• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Taky jsem hodila oko na to jeji album :wink: Pekny svatebni boticky a ty dorty :sweat_smile:

Ja tu resim zas naky prac. sr...y :confounded: Jsem zvedava v kolik dneska vypadnu :angry:
30. dub 2009 ve 14:25  • Odpověz
Taggy tak hlavně že to máš v přádku a mužete se v léťe začít snažit :wink:
30. dub 2009 ve 14:28  • Odpověz
Taggy: nepokryte Tvymu priteli tu dovcu zavidim :slight_smile: Co mas v planu jako slamena vdova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dub 2009 ve 14:32  • Odpověz
Holky tak já jsem nasraná jak svina koupila jsem si přes aukro mobil a ten magor mi neposlal mobil.Má vypnutý mobil,neodepisuje na emaily,na sms prostě na nic už jsem mu i psala výhružné sms že je to na policajtech a nic.
Ted mi psalo aukro že mu zablokovaly účet ale nic víc dělat nemohou.
Mám to oznámit policii a počkat na stanovisko policie pokud ho začnou trestně stíhat tak by mi tu částku mohli vrátit ale pokud to odloží tak nedostanu nic.
Jsem rudá vzteky nemám ani prachy ani mobil.
Tak ted všechno tisknu at můžem jít na policajty.Lituji že jsem z Ov on je z Hradce Králové šla bych mu normálně rozbít tlamu.Cipovi.Bože já jsem tak zlá. :confounded:
30. dub 2009 ve 14:52  • Odpověz
Ty woe Sabi :fearful: No, to se Ti vubec nedivim, asi bych pouzila hodne ostra slova v kombinaci s rucnim vysvetlenim :angry: Jestli to neni tajny...kolik to stalo :astonished:
30. dub 2009 v 15:06  • Odpověz
nany: jj, snad si to užije, jede do singapuru a na bali, takže trochu exotika.....těším se na něj, až se vrátí plný zážitků, doveze moc fotek a slíbil i nějaký dárečky.......tak jsem mu řekla, hlavně ať se on vrátí celý......
a co mám v plánu? pátek, sobota a neděle - pracovně, musím jít vyfotit pár akcí a napsat pár článků, v práci jsem i v pondělí a úterý a pak nevím, asi kafíčka, zútulńování bytečku a ten další víkend jdu s kamarádkama pařit......
asi budu sedět u pc a kecat s váma....a teď ještě dodělávám svatební noviny.....už jsem na poslední stránce....
30. dub 2009 v 15:18  • Odpověz
No zas šílená pálka to nebyla ale i tak vyhrála jsem ho za 2225kč +70kč poštovné takže 2295kč
Tak uvidíme co mi řekne policie.
30. dub 2009 v 15:28  • Odpověz
Sabi: ale stejne to nas..e :wink:
30. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Taggy, tak hlavně, že u doktora je všechno o.k. Tvému skoromuži to ze srdce závidím ten se má, to jsem taky zvědavá až budeš psát jak se mu tam líbí.Jinak ti přeju ať se ti moc nestýská a ten čas samoty uteče rychle, ono to uteče neboj :wink:
Sabí ty vady to snad není možný, holka ty máš smůlu, nejdřív peněženka a teď tohle.Takhle se holt v naší republice vydělává, věřit nemůžeš jen tak někomu :frowning2: :angry:
Nany tak už to tam zabal, venku je nádherně, tak padej užívat :grinning: :grinning:
30. dub 2009 v 15:32  • Odpověz
Mě se neztratila peněženka, peněženka se ztratila kopretině když byla s malým venku.
30. dub 2009 v 15:35  • Odpověz
Ajo vlastně :grinning: :grinning: ,Ale těch peněz teda nebylo málo, to nas.... :frowning2: ale Sabi jestli tě to utěší, mojí ségru před dvěma lety takhle podvedl jeden šikula a připravil ji o 25 tis :unamused: :frowning2:
Ándri, kdy vy máte ten čarodějnickej rej?
Sabí
30. dub 2009 v 15:41  • Odpověz
lussy: díky.....já mu to nezávidím, spíš mu to přeju, má to za to, jak pracoval....tak si aspoň odpočine.....smutno je mi už teď, nejhorší bylo loučení, ale budeme si psát a volat, takže aspoň tak....když už bude na druhém konci světa....
sabi: tak to je radost...a proč ti to neposlal na dobírku? já bych asi neposlala peníze dopředu......
30. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
ooo 25tisíc?
To je šílené tak to by na něj jela spáchat atentát.
30. dub 2009 v 15:46  • Odpověz
lussyn: pětadvacet tisíc, to jedost..... a co kupovala?
30. dub 2009 v 15:51  • Odpověz
Jó, to jsme málem spáchaly, bylo to hrozné, ozval se ji jako zástupce nějaké modelingové agentury a měla odjet na dva dny fotit někam do Bratislavy a za ty dva dny si měla vydělat 80 tis.Asi týden před tím, než se to mělo uskutečnit, jí zavolal, že je to podmíněno tím, že musí mít své www stránky a ty oni jí udělají, právě za těch 25 tis. a že ji to potom vrátí.Paníze musela poslat předem, působil velice seriózně i naši rodiče s ním mluvili, tak jim poslali peníze a najednou po něm nebylo vidu, slechu.Napálil takhle plno holek podalo se na něj trestní oznámení a teď to splácí.Přijel za mojí mamkou do práce ať mu to nechá zaplatit na splátky, že čeká miminko, že mu hrozí exekuce atd. div nebrečel :frowning2: Jo lidi jsou holt různí
30. dub 2009 v 15:54  • Odpověz
sabi :angry: aby mu ruce upadly zmetkovi :angry: :angry:
lussy rej měla Denda ve školce,byla za hvězdu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a ted budeme ještě pálit tady u nás na vesnici :wink:
30. dub 2009 v 15:55  • Odpověz
Teda někteří se neštítí pro peníze ničeho :angry: :angry:
30. dub 2009 v 15:58  • Odpověz
Andri, tak to se ani nedím v takové čupr oblečku.Tak si to moc užijte pro děti to musí být bezva akce :slight_smile: Ono je to bezva i pro nás, co? :wink:
30. dub 2009 v 16:00  • Odpověz
Jojo Denda se zase vyblbne :wink:
30. dub 2009 v 16:10  • Odpověz
Holky pádím, všem krásný prodloužený víken, dnes si to všechny užijte a zítra pořádnou líbačku :slight_smile: :wink: V pondělí se těším a jsem zvědavá na naše potencionální těhulky, jak to všechno dopadne :slight_smile:
30. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
Taggy za většinu vydražených věcí musíš poslat peníze předem málokdo je ochoten posílat věci na dobírku.
Je to mnohem jednosuchší než aby se tvé zboží toulalo po republice a pak si to nepřebere a toulá se zase zpět.
Nikdy se mi to nestalo a to přes net nakupuji celkem často.
30. dub 2009 v 17:51  • Odpověz
aha, tak já nevím sabi, my takto měli jen pár věcí, ale všechny na dobírku....radši....
30. dub 2009 v 18:51  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem si dneska odpo udělala jeden testík a byl negativní :frowning2: :cry:
30. dub 2009 v 18:57  • Odpověz
eli: tak si udělej ještě jeden zítra, ale ráno.....
30. dub 2009 v 19:09  • Odpověz
taggy: MS by měla dorazit v Pondělí, ale břicho mě bolí, jako kdyby měla dorazit každou chvíli :angry:
Asi s tím dalším testíkem počkám až jestli nedorazí MS
30. dub 2009 v 19:29  • Odpověz
a jéje, tak ji odvolávej......nedočítala jsem, tak nevím, jak dlouho se snažíš a jak dlouho nebereš HA.....
ale držím palečky samozřejmě.....
30. dub 2009 v 19:33  • Odpověz
taggy: HA neberu od ledna a snažíme se druhý měsíc :slight_smile:
Děkuju
30. dub 2009 v 19:40  • Odpověz
aha, tak už to vím........držím palečky moc, já HA vysadila teprve před dvěma týdny a snažit se chceme v létě, tak jsem zvědavá, jak rychle to půjde.....i když holky tvrdí, že tady se těhotní rychle.....
30. dub 2009 v 19:54  • Odpověz
Tak ted jsem se dozvěděla že těch podvedených je víc.Kuwa kuwa ten at se těší v pondělí letím na policajty já mu dám magorovi. :angry:
30. dub 2009 ve 21:01  • Odpověz
a jéje sabi, to ti teda nezávidím....takový zmetek, co?
30. dub 2009 ve 21:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.