• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Já byla na výletě v Praze v sobotu, sama bez manžílkama, jen s holkama- dámská jízda a bylo to super. Půl dne jsme strávili v Palladiu, ale těch turistů, co po té Praze leze, to je hrozný... :slight_smile:

Já měla k obědu zapečené filé a br.kaši, ale nic moc...
4. kvě 2009 v 11:54  • Odpověz
Lussyn: fakt to byl sok..ale prijemnej :grinning: MM me ma fakt prectenou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ANdrissek: a uz mala nekde byla :wink: Ja na tabory zacala jezdit az tak v 10-11 letech.

Aja: super, ze zustavas :wink:, ale na pohovor urcite jdi :slight_smile: A co nadhera ? :grinning: Jeste se drzi ?!
4. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
Stýskat se mu bude určitě. Trochu už jsem na to zvykla ,jezdí každých čtrnáct dní za tátou. Ted je zrovna v Boleslavi protože chtěla ještě za babičkou a dědou (moje rodiče) a odpol. pro ni jedeme. Vždycky se těším až pojede že si odpočinu a už druhý den se mi stýská.
Dneska jsem dělala jen rybí prsty novej brambor :wink:
4. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
Nany takhle na táboře ne ,.ale tohle je od 6 let a je to jen pro pár dětí tady u nás asi o tři vesnice dál :wink:
Já jezdila od 7 let každýždý rok a bylo to super :wink:
4. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Áji, tak držím palce, ale spíš ať zůstaneš tam u vás mezi svýma, kde sji zvyklá.Ale i tak tfuj tfuj tfuj, pak dej vědět jaké to bylo.
Tak koukám, že dnes ryby frčí :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 ve 12:35  • Odpověz
Lus, díky za podporu. Vím, že to tu mám jisté, ale na ten pohovor jdu jen proto, abych si v případě úspěchu udělala nějaká zadní vrátka :slight_smile:
Odpoledne se ozvu, jak to dopadlo... Je hnusně u nás prší jako blázen, takže si pěkně zalezu do pelechu a budu s vámi kecat :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
autor
Teda,tady asi všichni pilně pracujou... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tady ještě před chvilkou svítilo sluníčko, ale Aja nám sem asi posílá mraky... :angry: :wink:
Dneska už máme doma tatínka, tak se asi budu věnovat jemu... :wink: :sweat_smile:
Aji, tak si užij pohovor a držím pěstičky,ať zůstaneš u vás :wink: :slight_smile:
My obědvali v.plátky zapečené se sýrem a šunkou ze včera :wink:
4. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Kopretinko, tak to se máš že už jste všichni doma, tak to je jasný, jen se věnuj miláčkovi :slight_smile:
Ono trochu těch mraků neuškodí, po takovém nádherném víkendu na to má to počasí nárok :slight_smile:
Ájo, tak se těším na zprávičky z pelechu :grinning:
Holky a co Kali kal neozvala se?V pátek jsem si na ní vzpomněla, počasí měli ukázkové, tak snad jim to krásně vyšlo :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 12:51  • Odpověz
Jdu se konecne najist, uz tu padam na hubu :slight_smile:

Kdyz jsem v praci, dest mi nevadi...aspon nemusim zalevat zahradu :grinning:

Kali se jeste neozvala... :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 13:20  • Odpověz
Tak si nech chutnat, takhle pozdě jíst, Nany ta práce ti dává zabrat, viď :grinning:
4. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Uz jsem zpet..dala jsem si cocku :wink: A ted bych spala :grinning:
4. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Ňam čočku, taky bych si dala, jsem nějaká hladová asi půjde taky pro sváču.A co jinak Nany, jak je?Koukám, že jsme tu dnes samy.
4. kvě 2009 ve 14:35  • Odpověz
Tak co Ájo, už máš po pohovoru?Jaký to bylo? :slight_smile:
4. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Lussyn: snazim se tu toho co nejvic zmaknout, pac tu jsem jen do ST a pak hura na Sumavu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ve ST jdem jeste ke kamosce na navstevu ..zac.brezna se ji narodilo mimco.. :slight_smile: Docela se tesim.. Takze vecer si uz musim pomalu pripravovat veci co si vezmu s sebou, abych se z toho ve ST nezbláznila :sunglasses: Zejtra mam cvico, to dorazim az po 20.hod...

