• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany, no něco podobného mám VŠ reprodukci a inseminaci. Ale uvidíš, domluv se s doktorkou, taky to vůbec nic znamenat nemusí a nebo je to ta nidace, to bych ti přála ze všeho nejvíc :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 12:10  • Odpověz
No já si k těm mejm rošťáčkum neumím představit ani dvočatka :sweat_smile:
Lussy tak bych asi udělala kompromis a začala to pomalu zkoušet asi po dalším cyklu.,ale je to jen muj takovej pocit v tomhle ti bohužel nedokážu poradit
28. dub 2009 ve 12:12  • Odpověz
Tak potom když máme toto vzdělání tak potom nechápu ty vaše věty na březnovkách, zrovna vy byste měla mít pochopení pro ostatní at už je člověk jakýkoliv každý má právo na potomka to jsou totiž lidská práva.
28. dub 2009 ve 12:13  • Odpověz
blondynka: jj, zitra tam zavolam :wink: Mno, vzhledem k tomu, ze jsem 33DC, tak to asi nidace nebude :wink:
28. dub 2009 ve 12:17  • Odpověz
Sabi co se děje?
Dvojčátka v rodině nemáme jen manželovo babička potratila dvojčata, tak nevím kde jsme k tomu přišli :slight_smile:
Blondýnko co je to ta nidace?
28. dub 2009 ve 12:18  • Odpověz
Ted zrovna přišel Denisce čarodějnický kostým na čtvrtek do školky,to bude koukat.Akorát jsem nesehnala koště :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 12:20  • Odpověz
Sabi...??? Nejak jsem mimo misu..asi :confused:

Nidace je uhnizďování vajíčka: http://www.porodnice.cz/node/34573 :wink:
28. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
sabinecka, to byla diskuze mezi kramlinkou a mnou, která nebyla na nikoho namířená a i to tam tak bylo napsáno... A v žádném případě tam nebylo psáno, že někdo nemá právo na potomka. Takže jestli se tě (nebo Vás) něco dotklo, už jsme se tady v této diskuzi jednou omluvila, víckrát to dělat nebudu, protože opravdu nevidím důvod.
K těm diagnozám přes internet, předpokládám že to bylo namířeno na mne, nikdo žádné diagnozy nestanovojuje, jen jsem napsala svůj názor, co špinění před MS z největší části způsobuje. Bez vypracování hormonálního profilu toto nemůže vloučit ani doktor, a jak jsem napsala, je potřeba zavolat a domluvit se....
28. dub 2009 ve 12:21  • Odpověz
Tak ji pak vyfot a dej do alba at se můžem pokochat. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:22  • Odpověz
lussyn, dvojčátka bývají přes jednu generaci :wink: Na zbytek už odpověděla nany :slight_smile:
28. dub 2009 ve 12:23  • Odpověz
Pouze komentuji co jsem četla ve Vaši diskuzi a s Vašimi názory nesouhlasím asi uděláme nelépe když se budem ignorovat.Jsem zastánkyně lidských práv.
28. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky :astonished: :astonished: :astonished: snad se nám tu nezačnete hádat :confused:
28. dub 2009 ve 12:27  • Odpověz
Já vím že jsou přes generaci, ale když to bylo ze strany manžela, tak to může mít nějaký vliv?O těchhle věcech nemám páru takže neví.A je možné, že by jsme měli znovu dvojčátka?
Andri tak koště vyrob, dojdi na proutky a svaž je a koště je hotové.Jé to bude moc hezký musíš dát pak fotky.
28. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
sabinecka, to bude asi nejlepší. Protože já nějaké překrucování skutečností a vytrhávání věcí z kontextu opravdu nemusím....
28. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Asi budu muset večer Lussy až bude Petr doma,protože malej nemuže ven :wink:
28. dub 2009 ve 12:29  • Odpověz
autor
Nono, holky, přece tu nebudeme dělat zlou krev :wink:
Já myslím, že ani jedna to nemyslíte zle, ale je zbytečný zadělávat nanějaký konflikty,ne?
Tak si imaginárně podejte ruce a co jstes i, to jste si-jo? Ať tu máme dobrou náladu, ať chtějí miminka i k nám, které je teprve voláme :wink:
Jinak tady je dneska vcelku pěkně, sice fouká, ale dá se to.
Lus, možná bych pro klid duše taky ještě jeden (tenhle )cyklus vydržela(my taky musíme, tak budeme čekat spolu, jo? :wink: :rolling_eyes: :dizzy_face: )
Jo a ty trojčata, to musí být mazec-popravdě,občas ke smilers do alba kouknu a tiše obdivuju :wink:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
lussy, jojo, může. Ale genetika je to dost složitá věc, záleží jestli to byl gen dominantní nebo recesivní a tak... Takže nějaká možnést tu určitě je, ale jak velká, to ti bohužel nepovím :stuck_out_tongue_closed_eyes:

asndrissek, neboj, já se hádat nehodlám :wink:
28. dub 2009 ve 12:33  • Odpověz
Tak si přečtěte tu diskuzi na snažilkách březnovky někde je tu vepsán i odkaz a uvidíme jaké budete mít názory vy.
28. dub 2009 ve 12:44  • Odpověz
Áji a co ty jak válčíš v práci s tou novou?
Nepůjde to místo ještě zachránit?
28. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
Sabi já to četla .Taky se mi to nelíbí ,ale nebudu to sem tahat a řešit to. Máme tady mnohem příjemnější věci.
28. dub 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jsem ráda že nejsem jediná.Mě to dost urazilo a abych řekla pravdu tak to se mnou četl i můj přítel a taky se nestačil divit a komentoval to tím tak at se pořádně ožere,zahulí ,nažere, zašuká a hned bude v tom.
Takže asi tak
28. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
Holky můžete mi říct, proč to sem taháte!!!! :rolling_eyes:
Každý má jiný názor a může ho říct....
28. dub 2009 ve 12:54  • Odpověz
A dost zase o snažílkování :wink:
28. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Holky a vy byste chtěly dvojčata?
Já furt nevím ale toho 5.5. jdu na ultrazvuk a tajně doufám že by tam i dvě mohly být.
Samozřejmě michal o tom nechce ani slyšet ale co kdyby? :wink:
28. dub 2009 ve 12:55  • Odpověz
Sabi já kdybych čekala první,možná ještě i druhý tak i jo . Ted když už mám dvě doma tak je to spíše strašák :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:57  • Odpověz
Náš Péťula ještě spinká,Denda přijede ve tři ze školky tak potom nastane rošambo :grinning: :sweat_smile: :grinning: :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 12:58  • Odpověz
No jo ale vždycky s tím tak trochu musíš počítat známá měla dva kluky a chtěla to naposledy zkusit že by to mohla být holčička no a jsou to dvě holčičky. :grinning:
28. dub 2009 ve 12:59  • Odpověz
Samozřejmě že s tím musím počítat. Taky dokud mi neřekne doktorka že je tam jedno bude mě to strašit :sweat_smile: .
Asi by mi trvalo déle než bych to vstřebala ,ale potom bych byla ráda že je mám :wink:
28. dub 2009 ve 13:05  • Odpověz
Taky si to myslím ,prvotně je to asi šok.
Jak se říká dvojtá radost ale i starost.
Tak to jsem zvědavá jestli někdo z nás bude čekat dvojčata :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:06  • Odpověz
Holky, jsem zpatky z obeda (halusky), aspon jsem si spravila naladu :grinning:

Sabi+blondynka..obe uz jste si k tom rekly svoje, tak jako ostatni holky navrhujou, udelejte tlustou caru, jo :dizzy_face: Ja teda dneska nejsem zvedava na naky rozbroje tady :slight_smile:

Muj MM by dvojcata chtel, pry ze by to bylo fajn...no ovsem jak pro koho, ze :grinning: Od moji nevl.mamy svagrova porodila dvojcata ted v lednu..vysadila HA a bylo :wink: Nikde ve svych rodinach podobne "postizeni" nemaji :slight_smile:

Teda Sabi, ty nejsi zadny troskar..hned dve bys chtela videt :dizzy_face:

Andrissek: takze ty ted nabiras silu na odpoledne :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.