• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
tedy holky.....jestli ja budu mit takove dite....ne ne ne..rouhat se nechci...at se narodi cokoliv, bude to nase a budu to milovat, ale vzdycky jsem rikala, ze nechci zrzaveho kluka....ja kdyz jsem byla mala, tak jsem byla zrzek jako blazen. Manolis je tmavej - a podle teto stranky..to vypada na zrzka... :confounded: Ale zadala jsem tam nase a vyzkousela si to na brachovi a tomu se tedy fakt nepodoba..... :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:17  • Odpověz
Ajo: to jsou fakt tupci...at je ta "nadhera" jaka chce, tohle fakt neni koser :angry: Ale ted uz budes v klidku :dizzy_face:

Lin: je to takova sranda :grinning: Ted budes 9 mesicu dumat nad tim, jestli to bude zrzek :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
nany: no ja bych nejradeji na svatebce mela uz zadelano jak se rika :grinning: :grinning: :grinning: Bude to totiz az nekdy v cervenci....a hlen v dobe ovu mivam....

lussyn: dekuju :wink:

no ja jsem na ty stranky taky uz jednou koukala, ale nejak se mi tam nechtely nacist ty fotky tak jsem se na to pak vyprdla.... :unamused:
5. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Kramlinko, budeme Ti drzet paleckyyyyyyyyyy - ale uprimne - co na te svatebce budes delat kdyz ne miminko (ja napriklad ted nemuzu - je mi porad tak divne a zadna poloha mi nevyhovuje)...snad se to zlepsi..

Tak ja padim, jdu si pro vysledky krve a moci(snad bude vse ok), a zitra vecer k panu doktorovi. Tak se tu mejte zatim. papa
5. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
Holky, já když koukám do albíček ostatních holek co tam mají tyhle fotky, tak některé dětičky z toho vycházejí jako opravdové zrůdičky :grinning: :grinning: :grinning:
Lin neboj vždyť taková zrrzka není špatná, podívej na Hrubešku jakou udělala kariéru se zraz vlásky.A chlapům se zrzky líbí, tak co?
Kamrli v červenci už budeš dávno těhulka, uvidíš.A co přípravy jak jste daleko?
5. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Kramli: ja mivam hlen tak 2-3 dny..akorat mi neni jasny, jestli to znaci, ze OVU probehla nebo bude probihat..v tomhle nejak nemam jasno :confused: Tak do cervence casu dost :wink:

Lin: drzim palce, at jsou vysledky OK :wink:
5. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz
Lin držím palce, dej hned vědět :slight_smile: .
A ty už miminko dělat přeci nemusíš :grinning: :grinning: :grinning: .To je mi líto, musí to být asi nepříjemné, ale asi se to mimískovi nelíbí, no :slight_smile:
Kramlí na svatebce budete trénovat na brášku, viď :grinning:
nany taky nevím, nějak těmhle věcem nehovím :frowning2:
5. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lin, nemusíš se bát, ty stránky ukazujou zrzavce skoro všem. U nás v rodině nikdy nikdo nebyl zrzoun, oba s manželem máme tmavé vlasy a taky nám to vyhodilo zrzouna :slight_smile:
Pak napiš, jak dopadly výsledky...
5. kvě 2009 v 15:17  • Odpověz
link tak hod do alba nějakou fotečku mimi at vím zda ti to zobrazilo tak samo jako my nebo to fakt vytvoří něco nového .

