• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
lin: Tak jsem teda zvědavá!!! :wink:

nany: No, vidíš kámoška má větší štěstíčko... :sweat_smile: Já mám zatím slaboulinké a ještě k tomu kdo ví, jak to dopadne :angry:
6. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
autor
Eli,lepší slaboulinké,než žádné :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
A dobře to dopadne-co jsem Ti říkala...?
6. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
kopretina: jj, vždyť já vím... :wink:
Hlavně aby to nezůstalo jenom u slabounké :angry:
Uvidíme tak za dva dny... :wink:
6. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Eli: hele, nech si tyhle recicky a koukej letet pro dalsi test :dizzy_face: Slaby jsou, protoze jsi na uplnym zacatku..presne jak psala Lin.... Vis, kdy byla OVU ?
Kamoska mela tuseni, ale jelikoz mela po vysazeni dlouhy cykly tak to nehrotila...no a byly jsme v Sephore na parfemech..mela jeden vybranej, ale v tu chvili ji zacal divne "smrdet".. :slight_smile: A bylo vymalovano :grinning:
6. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
nany: jj tu adresu znam taky, ja si to ale pisu na fertility, uz se tam trosicku orientuju. Teplota by se mela kazdy den merit ve stejnou dobu. Jedine pokud bys treba delala na smeny, jako nocni, tak by to melo byt aspon po trech hodinach spanku.
Jinak ja mam natoceny budik na mobilu na 5:50, vstavam tak pres tyden, tak se vybudim, nasatram na nocnim stolku teplomer (hlavne nevstavat !!!), supnu ho tam, mam digi, tak je to zmerene asi do pul minuty, nekdo rika ze by se tam mel nechat dyl, ale ja jsem to zkousela a stejne se na te teplote nic nezmenilo, takze jak zapipa, zapisu teplotu na papir a treba o vikendu spim dal. Az vstanu tak si to hodim na fertility. Kdyz clovek chce tak to jde a neni to zadny problem :wink:

No pry ten rapidclear test s tou malou citlivosti je k nicemu.....tak nevim :unamused:
6. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
Nejspíš asi 20.4., ale nejsem si jistá jestli nebyla trochu později...
6. kvě 2009 v 10:01  • Odpověz
Holky nestíhám vás číst, nádhera už je pryč a já tu lítám jako blázen :slight_smile:

Eliško gratuluju :slight_smile:
6. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
Kramli: tak to vstavame stejne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..teda pres tyden :grinning: Pockam si na Tvoje reference na konci mesice :sweat_smile:
Ja s tim testem zkusenost nemam..ja jen, ze jsme ho tenkrat kupovaly spolu, stal snad stovku :confused: (v Praze v OC na Andelu) Ale ona byla snad uz v 7tt :wink:

Eli: ted uz to bude jen silit..neco na uklidneni:grinning: http://merenibt.xf.cz/tehutesty.html#f
6. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Aja: takze ted zacinas opravdu pracovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
nany: Děkuju za podporu...

Děkuju všem!!! :wink:
6. kvě 2009 v 10:34  • Odpověz
Ahojda, mohla bych mít takovej blbej dotaz? S manželem plánujeme začít se o mimčo snažit v červnu. Na začátku dubnu jsem po osmi letech vysadila antikoncepci. V neděli 3.5. měla přijít MS, ale samozřejmě nic, což jsem taky očekávala. Před tim, než jsem začala brát HA, tak jsem měla cyklus cca 30-33 dní, tak nevim, jestli mam ještě počkat nebo si jít pro injekci. Máte s tim některá zkušenosti? díky :wink:
6. kvě 2009 v 10:35  • Odpověz
autor
Eli,neděkuja koukej v pátek dorazit sdálnicí :wink:

Kaci,já HA nebrala, takže z vlastní zkušenosti neporadím, ale myslím, že po vysazení ma MS načas málokterá :wink:
6. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
autor
No a s injekcí bych asi ještě počkala, ale nejsem znalec.Zkus za pár dní zavolat Dr., ten Ti to řekne líp :wink:
6. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz
kacabacka: ja bych pockala do pondelka a jestli nedorazi, sla bych k Mudr....Osobni zkusenost s tim nemam, ja mam MS pravidelnou uz od vysazeni, takze patrim mezi tech par vyvolenych co s tim nemaji problem....ale jak rikam pockej do pondeli....
6. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
kopretina: Tak to jsem zvědavá jestli bude ňáká dálnice...
6. kvě 2009 v 10:41  • Odpověz
Eli: no a ja budu pryc, kdyz ty tu budes aranzovat ty svoje ukazkovy testy :grinning: Max.se pripojim zitra rano.. :slight_smile:

kacabacka: a kolikaty DC ted jsi ? Ja to po vysazeni HA dostala po 35ti dnech, par dni predtim jsem byla u DR. na pravidelny prohlidce a on rikal, ze vidi zvetsenou del.sliznici a ze MS prijde kazdym dnem..Jinak rikal, ze pokud by do 10-14 dnu nedorazila, tak mam volat. Zkus vydrzet :wink:
6. kvě 2009 v 10:43  • Odpověz
nany: no jo oni pisou je ze je vyhazovani penez za ty supercitlive testy i na tom mereniBT. Stejne se doporucuje testovat az 14DPO, a to uz je hladina HCG vetsinou nad tema 25 coz maji ty obycejnejsi testy, takze v 7tt by ji to ukazal i levnejsi test s nizsi citlivosti :wink: ....a ja uz testovat nebudu drive nez mi dorazi MS.....nema to cenu, a navic ted kdyz merim tak bych mela vedet dopredu jestli MS dorazi nebo ne, podle grafu..... :wink:
6. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
nany: Uvidíme jestli z toho něco bude...nechci zakřiknout!!!
6. kvě 2009 v 10:44  • Odpověz
eliska: ty mas novou fotecku ? :wink:
6. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Kramli: ja vim, je to jak pises :wink: Jenze tenkrat to bylo odpoledne po praci v OC..a v ty lekarne meli tenhle + ClearBlue a ten stal snad 150 !!! Proste rychla akce :grinning: Je to vejvar jako blazen na tech TT :rolling_eyes:

Zajimavy je, ze ted naposledy jsem chtela testovat v PA a ta mrcha prisla ve CT odpoledne..tomu rikam jistota :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 10:48  • Odpověz
kramlinka: jj. novou... :sunglasses: :grinning: Aspoň doufám, že na ní nevypadám jako debílek... :grinning: :grinning: :grinning:

Já chci být těhu...doufám, že je vše v pohodě!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
Eli: vypadas dobre :wink: Takový mládě :sweat_smile: A vše je v pohodě.. :wink:
6. kvě 2009 v 11:10  • Odpověz
nany... :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahoj holky, jsu Vás pozdravit jak jsme slíbila.
Tak u mne nakonec vše v pořádku, ale celý táden jsem lítala po nemocnicích, protože jsme měla ještě hodně vysokou hladinu HCG a nechtěla klesat, takže si mysleli že je to mimoděložní, protože děloha byla vyčištěná krásně. Ale nakonec klesla, takže by mělo být vše v pořádku :slight_smile: .

A co tady, nějaká novinka krom našeho mláďátka Elišky? :dizzy_face:
6. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
nany: no, já se v tom moc nevyznám, tak to popíšu jako blbec :sweat_smile: prášky jsem brala 21 dní, že :slight_smile: poslední jsem měla vždycky ve středu a vždy v neděli dostala MS tzn. že jsem MS dostala celkem po 25 dnech od 1. prášku HA a teď jsem měla MS dostat 3.5. což by bylo těch 25 dní, dneska už to je 28 dní, tak myslíš, že mam ještě tejden nebo 14 dní počkat?
Myslel ten tvůj doktor 10-14 dnů od posledního prášku nebo od toho dne, kdy jsi měla MS dostat?
6. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
kaca: ja jsem vysadila HA po 10 letech, prvni prirozena MS prisla po 43 dnech, tzn.43DC (1DC je prvni den posledni MS), dle doktora se ma cekat cca na 44DC a pak jit az na vyvolavacku. Telo se jeste pere se zbytky HA a zvyka si na vlastni cyklus :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, vidím, že řešíte příchod MS po vysazení HA....taky na ni budu čekat......HA jsem vysadila asi před dvěma nebo třemi týdny, tak za týden ji očekávám, tak jsem zvědavá, jestli dojde.....
A snažit se chceme začít už asi od června, takže se nám to trošku posunuje z konce léta na jeho začátek, tak jsem zvědavá, jak rychle se zadaří nám..... :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Eliško myslím že je to docela jistý gratuluji na gyndě ti normálně udělají oděr HCG a uvidíš že už budeš mít hodnotu ve stovkách. Na gyndě řekni co a jak mají pochopení pro nás snažilky.Nebude v tom problém.

Kacabacko zavolej na svou gyndu nikdo jiný ti neporadí líp než oni.
Ale pokud jsi v tom měsíci již začala brát nějaké prášky a pak si je vysadila aniž bys to pláto dobrala tak musíš počítat s tím že menstruace bude opožděná a v tom měsíci rozhodně neotěhotněníš.
Injekci by ti sejně museli dát na gyndě a tam ti ji určitě nedají pokud je to tak krátce po vysazení HA.

Takže vyčkej.
6. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
kabacka, při HA nemáš skutečnou menstruaci, ani to nevypovídá nic o délce tvého skutečného cyklu... Ono to po HA občas nějakou dobu trvá, než tělo začne pořádně fungovat. Jak píše oinka, počkej tak do 40 až 50 DC a a pak si zajdi na vyvolávačku. Ale je to poměrně hodně velká dávka hormonů, takže je lepší když to jde bez ní. Ale každopádně nad 50 DC je třeba to konzulotvat s doktorem :wink:
Já měla první cyklus po vysazení 33 dní, takže uvidíš :slight_smile:
6. kvě 2009 v 11:53  • Odpověz
Tak zase nakukji a zase mě bobolívá břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Blondy vítej spátky :wink: hlavně že je vše v pořádku :wink:
Kaco v tomhle ti neporádím,nemám zkušenost.
Eli u tebe to bude určitě těhu :wink:
6. kvě 2009 v 11:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.