A jak Ty ? :wink:
4. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Tak to se máš takhle si ještě prodloužit už tak krátký týden.To si určo užijete.Co tam máte v plánu a kam přesně jedete?
My odjíždíme ve čtvrtek večer ke kámošce na chatu a v pátek ráno chceme vyrazit na kolech na Křivoklát, je to cca 30km od té chaty, někde v penzionku přespat a druhý den zpátky.Ale odvíjí se to hlavně od počasí.Když bude pršet tak zůstáváme na chatě a hrajeme activity a grilujeme, na to nás užije, vždycky se u toho dost nasmějeme.Takže se taky docela těšíme.
4. kvě 2009 v 15:19  • Odpověz
Je to kousek od Borové Lady..berem kola, pohory... :wink: Kdyz bude prset, tak program je jasny :grinning: Akorat jsem pocitala, ze bych mohla mit plodne dny, ale to jsem se trosku prepocitala :grinning: :grinning:
Na Krivoklate jsme byli vloni, je to tam pekny :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Plodný dny neplodný dny, to neřeš, ono to vyjde zrovna, když to nejmíň čekáš a nebudeš na to myslet.Podívej na mě.Já jsem v klidu.Teď plánujeme na léto Paříž a dovču někde u moříčka v červnu se mi vdává kámoška, na její rozlučku odjíždíme na dva dny na Slapy, takže plánů je spousta a myslet na mimi ani nemám kdy :slight_smile: Takže se prostě jen milujeme a uvidíme.Tak to tak taky dělejte a uvidíš, že to vyjde, když to budeš nejmíň čekat. :slight_smile:
4. kvě 2009 v 15:44  • Odpověz
A přesně.I kyž prší, tak může být krááásně.Jde o to jakou zábavu si najdeš :slight_smile: :wink:
4. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Ájo ty maily se ti budou stoprocentně vracet pokud píšeš ......@zoznam.cz
Zkus napsat .............@zoznam.sk myslím tím tu tvou kámošku.
4. kvě 2009 v 16:11  • Odpověz
Jj, máš pravdu..já se teď budu zaobírat přípravou oslavy mých kulatin :grinning: Strašně to letí :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:13  • Odpověz
ahoj holky tak zdravim z prace.....pocitac mi rozjeli az asi o pul druhe a od te doby se prokousavam staryma mailama, m2la jsem jich pres 1100, takze sranda no.... :unamused:
4. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Kramli: pekny start :grinning: zitra bude lip :sweat_smile:
4. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Kramlí ty jo pěkné uvítání, viď.Ale zvládla jsi to né?A jaké bylo přivítání a zapojeníé do pracovního procésu.
Nany a kdy budeš mít ty narozky?Bude velká oslava?
Sabi, taky jsem koukala na tu poštu pro tebe :grinning: Zoznam.cz myslela jsem, že je to nějaká slovenská verze :grinning: :grinning:
4. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
nany: no to doufam....ale spoustu veci uz jsem zapomnela a oni na me hned nacpali nejake objednavky tak jsem zvedava jak se s nima poperu..... :unamused:

lussyn: no zvladla, nic jineho mi nejak nezbylo, no. No a ten pracovni proces to je kapitola sama pro sebe....milion zmen, takze zitra budu docitat zmeny.... :unamused:
4. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
jo jinak dnes uz frcim domu, tak se ozvu kdyz tak z domova....zatim pa :slight_smile:
4. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak holky mě se dnes ten den tak vleče.Za chvíli už mám naštěstí padla a pondělí je za námi :slight_smile:
4. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
Ahoj holky,
tak pohovor mám úspěšně za sebou, chtějí mě - ale já na to kašlu, peníze nic moc a já chci zůstat v KU :grinning:

Koukám na ty vaše plány na víkend, my asi nebudeme dělat nic, jen v pátek má jeden manželův kámoš narozky, takže budeme tam, ale já jako řidič pít nebudu. No a zbytek víkendu je jasný, výhledem k tomu současnému půstu :sweat_smile:

Holky s tou kámoškou, to jsem debílek, co? Já ji samozřejmě v tom mailu psala .sk, ale taky na MK jsem si to asi neuvědomila - síla zvyku, no :sweat_smile: :grinning: :slight_smile:
Každopádně jsem na to zvědavá, zda se najde, měla zajímavý osud, tak by mě zajímalo, jak to dopadne... :slight_smile: Někde možná mám ještě její adresu k rodičům, tak bych jí při nejhorším napsala per post :grinning:
5. kvě 2009 v 05:48  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem :slight_smile:
Tak já jsem dneska slaměná vdova :angry: MM odjel na celý den (naštěstí jen jeden) za prací, takže doufám, že vydrží (aspoň víceméně) sluníčko, abysme mohli strávit den až do večera venku-doma by mě malej asi ukousal :confounded: nebo po známejch s dětma... :sweat_smile:
Čímž vás chci pozdravit a možná se sem už dnes nedostanu...Uvidíme
Aji, teda,gratuluju, že seš chtěná :wink: :slight_smile: A už to máš v KU jasný-teda to místo-slečny už jste se taktně zbavili?
5. kvě 2009 v 08:10  • Odpověz
autor
Aktuální tabulka :slight_smile:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................19DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................5DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................58DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................21DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................6DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................19DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................6DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................9DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................18DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................12DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................14DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................21DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................30DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
5. kvě 2009 v 08:27  • Odpověz
Holky moje,

tak už je oficiální, že ve čtrvtek slečna končí. No a mě to úderem pondělka začíná... Žádný, že budu chodit ve 14h domů, půjdu pěkně v 17h :frowning2: ale to nevadí, hlavně, že zůstávám, ale prý nesmím teď otěhotnět (tak na to jim s*ru) :grinning:
5. kvě 2009 v 08:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.