• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já bych měla mít dnes MS, ale zatím nic, tak uvidíme, testovat budu až čtvrtek nejdřív, dřív to nemá cenu a nany říkala, že zatím taky netestuje, že má dlouhé cykly, že sice trošku špiní, ale to ještě nic neznamená :slight_smile:

Co ty děláš??? Makáš?
28. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Achoj holky akorát jedu busem a strašně se nudím :grinning:
Jinak jsem měla před chvíli šílené bolesti v podbříšku... :frowning2:
28. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Eliško, to je hrozný, co? Tak to jsem zvědavá, co z toho nakonec bude, doufám, že // :grinning:
28. dub 2009 v 10:56  • Odpověz
Aji: ani mi nemluv... To víš, že bych si přála aby z toho byly //, ale příde mi to divný fakt nevím... :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Mám spíš pocit, že dorazí ta mrcha MS :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Ájo, já makám jak jinak :frowning2: :wink: :Tak až ve čtvrtek jo, no uvidíš jak do všechno dopadne, budu držet palce ať dobře.A co ta koza jak tam máš, vydržíš to s ní? :wink:
Eli pořád nic jo, to je hrozný takový napín´ání a trápení viď, buď ať to už přijde nebo ať tě aspoň nebolí to bříško. :slight_smile: :wink:
Na nany já sázím, myslím, že ta bude těhulka, ty příznaky tomu odpovídají, ale každý to má jinak, takže těžko říct.No uvidíme, ale moc držím Nany :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Lussyn: no, ja se snazim trochu pracovat..konec mesice se blizi :wink: Aja to napsala naprosto presne :slight_smile: Tipuju, ze do 24 hod. prijde MS. Stejne ale zavolam DR, jestli spineni 5-6 dnu pred MS je normalni :confused:

Eli: muze to byt bud MS, opozdena ovulace nebo // :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Já bych chtěla někde potkat zlatou rybu, chytla bych jí za ploutev a řekla bych jí: "Rybo, to ti povídám, pustím tě zpátky do vody, ale všechny snažilky musí mít //, nejdýl na konci května - ať toho nemáš tolik na jednou..." :grinning: :slight_smile: :sunglasses:
Tak budu asi střídavě znásilňovat manžela a hledat zlatou rybu :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahoj holky,
lussy, jak je? Já jsme z toho pořád taková smutná :cry: , ale jinka už jsme docela v pohodě. Zítra jsu k doktorce, tak snad bude taky vše ok a nebudu muset na revizi :wink:

nany, třeba to špinění může být nidace :sweat_smile: . Jinka to většinou bývá nedostatečností žlutého tělíska :wink:
28. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Ta nová, je celkem v poho, ale už jí mám plný zuby. Dneska se mi celkem úspěšně dařilo se jí zbavovat, tak jsem vás mohla průběžně sledovat :slight_smile:

Všichni se mi tu diví, jak s ní můžu být, ale co mám dělat,někdo jí tu mojí práci ukázat musí... :confounded: Ale dost mluvení o koze... :slight_smile:

Ráno sem četla, že ta Aichmajerová už se kulatí, prý má prsa 4...
28. dub 2009 v 11:15  • Odpověz
Holky už by zase chtělo nějakou záplavu // tak testujte at se můžem radovat s vámi :grinning:
28. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
28. dub 2009 v 11:17  • Odpověz
Sabi, co ty a těhu cukrovka? Měla si jí se Sabčou???
28. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahoj Blondýnko, tak to držím moc palce, ať je všechno v pořádku.Je dobře, že se cítíš v pohodě a nemyslíš na to, to je nejlepší.Neboj brzy se dočkáš a už to vyjde do třetice všeho dobrého....My jsme to ještě nezkoušeli, pořád si dáváme pozor, nějak si nejsme jistí jestli už do toho máme jít.Bojím se abych něco neuspíšila.
Ájo ona je Ajchmajerová těhu?To ani nevím a koukám jako blázen.
Sbi a co malá už je jí dobře?
A co Péťa Andri je už lepší?
Holky já jsem taky vždycky natěšená jestli některá najdete už ty //, teď nejvíc myslím na Áju a Nany moc jim to holkám přeju. :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:24  • Odpověz
Lussyn, jo Aichmajerová je těhu, nedávno to proběhlo medii i tady na mláďátkách jsme to řešili... Vlítla do toho, ani neví jak, prostě byla v tom... To je k vzteku :angry:
Díky za podporu :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:26  • Odpověz
Lussyn: diky, ze nas myslis :wink:

Blondynka: tak zitra pisni, jak jsi dopadla :slight_smile: Ja myslim, že to nidace neni..mas s tim zl.teliskem nakou zkusenost ? Ja zitra zavolam Dr., at mam klid :wink:
28. dub 2009 v 11:29  • Odpověz
Blondynka moc,moc držím palečky
Na Aju,Nany a Eli taky ted moc myslím aby jim to dobře dopadlo :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Lussy děkuji za optání. Pétovi je o mnoho lépe.
Ted spinká. Akorát že nemuže na slunko ,tak k večeru ho zase vezmu aspon na chvilku na dvorek na houpajdu :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:34  • Odpověz
lussy, já být tebou bych alespoň ještě tento cyklsu počkala....
Ajchmajerová je těhu, s přítelem, s kterým je 4 měsíce, to vzali docela hopem. Včera jsme na ní koukala, že už je to na ní pořádně vidět :sunglasses:

nany, bohužel nepísnu. Dneska letím do čech a tam to mám s netem složitější, tak pal až se vrátím :wink: . Osobní ne, ale já toho vím o těhle věcech poměrně dost, ze školy a tak.... Je to docela častá porucha, ale dobře léčitelná. Ať ti udělá hormonální profil pár dní před očekávanou MS a když budeš mít málo progesteronu, bude se muset dodávat uměle :wink:
28. dub 2009 v 11:35  • Odpověz
Ájo a nepleteš si to?To jsme se bavily o někom jiném né o Aichmajerové.Myslíš jak otěhotněla přes náplast?
28. dub 2009 v 11:36  • Odpověz
Lussyn, přes náplast otěhotněla ta zpěvačka Victoria, jak jsme se tomu smály, ale Aichamejrka je už ve 3 měsíci a jak píše blondýnka, vzali to hopem...
28. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
28. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Andrýsku, to je normální domácí práce :slight_smile: nějaký kutil vyřízl sedačky z autobusu :grinning: a je z toho kočárek - zlatý český ručičky :grinning:
28. dub 2009 v 11:40  • Odpověz
Blondnýnko, no uvidíme, někdo mi říká počkej někdo vlítněte na to hned a já jsem z toho zmatená.Sama se neumím rozhoupat, tohle musím nechat na manželovi, buď to udělá nebo ne :grinning: :grinning: .Nejdřív jsme chtěli hned a teď zas chceme počkat, je to těžký :frowning2:
Hlavně ať ti to dobře dopadne a hne jak budeš mít možniost, písni nám jak to dopadlo, budu na tebe myslet :slight_smile:
28. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Ježiš Andirsku jen to neeeee :grinning:
ˇAjo aha, tak to je pro mě nová informace, to vůbec nevím, myslela jsem, že myslíš Victorii :slight_smile:
Ono je to někdy vzít to hopem nejlepší.Na co čekat několik let :slight_smile: .Občas to tak prostě bývá, jen aby jim to vydrželo :wink: :grinning: .Známe Evičku :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 11:46  • Odpověz
aji no ale vubec mít tři najednou :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: šílená představa :sweat_smile:
Lussy a co vám řekl doktor?
28. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
lussyn, uvidím, vždycky když jsem na chvilku v čechách, je to docela hektické. Ale slibuju když budu mít notes sebou a uvidím někde volnou wifi, určitě vám dám vědět :dizzy_face:
Tak uvidíš jak se roozhodnete, akždopádně drřím všechny palečky co mám :wink:

aja, ono to někdy vzít hopem je dobrá varianta :grinning:

andrissek, pěkný kočárek. K těm trojčátkům, známá měla jedno dítě, chtěli k tomu sourozence , na třetí pokus otěhotněla, ale přirozenou cestou to byli trojčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Takže teď mají děti 4 :grinning: . Ale zvládá to, obec kde žije se k nim hrozně hezky zachovala a na první rok měli chůvu zadarmo...
28. dub 2009 v 11:57  • Odpověz
Andri právě že doktor v nemocnici po operaci mi řekl, že po prních měsíčkách na to máme vlítnout :grinning: , vážně to takhle řekl :wink: a můj gynekolog mi řekl ať počkáme do léta.Po měsíčkách už týden mám, takže teď někdy budu ovulovat :slight_smile: , tak nevím.Bojím se aby se to neopakovalo, když to uspíšíme, a taky se bojím aby to pak šlo a jak rychle a dalších milion myšlenek se mi honí hlavou.Je to těžké :frowning2: :frowning2:
Tři děti najednou?Nepředstavitelné.To my měli mít dvojčátka :frowning2: a už to by bylo až až.
28. dub 2009 v 11:58  • Odpověz
Ježiškote já teda má vzdělání a mohla bych rozdávat rozumy ale nějaké diagnózy stanovovat přes internet?
Pokud výtoky budou přetrvávat tak navštiv odborníka ale zas takové rady?

No jinak já jsem cukrovku neměla byla jsem vždy mírně pod normou i v době těhu tak snad to bude i tentokráte.

Co se týče aichmajerky tak je to sice rychlejší ale né neobvyklé takto k tomu přišlo brzo strašně moc párů a klape jim to do dneška není to o tom za jak dlouho si pořídíte mimi ale o těch lidech.
28. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
lussyn a máte někde v rodině dvojčátka?
Ona se z toho taky málem zhroutila, a hlavně tam je a ještě bude finanční problém, protože 4 děti těžkou utáhnou... Ale teď říka, že by neměnila (malým je rok a půl)
28. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
blondynka: diky :wink: a at Ti to tady u nas v Cechach dobre dopadne :wink: Ty jsi studovala zdravku nebo medicinu ?

Je to vopruz :angry:
28. dub 2009 ve 12:02  • Odpověz
To vzdělání by mě taky zajímalo.
28. dub 2009 ve 12:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.