• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramlinko, zdravím tě po ránu :slight_smile:
Já vím, že bych na to neměla myslet, ale to se vážně nedá. Copak jde na to nemyslet, když tady pročítám ty diskuse na MK, jsem z toho už tak zpitomělá :slight_smile:

Ale díky za radu, pokusím se to vydržet a neupínat se na myšlenku těhu (ale až po příchodu MS :sweat_smile: )
29. dub 2009 v 07:44  • Odpověz
Holky vy jste ranní ptáčata to já měla ještě půl noc ted se se sabčou oblečeme a jdem na cvičení a odpoledne mám kongres takže se tu dostanu až večer.
Těším se Áji na ty tvé // už i dnes bys to mohla mít na testu ale zítra budou jasnější. :slight_smile:
29. dub 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ránko Sabi, jo doufám, že máš pravdu a budou tam, alespoň náznak :slight_smile:

Tak si uží kongres, načerpej info a večer na viděnou :slight_smile:

Jo a co blinkání??? POkračuje nebo už máš klid?
29. dub 2009 v 07:51  • Odpověz
aja: no jasně. Já jsem to spíš myslela tak že někdo na to třeba myslí celý měsíc pořád bez přestávky. A milují se jenom proto aby z toho bylo mimi, čili třeba jen v plodných dnech. A já nechci abych se dostala do stádia že se budu milovat protože musím, protože ted je ta nejvhodnější doba, ale stále chci mít možnost milovat se kdy já chci. Prostě jenom nechci aby tohle snažení ovládlo celý můj život, jak se mi stalo první měsíc. Taky jsem se snažila si vsugerovat spoustu příznaků, což se mi nakonec povedlo a pak to zklamání když přišla MS, prostě nechci si z toho udělat takový kolotoč těšení se a zklamání, na to nejsem psychicky připravena....tak snad mě chápeš? :pensive: :wink:
29. dub 2009 v 07:53  • Odpověz
Dneska ještě klid nevím jak to bude večer na rautu po kongresu.Bože to by byla ostuda.
Tak snad to bude fajn. Ale začíná mě pobolívat břicho tím jak se mi roztahuje děloha.
Už jsem študovala knihy takže to malé už je velikosti článku prstu a děloha velikosti grapefruitu.
A michal mi říká to je tak malé a ty kvůli tomu tak vyvádíš? A nejsi tak trochu hypochondr?
No prostě chlap škoda že si nemůže zkusit porod.Asi by hned mluvil jinak.
29. dub 2009 v 07:55  • Odpověz
Sabi, ty chlapi to je něco :grinning:

Kramlinko, rozumím ti, přesně tohle jsem si říkala, dokud jsem neobjevila tyto prokleté stránky. Samozřejmě, že s manželem spíme skoro pořád, on je hroznej, takže vlastně ani nějaké plodné dny hlídat nemusím, protože ta frekvence tam je. Ale vysvětluj mým magořím mateřským pudům, že se mají uklidnit :slight_smile: Ale chápu tě :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:01  • Odpověz
Tady jsem objevila nějaké "zaručené" rady, jak na blibkání v těhu :slight_smile: jo a má to 3 strany

http://www.prozeny.cz/magazin/deti-a-rodina/tehotenstvi-a-porod/5473-jak-bojovat-s-tehotenskou-nevolnosti
29. dub 2009 v 08:07  • Odpověz
Dobre ranko holky.

AJi, jsme tu jak na trni!!!!!

Elisko, uz jsem to nekde psala. Po ovulaci mas teplotu zvysenou tak jako tak az do prichodu menstruace. Pokud jsi tehotna, tak Ti teplota vylitne hodne vysoko....me napriklad z 36.8 co jsem mela vylitla na 37,4.

