• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Tak Aji, gratuluju-teda, chtěla jsi to tak, že jo? :wink: Takže teda budeš mít víc práce(teda jako práce zavíc lidí-chápu to dobře:sweat_smile:
No, teď neotěhotníš-otěhotníš až za 2 týdny :wink: A dlouho potom to nikdo nemusí vědět, ne? :wink:
5. kvě 2009 v 08:49  • Odpověz
Čaute holky,všechny zdravím! Aji,gratuluji,že to tak dobře vyšlo a jsi spokojená.Teda holky,koukám,že jste měli pěkný a romantický víkend.My jsme byli jen s manžou na večeři a slavili jsme ty jeho narozky,ale spíš jen tak decentně s tchánama a našima.Ještě doděláváme okolo domu úpravy,terasu atd,takže nemáme moc času na výlety,ale dovču určitě plánijeme.A kam plánujete vy? Hoďte nějaké tipy?
5. kvě 2009 v 08:59  • Odpověz
Ahoj holky,¨
Ájo, tak to je super, jsi holka šikovná, ty se neztratíš, prostě tě chtěj všude :slight_smile: .Tak ti moc gratuluju, mám radost za tebe.A přesně jak řekla kopretinka, nikdo o tvém případném těhotenství nemusí dlouho vědět, pokud teda nebudeš blinkat, kudy budeš chodit :grinning: :grinning: , to bys asi nevysvětlila :wink:
Kopreti, tak ať vám ten den bez taťky co nejrychleji uteče a moc se vám nestýská, počasí tady u nás sice nic moc, ale vy se určitě nějak zabavíte.
Ahoj Lancy, a jak vlastně dopadl podnikový večírek?Jak jsi to nakonec vyřešila?
Dovču plánujem, koukáme po last minutech a uvidíme co se naskytne, něco výhodného.Ale asi se o prázdninách poletíme podívat na pár dní do Paříže a pak nějaké to moříčko - snad.Uvidíme, uvidíme, uvidíme, co bude :wink:
A co naše těhulky?
5. kvě 2009 v 10:08  • Odpověz
A jak jinak snažilkujete?Myslíte si některá, že to vyšlo? :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:16  • Odpověz
Luss, já zatím musím snažilkování odložit asi na zítra nebo až na čtvrtek, uvidíme, jak rychle ta mrcha odezní :slight_smile:

A co se týče případného těhu, kašlu na všechny, nikomu do toho nic není... A jak říkáte nikdo nic nemusí vědět, minimálně do té doby než budu mít těhu průkazku, to neřeknu nikomu a pak dle situace. Jen svému šéfíkovi jsem slíbila, že bude první v práci, komu to povím :sweat_smile: je to zvědavec :slight_smile:

Lancy, my se s MM těšíme do Egypta, už jsem to tu psala několikrát, ale už je to za dveřmi, už za měsíc :grinning:
5. kvě 2009 v 10:21  • Odpověz
Holky, koukaly jste dnes do kalendáře??? Dnes je Klaudie, tchýně to původně chtěla místo Evelínky, že by jí říkali Klaudinka, to je taky hezké jméno, že??? Klaudinka... :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:27  • Odpověz
Holky prchám, jde sem :angry:
5. kvě 2009 v 10:30  • Odpověz
Ájo máš pravdu nikomu do toho nic není. A nikdo ti nemůže říkat, kdy máš a kdy nemáš otěhotnět.
My byli v Egyptě vloni a před třemi lety a byli jsme z něj naprosto nadšený. Hotel, služby a to všechno naprosto super.Ale co nás nejvíc dostalo, byl Egypt sám o sobě.Když to tam vidíš, jak tam ty lidi žijou... :frowning2: Pak si teprve začneš vážit toho co máme, a na co si neustále stěžujeme a jsme nespokojený. Oni kdyby žili v tom čem my, tak si budou myslet, že jsou králové :slight_smile: :wink:
Klaudie, jo docela pěkné jméno :slight_smile: :slight_smile:
5. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Tak já už jsem doma z ultrazvuku jsme 8týden plod je jeden srdíčko bylo vidět nádherně bilo jako o závod akorát miminko bude trošku stydlík než se mudr stačil pořádně podívat tak minko otočilo k nám zády takže jsme viděli akorát páteř a z moji dělohy která byla jinak kulatá jak grapefruit udělalo takové účko doktor se tomu strašně smál že kdyby snad mohlo tak uteče nevím kam jen at se nemusí ukázat. :grinning:
Tak ultrazvuk jsme dostali ale je tam fakt vidět jen ta páteř nic víc.
5. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
:slight_smile: Ahoj zeny :slight_smile:

Sabi: super zazitek, ne :wink:

Ajo: ted uz muzes v klidu tehotnet :grinning: , kdyz mas misto jisty :wink: Hned to pujde lip

Lussyn: oslavka bude pristi SO, ted mame v planu Sumavu :wink:

Lancy: a jakou dovcu byste si predstavovali ? My byli loni v Rakousku v Korutanech. Bezva :sunglasses:
5. kvě 2009 v 11:34  • Odpověz
Lancy: jo a jeste se mi moc libilo na Krete..jelo nas tam asi 6..jsem si rikala, co tam budu 11 dni delat a pak se mi tam odtud vubec nechtelo :slight_smile: A to more moc nemusim. Pujcili jsme si auta, motorky..parada :sunglasses:
5. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
ahoj holky, zdravim z prace :wink: Jsem tady z toho vseho nejaka zmatena a to uz mam zase fungovat naplno. Jsem se jeste ani nestihla rozkoukat...ach jo to zase bude tyden :unamused:

Ale pozitivni je ze mi fertility ode dneska pise plodne dny, tak musim vecer znasilnit nastavajiciho manzu :wink: Snad to stihnu jeste nez odcvala na nocni.... :slight_smile:
5. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Kramli: uz jen dva dny a pak tri dny volno :wink: Mas toho hodne, tak Ti to rychle utece :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ty to snazeni beres fakt poctive :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
Ahoj , tak jsme se najedli a malej už oddychuje v postýlce.
Ajo to je fajn že ti to vyšlo.
Na dovču pojedeme jenom tady v čechách,budeme dělat podkroví tak penízky pujdou na to.
Sabi i když nebylo moc vidět tak jsi si utz určitě užila,já vždycky byla na měko :sweat_smile:
Kramlinko tak si užij znásilňování a držím palečky ať je z toho malelej nebo malá :wink:
5. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Ahojky holky, taky zdravim.

Sabi - a to jsi 8 tyden - pocitano od? prvniho dne posledni menstruace?
5. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jinak moooc gratuluju k srdicku.....taky v nej doufaaaaam.!!!!
5. kvě 2009 ve 12:15  • Odpověz
nany: je treba ne ??? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem cilevedoma, takze abych dosahla sveho cile tedy mimi tak se musim trosku obetovat :grinning: :grinning: :grinning: Ne ale neni to jenom muj cil, MP uz se moc tesi :wink:

Tak ja uz jsem taky po obidku :wink:
5. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
Kramli: jj, to znam :grinning: Musim to vzit taky poradne do svych rukou..uz jsem si objednala ovu testy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyz nejsem schopna merit BT :slight_smile:

Ja jdu na obed za chvilku :slight_smile:
5. kvě 2009 ve 12:26  • Odpověz
Mně by stačila dovča jen někde u nás,na nějaké solidní chatce,nebo penzionu.MM má rád moře,tak ještě nevíme,jak se domluvíme a taky dle financí,protože jak jsem říkala doděláváme ten domek-tedy úpravy okolo a to taky stojí pěkné prachy.Na svatebce jsme byli v Tunisu,hotel 5ti hvězda,krásné,ale pohled za hotel hrůza,děs.Takže do Afriky a na východ už nikdy. :frowning2: Mně je to v podstatě jedno,hlavně když člověk vypadne někam jinam a užije si chvíle volna :grinning:Luss-na ten večírek jsem nešla,protože jsem si říkala,že na chvíli to nemá cenu pařit a ráno jsem musela být fit - vařit na celý den zedníkům a pak ještě fičet na noční,takže tak.Ale bylo to tam prý bezva,tak se budu těšit na další akcičku. Tak zatím čaute
5. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Lancy: mne se libilo treba v Jesenikach (Karlova Studanka), Ceska Kanada (Cesky Rudolec), Ceske Svycarsko (Kytlice)...je toho dost na vyber :wink:
5. kvě 2009 ve 12:39  • Odpověz
Holky ted jsem na netu našla stránku jak bude vypadat vaše dítě je to celkem sranda .
Stránka je v angličtině což by neměl být problém zbytek vydedukujete postupně vložíte fotku vaši a manžela či partnera a zadáte další parametry a objeví se vaše mimi ale bycha zkoušela jsem pokaždé jiné fotky a podoba miminka se trošku změnila ale základní rysy byly vždy stejné tak zkuste to taky

www.makemebabies.com je to super :grinning:

A ten týden je vypočítaný dle poslední MS.
5. kvě 2009 ve 12:59  • Odpověz
nany: ja BT merim od tohohle cyklu. Tak uvidime jestli vsechno pujde tak jak ma :wink:

Jinak my se na svatebku chystame do jiznich Cech. Uz se tam docela tesim, jen aby vyslo pocasi.... :confounded:
5. kvě 2009 ve 13:10  • Odpověz
Sabi: jj, ted na to koukam..zkusim jak by baby vypadalo, kdybych ho mela s B. Pittem :grinning: :grinning:

Kramli: kdyz pocasi nevyjde, tak muzete trenovat na mimi, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Mivas v dobe OVU hlen ???
5. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Holky já si myslím, že ať jste, kde jste a jste tam s tím správným člověkem nebo lidičkama, tak je hezky úplně všud :wink:
Kramli, moc držím palce ať to vyjde :slight_smile:
Sabí to je nádhera, musela jsi mít krásný zážitek, vidět toho prťouska a jak mu bije srdíčko.Jo jo je to zázrak :slight_smile:
Lin ty jdeš tento týden taky na kontrolu, ne?
Lyncy, tak to jo, jen jsem nevěděla jak ses nakonec rozhodla.Tak holt půjdeš na příští akci, není všem dnům konec a člověk nemůže být jedním zadkem na víc posvíceních :wink:
5. kvě 2009 ve 13:39  • Odpověz
Sabi to jsem taky už zkoušela :wink: Někde to mám uložené kouknu a hodím do alba :wink:
5. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
Hihi nany s Pittem to je dobrý, to by mě docela zajímalo :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Ahoj holky, jo to mimčo jsem si taky zkoušela a MM říkal, že takovou vopici teda nikdy mít nebude, ten klučík vypadal jako malej hitler. No a když jsem se dívala do albíček holek tady na MK, tak ty kluci byli skoro všude stejní jako ten náš... :frowning2: ale to je jedno, sranda to je...

Jinak aktuální info je, že krasavice končí už dnes. je mi jí trošku líto, protože tady na ní hraju divadlo, co všechno bude muset umět a vím, že jí odpoledne řeknou, a´t už zítra nechodí... Je to hnusné, ale jsem ráda, že to tak dopadlo :grinning:
5. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz
Aja: ..ja teda nak nechapu, proc ji tam vubec prijimali ???
5. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
Nany, tomu nerozumí vůbec nikdo. Toto bylo rozhodnutí gen.ředitele, ale ten minulý týden skončil, takže se vše mohlo vyvrbit tímto směrem... Jsem strašně šťatsná a všem vám tady děkuju za vaší podporu... :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Ájo, chudinka... :slight_smile: Ty mít ale špatný svědomí vůbec nemusíš, takže tu hru dohraj až do konce, stejně je za chvíli konec :wink:
5. kvě 2009 ve 14:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.