• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Andri: Děkuju..
Tak krásnou dobrou noc... :sunglasses:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobrou :pensive: :pensive:
6. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz
Předešlá stránka je jen naše :sweat_smile:
6. kvě 2009 ve 22:23  • Odpověz
Dobre ranko :wink:

Eli: drzim pesti :slight_smile: Neboj, urcite to dobre dopadne... :wink:

Tak aktualni prehled:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................21DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................7DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................60DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................23DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................8DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................21DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................8DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................11DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5/09-vysazení HA,léto-snž,
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................20DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................14DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................16DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................23DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................32DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
7. kvě 2009 v 06:05  • Odpověz
Ahoj holky, tak odcházím na krev a mám šílený strach.... :confounded: :confounded:

Držte mi palečky!!! :sunglasses:
7. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Dobre ranko holky,

Elisko, drzime palecky a myslime na Tebe!!!!
Ja vcera byla u pana doktora a srdicko nam busiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! :slight_smile: Tak mi spadl kamen ze srdce. Aspon trosku uleva. Jinak mi pan doktor rekl, ze mam delohu polozenou vzadu - tak nevim co to muze znamenat a taky ze miminko je podle ultrazvuku velke na 7 tydnu a 1 den....ale podle MS jsem 8 tydnu tehotna....tak nevim, jestli to, ze jsem mela dlouhe cykly muze toto ovlivnit....Ale snad jsme na dobre ceste... :slight_smile:
7. kvě 2009 v 07:59  • Odpověz
Link neboj miminko si s dělohou poradí v tom nebude problém.
A s tím ultrazvukem musíš počítat že prvně tam bylo vajičko - vajíčko je staré 8.týdnu a plod který se z toho vytvořil je starý 7+1 neboj ono je to vlastně jedno jak je to staré rozhodující je kdy se to narodí.
Já si taky naivně u sabči myslela že když mám vypočítáné týdny tak porodním 40.týden ani o den dřív či později a nakonec jsem rodila na začátku 37.týdne.
A sabča je šílený divoch na to když ji každý viděl porodu tak si řekl taková maličká ,chudinka malá tak jen aby se ji dařilo.
No a dneska přilepit ji do kouta je málo :grinning:
7. kvě 2009 v 08:13  • Odpověz
Ahoj hezké ránko :wink:
Elisko moooooooooooooooc na tebe myslím :slight_smile: a držím palečky :wink:
Lin moc gratuluji k uspěšné kontrole a srdíčku :wink:
Mě se dneska v noci normálně zdálo že jsem našla na testu // už blbnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 08:14  • Odpověz
Aha...tak dekuji Sabi, tak jedeme daaaal :slight_smile: Vcera jsme to oznamili jedne babicce a dedeckovi a dneska to rekneme druhym....a pak jsme oficialne tehotni... :slight_smile: Tak vzhuru novym zazitkum... :grinning:
7. kvě 2009 v 08:19  • Odpověz
Dobré ránko všem,
Eli moc moc držím palce a´t to dobře dopadne
Lin to je super, že už máte srdíčko a je vše o.k..Ty týdny těhotenství jsou většinou odlišné podle MS a ultrazvuku z toho si nic nedělej :slight_smile:
Andri a jak ty to vidíš, myslíš, že by jsi nemohla být už těhulka?Včera tě bolelo to bříško, né?Tak držím palečky, aby to vyšlo :slight_smile: :wink:
7. kvě 2009 v 08:22  • Odpověz
ahoj holky dobre ranko snad ste se aspn vy vyspali hezky lin: moc gratuluju a troska zavidim ale v dobrom :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:23  •  1 dítě  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás při čtvrtku (malém pátku :slight_smile: )

Tak jsem zvědavá s jakou přijde Eliška, držím jí palce :slight_smile:

Nějak nestíhám dočítat, pořád se něco děje :slight_smile:
7. kvě 2009 v 08:24  • Odpověz
Eli bude těhu je to jasné.
7. kvě 2009 v 08:28  • Odpověz
snad mas pravdu moc ji to vsichni prejem
7. kvě 2009 v 08:29  •  1 dítě  • Odpověz
autor
Taky všechny zdravím-dneska jsme si poleželi... :wink:
Oběma těhulkám gratuluju k srdíčkům :dizzy_face:
Eli taky Ti s Dominičkem držíme všechny palečky :wink: a netrpělivě čekáme až nám povíš, že jsi vážně těhulka :dizzy_face:
Andri, co víš-třeba je to věšteckej sen. Teda já doufám, že já věštecký sny nemám-včera se mi zdálo, jak vykopávám mrtvoly... :astonished: :angry: :sweat_smile:
Dneska mě odpoledne čeká zubařka, tak už se nemůžu dočkat... :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. kvě 2009 v 08:37  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak jsem čekala, že se dnes dozvím výsledek a prý toho mají v laborce hodně a ještě k tomu je zítra státní svátek, takže výsledeke budu vědět až v pondělí!! Asi do té doby zešílím.... :sweat_smile:

Jinak děkuju za podporu budu jí ještě potřebovat v pondělí až si půjdu pro výsledky...Mám ale hrozný strach!!! :zipper_mouth: :sweat_smile:
7. kvě 2009 v 08:52  • Odpověz
Ahoj holky, jdu vás pozdravit....
dneska jsem byla na gyndě, jsem dnes 21DC a doktor mi řekl, že to vypadá, že u mě ještě neproběhla ovulace.... :frowning2:
Takže to vypadá, že se vaječníky po vysazení ještě nenastartovaly...říkal, že mám počkat na MS a když se zpozdí o dva týdny, tak že mám dojít na vyvolávačku.......takže moc dobrý pocit z toho nemám....nejdřív se na mě usmíval, že když jsem vysadila HA, že jsem možná už těhu, ale my se ještě nesnažili, takže asi těžko....
chjo..... :frowning2: :frowning2:
7. kvě 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Eli, neboj. Zítra uděláš testík, bude tam silnější / a v po už budešv klidu :wink:
Taggy, neházej flintu do žita, všechno má svůj čas, tak dej tělíčku čas, ať se oklepe z hotrmonální smršti a pak bude klapat jak švýcary :wink:
7. kvě 2009 v 09:02  • Odpověz
kopretina: Kéž by!! Ale stejnak mám divný pocit!!! :confounded:
7. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Tak jsem zase tady . Zajela jsem do krámu :wink:
Eli ach jo a zase čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to bude dobrý :wink: . Ono to těhotenství je pořád čekání aby bylo ok tohhle a tamto :wink: až do porodu.
Kopretinko já si myslím že asi nebudu těhu. Nevím teda jak dlouhou jsem měla ovulku ,ale ty dny kdy vím že 100% byla tak snažení nebylo protože Petr marodil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V uterý nebo ve středu čekám mrchu tak uvidím :wink:
7. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Andri: Je to šílený čekání... To člověk chce toho tolik?? Jenom chci vědět jestli jo a nebo ne... :rolling_eyes:
Teď mě zase začalo bolet podbříško a fakt mám strach!!! :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz
A nezkoušela jsi testík?
Prosímtě hlavně se nestresuj to je to nejhorší :frowning2: Musíš myslet pozitivně že máš v bříšku budoucí miminko a už kvuli němu musíš být v pohodě :slight_smile: :slight_smile:
Eli slib mi že se nebudeš stresovat :wink: ,nebo si ještě něco přivoláš :frowning2:
7. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
Elisko, to bude dobry...koukej Sabca je presvedcena ze to bude tehu. Me na zacatku taky bolelo neustale podbrisek...jakoby pichalo nejdriv na jedne strane, pak na druhe....a stale me obcas zaboli.....ale je to treba o uhnizdovani vajicka! Strach nemej!!!!! To je jen na skodu...hele chovej se odted jako tehotna...to znamena I byt v pohode...protoze strachem miminku nepridavas!!! Maximalne si pripoustej nadeji a doufej, ale strach je zbytecny!!!! a rozhodne ne prospesny! :slight_smile:
7. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Musím vařit ,ale budu nakukovat :wink:
7. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Andri: Neboj budu!! :wink:

Já jen, když jdu každou chvíli na záchod tak se bojím abych to nedostala!! :frowning2: Snad teda ne, ale co kdyby...
Dneska jsem test nedělala a udělám zítra, ale myslím, že to bude taky slaboučké... Doktorka mi řekla, že pokud jsem viděla slaboulinkaté čárky, takže bych těhu měla být, ale moc tomu nevěřím!! Když si vezmu, že jsem měla včera dostat MS, tak prý čárka bude slabá..
7. kvě 2009 v 09:32  • Odpověz
kopretina, jj, já vím...ještě jsem se doktora ptala, jestli si mám koupit nějaké vitamíny, tak mi řekl, že můžu, ale že pokud mám pestrou stravu, tak prý to není potřeba.....ale tu já právě nemám vůbec, žádné ovoce ani zelenina....tak nevím, co si mám koupit? jestli jen kyselinu listovou nebo mi psala jedna slečna, že je dobrý femibion....vy jíte co?
já vím, že musí tělo dostat čas, ukazoval mi vajíčka na ultrazvuku, že jich mám hodně, akorát se žádné neuvolňuje...chcem se snažit nejdřív v červnu, spíš v červenci, tak snad se to do té doby rozjdede.....
7. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz
Lin: Děkuju!! Budu se doopravdy snažit... :sunglasses: :sunglasses:
7. kvě 2009 v 09:34  • Odpověz
Taggy a proc nejis ovoce a zeleninu....jestli Ti to nechutna vareny, to bych pochopila...ale syrove...treba salat s balsamikem, medem, orisky a granatovym jablickem je vynikajici.... Nechces to zkusit? Ja jim kyselinu listovou ale ta je (jestli jsem to spravne pochopila) na pripraveni delohy a udrzeni embrya....ale mozna se pletu...
7. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
autor
Elis, zlobím se na tebe...Co jsme si tady včera říkaly...?!!
Ber to tak, že pokud je prcek v pohodě, tímhle mu rozhodně nepřidáš, pokud něco není v pohodě, tímhle nic nezměníš, pokud se prcek rozhoduje co a jak dál, tímhle ho jedině odradíš od toho aby zůstal...
Možná to není přesně to, co bys chtěla slyšet, ale už 2 dny Ti říkáme, že je všechno ok, ať seš v pohodě a to taky nezabírá, tak Ti říkám tohle. Nemyslím to zle, to vůbec ne, sama dobře vím,jaký to je čekat na ortel... a tím spíš a hlasitěji křičím: Klid a nohy v teple, ono to nějak dopadne. Ty pro to můžeš udělat jediný-bejt co nejvíc v pohodě.Tak koukej vytáhnout vyšívání, háčkování, čtení nebo cokoliv a přestaň přemýšlet o tom, že co kdyby...
JASNÝ?!! A už se fakt zlobím...A Domča dělá tytyty :wink: :grinning: :wink:
7. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
Eli ale proč pořád myslíš na to nejhorší :angry: Když ti to řekla i doktorka tak už tomu uvěř :slight_smile:
Já když čekala Dendu tak jsem byla těhu asi v 5 tt a začala jsem slabě krvácet,poležela jsem si týden v nemocnici a bylo to v pohodě :wink:
Taggy já mám Calibrum a kys. listovou. Femibion jsem nikde nesehnala řekli mi že ted není :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak u Péti jsem brala právě Calibrum tak jsem si ho vzala i ted :wink:
7. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.