• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Aji: No, uvidíme :wink:
30. dub 2009 v 10:08  • Odpověz
Dnes zajdi do lékárny a uvidíš... :slight_smile:
30. dub 2009 v 10:14  • Odpověz
Ahoj holky,
Áhi neházej flintu do žita ještě není nic ztraceno, přesně jak jsi řekla ovulka mohla být úplně jindy než si myslíš, takže naděje tu ještě je :slight_smile:
Nany ty jsi té dr ještě nevolala?Tak už žhav drát. :slight_smile:
Eli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je nadějné
kramli to budeš zítra pod tím stromem ale krásná :wink:
Ájo, já si dnes taky vzala pinzetu, že si vytrhám obočí :slight_smile: :slight_smile: , to je pracovní nasazení, viď :grinning:
Holky a dnes buďte všechny v pozoru, víte, že po nás jdou :grinning: :grinning: :grinning: .Takže nakreslit obličeje po vzoru Áji ať si nás nespletou. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 10:17  • Odpověz
Lussyn: jeste jsme nezhavila, jsem hrozna co :sweat_smile: Mam tu mraky prace a ksicht si musim malovat doma :grinning:

Eli: drzim palce, at se z toho vyklubou // :wink:
30. dub 2009 v 10:24  • Odpověz
A ke vsemu tu musim poslouchat plky mych kolegu o hokeji... :sweat_smile: Vcera to byla totiz hrozna tragedie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 v 10:26  • Odpověz
No vidíš hokej, ani nevím jak jsme hráli a to jsme to měli zapnutý, ale nějak mi unikl výsledek :grinning: :grinning: Hrozná nejsi, myslím, že by ti stejně řekli to co víš sama.AŤ ještě počkáš, buď se z toho vyvrbí MS a nebo lepší varianta - mimísek :slight_smile: :slight_smile: Přikláním se k druhé variantě :slight_smile: :wink:
30. dub 2009 v 10:46  • Odpověz
Jo, hokej byl včera hustej, celou dobu jsme vedli a nakonec jsme prohráli 4:3 :frowning2: jsou to mufloni...

Holky, mě se nechce vůbec nic dělat...
30. dub 2009 v 10:58  • Odpověz
Ájo to mě taky ne, a proto nic nedělám :slight_smile:
Jak je u vás?Nám zatím svítí sluníčko, ale koukám, že je nebe úplně černé asi se sem žene pěkná bouřka.A to večewr jdeme na oslavu kámošova narozek na zahradu grilovat, tak to jsem na to zvědavá :frowning2:
Tada oni prohráli jo :angry: ?A znamená to něco nebo jedem dál?Snad ne, když to byla první prohra.
30. dub 2009 v 11:05  • Odpověz
Holky, tak dneska hrajem proti Kanade, postoupili jsme ze skupiny ze 2.místa a kdybysme vcera vyhrali, tak dneska maj hokejisti uz volno....mi ted rikal kolega :grinning: Toho ta vcerejsi prohra nak zdrbla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Vcera byla jedna prehanka za druhou, byla jsem mokra jak mys :angry:
30. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
U nás svítí sluníčko, tak jsem taky zvědavá, co se z toho vyklube... Snad bude pěkně.. Víkend má být teploučký kolem 24C
Jo, porhráli, jsou 2 ve skupině a dnes hrajou s kanadou už osmifinále. Takže by měli vyhrát, jinak je zmydlím :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:12  • Odpověz
JJ, rekneme jim, at koukaj zabrat, jinak se do nich pusti Aja.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. dub 2009 v 11:20  • Odpověz
Holky teď jsem koukala na stránky www.babyweb.cz a nechala jsem si tam vypočítat plodné dny a mám je od včerejška do 4.5. a my jsme se včera v noci milovali úplně do konce.Jsem z toho hotová, úplně se klepu.Co když budu těhu?
30. dub 2009 v 11:22  • Odpověz
:Lussyn: no, nezbyva Ti nic jineho, nez cekat :sweat_smile: a jeste si to do konce plodneho obdobi posychrovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: Musis to brat trochu s rezervou..+- Mne to v breznu vypocitalo, ze OVU bude 18.DC a prisla 15DC :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:27  • Odpověz
Lussyn, nestresuj se, pokud bys byla, tak nějaké strachy by ti asi nepomohli. Hoď to za hlavu, nějak to dopadne. Třeba pokud by to zrovna vyšlo, tak se ti narodí krásné miminko a pak se budeš tlouct do hlavy, že si chtěla ještě čekat. No a pokud to nedopne, tak příští měsíc můžeš startovat :slight_smile:
30. dub 2009 v 11:31  • Odpověz
Nany já se spíš bojím toho že to vyjde, nevím, dnes končím šestinedělí a bojím se jak my říkala Ája a asi sto dalších lidí, že teď budu jak pohnojená :slight_smile: Spíš se bojím aby jsme to neuspěchali :wink:
30. dub 2009 v 11:32  • Odpověz
Lussyn: je to presne tak, jak to psala Aja. Uz jste se rozhodli a jestli se to vcera povedlo, uz s tim nic neudelas :sunglasses: Uvidís za 14 dni :wink:
30. dub 2009 v 11:37  • Odpověz
Lussy v klidu... Nech tomu volný průběh :grinning:
30. dub 2009 v 11:38  • Odpověz
Jasně nechám ale kdyby mi te|ď někdo měřil tep tak bude hóóódně vysoký.Obavy tam budu mít už asi pořád.Ale nemyslím na to, vůbec :slight_smile:
Ájo my tomu právě nechali volný průběh :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:42  • Odpověz
Jeste neco k plodnym dnum:

K plodným dnům: vyberte si, co do počtu dní, váš nejkratší a nejdelší menstruační cyklus za posledních 12 cyklů. Od nejkratšího cyklu odečtěte číslo 19 / někdy se udává číslo 18/ a tím získáte první plodný den. Od nejdelšího cyklu odečtěte číslo 11 a získáte tak poslední možný den otěhotnění. Příklad: nejkratší cyklus trval 27 dní, mínus 19=8. nejdelší cyklus trval 34 dní, mínus 11=23. Nejpravděpodobnější otěhotnění je mezi osmým a třiadvacátým dnem. Důležité je počítat první den menstruačního cyklu od toho dne, kdy se "spustí" menstruační krev, nikoliv od ukončení menstruace. Ovšem je nutno říci že, metoda není spolehlivá.

To je matematika, co :grinning:
30. dub 2009 v 11:47  • Odpověz
Teda nany ty jsi profík :slight_smile: Teď jsi nám to dokonale objasnila, ale spoléhat na to, no nevím.Spolehlivější je, se prostě milovat a milovat a milovat :grinning: :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 11:54  • Odpověz
No jasně :wink:

To mi nedávno poslala kámoška, ale přiznám se, že jsem to u sebe nezkoušela dle tohoto počítat..tak ono ze 3 cyklů, že... :sunglasses:
30. dub 2009 ve 12:01  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky.
Nany dobrá metoda-já to všechno měla po porodu docela rozházený (teprve teď se mi to srovnalo na+-28 dní.A podle týhle metody máme plodný dny mezi 7 a 30 dnem=pořád kromě dnů, kdy krvácím :wink: :grinning: :sweat_smile: Takže 100% taktika-pořád :grinning:
30. dub 2009 ve 12:24  • Odpověz
Holky, vy tady u toho spíte, ne??? :grinning:
30. dub 2009 ve 12:46  • Odpověz
autor
Já krmím dravou zvěř :wink:
Ale máš pravdu, asi leze na všechny 1. máj.Což mi připomíná, že zítra má svatbu Kali.kal...Jé, já bychsi tu svoji svatbu taky hned zopákla... :dizzy_face:
30. dub 2009 ve 12:48  • Odpověz
Jsem byla na obidku :wink:

Nj, Kali se zitra vdava..tak snad nam ukaze fotecky..budou mit zejtra hezky pocasi :sunglasses:
30. dub 2009 ve 13:23  • Odpověz
Já bych svatbu taky brala znovu.Kali se tu dlouho neukázala asi má plno starostí s přípravou.Tak Kali jestli nás čteš, tak přejeme hodně štěstí a krásné počasí :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:37  • Odpověz
Teď jsem si prohlížela na beremese albíčko Kali-kal, moc hezké mají to do detailu nádherné a určo jí to bude moc slušet. :slight_smile:
30. dub 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
JJ,mají to pěkný,tak Kal, užij si to... :slight_smile:
Koukám, že to tady dneska nějak vázne...U nás je krásně-tak snad se nám to do večera nezkazí-večer s Domčou a MM razíme na místní čarodějnickou oslavu-už setěším na klobásku a tamní atmošku...
Holky,krásně si užijte čarodky, ať vás neupálí :grinning: a kdybysme se zítra "neviděli" tak krásný 1. máj, krásný víkend a už někdo přineste // (Nany, Eli... :wink: :dizzy_face: :grinning: )
30. dub 2009 ve 14:11  • Odpověz
Ahoj holky jdu se na vás aspon na chvilku kouknout,nějak nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Stalo se něco podstatného,jsou nejaké //?
30. dub 2009 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky holky,
tak vás jdu zase navštívit, před hodinkou jsem se vrátila z nemocnice, byla jsem si tam pro výsledky vyšetření štítné žlázy, abych mohla v klidu otěhotnět, tak všechno je v pořádku.......snažit se ale budeme až v létě.
Teď stejně není s kým, přítel mi před hodinkou odjel do Prahy a zítra ráno odlétá na Bali, na firemní dovolenou a vrací se až 12. května....takže na prvního máje se líbat nebudem, jedině přes sms......
A co vy kecalky, mně teda trvalo, než jsem vás dočetla, ale vidím, že je to tady nadějné na těhotnění..... :slight_smile:
30. dub 2009 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.