• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Lin :angry: :angry: to snad ani není možný, to jsou vyděrači.Myslím, že srdíčko už uvidíte, takže už koukej vymýšlet, jak krásně to oznámíéte :slight_smile:
Ájo měj se kráááásně :slight_smile:
Kopretinko, také máte vybraná krásná jména.Ty máš objednanou holčičku?A jak se dělají holčičky? :slight_smile: Máte na to nějaký fígl?
28. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz
no palka je to silena ale rikam si, ze za to mimco a vubec vydame v zivote asi i vic... :wink:
Tesim se...a trosku tremuju....Hlavne jsem nedockava....chci rict mamce a segre a mym kamaradkam...a rodine Manolise...a vsem a chci to vykricet vsude, ze budeme mit miminko.....a to ted jeste nejde....dohodli jsme se na tom...a dokonce jsem to navrhla i ja....takze jedinej kdo o tom vi je muj manzel a vy..
:slight_smile:
A co ten neutronek ?
Další adeptky jsou Klaruska a Nany?
a o Rence uz jsme dlouho neslysely....
28. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Lin já ti věřím, že bys to nejradši vyhlásila do celého světa ať se o to štěstí můžete podělit :slight_smile: :slight_smile: .Je to opravdu nádhera být těhulka a čekat na ten zázrak.Tak jsem zvědavá až v úterý budeš mít po doktorovi a jak budeš vyprávět. :slight_smile: A máš pravdu celejživot je drahej.... :slight_smile:
Sabi jaký neutronek?
28. dub 2009 ve 14:26  • Odpověz
Neutronek Iva ta už tu dlouho nebyla.
28. dub 2009 ve 14:31  • Odpověz
:slight_smile: Jo aha já mylsela, že je to zas nějakej váš odbornej výraz na něco :grinning: :grinning: .No a Sabi ten fígl na výrobu holčičky.... šup sem s ním :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:36  • Odpověz
Nestiham, musim makat :wink:

Sabi: ja nejsem adeptka :slight_smile: ¨

lin: to jsou teda cifry :fearful:, to je soukroma ordinace ?
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
mit styk cca dva dny pred ovulaci....toho jsme se drzeli my a povim ti jak to dopadlo tak za 4 mesice
28. dub 2009 ve 14:37  • Odpověz
:slight_smile: Ne neni to soukroma ordinace...ale tady i kdyz Ti chce vzit normalni doktor krev, tak Te posle k mikrobiologovy, ktery Ti tu krev vezme....takze kdyz v Cechach Ti udela vysetreni krve a moci Tvuj gynekolog, tak tady jsou na to 3 lekari - Tvuj gynekolog Ti to predepise, jinej doktor - zastupce pojistovny - ti to orazitku a treti doktor - mikrobiolog Ti ty testy udela....a Ty zacinas nanovo...jemu zaplatis (mikrobl.)250euro - jdes k zastupci pojistovny - ten ti to okopiruje a da mu jeste proplatit(nevim kolik) a pak muzes teprve jit ke svemu gynekologovi......!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry:
28. dub 2009 ve 14:40  • Odpověz
teď jsem koukala na diskuzi HA a dvojčátka je na úplně poslední stránce a poslední téma, a docela zajímavý názory ohledně tohoto, kdo má zájem o dvojčátka, nakoukněte do toho :slight_smile:
Lin my "stykuje" skoro pořád takže z toho asi budeme mít takovej mišmaš a asi ty dvojčátka, nevím :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 ve 14:41  • Odpověz
autor
Lin jj, zrovna nedávno jsem narazila na názor sexovat (resp. otěhotnět :wink:) 5-3 dny před ovu. No to by bylo od soboty do zítra, tak příští měsíc :wink:
Jinak MM mi tvrdí, že ví, co děla (Sabi to jsou ty chlapi všichni stejný-viď? )
Lin, tak ať vám Dr. řekne jen samý krásný zprávy a můžete křičet do světa, žečekáte miminko... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. dub 2009 ve 14:46  • Odpověz
lin: aha, takovy jednoduchy postup, co :grinning: Pevne nervy :wink:
28. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
Lin proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, viď :slight_smile: :wink: No holt, jinej kraj, jinej mrav
Nany neudři se holka :sunglasses:
28. dub 2009 ve 14:47  • Odpověz
....tak nejak....
Dekuji holky za podporu... :slight_smile:
28. dub 2009 ve 14:48  • Odpověz
autor
Jo a 2 a 1 den před ovu je to 50/50 a v den ovu a po ovu by to měl být klučina-my počali asi v den ovu, takže to by odpovídalo :wink:
V neděli jsme byli na křtinách a švagrová tam měla pozvanou kamarádku s malým klučinou a tak mě napadlo, že je mi to vlastně jedno co to bude, hlavně ať je to zdravý :wink: Ale to máme asi všechny stejně-že?
Lin, my to vlastně taky řekli až po srdíčku :wink:
28. dub 2009 ve 14:57  • Odpověz
Holky nevíte jak poznám že rodí kočka?
Nemáte se tím někdo zkušenosti?
Už máme kočku k prasknutí tak nevím kdy to bude.
28. dub 2009 v 15:08  • Odpověz
Sabi tak to nevím
Kuk do alba na naši čarodejnici :slight_smile: a já jdu dělat bramboračku (péta mi asistuje)
28. dub 2009 v 15:13  • Odpověz
Sabi to nevím, kočka u mojí babičky porodila v neděli do proutěného koše přes noc, takže jsme to zjistili až druhý den ráno :slight_smile:
Holky s tím otěhotněním, vy víte kdy máte ovulku nebo měříte BT?
28. dub 2009 v 15:14  • Odpověz
Já ne :slight_smile: nechávám to na přírodě :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:16  • Odpověz
Lussyn: bez prace nejsou kolace :grinning: ty provokaterko :sweat_smile:
BT nemerim, OVU poznam podle bolesti v podbrisku, v breznu jsem si schvalne delala test..a fakt se mi to potvrdilo a mivam u toho OVU hlen

