co mělo problémy)tak že tomu necháme volný pruběh a časem se zadaří no a najednou tam byly// a zadařilo se hned až nás to překvapilo.
27. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
Tentokrát se tak nějak více pozoruji a nemuuuuuuuuuuužu se dočkat těch // :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. dub 2009 ve 14:59  • Odpověz
JJ, mam pocit, ze cim vic si to clovek planuje, tak nic..a kdyz nad tim mavne rukou a rekne si, ze nekdy se zadari, je to hned :wink:
27. dub 2009 v 15:01  • Odpověz
Jo nany tak s tím s tebou souhlasím, říká to každý :slight_smile:
27. dub 2009 v 15:03  • Odpověz
No to je nany přesně ono. Když jsem se na to soustředila (ještě před Deniskou) tak nám to dlouho nešlo a vždycky jsem to ořvala. Potom jsme dokonce o jedno mimi přišly asi v 8 tt a byla ta pulroční pauza. po té jako že teda se začneme pomalu snažit no a vyšlo to.
Ted se sice více sleduji atd. ,ale beru to tak že když to nevýjde svět se nezboří . Kdybych se snažila o první je to zase o něčem jiném samozřejmě.
Proto vám tady všem moooooooooooooc držím palečky ať co nejdříve se tam ty // ukážou.
Včera když jsme šli na tu pohotovost tak tam šla holčina rodit a já povídám,, teda táto to jí nezávidím :sweat_smile: ''a Péťa ,,no vidíš a jdeš do toho potřetí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ''
27. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Andri měla jsi špatný porod?
27. dub 2009 v 15:15  • Odpověz
Špátný se říct nedá. Oba porody jsem měla rychlé,ale Péťa mi dal teda zabrat . Byl to kusanec narodil se ve 37 tt a měl 4.13kg
27. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
Denda měla 3.40kg a to je tak akorát :slight_smile:
Sestřenka se o první "snažila" snad 2 roky..když měl malej rok, vzali jí vejcovod s tím, že bůhví, jak jí půjde otěhotnět na podruhý. No a povedlo se hned :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.