• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
To jo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Nám to asi tento měsíc nedopadne tatka je lazar :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. dub 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak co holky?? Kde jste??? Co děláte?? :sunglasses: :sunglasses:
29. dub 2009 v 18:56  • Odpověz
Holky tak jsem doma jsem úplně hotová jednak to bylo vyčerpávájící a jednak jsme si dala pořádně do tlamiček na rautu a pak jsme si všichni ještě něco narvali do igelitek jako trapní češi (viz.slunce seno) ale super zalitovala jsem že nemohu pít tolik dobrůtek i co se týče alkoholu vše co mi chutná klidně bych se mohla posadit jen k baru :grinning:
Paráda jen pít nemůžu a navíc jsem byla autem :unamused:
29. dub 2009 v 19:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se tu teď poprala s manželem, chtěl vám sem taky něco napsat, blbeček :slight_smile:

Sabi, tiše ti ten rautík závidím :slight_smile: taky bych si dala
29. dub 2009 v 19:16  • Odpověz
Holky, tak vám nevím. Celý odpoledne jsem ležela, byla jsem strašně utahaná a měla jsem takovej zvláštní pocit v bříšku, skoro jako kdybych měla hlad, ale přitom jsem jedla a dost. Ani nevím, jestli se mi chce zítra testovat, trošku se bojím, že tam nic nebude :frowning2:
29. dub 2009 v 19:20  • Odpověz
Tak nakukuji jestli tu někdo je :wink:
Aji naděje umírá poslední :wink: :wink: :wink: Držiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim palce a nebudu moct dospat :wink:
29. dub 2009 v 19:51  • Odpověz
Kdepak jste? Snažílkuje te :wink: :wink:
29. dub 2009 ve 20:57  • Odpověz
Ájo hned ráno udělej test.
29. dub 2009 ve 21:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla už od 3h vzhůru a tak jsem si v hlavě představovala, jak mi tam naběhnou //, jak to zítra řeknu manžílkovi pod stromem, atd.
Ráno jsem se teda odhodlala a čuměla na ten papírek snad hodinu a stějně jsem tam nic neviděla, byla tam jen jedna :cry: :cry: :cry:
Tudíž už mi nezbývá nic jiného než čekat na MS, doufám, že nebudu mít nějaké extra long cykly a mrcha tu bude během několika příštích dní.
Jsem z toho trošku zklamaná, ale to nevadí, tělíčko se dá do kupy a za měsíc už to klapne :slight_smile:

Ale všem vám děkuju za podporu, Kopretinko doufám, že si Domčovi neumačkala palce :grinning:

No a co Nany nebo Eliška??? Ty by taky mohli zkusit testnout?
30. dub 2009 v 05:43  • Odpověz
Hezké ránko :wink:
Ajo to je mi líto že to nevyšlo :frowning2: . Snad brzo přijde mrcha a příští měsíc tam určo budou :wink:
30. dub 2009 v 05:49  • Odpověz
Ahoj Andrýsku, njn nedá se nic dělat... Ale pořád si říkám, že třeba můžou být cykly delší a já měla ovu úplně někdy jindy než jsem si myslela a třeba ještě není nic ztraceno...
No, ale radši bych byla, kdyby mi třeba dnes dorazila MS a já měla klid na duši, že se mi tělo po HA nezbláznilo :slight_smile:
jak to, že ještě nespíte?
30. dub 2009 v 05:56  • Odpověz
Ajo třeba to ještě dopadne :wink:
Denda mě vzbudila a já už nemužu zabrat. Všichni chrupkaj tak se tady asi natáhnu ještě na chvilku na gauč. Ty jsi už v práci?
30. dub 2009 v 06:00  • Odpověz
Jasně, jsem v pracovním procesu, teď si zrovna maluju obličej na ksicht :slight_smile:

Tak si ještě schrupni, podívej kolik je hodin... Koukej mazat chrápat!!!!! :grinning:
30. dub 2009 v 06:02  • Odpověz
30. dub 2009 v 06:07  • Odpověz
Tak ať ti to dneska utíká :wink:
30. dub 2009 v 06:08  • Odpověz
JJ, uteče, dnes jdu po ó, musím jet na STk. Teď si trhám obočí :grinning:
30. dub 2009 v 06:11  • Odpověz
autor
Aji :unamused: :frowning2:
Ale neházej flintu do žita, dokud nedorazí MS, pořád je naděje :wink: Tím netvrdím, žejsi těhotná, jen že ještě nemůžeš na 100% tvrdit, že nejsi :wink: Je fakt, že netušíš jak to po HA všechno vypadá :wink:
No palce máme obafialový-i u noh :wink: :grinning:, takže pokud dorazí MS, máš to jasný příští měsíc-se mnou :wink: :grinning: :dizzy_face:
30. dub 2009 v 08:15  • Odpověz
Krásné ranko holky :sunglasses:

Aji: Ještě jsem si testík nedělala a budu ho dělat až v pondělí, teda pokud nedorazí dřív MS??!!!
30. dub 2009 v 08:24  • Odpověz
autor
Ahojky Elis,tak ať to v pondělí klapne :dizzy_face:
Holčiny,máme toho dneska nějak moc n aměstě, takže za chvilku budeme muset vyrazit.
Hned jak dojdu mrknu, jestli Nany nepodlehla naléhání a neobjevila překvápko :wink:
Tak zatím pa.
Aji ještě trháš? Aby Ti tam něco zbylo... :grinning:
30. dub 2009 v 08:37  • Odpověz
kopretina: Děkuju... :sunglasses:
Uvidíme, jak to dopadně, kdyžtak příště :wink:
30. dub 2009 v 08:49  • Odpověz
AHoj vsem :slight_smile:

Kopretina: zatim jsem nepodlehla, ale myslim, ze z toho nic nebude. Spinim o trosku vic :unamused: , takze budu volat Dr.

Aja: jsi prvni mesic po vysazeni..buhvi co se v Tvym tele deje :dizzy_face: Porad to mas 50/50 :wink:
30. dub 2009 v 09:02  • Odpověz
nany: A kdy měla u Tebe dorazit MS?
30. dub 2009 v 09:03  • Odpověz
Aji: A Ty jsi první měsíc po vysazení? Tak to se Ti může klidně spozdit. Mně se to minulý měsíc stalo taky a měla jsem spoždění 5 dnů.
30. dub 2009 v 09:04  • Odpověz
Eli: mela dorazit bud v NE nebo v PO
30. dub 2009 v 09:13  • Odpověz
Nany: Tak to ju... Asi radši zavolej doktorovi :unamused:
30. dub 2009 v 09:20  • Odpověz
Dnešní tabulečka:

//:
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................14DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................30DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................53DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................16DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................32DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................14DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................35DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................4DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................13DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................7DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................9DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................16DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................25DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
30. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
jo a jinak vás všechny zdravím :wink: O půl 12 vyrážím na nehtíky tak už se těším :wink:
30. dub 2009 v 09:42  • Odpověz
Ahoj holky, díky všem za názory a podporu. Jasně, že to je trošku naivní,myslet si, že to klapne hned na poprvé, ale je to pěkný pocit, něco si namlouvat :grinning:

Jo a co se týče mého zaměstnání - tak se vše v dobré obrací. Vypadá to, že tu nádheru vyhodí a já budu mít svoje jisté a budu tady. Sice budu mít o trošku více práce a jinou pracovní dobu, ale to nevadí, hlavně že tu zůstanu mezi svými. Tudíž nebudu myslet na těhu a vlítnu do toho jako nic :grinning:
30. dub 2009 v 09:50  • Odpověz
Aji: Tak to je dobře, že to budeš mít lepší v práci :wink:
Já se před hodinkou nasnídala a za chvíli měla hrozný hlad a teď se mi zvedl šíleně žaludek, ale nevím z čeho :unamused:
30. dub 2009 v 10:00  • Odpověz
Já ti řeknu z čeho, ale když si pro jistotu uděláš test, tak ti to nebudu muset říkat...
30. dub 2009 v 10:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.