• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Sabi, já bych asi dvojčata nechtěla-nemyslím to špatně, určitě je to krásný-ale před tím, než jsem otěhotněla, jsem měla strach jestli vůbec otěhotním a potažmo hlavně mimi donosím (mám nějaký problémy se srážlivostí krve, se srdíčkem atd.atd.), takže by to pro mě byl maximálně rizikový faktor navíc a po pravdě, mám pocit, že bych si ty miminka ani nestačila pořádně užít...
Takže já doufám, že u nás bude jen jedno.
A nedá mi to, ale musím říct, že mě příspěvek Blondynky na březnovkách nijak urážlivej nepřišel (mmch i tady někdo pronesl, že kdejaká ... otěhotní napoprvé, chlastá, hulí a má zdravý děti a nikdo se neohradil ani slovíčkem :wink: ).
Ale holky nedělejme z toho komedii, prostě někdo něco řekl aniž by to myslel špatně, druhýmu se to nelíbilo.Obě dvě nato máte právo a nechme to ležet, jo? :wink:
28. dub 2009 ve 13:12  • Odpověz
Nany já ted relaxuji :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:15  • Odpověz
autor
Andri, já taky-malinkej usnul, tak užívám svoji výsostnou hodinku-všechny známé s dětma říkají,jak když děti usnou, uklízí a gruntujou, tak si vedle nich pak připadám jako líná veš, ale tohle je prostě "MOJE" hodinka :sweat_smile:
Tak si užij relax :wink:
28. dub 2009 ve 13:17  • Odpověz
Já taky relaxuji sabča spinká. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:18  • Odpověz
nany, kopretina, já bych to už dávno neřešila a ani to řešit nechci. Já radši nebudu psát, co by na tohle řekl můj manžel, protože to už by fakt urážky byly a já tenhle styl komunikace moc nemusím.

Jinak to už je poslední věta, co na toto téma píšu :wink: . Myslím, že jsou lepší věci na řešení :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
autor
Jé, Sabi, to jsem ráda, že přece jen nejsem sama-i když ty jsi těhu,máš na to nárok... :wink: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 13:20  • Odpověz
Jo jsem fakt hodně utahaná ale dneska dělám tu slíbenou brokolici fakt už ji mám v troubě vůbec nestíhám.
Ale brokolici mám. :grinning:
28. dub 2009 ve 13:22  • Odpověz
Kopretin ze zdrav.důvodů to samozřejmě chápu ale nikdy bych nepřistoupila k tomu že jedno bych si nechala vzít.
To v životě ne.Děti jsou přece jenom dar.
A já jsem fakt štastná že ten můj dáreček na chvilku usnul.
Pořád nás trápí rýma a kuckáme ale musím zaklepat že v noci fakt spinkala.
28. dub 2009 ve 13:25  • Odpověz
Jejda, sotva člověk vypadne na obídek a chvilku pokecá s kolegama, tak se vrátím a málem jsem vás nemohla ani najít, přes ten mrak nadávek a hnusný nálady... :confused:

Tak doufám, že už nám tady na mláďátkách zase hezky svítí sluníčko a žádné protivnosti :grinning:

Holky, dvojčátka je taky můj sen. Mě by se to moc líbilo, ale široko daleko v mojí ani manželově rodině dvojčátka nejsou, takže asi nic... Ale můj MUDr. mi říkal, že po vysazení HA je zvýšená pravděpodobnost :grinning: :sunglasses: :slight_smile:

Ale mě by teď stačilo jedno, hlavně aby už tam u mě v bříšku chrupkalo :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
Kopretina+Andrissek+Sabi: delate spravne, musite byt taky trochu sobci a myslet na sebe :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 13:26  • Odpověz
No ájo kde jsi?
Tak co ta slečna jak umí alespon makat nebo je to jen věšák na prádlo?
28. dub 2009 ve 13:27  • Odpověz
Věšák :grinning: je fakt hezká, ale moc toho neumí... Můj šéfík má v hlavě nějaký plán, který mi nechce říct, ale má něco vymyšleného, aby se jí zbavil a nechal si tu mě... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:29  • Odpověz
Aja: vy tam teda kujete pikle :grinning: Drzim palce :wink:
28. dub 2009 ve 13:30  • Odpověz
Holky, pro mě byla dvojčátka vždycky noční můrou a když mi řekli, že to měli být dvojčátka, tak jsem tomu nemohla uvěřit.Prostě já všechno co nechci to mám :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:31  • Odpověz
ÁJI tak to by bylo super.