Sabi: nam kocka vzdy nekam zalezla a bylo :wink:
28. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
lussyn: Já si hlídám ovulku a pokud se nám to tenhle měsíc nepovedlo, tak chci začít měřit BT! :wink:
28. dub 2009 v 15:17  • Odpověz
autor
Lus, neměřím, ale podle bolesti a hlenu tipuju :wink: :grinning:
Andri-krásná čarodka :wink:
28. dub 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Jo a rodící kočku nepoznám :unamused: :sweat_smile:
28. dub 2009 v 15:25  • Odpověz
Holky mějte se tu hezky, já se na týden odmlčím (letím do těch čech, za chvilku mi letí letadlo) a pak písnu jak to semnou vypadá, jak jsem slíbila. Mějte se tu hezky a až se vrátím, doufám, že tu bude nějaká nová těhulka :dizzy_face:
28. dub 2009 v 15:27  • Odpověz
autor
Blondy, šťastnou cestu a ať Ti to všechno dobře dopadne...
A taky doufám, že než se vrátíš přibyde někdo s // :wink:
28. dub 2009 v 15:31  • Odpověz
blondynka: stastny let :dizzy_face: a same pozitivni zpravy :slight_smile:
28. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
kopertina, já v to pěvně věřím :dizzy_face:

nany, děkuju, on to zas bude horor, jak vždycky na téhle lince, ale už jsme zvyklá :grinning:
28. dub 2009 v 15:34  • Odpověz
Blondy šťastnou cestu a návrat jen s těma nejlepšíma zpravama
28. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Blondýnko, držím palce ať je všechno v naprostém pořádku a nic s tebou nemusí dělat.Tfuj, tfuj, tfuj.A šťastnej let, dej vědět hned jak to bude možné :slight_smile: Pááá
Nany hlavně aby ses nám těch koláčů nepřejedla :grinning: :grinning:
Andri jdu kouknout do albíčka, ať see polívčička povede ty kuchtičko :slight_smile:
Kopretinko my máme cyklus jsme skoro stejně a myslíš,že už máš ovulku?
28. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.