• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Eli je mi tě líto, že takhle trpíš snad to bude brzy dobré a všechno doře dopadne :slight_smile:
Holky pádím domů, tak se mějte všechny krásně a krááásný večer.Zítra pááááááááááá :slight_smile:
28. dub 2009 v 17:53  • Odpověz
Já to holky vydržím... :wink: Tohle mívám před MS, tak uvidíme :grinning: :grinning:
28. dub 2009 v 18:18  • Odpověz
//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................12DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................28DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................51DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................14DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................30DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................12DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................33DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................2DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................11DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................5DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................7DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................14DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................23 DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
28. dub 2009 v 18:25  • Odpověz
Ty bereš listovku i calibrum?
Zas to nepřeháněj někdy méně je více at z toho nemáš bolesti břicha či střev
28. dub 2009 ve 20:13  • Odpověz
Doktor sám říkal, že neni problém brát obojí...
28. dub 2009 ve 20:51  • Odpověz
Pokud je kyseliny listové moc, tak tělo jí vyloučí samo...
28. dub 2009 ve 20:52  • Odpověz
eliska: a není teda zbytečné tak moc zbytečně zatěžovat organismus ??? :unamused: Abys pak neměla 6ti kilové miminko :astonished:
28. dub 2009 ve 21:08  • Odpověz
kramlinka: Bavili jsme se s doktorem, že to mám brát teď v této kombinaci a až otěhotním, tak budu brát jenom jednu věc...a to se domluvím zase s lékařem!
28. dub 2009 ve 21:11  • Odpověz
eliska: tak to potom jo....
28. dub 2009 ve 21:17  • Odpověz
Ahojte holky,všechny zdravím.To je tolik info,že nestíhám.Chtěla jsem se zeptat,Kramli ty jsi tak dlouho na PN?Můžu se zeptat,co se ti stalo?Snad je vše ok,nějak mi to uniklo.Aji,s tou cukrovkou nemusíš mít strach,většinou tam posílají těhulky po 25.roku ,takže myslím,že tebe se to netýká.(mě teda už ano) :frowning2: S těma jménama,mě se líbí Adámek a Natálka nebo ještě Beátka.Zatím jme to neřešili ,až to bude aktuální.Holky,potřebuji velkou radu:ve čtvrtek máme z práce akcičku-narozky a bude to ve velkém stylu a zároveň má manžel ten den narozeniny :astonished: No a já nevím,kam mám jít.S manžou jsme to chtěli oslavit spolu o víkendu-večeří atd..ale zase se mi zdá blbé jít večer pryč,když má narozky.tak jsem z toho paf a nevím,co dělat.Vím,že by byl asi rád,kdybych byla doma.Co myslíte,že by bylo vhodné?? :wink: Zatím papapa
28. dub 2009 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj Lancy, díky za info o cukrovce :slight_smile:

No a k tomu čtvrtku - tvého manžela neznám, ale vím, že můj by byl rád, že jsem vypadla a on mohl jít někam s klukama. Hlavně ve čtvrtek jsou čarodějnice, nevím, jestli to u vás slavíte, ale různé akce budou všude, takže může taky vyrazit někam za zábavou. Užijete si pátek 1.máj a celej víkend :slight_smile: Bylo by blbý, kdybys na tu firemní akci nešla, tak je vždycky sranda a když chybíš, tak ještě půl roku posloucháš - škoda, že si tam nebyla, stalo se to a to...
Já radím jít na firemku a manžela poslat na pivko s chlapama :slight_smile: je MS v hokeji a pokud dnes vyhrajeme, tak budeme hrát i zítra :slight_smile:
29. dub 2009 v 05:44  • Odpověz
Krásné ránko :wink: dneska strašíme už od pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Lancy taky bych šla a s manželem to oslavila asi o víkendu :wink:
29. dub 2009 v 05:49  • Odpověz
Ahoj krásné ránko :wink: Dneska strašíme už od pěti :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Lancy taky bych šla a s manželem si udělala hezkej víkend :slight_smile:
29. dub 2009 v 05:54  • Odpověz
Tak se omlouvám nějak mi to blbne a ukazolo mi že ten první příspěvek se neodslal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. dub 2009 v 05:55  • Odpověz
jejda, to jsme dneska ranní ptáčata :slight_smile: ani jsem nečekala, že by se tu někdo objevil, tak brzy :slight_smile:

Jinak holky, MS pořád nikde :grinning: včera večer přišel MM lehce v náladě, lehl si ke mě do pelechu a dal mi ruku na bříško a říká - už je tam ten čmuchíček??? tak jsem mu řekla, že nevím, že možná, tak se jen usmál. A pak jsem se ho ptala, a co když tam jsou dvě??? A on né, to ne, to bych jedno prodal... :grinning: :wink: :slight_smile:
29. dub 2009 v 06:51  • Odpověz
Aji: Krásné ráno... :wink:
Dělala jsi si už testík nebo si ho nebudeš dělat? :wink:
29. dub 2009 v 06:53  • Odpověz
Ahoj Eliško, zkusím zítra ráno :slight_smile:

Já dost trpím na záněty močových cest a dnes ráno se mi zdálo, že není vše úplně ok. A právě těhulky na ty záněty taky dost trpí, tak si říkám, že by to mohl být příznak :slight_smile:
No a taky to může být tím, že jsem v prvním cyklu po vysazení a tělo si dělá co chce a ten cyklus může klidně trvat ještě další týden... Ale doufám, že zítra objevím // :grinning:

Co ty Eliško? Jak se máš? Jaké že je u vás to datum s velkým D???
29. dub 2009 v 06:57  • Odpověz
Krásné ranko holky!!! :sunglasses:
Dneska od rána přemýšlím, jestli bych mohla být těhotná nebo ne.... :sweat_smile:
ASi si to doopravdy, tak moooooc přeju, že si to občas asi vsugeruju :confounded: Ale večer jsem ležela a říkala jsi, že když se to nepovedlo teď tak kdyžtak příště :wink:
Holky moje sice vím, že teplotu si neměřím pravidelně, ale už 3 den jsem si jí jen tak poránu měřila a měla jsem 36,8 normálně mívám teplotu okolo 36,4, ale asi se z toho nedá nic zjistit já vím... :wink:
To víte snažím se držet každého stébla, kdyby náhodou :sunglasses:
29. dub 2009 v 07:00  • Odpověz
Aji: Je to 5.6. 2009 ... Já se už nemůžu dočkat!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Jinak se mám dobře akorát bych ráda věděla, jestli jsem těhulka nebo ne, protože to čekání je fakt šílené :grinning: :grinning: :grinning:
Já to snad nevydržím do toho příštího pondělí...Třeba mi dorazí dřív MS než si stihnu udělat testík :angry:
29. dub 2009 v 07:02  • Odpověz
Eliško, to je moc hezké datum :slight_smile: to už máš za měsíc, nervozita stooupá, že???

A s tím těhu, to mi povídej, já si taky myslím, že to mám víc vsugerovaný než pravděpodobný... Jenže já chci a jsem neustále pod vlivem těchto stránek. MK je normální droga, která ti blbne hlavu :grinning:

Jenže mě se nechce na nic čekat, já to mimčo chci hned, klidně kvůli tomu oželím i dovolenou v Egyptě, kam chceme v červnu jet..
29. dub 2009 v 07:11  • Odpověz
Aji: To mi povídej, já bych byla schopná kvůli tomu malému udělat cokoliv na světe.. :sunglasses:
Teď jsem si udělala kakao a jím piškoty :grinning: :grinning: :grinning:
Takže vy se s manžou snažíte první měsíc?? Já totiž u prvního měsíce po vysazení měla spoždění 5 dnů... :confounded: Tak jsem doufala, že se nám to povedlo na poprvé, ale po 5 dnech přišla realita a já dostala takové křeče, jako nikdy :frowning2: :frowning2: Tak moc jsem si přála, abych byla těhu a ono nic.... :angry: Tak si pořád říkám, když ne teď tak další měsíc, ale nervozita ňák stoupá :grinning: :grinning:

Dneska mám, ale pocit že dorazí MS :angry:
29. dub 2009 v 07:19  • Odpověz
Aji: nervozita stoupá jako blázen...Teda bud. manžílek je vklidu, teda až moc ve velkém klidu :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 07:22  • Odpověz
Eliško, chlapi tohle vůbec neřeší, těm stačí říct kde mají kdy být a to stačí. Já jsem MM děn pořed svatbou připravila oblečení na postel, včetně trenek a ponožek. Měl to tam nachystané a kytky jsme vyzvedávali v pátek večer, tak jsem si všechny kytky pro maminky a babičky vzala k sobě k nám a jemu tam nechala jen kytku pro mě a ještě jsem říkala jeho babičce, aby to nezapomněli vzít. Krabičku s prstýnkama a občanku jsem mu strčila do kapsy do saka...
No a víte co ten blboun dělal ráno před svatbou? Vstal v 6h a šel do garáže opravovat nějaké auto, co tam mělna spravení. Když skončil, tak už tam u nich všichni byli, jedli a pili a on přišel v modrákách špinavej jako prase a šel se teprve koupat a oblíkat... No nezabili byste ho??? :grinning:
29. dub 2009 v 07:28  • Odpověz
Aji: To si děláš srandu???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já bych ho asi zabila :angry:
:grinning: :grinning: Ty chlapi zabít je málo :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 07:29  • Odpověz
Já to nevěděla, řekli mi to asi až týden po svatbě :rolling_eyes:

kdybych to věděla, tak si ho snad ani nevezmu :wink:
29. dub 2009 v 07:31  • Odpověz
To se Ti nedivím :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Chápu, že Ti to neřekli, protože by jsi ho zabila na místě :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 07:33  • Odpověz
Každá svatba má svoje perličky :slight_smile:

uvidíš jaké perličky nám povíš za měsíc ty :slight_smile: Chystáte se někam na svatební cestu? My jsme žádnou nestihli takže svatební cesta bude ten Egypt...
29. dub 2009 v 07:34  • Odpověz
Aji: Sice bychom chtěli, ale uvidíme jak to bude s penízkama :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:35  • Odpověz
Dobré ranko holky :slight_smile:

lancy: no já jsem byla tak dlouho na PN protože jsem v prosinci prodělala zánět slinivky břišní a v lednu pak operaci žlučníku. A v dubnu jsem byla 3 týdny v lázních. Ale v PO už valím do práce :wink:

eliska: no ty teplotky, podle toho co říkala blondynka, bys na to asi neměla koukat jako na případný příznak, protože BT můžeš brát v potaz jedině při dlouhodobém měření, čímž je asi myšleno alespoň 1 cyklus... :unamused:Vím že tohle jsi slyšet nechtěla, ale ono třeba si mohla mít před tím teplotky nižší a teď ti trošku vyskočila, ale je to ovlivněno takovou spoustou věcí, že to až hezké není.... :unamused: Ale třeba tam to mimi vážně je :slight_smile: Budu držet pěsti :slight_smile:

Aja: včera jsem četla že nejlepší způsob jak se dát psychicky do klidu, je plánovat všechno tak jako bys neměla být těhotná. Třeba si koupit něco na sebe, aniž bys uvažovala že to nebudeš moct nosit až budeš těhu, nebo ta dovča je super ale nepřemýšlet o tom že tam snad už pojedeš těhu, nebo si koupit třeba pernamentku na cvičení a mimi bude tady, tomu se říká zákon "schválnosti" :grinning: Ale prý to po psychické stránce hodně pomáhá, já jdu do toho :slight_smile:

Jo a já jsem BT začala měřit dnes ráno, protože chci zjistit jestli mi to moje tělíčko funguje tak jak má, a jestli ta ovu opravdu probíhá tak jak já si myslím :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:37  • Odpověz
jo a dneska aktuální:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................13DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................29DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................52DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................15DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................31DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................13DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................34DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................3DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................12DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................6DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................8DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................15DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................24DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
29. dub 2009 v 07:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.