• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kopretina: Tak když už i Domča dělá tytyty :grinning: :grinning: :grinning:

Tak to dodržím!!! Budu hodná a budu si s ním povídát!!! :sunglasses: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz
Kopretinko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Péťa se přidává :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
Holky už budu jenom hodná!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Prostě si budu říkat, že jsem těhulka a budu spokojená a klidná!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 09:41  • Odpověz
autor
P.S. A to pobolívání v podbřišku je při začínajícím těhu úúúplně normální-děloha se prostě chystá na závratný změny, takl jí to nemůžeš mít za zlý :wink:
Ber to jako těhu příznak (Já taky z kraje každý den tvrdila, dneska přijde MS a nepřišla...)
Taggy, většina holek tady jí jen listovku-koukni do tabulky. Zkus zajít do lékárny, třeba Ti tam poradí co by bylo"the best" pro Tebe :wink:
7. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
A už to zase působí... :sunglasses: Mám zase dobrou náladu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 09:42  • Odpověz
kopretina: Jasně!! Mimísek se musí pořádně chytit maminky :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Tak tě vítáme těhulínko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Andri: :grinning: :grinning: :sunglasses:
no vidis ze to jde!! :sunglasses:
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
autor
No vidíš to, jak málo stačí. Tak pozdravuj prďolku a povídej si s ním-já si taky takhle vykládala-vždycky, když jsem šla ráno do práce-chodila jsem po liduprádných místech, tak jsem mu vykládala, co nás čeká a ať kouká bejt hodnej, na kontrole předvést srdíčko a tak,bylo to nádherný,moc ráda na to teď vzpomínám :wink: :dizzy_face: a už se děsně těším, až si takhle budu moct vykládat se sourozencem... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Tak ale ted vážně jdu na to vaření,nebo budeme o hladu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: . Vubec se mi od vás nechce :wink:
7. kvě 2009 v 09:47  • Odpověz
Tak my si jdeme povídat!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
Jsem zvědavá jestli si se mnou vůbec povídat bude chtít!! :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Tak já se v lékárně zkusím zeptat na ten femibion a uvidíme...kdyžtak si koupím buď calibrum nebo jen listovku, uvidíme....a vaši chlapi něco jí? pár holek mi říkalo, že mají CEM-M pro muže....tak nevím, jestli mám koupit i to
7. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
to viz ze jooo i kdyz tezko ti odpovi ale naslouchat bude :slight_smile: :grinning:
7. kvě 2009 v 09:54  •  1 dítě  • Odpověz
taggy: MP neji nic....nejak me to ani nenapadlo, ale pouvazuju. Akorat bych mu to asi kazdy den musela strcit do pusy, on je na tyhle veci hrozne zapomnetlivy :unamused:
7. kvě 2009 v 10:09  • Odpověz
Eli prosím tě bud v klidu už máš skoro vyhráno.Ty čárečky nebudou ze dne na den silnější chce to čas.
Co bys chtěla po té špendlíkové hlavičce? Dej mu čas bobkovi ted odpočívej relaxuj a chmůrné myšlenky hod okamžitě za hlavu.Užívej si toho že se to povedlo.
A výsledky budou samozřejmě trvat já měla to štěstí že jsem si HCG brala v práci a domluvila se s laborkou že to fakt potřebuji ,byli fakt ochotní a udělali mi to do druhého dne.
Tak nešil.Už jen plánuj jak to oznámíš svému milovanému ted už budoucímu tatínkovi.
Raději mysli na pozitivní věci než na hlouposti.
Ted musíš na mimi přenášet jen pozitivum aby se mu u tobě líbilo.
Dej si vanu zapni si relaxační hudbu a zapal svíčky. A jenom samé pozitiva nebo ti už asi ublížíme. :angry:
7. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
autor
MM nejedl a nejí nic. Teda zeleninou a ovocem se cpe pořád, ale jen proto, žet o má rád...
Na vanu bacha...Ne moc horkou... :confused:
My razíme ven, tak zatím ahojky,po obědě se tu zase mihnu(krátce po neděli máme pouť tak musím postupně uklízet :unamused: :rolling_eyes: :wink: )
7. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Sabi: Zrovna mě napadlo, že si napustím vanu a vemu si asi knížku a půjdu si číst a relaxocat!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Jsem zvědavá, jak se mimískovi u mě bude líbit a jestli tam zůstane... :sunglasses:

Takže jdu holky do vany a udělám si krásný relax!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 10:22  • Odpověz
Skvělý nápad a už dumej jak to mužíčkovi oznámíš až budeš mít výsledek v ruce :grinning:
7. kvě 2009 v 10:31  • Odpověz
sabi: a že bych to v ruce už ráda měla... :grinning: :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
kopreti: no to je vlastne fakt, MP se taky porad cpe nejakou zeleninou a ovocem stejne jako ja, takze vlastne proc do nej neco cpat, ze??? :slight_smile:
7. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
kramli: To je dobře, že oba dva takhle jíte ovoce a zeleninu! My jí taky milujeme :sunglasses: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
7. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Kukuku :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 10:59  • Odpověz
Vařím omáčku a hrajeme si tady s malím s balonkaka .Za hodinu pojede do školky pro Deninku,odpol jedeme do M.C. :wink:
7. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak co Eli už proběhla relax.vana :wink:
7. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Teprve jsem uklidila byt a za chvilinku půjdu!! :wink:
7. kvě 2009 v 11:01  • Odpověz
Závidím :slight_smile: taky bych se naložila do vany :wink:
7. kvě 2009 v 11:13  • Odpověz
lussyn kde jsi koupila to tričko pro manžílka? Je boží taky bych ho hned objednala ale nevím kde.
Dík
7. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
Holky vana byla úžasná!!! :grinning: :grinning: :sunglasses:
7. kvě 2009 ve 12:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.