Lussyn promin neuvědomila jsem si to ale snad už bude dobře.
28. dub 2009 ve 13:32  • Odpověz
Jo, doufám, že to klapne :slight_smile: uvidíme až přijde příští týden nový generální ředitel, myslím, že za ním šéfík hne dpoletí a vysvětlí mu, že mě tady potřebuje :slight_smile:

Sabi, tak to už se nemůžeš dočkat na úterý na ten UTZ, že? jejda, kéž bych mohla už taky jít :sweat_smile:
28. dub 2009 ve 13:35  • Odpověz
Jsem nedočkavá když jsem byla toho 20 tak ještě nebylo pořádně nic vidět.Jen uhnízděné vajíčko a ted už půjde vidět plod i bijící srdíčko tak se moc těším a asi bych ty dvojčátka chtěla vždycky jsem po nich toužila.
A sabča děti miluje takže se s ní o mimi pak budu muset prát a kdyby byly dvě tak bychom si je mohli střídat :grinning:
28. dub 2009 ve 13:38  • Odpověz
Je tady se to rozjelo zase :slight_smile:
lussy zase bys to měla jedním vrzem :slight_smile:
Nany já se toho nejvíc snažím udělat ráno abych potom mohla být s dětma.
28. dub 2009 ve 13:39  • Odpověz
Aji tak držím palce ať ti to výjde :wink:
Sabi ultrazvuk tošku závidím,ale v dobrém :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Tak a já se musím rozloučit. Večer určitě kouknu. páááááá
28. dub 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky a ty jména máte vybrané?
Nějak jsme to zakecaly.

Udělejme si rekapitulaci:
Andrissek : Petr ,Denisa
Kopretina82 : Dominik
Sabinečka : Sabina

Já vůbec nevím jak to malé pojmenujem michal odmítá vybírat jméno ženské protože on dělal kluka. :angry:
28. dub 2009 ve 13:45  • Odpověz
My jsme se o tom už několikrát bavili a holčičí jméno jsem chtěla terezku a nakonec jsem tady na MK našla ZOE (volali na ní Zoií), takže už máme dvě holčičí no a chceme kloučka, ale jméno bylo boj - nakonec manžel chce Kryštofa - mě se to moc nelíbí, já chtěla spíš Krystiána, takže asi tak :slight_smile:
28. dub 2009 ve 13:48  • Odpověz
Jé Ájo můj miláček chtěl taky Krištůfka a mě se to vůbec nelíbí.Pro holčičku máme vybrané Natálka a chlapeček po tatínkovi Honzík.A je mi úplně jedno co to bude.Miláček chce teda holčičku, ale říkám mu ať si to pořádně rozmyslí až "to" bude vyrábět, protže jestli to bude holčička, tak to se tatínek asi pěkně prohne.Když vidím ty šatičky, kloboučky a tak, tak to bych se neudržela a utrácela o stošest :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:02  • Odpověz
A taky se mi líbí Sabinka, Nikolka a hodně Anička, ale když si představím, že by jí někdo třeba říkal Ančo, tak to je fakt hnus.Anička jo, ale Anča néééé :grinning: :grinning:
Sabí to už uvidíš na UTZ srdíčko, viď :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
JJ. ty hadříky na ty mrňata jsou vážně super, kolikrát mají takový pěkný věci, že jsem naštvaná, proč je nedělají v dospělých velikostech (samozřejmě nemám na mysli triko s ´MickeyMousem :slight_smile: , ale kolikrát mají moc pěkný halenečky, legínky, atd. :slight_smile: )

Holky díky za pokec, pádím pryč, musím jít nakoupit a taky doma něco poklidit, tak se (s)mějte :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:04  • Odpověz
autor
Sabi, no kdybych čekala 2, taky bych jedno "neobětovala" navzdory zdrav.problémům :wink:
Popravdě, před těhu jsem chtěla dvojčata-kluka a holku :sweat_smile: , ale zpětně jsem ráda, že bylo jen 1 a příště radši taky jen 1 :sweat_smile:
My jména asi Honzík/Adámek a Anežka.Já mám objednanou holčičku, no ale hlavně ať je drobek zdravej a nenechá na sebe moc dlouho čekat :wink:
Aji, takže jiná práce se nekoná, to vypadá, viď? :wink:
28. dub 2009 ve 14:08  • Odpověz
Sabi mam dotaz, ja jdu k doktorovi 4.5. a ty rikas ze 5.5. - podle terminu bychom mely byt tak na stejne vlne a ty rikas ze uz bude vydet srdicko? Ptam se proto, ze my jsme to s manzelem jeste nikomu nerekli...a ani nerekneme, dokud neuslysime to srdicko...pak si rikame, ze uz by muselo jit vsechno spatne...tak pak to teprve oznamime....
Mimochodem.....doktor mi napsal vysetreni krve a moci a holky drzte se...250 euro...a to jsme pojisteni!!!!!!!
28. dub 2009 ve 14:15  • Odpověz
Tak to je teda pálka.
Jo to už by mělo jít vidět srdíčko a taky kolik je tam plodů.
Taky se těšíš co. :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Áji a ty bys to mohla zítra prubnout s tím testem nevím kde je tabulka .Pohledám zkopíruji blíž.
28. dub 2009 ve 14:20  • Odpověz
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................12DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................28DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................51DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................14DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................30DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................12DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................33DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................2DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................11DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................5DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................7DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................14DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................23 DC, kyselina listová

Áji tak zítra už bys mohla mít druhou slabou čárku zkus to a ráno napiš.
28. dub 2009 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.