• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
:grinning: to jsme tu agentky, teda...

teď mě nasrala ta nová čůza - nechala jsem jí asi 30 minut samotnou na sekretariátě a já šla k sobě něco dělat. Teď jsem tam vyběhla, protože něco neudělala a nahoře smrad jak sviňa - ona tam normálně kouřila - tady všude zákazy kouření jak vrata, ještě systémy zaznamenávající kouř a ona tu hulí :angry:
29. dub 2009 v 11:39  • Odpověz
Tak bych na ní normálně práskla ,šla bych šéfovi říct že ji musí asi znovu poučit o bezpečnosti práce.Já bych ji to čúze zavařila :angry:
29. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Sabi: podobny veticky mel nalepeny u pocitace muj nemecky kolega (teda v NJ) :grinning:
Ajo: ta je teda voráchlá :fearful: :angry:
29. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Německy já neumím já jen tu anglinu a italštinu ale zvládnu říct i jednu větu francouzsky a pak mám zas naučený jen ty slova ty zas od tatky ten furt říkal s francouzským přízvukem že ne pápá, že nesere, že nežere.
A znělo hrozně srandovně.Ve francouzštině umím říct jen :Omlouvám se paní profesorko ale nejsem připravena na hodinu. :slight_smile:
29. dub 2009 v 11:45  • Odpověz
Sabi: ja se ucila franinu asi 2 roky, ale kdyz to clovek nepouziva..je to moc peknej jazyk :wink:

Jeste jsem si vzpomnela na jedno motto myho kamose: ZIVOT JE KU..A, ALE NAKONEC DA KAZDYMU :grinning:
29. dub 2009 v 11:49  • Odpověz
Sabi - aspon ve skole to urcite bylo dosti uzitecene :grinning:
Nany - to je holt zivot :grinning: :grinning: :grinning:
29. dub 2009 ve 12:00  • Odpověz
Tak navařeno snězeno dítě spí a já vyrážím.
Jen at vám udělám chutě dělala jsem špěnát na smetaně s vajíčky a bramborovým knedlíčkem :wink:
Tak pa holky já se jdu nudit.
29. dub 2009 ve 12:19  • Odpověz
Jo francouzsky umím jen několik frází? pozor, pozor kanec :slight_smile: to je škoda :slight_smile: tady máš :slight_smile: taky praktický věty pro život ve francii :grinning:

Už kujeme pikle s jednou holčinou tady, tak uvidím, jak moc jí to zavaříme :grinning:
29. dub 2009 ve 12:28  • Odpověz
Sabi: mňam špenátek..asi za chvili poletim na obed :sunglasses:

Ajo: ty se v ty praci fakt nenudis :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak to tam s kolegynkou pekne upecte :grinning:
29. dub 2009 ve 12:34  • Odpověz
Já a nudit se v práci? Nikdy, buď pracuju a nebo vymýšlím krávoviny, na to mě užije :slight_smile:

teď jsem málem spadla ze židle smíchy, protože prý na našem rybníku, který patří firmě a je obrovskej, někdo ráno hodil velkou pikslu barvy a máme tu 2 auta hasičů, aby zlikvidovali skvrnu :slight_smile: je to prdel - hotová ropná skvrna v oceánu :grinning:
29. dub 2009 ve 12:40  • Odpověz
Ahojte holky,dík za rady,ale ono je to všechno úpně jinak.Dnes ráno mě přišel manža říct,že mu rozbili a vykradli firemní auto,kde měl peněženku a v ní doklady,fir.prachy,atd.takže super,ne? :angry: Takže bude pěkná oslava narozenin :confounded: Na to konto jsem mužovi pěkné napadala,proč nechává peníze v autě a tak jsme se pohádali.Tak teď už vůbec nevím,jestli na ten mejdan jít a pěkně se opít nebo jestli se udobřit,protože on původně chtěl,abych s ním byla doma.(jinak mu ale nevadí,když někam jdu)...Takže teď jsem na něho nas...á a vůbec nemám naládu na nějaké snažilkování,i když ploďásky přijdou brzy...Ti chlapi fakt neuvažují hlavou,jsou úplně prdlý :astonished:
29. dub 2009 ve 13:14  • Odpověz
Ajo: kterej de..l to tam hodil :confused:

Lancy: to znam, muj MM to delal taky tak...aspon jsem ho dokopala k tomu, aby si brasnu s NTB daval aspon do kufru :slight_smile: ALe nas.e to teda :unamused: Na oslavku bych sla, aspon na chvilku..muzes jit driv domu a venovat se manzilkovi :wink:
29. dub 2009 ve 13:36  • Odpověz
autor
Lancy,moje řeč-uvidíš jak se to bude vyvíjet a odejít můžeš klidněpo hodince. Když bude dom nálada na bodu mrazu,můžeš začít pít... :wink:
Nany, teda, ty vypadáš nadějně...Tipuju Tě s Ajou na další //. A ještě Klaruškavypadala nadějně-ne?
Tak holky šup šup,testovat a hlásit //:sweat_smile: :slight_smile:
Když jsme se dneska vraceli z vycházky, kroužilpřímo nad našímbarákem čáp:wink:,né že bych na to nějak výrazně věřila, ale bylo to milý... :dizzy_face:
29. dub 2009 ve 14:05  • Odpověz
Kopretina: budu testovat nejdriv v PA :wink: Uz me ani neboli bricho a spineni jen rano a ted uz zas skoro nic :confused: Tak nevim,nevim :pensive:

Treba je ten cap dobry znameni :wink:
29. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
holky, co to slyším, že by byly další těhulky? Snad k ním budu taky patřit! :sunglasses:
29. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz
Tak šup, dělat testíky ať máme nové těhulinky :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning:
A když ne teď, tak určitě v blízké době!!! :wink: :wink: :sunglasses:
29. dub 2009 ve 14:51  • Odpověz
Eli: nic se nema uspechat :sunglasses: :grinning:
29. dub 2009 v 15:00  • Odpověz
nany: Já vím, ale tak moc si přeju, aby tu byly už samé těhulinky :sunglasses:
29. dub 2009 v 15:04  • Odpověz
Ahoj holky tak jdu jen nakouknkou. Je tu ošklivo a prší :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Táta leží a já s dětma lumpačíme :wink:
Já obdivuji všechny holky které čekají s testíkováním asi bych to navydržela :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:33  • Odpověz
Andi: Já si radši počkám...musím to vydržet! :wink:
A co jinak? Tady je taky hnusně... :unamused:
29. dub 2009 v 15:36  • Odpověz
Stojí to nějak dneska za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: děti jsou protivné že nemužou ven už nevím čím je zabavit.Ted koukají na pohádku :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
Eli držím palečky ať se brzo dočkáš :wink:
29. dub 2009 v 15:39  • Odpověz
autor
Andri, tady svítí sluníčko, tak možná ještě vyrazíme ven :slight_smile:
Taky holky obdivuju, hlavně Nany, na jejím místě už bych měla vykoupený a vytestovaný všechny lékárny v Praze :wink: :sweat_smile:
29. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: kopretinko já taky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já nemužu s malím ven ani na sluníčko má ATB :unamused:
29. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
andi: děkuju :wink:
29. dub 2009 v 15:45  • Odpověz
Tady je oblacno..chvilema polojasno :slight_smile:

Kopretina: ja jsem zatim v klidu :sunglasses:, ja s tim tenhle mesic nepocitala, ani nevim kdy byla ovu a uz vubec nechapu kdy by se to podarilo :grinning: :grinning: :grinning: ..pocitam tak nekdy kolem Velikonoc :confused:
Hele a uz jsi me pekne nalomila s testama..odpolko jdu do centra, tak snad odolam koupi nejcitlivejsiho TT :grinning: Doma mam asi 2 co mi prisli s OVU testama, ani nevim jaka to je citlivost. Kupovala jsem to tady: www.levnetesty.cz

Myslite, ze kdyz neni ovulace, tak neni MS nebo jen drobne spineni ???

Jsem z toho naka zmatena :fearful:
29. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Nany budeme se těšit na zpravičky že jsi neodolala a našla je tam :slight_smile:
Jsme hrozné já vím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
29. dub 2009 v 15:59  • Odpověz
Andrissek: jj, jste fakt hrozny baby :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Porad je to 50/50..report podam o vikendu :sunglasses:
29. dub 2009 v 16:03  • Odpověz
Už nebudu říkat ani slovo slibuji :slight_smile:
Tady vykouklo slunko,tak Denda prchla ven :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:11  • Odpověz
Andrissek: v poho, s kym bych si o tom mela jinak povidat kdyz ne s vama :dizzy_face: Jsme na jedny lodi, ne
29. dub 2009 v 16:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.