• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak konečně trošku klidu, tak se vám můžu věnovat :slight_smile:

Kacabacka: první měsíc po vysazení, je to normální, já tady minulý týden plašila, že už jsem těhu, protože MS taky meškala a nakonec přišla. Pokud nedorazí v následujících 14dnech, tak to začni řešit, ale jinak nezbývá než čekat. Snažit se klidně můžete, ale pozor prý je zvýšená možnost dvojčátek :wink:
6. kvě 2009 ve 14:08  • Odpověz
Ahojte holky... no, tak nevím, kdy vás stihnu dočíst... :grinning:
Už mám po svatbě :slight_smile: Hurrrrááááááááááá :slight_smile:
A už sme začali zadělávat na malého Frantu :slight_smile: Teď už sem opravdovský snažilka :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
taggy: další blbá otázka... jak poznám, že mam ovulaci? A můžu mít ovulaci když nemam MS??? Sorry, za blbý otázky, ale nikdy jsem to neřešila, takže vůbec nevim.... :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz
Ahoj Kali, tak nám koukej ukázat fotky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Kali: no konecne ses objevila :wink: Aspon jednu fotecku :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:21  • Odpověz
No tak, Kali,opravdu žádná fotečka pro nás zvědavce nebude??? :grinning:
6. kvě 2009 ve 14:41  • Odpověz
Kacabacka: ovulaci bud poznas dle mereni BT, dle hlenu, dle bolesti bricha (neco jako pri MS) zhruba uprostred cyklu a nebo to nepoznas vubec :slight_smile:. Zkus si to zadat do vyhledavace a mas celej vecer co studovat:
http://www.rodina.cz/clanek3633.htm; http://merenibt.xf.cz/index2.html

Co se týče toho, jestli je/není MS kdyz neni OVU..to si nejsem uplne jista..teoreticky by to tak melo byt.. :confused: Kamoska to tak ma a ted si picha injekce na vyvolani OVU.. :unamused:
6. kvě 2009 ve 14:43  • Odpověz
nany: mě jen asi 3x od tý doby bolelo v podbřišku a v kříži, že už jsem si řikala, že to asi přijde, ale furt nic...
test si dělat nemusim, používáme zatim gumu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takže těhu to nebude...

aja: jojo, já nijak neplašim, nějak to neřešim, jen jsem potřebovala zjistit, do kdy mam čekat. Tak budu čekat ještě 14 dní. Jo, o těch dvojčatech jsem slyšela, ale nevim, jestli se tomu dá věřit... a hlavně mi ještě nikdo neřekl, kdy už ty dvojčata nehrozej :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:44  • Odpověz
kacabacka: aha :wink: treba to byla OVU :slight_smile: ja to tak mivam...ty bolesti teda :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Holky, tak teď mě chytlo pěkně podbříško...Auuuu, fakt to bolí... :frowning2:
6. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
Eliško, to se ti mimísek určitě zahryzává do bříška, aby se tam pěkně usadil :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Aji: Ale je to jak, kdyby měla každou chvíli dorazit MS...Teda teď to dost bolí...Tím pádem mimísek zlobí už od začátku :grinning:
Kéž by tam byl!!! :wink:
6. kvě 2009 ve 14:52  • Odpověz
Věř, víra a naděje umírá poslední :slight_smile:

A co jinak děláš?
6. kvě 2009 ve 14:54  • Odpověz
Jsem doma a odpočívám!! :wink:
Snažím se věřit, ale když Tě začne takhle bolet břicho, tak najednou máš strach... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:56  • Odpověz
Příští středu jdu k novému gynekologovi, tak jsem zvědavá...Doufám, že do té doby čárka zesílí a ne že zmizí... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 14:59  • Odpověz
určitě zesílí, neboj :slight_smile: vím, že se mi to kecá, ale zkus se zabavit něčím jiným než myšlením na // :slight_smile:

Já jsem si říkala, že na to nebudu myslet a vzpomeň si, jak jsem tu minulý týden blbnula :wink: ale teď se mi vyřešila ta práce, takže myslím na to, jak se co nejlépe uvést před novým generálním, těším se na Egypt, atd. takže mimčo vůbec neřeším, tak uvidím, jak to dopadne. Doufám, že budu těhu až po dovče, ideální by byl červenec, aby to opravdu v práci nevypadalo, že sem tady vyštípala tu nádheru a sama hned odejdu na mateřskou :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Ty woe, Eli :slight_smile: Cetla jsem, ze tyhle bolesti (podobne jako na MS) jsou jednim z priznaku tehu :wink:
Klidek !!!
6. kvě 2009 v 15:03  • Odpověz
Aji: Jasně!! :slight_smile:
Tak já se snažím zabavit, ale fakt když Ti tvrdne břichi a máš lehké křeče, tak mi věř, že to zas tak dobře nejde :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
Hele, zkus si misto vymejsleni kravin psat nakej tehu-denicek, abysme ty priznaky pak mely z prvni ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
nany: Fakt mi věřte, že se snažím!!! :sunglasses:
6. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Nany :grinning: :grinning: :grinning: jasně, ať nevymejšlí kraviny a píše si deníček :slight_smile: vloni byl na centrum.cz deník rostoucího bříška, ta mařka, co to psala byla fakt hustá, ještě to tam je, tak si to můžete přečíst, popisovala každý týden těhu :slight_smile:
6. kvě 2009 v 15:06  • Odpověz
Holky...Vy jste fakt vtipný!! Člověk vám nic říkat nebude a bude to lepší!!! :wink:
6. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Eli: my si nedelame srandu, fakt si to pis..az tu budem vysilovat my, tak nas tim budes uklidnovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky, ale vždyť neni ani jisté, že těhotná jsem... :wink:
6. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
6. kvě 2009 v 15:28  • Odpověz
Tak super už tolik nebolí... :wink:
6. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz
aja: dobre hlody obcas zatim jsem asi u 4.dilu, ale docela to stoji za precteni :wink:

eli: no vidis mimi chrupka :wink: :wink: :grinning: Vsak ono se zase ozve :wink:
6. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
kramlinka: Pokud tam je, tak ať se klidně ozve znovu, ale chci to vědět na 100% :wink: :sweat_smile:
6. kvě 2009 v 15:57  • Odpověz
Holky, tak a teď mám klídek sice trošku cítím bříško, ale předtím to byla teda síla... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 16:10  • Odpověz
aja: tak tohle me dostalo :grinning: :grinning: :grinning: je to z toho deniku :grinning:

A je to tady. Strie! Minulý týden jsem při pohledu do zrcadla propadla mírné panice a vyplácala na sebe tunu předraženého krému.

Objevila jsem je na prsou. Žádný speciální přípravek nevlastním, tak jsem sáhla po čemsi, co se má dávkovat v podstatě po kapkách, na obličej a po padesátce. Miniaturní balení toho zázraku stojí jako pěkný kabát a dostala ho moje máma pod stromeček za zásluhy o rodinu. Zuřila.

Po půl hodině byly pryč. Zázrak! Ne, při bližším ohledání se zjistilo, že nešlo o strie, ale o otlaky od noční košile. Jako kosmetička bych se asi neuživila.
6. kvě 2009 v 16:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.