• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, mějte se tu krásně, musim letět :slight_smile:
6. kvě 2009 v 16:33  • Odpověz
Ahoj holky,
až do pondělka mám volno takže nejsem na PC, tak jsem se na vás jen na skok přišla kouknout.Neměla jsem čas vás dočítat, jen jsem si přečetla co psala Eliška.
Eli moc ti držím palce, vůbec na nic špatného nemysly, to že je čárka slabounká je normální, MS jsi měla dostat teprve v pondělí jestli se nepletu, a to je moc krátká doba, na to, aby jsi měla na testu dálnici :slight_smile: Takže hlavu vzhůru uvidíš za pár dní jakou tam budeš mít tluśtici, moc ti to přeju holka.Ale aby jsi měla jistotu, tak si dojdi k doktoru, test na HCG by ti měli udělat bez nějakého doporučení, ale myslím, že je ještě moc brzy, ale za zkoušku nic nedáš.Já šla k doktoru až když mi MS týden meškala a HCG bylo ještě moc nízké až po 12 dnech mi potvrdili těhotenství, takže se dívej pozitivně, všechno bude dobré.Těším se až příjdu v pondělí a ty budeš ofiko těhulka. :slight_smile:

Jinak se všechny mějte krásně, snažilkujte ať jsme tu brzy všechny těhulky.
6. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
Jo, jinak holky...Já si to spletla..MS mám dostat až teď!! Takže jsem pěkná trupka!! Ale stejnak to nechápu!!!
6. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
Eli, tak vidíš, takže jestli jsi měla dostat MS až někdy teď, tak to je úplně jasené, to je v poho, neboj.A tu čárku na testíku jsem krásně viděla.Takže to je jen začátek, uvidíš, jak bude sílit :slight_smile: :wink:
6. kvě 2009 v 17:24  • Odpověz
lussyn: Uvidíme... Možná si o mně myslíte, že jsem až moc bojácná, ale nechci nic zakřiknout!!
6. kvě 2009 v 17:26  • Odpověz
Celou dobu se člověk těší až tam najde ty dvě čárky a pak se bojí, aby to najednou zase nezmizelo....
6. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Eliško já tě moc dobře chápu, měla jsem taky plno obav, ale mě se bohužel naplnily :frowning2: .Proto ti říkám na nic špatného nemysli a uvidíš, že to dobře dopadne :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:44  • Odpověz
lussyn: Děkuju! Jsi moc hodná!! :sunglasses: :wink:
6. kvě 2009 v 17:46  • Odpověz
kacabacka, no na tohle se názory docela různí... Někdo říká, že to ničemu nevadí, někdo má opačný názor. Já bych osobně viděla těch 50 dní jako strop. Ale doktor by ti pak měl udělat i UTZ, zjisti výšku sliznice, zda je žluté tělísko a podle toho pokračovat.... :wink:
6. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
lussy, jak jsi se vůbec rozhodla? Už se snažíte nebo čekáte? :slight_smile:
6. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Tak co holky, kde všechny jste... :sunglasses:

Já mám zrovna úplně super náladu a vůbec nevím proč... :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 v 19:40  • Odpověz
ELi: prave jsem dorazila od kamosky, ma 2 mesicni holcicku :slight_smile: Je chudak strhana jak boruvka :sweat_smile: Holcicka je teda nadherna :slight_smile: Vypravela mi, ze otehotnela az 30DC, pac mela dlouhy cykly a Dr. se furt zdalo, ze je mimco mladsi nez ma byt. Takze z toho byla trochu vystresla :wink: Snazila se asi pul roku, pak zacla merit BT a bylo :sweat_smile:

TY fakt nevis, proc mas super naladu :sunglasses: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Musim balit a jeste objednat zakusky a chlebicky na pristi tyden. Nejak nestiham :unamused:

Budu drzet palce a doufam, ze az se dostanu na comp, ze budes jasna tehu :slight_smile:
Preji klidny vecer :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:00  • Odpověz
nany: Ještě jednou děkuju a doufám, že už brzo budu mít sama jasno a těším se až to budu oznamovat příteli, že jsem těhotná. On tomu pořád nechce věřit, tak ho do toho už nezapojuju, aby neměl nervíky... Pak mu akorát řeknu jestli ju a nebo jestli se budeme snažit dál . :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
Jsi rozumna holka :wink:

Letim balit....... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2009 ve 20:05  • Odpověz
nany: jj. hezky bal... :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Já taky nakukuji.
Eli :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Dneska jsem byla s dětma v Mateřském centru a byla to uplně bomba.Ted už chrupkají :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz
Andri. Achoooj... :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Ahooooooojky :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:12  • Odpověz
Andri:Tak co jak dneska je?? :wink:
To je dobře že máš dobrou náladu :wink: :wink: :wink:
Andri: jj, mám sice mě pobolívá bříško, ale snažím se věřit!!! :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Jo je fajn,jsem zvědavá jestli mrcha dojde v termínu aby jsme mohly pokračovat. Čekám ji asi za týden :wink:
Dneska jsem se pěkně vyblbla s dětma :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:14  • Odpověz
Andri: Tak to ju??!! To je fajn, že jste se vyblbli... :grinning: :grinning: Všichni!! :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Eli to k tomu patří :wink: určitě si užiješ krásných 9 měsícu :wink:
6. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
Andri: Snad máš pravdu... Přeju si to strašně mooooooooooccccccc :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Je to s nima sranda ,když se na mě oba vrhnou tak mám co dělat :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 20:16  • Odpověz
Věřím tomu :wink:
6. kvě 2009 ve 20:17  • Odpověz
Andri: Já se snažím taky věřit!! :wink:
6. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Petr tady má puštěný Cambek,to je taky kravinka :slight_smile:
6. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz
Andri: šílená ale člověk se aspoň zasměje :grinning: :grinning: :grinning:
6. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.