• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Děkuji za přivítání :wink:

teda koukám že už jste tu samé zasloužilé maminky :confused: :grinning: , no aspoň budu mít kam chodit pro rady :grinning:
10. bře 2009 ve 14:39  • Odpověz
macinek: já nejsem ještě ani zasloužilá ani maminka :grinning: Tak budeme chodit pro rady spolu, co ty na to ??? :wink:

samsa: no to taky doufám, ale už aby to spíš bylo než nebylo :grinning:
10. bře 2009 v 15:00  • Odpověz
Jé Kramli promiň :grinning: , jsem to nějak přehlídla :grinning:
10. bře 2009 v 15:09  • Odpověz
macinek: nic se neděje :wink: A co že máš slíbeno až od května ?? My jsme původně chtěli začít taky až v dubnu/květnu, ale nějak se to zvrtlo :grinning: :grinning:
10. bře 2009 v 15:13  • Odpověz
No mě se hormony bouří už víc jak dva roky, ale stavěli jsme domeček, loni svatba, takže jsem chtěla začít až v klidu, no a muž ten chtěl začít až příští rok na jaře, ale nakonec uznal že s mýma hormonama by to další rok už nevydržel :grinning: , takže svolil na letošní květen :grinning:
10. bře 2009 v 15:21  • Odpověz
Ahojky,
macinek: Take tě vítám! Nezapomeňtě mě vzít s kramlinkou sebou až půjdete pro ty rady - také ještě nejsem zasloužílá:slight_smile:. Sice jsme se vdávala už předloni,ale jinak jsem na tom podobně - letos jsme dostavěli a manža uznal,že už se můžeme začít snažit. Také jsme si to opravdové snažení naplánovali na květen. Ikdyž se nechránímu už od února:slight_smile:.

Na vyprávění o výstavě už se moc těším!Slyšela jsem,že to stojí za to.
10. bře 2009 v 15:43  • Odpověz
Ajjik ahoj :slight_smile: , no tak je nás tu víc prvočekatelek :grinning: , já jsem jenom letmo mrkla na minulou stránku a viděla u jména děti :grinning:

Tak doufám že nám to snažení dobře půjde a brzo budeme všechny těhotné :dizzy_face:
10. bře 2009 v 16:45  • Odpověz
Také doufám,že se nám VŠEM brzy zadaří! Vybrali jsme si k tomu to nejkrásnější roční období tak se to musí podařit!
10. bře 2009 v 16:49  • Odpověz
autor
Tak jsem se šťastně vrátila...Výstava byla super,koho tohle téma aspoň trochu zajímá, vřele doporučuju...Navíc jsem si udělala pěknej výlet, odpočinula si od těch svejch chlapů a přišla na trochu jiný myšlenky, takže sečteno a podtrženo BOMBA... :slight_smile: :sweat_smile:
No tak sleduju, že jsme jediný bytový krysy, který pokud chtějí dětem dopřát travičku a trochu čerstvýho vzduchu, musí sednout do auta a popjet... :unamused: :angry:
Vítám Macinka :slight_smile: Rady budeme podávat rády a svědomitě :wink:
Sam, tak to budeš v neděli první testovačka... :wink: :dizzy_face: Budu moooc držet pěstičky a kdyby to NÁÁÁHODOU neklaplo,tak mysli na to, že jaro teprve začne, no a JARO NÁM TO JISTÍ... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
VŠEM :wink: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. bře 2009 v 18:22  • Odpověz
Kopreti, neboj, taky bude domeček. My byli taky zadlužení na byt 2+1, šetřili jsme a spláceli, po 6 letech jsme to splatili a vzali si novou hypotéku, ale tu už budeme mít až do smrti :grinning:
Jo, jo, testovačka budu, ale když to nevyjde, jakože jsem tak na 99,9 % přesvědčená, že ne, tak smutná nebudu, jaro teprve začíná, ale byla bych moc ráda, kdyby to vyšlo do toho května :grinning:
Holčinky dobrou.
10. bře 2009 ve 20:17  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem :wink:

Sam, já tak trochu doufám, že bratříček/sestřička už si bude moct pohrát na svém písku a své houpačce, určitě ne hned, ale třeba ve 3/4 letech. I když tady na Vysočině je to dost drahá sranda-nevím odkud jsi ty, ale tady jsou ceny nemovitostí dost našponovaný (2+1 za 1,5 mega, starej rozpadající se dům 2 mega, pozemek mega), takže bysme asi taky byli zadlužený do 100 let. Ale naděje umírá poslední-no ne?
Já mám takovou první hranici pro otěhotnění červen (to budou Domčovi 2 roky) a druhou-tu úplněnejzazší září(to bych měla TP na červen-konec 1. mteřský),samozřejmě čím kratší čekání, tím líp, ale nechám se překvapit... :dizzy_face:
No a Tobě budu držet pestičky a neboj, myslím, že v květnu budeš už na tuty těhulka...
Jo a tady opět chumelí... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
11. bře 2009 v 08:33  • Odpověz
Dobré ráno ženy :slight_smile:

no my jsme původně chtěli byt a nakonec jsme skončili v řadovém domku a neměnila bych, letos doděláme zahradu. bazén a to bude pohoda :dizzy_face:
11. bře 2009 v 08:54  • Odpověz
autor
Ahojky Maci, ty to píšes "skončili jsme v řadovém domku", jakoby navzdory osudu :wink: . Taky bych zvelebovala zahradu-teda mít nějakou. No a bazén-můj další sen...No, zrovna včera jsem v Brně byla,po sněhu ani památky, teda nezbývá než tiše závidět :wink: :sweat_smile:
Teď si nejsem jistá, vy už se snažíte, nebo se chystáte se snažit?
11. bře 2009 v 09:33  • Odpověz
autor
Už jsem to našla-od května jdete do toho...Tak mi nezbývá, než popřát, aby se brzy zadařilo ak bazénu přibyl i malý bazének a pískoviště... :dizzy_face: :dizzy_face:
11. bře 2009 v 09:34  • Odpověz
Kopreti no my jsme původně chtěli byt v Brně, ale nabídka je tu fakt bídná a když už ten za něco stál tak zase cena byla mimo realitu, takže nakonec zvítězil domeček za Brnem a jsme moc spokojeni, sice jeho stavba (bylo to na klíč, ale muž tam byl denně a na všechno dohlížel, protože dnešní stavebnictví to je škoda mluvit :rolling_eyes: ) nás stála hodně nervů a starostí, ale tak už je to za náma a teď už budou jenom samá pozitiva a sociální jistoty :grinning: :grinning: :grinning:

Zahradu máme malou, akorát na terasu, bazén, kousek trávníku a to pískoviště :grinning: , ale nám to stačí bohatě
11. bře 2009 v 09:57  • Odpověz
autor
Maci, taková zahrada je akorát...A je fakt, že byty jsou teď málem dražší než postavit si barák. A není nad to být ve svém.Navíc jste blízko moravské metropole, takže si myslím, že jste dopadli velice dobře... :wink: A že to za ty nervy stálo...Tak teď už jen to mimi. :dizzy_face:
Jo a na ty pozitiva a sociální jistoty taky čekám... :grinning: :grinning: No, tak snad se dočkám :wink: :confused:
Tý bláho tady se čerti žení, nebejt malýho, nevystrčím ani nos, takhle mi nezbývá než navlíct péřovku a valit do ulic... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2009 v 10:04  • Odpověz
No švagrová s manželem kupovali v Brně byt a vyšel je tak o milion dráž než náš domeček a teda my máme asi o 50m2 víc + zahradu :grinning:
11. bře 2009 v 10:41  • Odpověz
autor
Tak to se máte, ale to jste postavili docela levně, ne? Nebo švagrová draze koupila?Já počítám na postavení domku cca minimálně 2 mil.+cena pozemku-jsem hodně mimo realitu? :wink: :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 12:21  • Odpověz
No jejich byt byl z těch drazších projektů v Brně, ale zase měl hodně dobrý standart základního vybavení, náš domek byl docela levnej, u nás byla cena ve standartu 2.6mil vč pozemku, za m2 pozemku chtěli 1.450,- :rolling_eyes: , s nadstandarty jsme se dostali na cca 3mil. Teď se kousek od nás začínají stavět další baráky a tam je nejlevnější za 5mil s pozemkem :confused:
11. bře 2009 ve 12:36  • Odpověz
autor
Tak to jste byli ve správný čas nasprávném místě...
No i když, někde jsem slyšela, že dítě přijde rodiče do svých 18 let na cca tuším asi 8 mil., takže domek za 3 mega proti tomu není až tak děsivě drahej... :wink: :sweat_smile:
11. bře 2009 ve 12:43  • Odpověz
No hypotéku máme sice jenom na 2,5mil ale ani nechtěj vědět kolik k tomu navíc dělají úroky :rolling_eyes: , je to brutální zlodějina :angry:
11. bře 2009 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,
my jsme koupili pozemek za 120KC/m a na stavbu jsme si brali hypo 1,6mil a podařilo se nám to za něj postavit. Horší to bylo s vybavením na to jsme si museli ještě vzít půjčku ze spoření.
11. bře 2009 ve 13:59  • Odpověz
Ahoj Ajjik :slight_smile:

já jsem teda ráda že už máme bydlení vyřešené, si na to vzpomenu a mám husí kůži :confounded:
11. bře 2009 ve 14:27  • Odpověz
To já každopádně taky. Sice máme obydlený zatím jen delejšek a i tam je ještě spousta dodělávek,ale už konečně bydlíme ve SVĚM:slight_smile:. Než jsem se toho, ale dočkali tak jsme si také pěkně užili a nikdy víc už bych nestavila!
11. bře 2009 v 15:02  • Odpověz
My to máme hotové vevnitř prakticky vše, akorát musí muž dolištoval část plovoučky v obyváku, nějak na to nebyl pořád čas a byli důležitější věci na dodělání, předzahrádku máme taky hotovou, terasu máme taky udělanou, takže teď na jaře akorát udělat bazén a zahradu kolem něj a hotovo :dizzy_face:
11. bře 2009 v 15:30  • Odpověz
autor
Teda Aji, vy jste to zvládli úplně "za hubičku"
Holky,na jednu stranu závidím, na druhou si říkám, však co, špatně se nemáme, tak proč závidět. Samozřejmě vám to moc přeju... :wink: Ale pořád si říkám, žetřeba jednou...(Ta zahrádka mi nedá spát :wink: :grinning:)
Za 16 dní je tu oficiálně jaro a nám tady chumelí jako v prosinci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už to vážně přestává být vtipný... :unamused: :angry:
11. bře 2009 v 15:57  • Odpověz
Ahoj holky, koukám, že řešíte bydlení. Chjo, řeknu vám, že bych ten náš domeček vyměnila za mimi a šla hned zpátky do 2+1. Kopreti, u nás jsou ty ceny podobné, my za domek dali 4 mega, zahrádka je úplně pidi, teráska, kousek trávníku, ale na ten bazének to stačí a víc nepotřebujeme.
Tento měsíc asi fakt nic, mám sice 5 dní před MS, ale už mě bolí břicho :confounded: , nějak se mi to tou revizí pokazilo, už mě to štve. Kopreti, já spoléhám, že do května to bude, snad to nebude trvat déle.
11. bře 2009 v 19:15  • Odpověz
Jééé holky, já bych taky chtěla malej baráček se zahrádkou. My bydlíme v 3+1 bytě, který patří manželovým rodičům. Jsme kousíček od centra, ale jelikož je to střešní byt, tak nám chybí výhled kamkoliv, protože máme pouze střešní okna. Je to takové zvláštní, v zimě, když napadne na střechu sníh, tak je tu málo světla a na mně to působí depresivně. Vyrůstala jsem v rodinném domě a asi i proto po nějakém tom domečku toužím. No uvidíme, třeba jednou, ale jak píšete, v dnešní době to není žádná legrace :unamused: .
11. bře 2009 ve 21:37  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem :wink:
Sam, neboj mimi bude a ani nebudete muset zpátky... :wink:
Já čekám MS příští neděli. A co víš-třeba to bolení není předzvěst MS, ale předzvěst těhu... :dizzy_face:
Klar, je fakt, že jen střešní okna můžou být (obzvlášť v zimě na Vysočině) málo, tak budeme spolu doufat, že se nám poštěstí prvně mimi, a potom domeček se zahrádkou, jo? :wink: :dizzy_face:
No a tady zase do ránana chumelilo, teda fakt už to počasí přestává bejt ftipný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale koncem března by se to prej mělo otočit a teploty by se mohly pohybovat i kolem 20 :slight_smile: -tak už aby to bylo... :dizzy_face:
12. bře 2009 v 08:16  • Odpověz
Dobré ráno ženy :slight_smile:

tak jsme byli včera nakupovat a byli jsme velmi úspěšní, byli jsme ve 4 obchodech a ve 3 jsme něco koupili :grinning: , muž má nové rifle, tričko a svetr a já mám rifle, dvě košile a jarní bundu :dizzy_face:
12. bře 2009 v 09:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.