Sabi, ja jsem tak rada, ze studujes a poustis sem ruzne moudra...aspon vim neco vic o tom svym tehotenstvi. Jinak ja jsem byla dneska na tech testech krve a moci a bohuzel vysledky budu mit az v utery. Takze svoji pondelni schuzku u doktora musim prehodit na stredu. To uz budu vedet, jak jsi dopadla Ty.... :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:27  • Odpověz
Lin, kočko, nechceš si založit nějaké albíčko a fotečkama tebe a tvého manžílka, fotečky z ostrůvku, abychom mohli očumovat a tiše závidět (až na ty platyb u doktora, to nezávidíme, nám stačí našich 30 Kč :slight_smile: )
29. dub 2009 v 08:31  • Odpověz
Aji, asi ho zalozim...ale ted v praci nemam zadne fotky, mam ale zalozene jedno na beremese:
http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=256552&vReferer=%2Falbum%2Findex_weddings.php%3FvOrderBy%3D4%26vOffset%3D110
abyste videly toho meho muze :grinning:
29. dub 2009 v 08:42  • Odpověz
Lin, tak to jsou nádherné fotky, moc vám to slušelo :slight_smile: Měla jsi nádherné šaty, na podobné jsem se dívala na netu, ale na buřtíky takovou nádheru nemají :unamused: oprávdu nádhera :slight_smile:
29. dub 2009 v 08:46  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsem si dneska zkusila měřit BT a vyskočilo mi to až na 37.5. :stuck_out_tongue_closed_eyes: to mi příjde nějak strašně moc . Vubec teda v tom nemá přehled.
Tak Petr jel k doktorovi od včera mu je zle a má vysokou teplotu :frowning2:
Já byla ve školce ,v krámě a na poště a jdu vařit :wink:
29. dub 2009 v 08:50  • Odpověz
Andrisku, jestli jsi 15DC, tak mas ovulaci!!!!
29. dub 2009 v 08:54  • Odpověz
Aji, dekuju moc....na jake burtiky????!!!!!!!!!!!!!! :angry:
29. dub 2009 v 08:55  • Odpověz
Jé lin děkuji já mám v tomhle nedostatky a to mám dvě děti :grinning: :grinning:
Ovulka mi je tento měsíc asi k ničemu ,Péťa asi nebude moc ničeho schopen :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :frowning2:
29. dub 2009 v 08:57  • Odpověz
autor
Teda, vy jste se po ránu rozjely.. :astonished: :slight_smile:
Lan:já bych byla asi taky pro firemní akci a víkend s manželem, teda za předpokladu, že by nebyl proti-normálně bych se ho zeptala, jestli mu to nevadí :wink:
Aji, teda s tím svatebním ránem jsi mě dostala :grinning: Taky docela chápu, že Ti to řekli až později :wink: :grinning:
Sabi, to jsem zvědavá, co Ti bude Míša říkat až budeš rodit... :grinning: :sweat_smile: Jestli bude pořád mít pocit, že přeháníš...
Eliška, Aja:Holky, nestěžujte si na čekání, já musím čekat na snažilkování, tak bych si to s váma hned vyměnila... :grinning: Je to dlouhý, co?Ale počkejte jak nám to bude utíkat potom...
Mě dneska pobolívá bříško, tak tipuju, že dneska navečer, nebo zítra bude ovu, ne že by mi to k něčemu bylo... :angry: :pensive: No, ale ta příští...
Aji, a budu držet všechny palečky (i Domčovi :wink: ) a už teďse těšímna zítra na ráno :dizzy_face:
Lin, krásný fotky :wink: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:00  • Odpověz
Lin krásné fotky :wink:
29. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
dekujuuuuuuu :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:11  • Odpověz
Kopretinko, děkuju za podporu :slight_smile: To do rána ani nedospím :slight_smile:

Kopretinko, my s tebou na snažilkování čekáme, jen jsme o jeden měsíc napřed, ale to neva, ty nás doženeš, né-li předběhneš :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:12  • Odpověz
autor
Aji, já vím :wink: Ale jeto dlouhý...
Jo a jak jste mluvily o tý závislosti na MK a nemyslení na mimi-já u 1. neznala ani MK ani nic jinýho,prostě jsme do toho vlítli po hlavě, s tím, že až se zadaří, tak se zadaří, no a povedlo se napoprvé, tak jsem zvědavá, jak to bude tenhlekrát-když od rána do večera sedím na MK, sleduju ovulky a pořád kolem dokola to řeším.. :confounded:
Aji, dospíš a mooooc přeju aby ráno byly // :wink: :dizzy_face: A kdyby nááááhodou nebyly, tak je budeme mít spolu příští měsíc... :wink: :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:21  • Odpověz
autor
Tedfa spolu, ale každá svoje.. :grinning:
29. dub 2009 v 09:22  • Odpověz
JJ, doufám, že se nám to tu bude všem jenom hemžit //. A pak už bude tabulka jen těhulek :slight_smile: jejda, už aby to bylo...
teď jsem sežrala celou margotku, to jsem čuně, co? :sweat_smile:
29. dub 2009 v 09:29  • Odpověz
Krásné ráno holky,
Linduško nádherné fotky, moc vám to slušelo ty šatičky a kytka byly nááádherné, moc se mi líbili.Ty jsi moc hezká ženská tobě to bříško bude moc slušet.Už se ti nějaké klube?
Ájo, já měla z toho tvýho vypečenýho manži záchvat smíchu.No co vždyť se jen ženil, žádnej stres, né :grinning: :grinning: :grinning: .To mě fakt pobavilo.Holka teda já obdivuju tvojí trpělivost, mě to jeden den meškat testuju a testuju :slight_smile: :slight_smile: A piš si, že nebudeš moc dospat :grinning:
Andri a co je Petrovi nějaká chřipajzna?Jestli to nechytil od malýho :frowning2:
Lan já bych teda taky nevěděla jak to vyřešit, vždy se na narozky těším a připravuju překvápko, tak to by byla čára přes rozpočet, ale jestli řekl, ať jdeš, že mu to neva, tak bych asi šla, vždyť pak je dlouhé volno a můžete slavit tři dny a tři noci :slight_smile: , hlavně ty noci, viď :wink:
Eli pořád nic?
Kopretinko, já bych se k vám ten příští měsíc už taky ráda přidala, vemete mě do party? :slight_smile:
Sabí, tak hezký den a hlavně se opatruj :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
autor
Nejseš-já se peru sladkým od rána... :confounded:
No, asi to tělo potřebuje... :wink:
JJ už aby to bylo,pakse jen plynule přesuneme do sekce Těhulky... :dizzy_face:
29. dub 2009 v 09:32  • Odpověz
Lussyn, jasně, že tě vezmeme do party, vždyť už jseš v naší mláďátkovský sektě :slight_smile:

Teď jsem koukala na tu Saudkovou, já jí nemám moc ráda, podívejte, co píšou: http://www.super.cz/bulvar/co-se-kde-sustne/31617-sara-saudkova-nema-dost-do-kdy-bude-jeste-rodit.html
29. dub 2009 v 09:36  • Odpověz
Jo a MM, to je takový malý děcko. Co mu neřekneš nebo nedáš přímo do ruky s určitým posláním, tak ti to neudělá. Kolikrát nechám na schodech koš od prádla, který obvykle bývá u pračky nachystaný na další várku vypraného prádla. Dám mu to na prostředek, aby o to zakopl a doufám, že ho napadne vzít ho dolů k pračce, když tam jde. Projde okolo toho třeba i 8x a nakonec se stejně vytočím a odnesu ho sa´ma...

Vzala jsem si mimino :wink:
29. dub 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj holky, vy teda jedete po ránu :fearful: :sweat_smile:

Ja jsem od rana nejaka rozlitana, tak snad odpoledne budu mit cas Vas tady docist. Takze nebudte moc ukecany :grinning:
29. dub 2009 v 09:41  • Odpověz
Nany a co????? Neco noveho???? :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:44  • Odpověz
A jéja Nany je zas pilná včelička :grinning: :grinning: :grinning: .A co jinak?
Áji tak to taky znám v pondělí jsem do pl 12 v noci žehlila ale už jsem prádlo neuklidila.Večer jsem přijela z práce a čekala, že aspoň to prádlo bude uklizený a myslíš, že bylo?Tak jak jsem ho tam nechala, tak tam bylo :grinning: A to byl miláček o tři hodiny z práce doma dřív jak já :slight_smile:
29. dub 2009 v 09:46  • Odpověz
29. dub 2009 v 09:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.