Aji a ty se na to vykašli ty jí to oznamovat nebudeš ta holka někde práci najde a ty už tam dlouho nebudeš tak ji pak můžou přijmout zpět.
Ty dělej že nic nevíš.
5. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
lussyn: no snad jo :wink: No pripravy stale v plnem proudu, uz se to bohuzel blizi a hrozne rychle.... :unamused: Ale veci ktere uz mame zarizene taky pribyva, takze snad to bude vse ok :wink:

nany: no ja myslim ze ten hlen by mel byt asi logicky pred ovu a pak behem a pak uz ne. To vlastne konci plodne dny. Ten hlen je tam k tomu aby spermici dobre plavali do delohy, a aby dyl vydryeli, proste je to dobre prostredi pro ne, usnadnuje jim to vstup atd. Teda aspon myslim ze to tak je, ze jsem to nekde cetla....

lussyn: jj tak nejak, teda doufam :wink: A kdyz ne na brasku tak na sestricku anebo to bude teprve na to prvni, no uvidime jak a co jeste bude :wink: Ovsem mam pocit, ze ted v praci tak trosku nestiham, tak asi ani nebudu mit cas na to myslet, no uvidime :wink:
5. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
Kramli: jj, asi mas pravdu s tim hlenem...budu to muset jeste nastudovat.. :slight_smile: Kazdopadne uz vim, ze OVU mi chodi v rozmezi 15DC-20DC :wink: Na jednu stranu je fajn, ze mas tolik "starosti" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz
nany: jj ja to beru momentalne pozitivne :wink: aspon ty dny ted tak rychle utikaji, teda aspon no jak se to vezme, ono se to nejak skuli do toho cervna a je tu svatba ani se nenadeju. Dneska jsem si domluvila zkousku na uces a liceni takze pomalicku tech veci, ktere je treba zaridit ubyva....tak snad to nakonec vsechno dobre dopadne :wink:

Jinak me ovu chodi kolem toho 13.-14.dne. Teda aspon podle vsech priznaku. Ovu test jsem si nedelala a teplotu jsem zacala merit az ted, takze uvidim tenhle mesic jestli jsem mela pravdu :wink:
5. kvě 2009 v 16:38  • Odpověz
Kramli, mně to taky celkem utika..zitra naposledy do prace a pak hura na dovcu :sunglasses: Jdu jeste koupit naky mapy :slight_smile: Zitra jdu za kamoskou s mimcem..uf ..ani si nestihnu zabalit :grinning:
Ja si delala OVU test v breznu..to mi vyslo 15DC, v dubnu jsem si ho nedelala - pocitala jsem, ze to bude jako min.mesic, ale prepocitala jsem se asi o 4-5 dnů :dizzy_face:
Jsem zvedava, jestli Ti to vyjde a jestli to poznas i na grafu :wink:

Padim pro ty mapy :slight_smile:

Pekny vecer vsem :wink:
5. kvě 2009 v 16:45  • Odpověz
nany: no to ja jsem taky zvedava. Pri Ovu by se to na grafu melo ukazat tak ze jeden den teplota hodne klesne a pak najednou hodne vyleti nahoru. Ale ja chodim jeste do diskuze snazilkovani od brezna 2009 a tam je jedna kocka co tem grafum rozumi, tak si necham poradit :wink:

Tak dobre nakup, zitrek si uzij s miminkem a kdyby jsme se uz nevidely tak krasnou dovcu a hlavne si odpocin a naber sily do dalsiho snazeni :wink:
5. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Jo Kramli důležité je nas to nemylet, né že večer, až na to hupsnete :grinning: budeš myslet jen na to že z toho něco může být :slight_smile: .A jsem zvědavá jak to dopadne, držím palce, aby co nejlépe, jak může.A máš pravdu všechno strašně letí, v červnu oslavíme dvouleté výročí svatby a příjde mi to jako včera, kdy jsme zařizovali a připravovali.Tak si ty přípravy a to všechno spojené se svatbičkou pořádně užívej :slight_smile:
5. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
Nany já ti taky přeju pěknou dovču, hlavně ať máte dobrý počasí.Užijte si to se vším všudy :grinning:
Kramli a jak se dělá ten graf?Já na to vždycky koukám v albíčkách, ale vůbec nevím jak si ho vytvářejí, ty to víš?
5. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
lussyn: no ono je to docela jednoduche, staci umet bud trosku anglicky nebo nemecky a pak uz jen zadavas teploty a ono ti to udela graf :wink:

Super navod jak na ty stranky je tady: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html najdes tu i spoustu jinych uzitecnych informaci....ja jsem se s tim grafem naucila zachazet jen s pomoci tehle stranek.... :wink: :wink:
a pokud umis anglicky tak jsou stranky www.fertilityfriend.com a pokud nemecky tak www.wunschkinder.net
5. kvě 2009 v 19:24  • Odpověz
Ahoj snažilenky :slight_smile: .Krásné i když deštivé ránko :wink:
Holky mě včera pořád tak nepříjemně bolelo v podbříšku,nevím z čeho .Ovulka dávno pryč a na mrchu je ještě brzo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 07:21  • Odpověz
ahoj holky :wink:

Tak aktualni prehled:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................20DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................6DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................59DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................22DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................7DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................20DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................7DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................10DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................19DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................13DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................15DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................22DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................31DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
6. kvě 2009 v 07:32  • Odpověz
Ahoj holky. :wink:

Tak dnes ráno jsem si dělala testík teda další, ale slabá čárka tam byla, ale ta potvora nechce vůbec sílit!! Tak nevím co to má být! Doufám, že neni ňáký problém!! :unamused:
Je to třetí testík, kde mám slabé čárky, ale nic víc... :unamused:
6. kvě 2009 v 07:39  • Odpověz
eliska: tak je vyfot za sebou a dej je do albicka a uvidime :wink:
6. kvě 2009 v 07:46  • Odpověz
Ahoj Eli ,tak snad si dá říct mrška. Kdy sis dělala ty předešlé dva testíky? Pokud by jsi chtěla být klidnější tak si dojdi na krev :wink:
Nevím jestli ti mužu pogratulovat abych něco nezakřikla :wink:
6. kvě 2009 v 07:48  • Odpověz
Ahoj kramlinko :wink:
6. kvě 2009 v 07:49  • Odpověz
kramli: Já mám u sebe jenom ten dnešní a moc to vidět neni ve zkutečnosti je vidět víc! Už jsem to ukázala i příteli a říká, že je tam... :wink:
andi: A myslíš, že na tu krev si můžu zajít i když to nemám potvrzené od gynekologa...??
6. kvě 2009 v 07:52  • Odpověz
Eli já myslím že jo ,aspon u nás to bylo. Musela by sis to zaplatit ,ale zase by jsi měla jistotu jestli HCG stoupá :wink:
6. kvě 2009 v 07:57  • Odpověz
andrissek: dobre ranko :wink:

eliska: taky bych na tu krev asi radeji sla, ale nevim jestli ti tam nahodou nemusi dat gynekolog doporuceni.....zkus si k nemu/k ni zavolat a zeptej se.... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
Náš Péta tady ted chodí s dětskýma sl. brejličkama a chce abych ho fotila :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 08:08  • Odpověz
autor
Ahojte všichni :slight_smile: Tak jsme to včera bez mužíka přečkali (ani to tak nebolelo :wink:)
Andri, třeba se zabydlovalo mimi :wink:
Eli, taky ji tam vidím, ale pokud nesílí, není to ideální...Asi bych taky zavolala Dr. a domluvila se co a jak dál. Přeju, ať je to regulérní těhu se vším všudy :wink:
A kdepak se toulá Aja-Aji, loučíš se se slečnou?
Tady taky lejeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
kopretina: Já uvidím ještě zítra a kdyžtak zavolám potom doktorovi!! :wink:
6. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Eli, to jsou teda novinky po ránu :slight_smile: Já to tam vidím, ale jestli to nesílí, zašla bych do laborky nebo si zkusila udělat jinej test teď ráno a pak třeba odpolko... Držim palce !!!!!!!!!

Kramli: jsem zvedava na ten Tvuj grafik na konci cyklu :wink: Treba me to zlomi a zacnu merit taky :grinning:
6. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.