• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Pomalu se s Vami loucim :slight_smile: Za chvili letim na cvico, tak doufam, ze se mi ta mrcha nespusti v plny sile :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. dub 2009 v 16:05  • Odpověz
autor
Lus, já počítám-podle toho jak ji mívám tak cca středa/čtvrtek.Ale ty to můžeš mít úplně jinak... :confused: Jestli si chceš být jistá, skoč do lékárny pro ovu testy :wink:
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
Holky jestli ovu poznáte podle křečí v podbříšku,tak bych to asi měla mít dneska :wink: . Pořád mě bolí břicho jako menstruační křeče ,ale to je moc brzo.
28. dub 2009 v 16:07  • Odpověz
autor
Andri, já to mám trochu slabší než při MS, ale jak říkám,každá to máme trochu jinak.
Ale pojistit si to s manžílkem můžete :wink: :grinning:
28. dub 2009 v 16:09  • Odpověz
Kopretinko ono to je určitě slabší,je to spíše nepříjemný :wink:
28. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
autor
No, tak to jooo :slight_smile: Tak to by mohlo být ONO :wink: :dizzy_face: Tak šupky na to
28. dub 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Teda jako na to zadělávání na 3 mimi :wink: :grinning: :dizzy_face:
28. dub 2009 v 16:20  • Odpověz
kopretinko, já si to taky tak nějak myslím, tak uvidíme testíkovat nebudu nechci to řešit, ale byl by fór kdyby to vyšlo, ale tomu nevěřím :slight_smile: Nany tak si užij cvíčko, taky bych šla protáhnout tělo :wink:
28. dub 2009 v 16:22  • Odpověz
Ahoj holčiny, tak už mám uklizeno a teď peču pizzu k večeři, měla jsem na ní chuť už od rána :grinning:

A testování nechám na čtvrtek, dnes tedy MS nedorazila, ani náznak,že by se blížila, tak uvidíme...

Jdu si číst tu diskusi o dvojčátkách, jak psala Lussyn :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:26  • Odpověz
Ahojky holky, pár dní jsem tady nebyla, ale vy teda píšete.....četla jsem kousek zpátky, že jste se bavily o jménech. Nám se líbí pro holčičku Laura a pro kluka Dominik.
Jinak Ajo, nedočítám všechno, ale ty už jsi měla na testu dvě čárky?
28. dub 2009 v 16:27  • Odpověz
ahoj holky zdravím vás všechny :wink:

Tak už mám dočteno, vy jste se teda dneska rozjely....

Nevím kdo se tady ptal na tu těhotenskou cukrovku, ale já mám dojem, že to nějak souvisí s tím jak slinivka produkuje inzulín a v těhotenství to bude ovlivněno hormony, takže těžko říct kdo ji dostane a kdo ne. A myslím že se sladkým to přímo nesouvisí. Nebo takhle, jak se dělá v některém tom týdnu těhotenství ten test na těhu cukrovku, tak ten spočívá v tom, že vám dají vypít něco hodně sladkého, změří hladinu cukru v krvi a pak ji vezmou po nějaké době znovu a zjistí jak se s tím tělo dokázalo vypořádat....Ono spousta věcí se v těhotenství zhoršuje...např problémy se žlučníkem, ty mají taky přímou souvislost s hladinou hormonů během těhu. A žlučník teda dokáže pěkně pozlobit, vím o čem mluvím a to jsem ani nemusela být těhu....

A kočka nám rodila tak že začala hrozně mňoukat, znělo to skoro jako malé dítě když pláče :unamused:
28. dub 2009 v 16:30  • Odpověz
Ájo, to je moc nadějný :slight_smile: Jsem zvědavá na čtvrtek.Ty jsi taky taková popelka, viď.To my jdem dnes na pizzerku, takže vařit nemusím :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andri teď jsem si doprohlédla tvoje albíčka, a ta čarodějka je krásná, příště bude stačit sundat klobou a nasadit korunku a je z ní hned princeznička, moc hezký
Kopretinko jedno stačí :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:32  • Odpověz
Ahoj Taggy, zkoušela jsem testovat včera ráno a nic, dnes měla dorazit MS a nepřišla, tak to vyzkouším ve čtvrtek... Tak doufám, že to bude dálnice :slight_smile:

Na cukrovku jsem se ptala já - mám z toho strach. Ale snad mě nepotká, nikdo v rodině ji nemá, tak uvidíme...
28. dub 2009 v 16:34  • Odpověz
Andrýsku, ta čarodějnice je super, jak říká Lussyn, můžeš z ní potom udělat princeznu, nebo udělat křídla a je z ní motýlí víla :slight_smile:

Já a popelka??? Asi jo, mě baví vařit a péct a uklízet a všechno okolo domácnosti. Vidělas film Úsměv mony Lisy??? Tak tam byla jadna postava (hrála ji ta herečka ze Spidermana) a ta byla přesně jako já... :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:37  • Odpověz
aja: v rodině máte ale normální cukrovku ne??? Těhotenská pokud vím většinou sama zmizí po porodu, jak říkám mám dojem že to bude souviset s těma hormonama v těhu. A strach neměj, víš kolik lidí ji má a žijou úplně normálně. Každopádně si myslím že pokud se objeví těhu cukrovka tak se musí chodit akorát do nějaké speciální diabetické poradny a ani nevím jestli do tebe cpou nějaké léky během těhu moc se mi to nezdá....ale nevím no....možná by to chtělo se zeptat nějakého doktora jaká je šance ji dostat když ji máte v rodině a tak. Ale stejně ti to nikdo asi neřekne na 100%, asi je to hodně individuální....a třeba v těhu nebudeš mít vůbec chutě na sladké :wink:
28. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Ahoj Taggy, říkala jsem si co s tebou je.Svatební šílenství tě pohltilo?
Ahoj Kramli, co nového?
Ájo nemaluj čerta na zeď, nic nepřivolávej a na nic špatnmého nemysli.Podívej na mě, od začátku těhu jsem se bála potratu a jak to dopadlo.Psychika se moc důležitá, tak jen samé optimistické myšlenky, jasný :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:40  • Odpověz
Lussyn - rozkaz!!! :grinning:

Kramlinko - asi jsem to špatně napsala, u nás v rodině nikdo žádnou cukrovku naštěstí nemá, já jsem si myslela, že je to ovlivněno žraním sladkého, ale všechny jste mi to vyvrátily, tak jsem ráda... :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:44  • Odpověz
lussyn: ahojky, no zatím nic moc, tak nějak se pořád zmítám mezi přípravami na svatbu a přemýšlením o mimi. Ve čtvrtek už mi končí nemocenská a od pondělí zase do práce po 4 měsících, tak mám z toho takové smíšené pocity...nějak moc nevím co mě tam čeká....no uvidíme... :wink:

A psychika je nejdůležitější.... :slight_smile:

aja: aha tak to já jsem asi špatně pochopila...se sladkým podle mě vážně ne. Je to způsobeno funkčností slinivky břišní, v jakém množství dokáže produkovat inzulín a tím pádem zpracovávat cukr z potravy :wink: Teda doufám že to píšu správně ale myslím že jo :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:52  • Odpověz
Ájo, žer sladký jak chceš :grinning: :grinning: :grinning: .Holka tak to jsme na tom s tím úklidem stejně, mě všichni v rodině, kamarádi a známí říkají, že jsem blázen na uklízení, ale já nepořádek nesnesu, musím mít pořád čisto a naklizeno. :slight_smile: Už jsi dočetla tu disuzi o dvojčátkách?Asi se to ovlivnit nějak nedá, nevím, ale zarazilo mě, jak tam psala holčina, že jednmo z dvojčátek bylo o pět dní starší.Tak toho jsem se bála, zda se to dá takhle ovlinit, když sexíkuješ často, tak se jednou oplodní jedno a pak druhé.Ježiš to se teď budu bát milovat.Jednou týdně a dost :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
JJ, kramlinko, já si taky myslím, že je tam fce slinivky a zpracování cukru z potraviny. Spíš jsem nevěděla, do jaké míry to sladké ovlivní, tak jste mě uklidnily :slight_smile:

Teď jsem vytáhla tu pizzu z trouby, samozřejmě jsem si popálila pusu, ale je dobrá mňam :slight_smile:
28. dub 2009 v 16:54  • Odpověz
aja: tak abych tě uklidnila úplně a abys věděla že nekecám, tak si přečti tohle :grinning: :
http://www.diabetacek.cz/view.php?nazevclanku=co-je-to-tehotenska-cukrovka&cisloclanku=2005020104
28. dub 2009 v 17:03  • Odpověz
Kramli, děkuji, už jsem klidná :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:05  • Odpověz
Je to pravda těhotenský diabettes mellitus většinou vymizí po ukončení těhotenství celá léčba během těhu je pouze v omezení sladkostí a pravidelném sledování v diabetologické ambulanci v místě bydliště.
Opravdu to o tom sladkém není, je to krátkodobá porucha hormonů.
O všem tě ale bude edukovat tvůj gynekolog.

Neboj zas tak hodně maminek to nemívá.
28. dub 2009 v 17:09  • Odpověz
Tak baštíme :wink:
Denda tu má ještě na dvoře kamarádky a nemají čas se jít najíst :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:23  • Odpověz
lussyn: nepohltilo, zatím ne....až na konci května se do toho chceme pustit.....ale teď toho mám strašně moc v práci a skoromanžel mi v pátek odlétá na dva týdny na bali a do singapuru. vyhrál to jako firemní dovolenou za splnění ročního plánu, tak budu sama......už ve čtvrtek odjíždí do prahy.....tak teď ještě zařizujem a kupujem různé věci, co potřebuje s sebou.....až odjede, tak tady s váma budu pořád, protože budu smutnit, tak budu chtít rozveselit......
28. dub 2009 v 17:26  • Odpověz
Teda taggy ten se má a proč neletíš s ním?
Holky takže myslíte, že když mám dnes bílý výtok a bolí mě břicho jako když to mám dostat, tak mám ovulaci?Jsem z toho hotová, nikdy jsem si takových věcí nevšímala a ani pořádně svoje tělo neznala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andri, tak dobrou chuť, určitě se povedla :slight_smile:
A co pizza, taky ňamka?
28. dub 2009 v 17:31  • Odpověz
lussyn: no, neletím s tím, jelikož to nejde....je to firemní zájezd, bude tam asi padesát lidí, ale jenom z firmy......bohužel... budu si muset počkat, jestli pojedeme v létě někam spolu my dva, na takovou předsvatební cestu...
28. dub 2009 v 17:35  • Odpověz
:frowning2: Aha taggy tak to je škoda, viď.Tak si to v létě vynahradíte :wink: neboj
28. dub 2009 v 17:41  • Odpověz
Achooooj holky, tak co nemáme tu ňákou novou těhulku :wink:
Já dnes zase trpěla s tím břichem, vůbec nevím co to je.. ještě k tomu mám pořád výtok, tak to nechápu :confounded: :frowning2:
28. dub 2009 v 17:44  • Odpověz
Měla by si navštívit lékaře.
Raději zbytečně než pozdě.
28. dub 2009 v 17:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.