• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
No, tak to je dost dobrý... :grinning: :grinning: :grinning: Pak, že je klasika v posteli přežitek...
Lus, to víš, že Tě berem a všechny ostatní taky-takže květen je náš-všichni,kdo ještě nemají, tak povinně // :wink: :dizzy_face: :grinning:
Aji, vidíš, ty už těch mimísků máš-manža, švagrovky... A pořád máš málo a chceš další, jo? :wink: :grinning:
29. dub 2009 v 10:05  • Odpověz
JJ, musím taky konečně jedno vychovat ku obrazu svému, aby z toho byl pořádný člověk a ne zmetek rozmazlenej :grinning:
29. dub 2009 v 10:09  • Odpověz
Äjo to je dobrý :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Mě oba Péťové chrupou. Těstoviny se mi zapékají a já jdu vytřít :wink:
Je já už se tak těším až se to tu bude hemžit těhulkama :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:15  • Odpověz
autor
Aji, tak to jo :wink: :grinning:
Tak my se zase budeme loučit-musím jít vyvenčit to moje štěnátko.
Tak zatím pa,po obědě zase nakouknu :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:27  • Odpověz
Lin, zatim se to nerozjelo :unamused: Koukala jsem na fotky...moc pekny :wink: V Detenicich jsem byla asi pred 3 roky, zvlast ta jejich krcma je vydarena :grinning:

Lussyn: blizi se konec mesice, tak se mi to tady nak nakupilo..mozna, kdybych se denne nevykecavala na MK, mohla bych byt ted vic v klidu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Ajo: Zapisky... :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
KOpretinko, mějte se :slight_smile:

Já sem si teď udělala Lattte Machiatto a nic nedělám :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:28  • Odpověz
Ajo: a neni Ti to blby.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 v 10:30  • Odpověz
Ne :grinning: :sunglasses: :slight_smile:

Ale je mi vás ostatních líto a myslím na vás, proto píšu zápisky na MK, apod. :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky promiňte, že jsem tu nebyla :wink: ale přítel mě nechtěl pustit :grinning: :grinning: :sunglasses:
Lussy: Příští týden si budu dělat testík, ale mám pocit, že dorazí fakt dřív MS :angry:
29. dub 2009 v 10:41  • Odpověz
Tak já mám taky chvilku klídek :wink:
Eli určitě to dobře dopadne a mrcha nedojde :wink:
29. dub 2009 v 10:43  • Odpověz
Andi: Kéž by... :wink:
Já to už chci vědět!!! :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:48  • Odpověz
Já taky :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:51  • Odpověz
Pamatuji si že u Péti jsem si dělala testík ještě před mrchou a byly tam // :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
A máš novou fotečku ??!! :wink: Hezká :dizzy_face:
29. dub 2009 v 10:53  • Odpověz
Nojo, ale já se bojím, ž ekdyž si ho udělám, tak jií tam nenajdu a budu zklamaná :frowning2:
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Prostě jsem srabík :sweat_smile: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 10:54  • Odpověz
Už mě ani prsa nebolí a podbříšek jenom malinko spíš už ne, takže si myslím, že zase nic :angry:
29. dub 2009 v 10:55  • Odpověz
Eliško, nebuď smutná, ono to nějak dopadne a když ne teď, tak příští měsíc, to budeš mít nervíky před svatbou a nebudeš myslet na těhu a uvidíš, že až ti pak dojde že MS nepřišla otestuejš a objevíš //, jak budeš příjemně překvapená...
Takže plán je jasnej, ne?? :slight_smile:
29. dub 2009 v 10:57  • Odpověz
Já vím, ale víš jak to je... člověk to chce mít už jisté :wink:
29. dub 2009 v 10:59  • Odpověz
Eli: ja jsem taky srabik..dneska me to teda uz zacina trosku nahlodavat, pac MS porad nikde, jen po ranu takove nepatrne spineni, ale na slipovce nic...tak si rikam, ze bud je to naky zpozdeni, hormon.porucha a nebo tehu :zipper_mouth:
29. dub 2009 v 11:01  • Odpověz
Nanyyyyyyyy testuj, testuj, testuj, testuj, testuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!Vsadila bych na TEbe.. :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
No nemaj to ty chlapi jedneduší :wink:
Eli děkuji :wink:
Určitě se taky dočkáš :wink: já tajně doufám že snad všechny snažilky tady se dočkají těch vytoužených //
29. dub 2009 v 11:04  • Odpověz
Nany: a jak jsi dlouho po vysazení HA?? :wink:
29. dub 2009 v 11:07  • Odpověz
Holky, pojďme si udělat takový procentuální profil naší partičky: :slight_smile:

jsme tu všechny takový mláďátka = mladý holky
mladý holky = plodný holky
plodný holky = miminka přijdou
miminka = šťastný holky

Kolik procent párů má problémy s otěhotněním??? Tipuju tak 20% a nás je tu asi tak 20kusů :grinning:, takže pravděpodobnost, že by některá z nás spadala do skupiny těch 20%problémových je asi stejně vysoká, že do vás uhodí blesk - tedy šance nulová.

Takže přestaňme dělat opičky, věnujme se manžílkům a // přijdou jako nic. A kdo nevěří, tak a´t si ještě jednou přečte tento můj výpočet :grinning:
29. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Lin: bojim, bojim :sweat_smile: Zkusim to bud v PA nebo v SO rano (pokud MS nedorazi) - mam jet v SO s tatou a brachou Posazavskou stezku na horskych kolech... :sunglasses: Kdyz ja ani nemam zadnej priznak :sweat_smile:
29. dub 2009 v 11:08  • Odpověz
Eli: vysadila jsem na konci prosince..na konci ledna prvni MS po dobrani HA, zac.roku byl hektickej..byli jsme v Rakousku na horach a tak, takze "snazeni" zaclo v 03/2009 :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:10  • Odpověz
Nany, kolo pry nevadi, ale vse s mirou....to nevadi ze nemas priznaky.....uz jen to ze jsi 34 DC je dost velky priznak a mensi spineni.....Hele takhle budes neustale v nejistote....aspon to zkus v ten patek...at vis, jestli se mas aspon trosku setrit.... :wink:
29. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Ajo: To se Ti fakt povedlo!! :grinning: A máš doopravdy pravdu!! :wink:
nany: Tak to budu držet palečky a dej potom vědět :sunglasses:
29. dub 2009 v 11:11  • Odpověz
Aja: jeste, ze Te tu mame :sunglasses: :slight_smile:

Lin: pokud MS nedorazi, zkusim to v PA :wink:

Uz i MM se zacal zajimat o to, jestli jsem to dostala..je nekde na skoleni v zahr.a najednou SMS..bla bla..a uz jsi to dostala ???? :grinning: To me teda prekvapil :sweat_smile:
29. dub 2009 v 11:19  • Odpověz
A ta saudková už je zase těhotná nebo co?
Já jsem vlastně ten jejich vztah nikdy nepochopila prvně podržela tatínkovi a ted drží synáčkovi příjde mi to dost nechutné.
Jinak už jsme doma tak rychle navařit oběd,uspat sabču ,předat ji tatkovi a já frčím zas pryč snad tam nebude nuda.
S notebookem a internetovými stránkami MK by tam nuda nebyla ale to by mě od tamtud asi brzo vyhodili. :wink:

Ájo máš tu krásné příklady ted mě tak napadlo že jsme si na škole vymysleli takovou větu přitom je to úplná hovadina ale nikdo to nestihl rychle přeložit takže jsme z toho měli vždycky jen srandu.
Věta zněla :Fuck is easy, fuck is funny ,very people fuck for money.
A ještě znám jednu No children - No school
No school - No problem

Prostě blbosti ale jak jsem viděla ty tvoje příklady tak mě to hned napadlo.
Když jsme tu větu říkala michalovi tak nechápal.
Tak jsem mu to přeložila samozřejmě hanlivě tak jak je to myšleno. :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.