• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky, tak jsem byla v lékárně a koupila si calibrum babyplan....a taky čaj pro upravení cyklu a nastartování ovulace, tak snad mi to zabere...čaje taky nemám ráda, jenom ovocné, ale tento přežiju....
Jinak přítel zeleninu jí, ale já moc ne...chutná mi totiž jen rajče a okurek jako obloha k jídlu a jinak jen květák a brokolice....ale jinak saláty nemám ráda, zato přítel si je dělá často....
Koupila jsem mu to CEM-M, tak uvidíme...ještě je pryč, vrací se až v úterý, ale myslím, že to jíst bude....stejně potřebuje vitamíny tak jako tak..
7. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
Čaute holky, tak vám mám dneska nějakou depku. Včera jsme se trošku chytli s manžílkem, v práci se dozvídám spoustu věcí, které jsem vůbec netušila, atd. Je mi na nic, nejradši bych utekla někam do pralesa a aspoň 14dní nevylezla. Ještě, že je dnes už poslední pracovní den.
Mám toho všeho nějak plné zuby :frowning2:
7. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
Aji: Tak si zkuste dneska udělat hezký večer a třeba se všechno urovná! :wink:
Do pralesa neutíkej, bylo by Ti ponás smutno!!! :sunglasses: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
aja, hold někdy je den blbec, no :unamused: . Máš před sebou prodloužený víkend, tak se hezky odreaguješ a všechno bude fajn :dizzy_face: . A chlapi jsou hold chlapi, s nimi to už jiné nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
7. kvě 2009 ve 13:30  • Odpověz
Já vím, ale nějak to na mě všechno dolehlo. Zítra se odreaguju perfektně, budeme s taťkou pokládat dlažbu na schodišti, tak to se docela těším, protože mě to už štvalo,, je to tam teď už všechno krásně udělané a to mezipatra na schodech to úplně hyzdí...
Jenže to je jen taková malá radost...
Když to tak všechno vidím, tak už zase chci // a hned, chci si pěkně zalézt do domečku a starat se o mimčo a mít jedinou starost, co udělat k večeři a co mimču obléct na vycházku a ne řešit tisíc věcí pořád dokola...
7. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
autor
Aji, co to čtu...Ty, vždycky hýřící energií a optimismem :unamused: JJ někdy to na člověka dolehne, já měla takovýhle stavy v úterý dopoledne, nic mi neklapalo, nikdo mě nemá lád, nikdo si se mnou nechce hlát :wink:
Aji, to přejde holka neboj. Za měsíc spolu budeme jásat nad testíkem s //, tak si užívej poslední netěhu a volný dny na dlouhou dobu.Pak už na sebe moc času mít nebudeš. Taky jsem se strašně těšila jak píšeš jak budu doma s miminkem a nic jiného mě nebude zajímat.Věř tomu nebo ne za krátkou dobu si pak budeš přát pár minut jen a jen pro sebe :wink:
Taky už chci // i za tu cenu, že budu uštvaná jako pes a nebudu mít ani těch pár minut,který mám teď. Jenže ani jedný z nás nezbývá než počkat a užívat to co je teď.
Já mám dneska (navzdory blížící se návštěvě u zubaře :grinning: )vcelku fajn den-zatím, tak posílám sluníčko a pohodu do srdíčka.
Ber to třeba tak, že jako budoucí těhulka by ses měla udržovat v dobrý náladě,joo? :wink: :slight_smile:
Já vím, že Tě to do zejtra přejde, že je to jen slabá chvilka, jen jsem chtěla napsat něco, co by Ti mohlo trošinku pomoct právě teď. Tak to do večera nějak ustůj a zítra zases úsměvem,jo? :slight_smile:
Eli jkoukám, žes konečně dala na naše "rady" :slight_smile: Šikulka :grinning:
7. kvě 2009 ve 14:27  • Odpověz
kopretina: jj, dala...I kdyby to nevyšlo, tak se kdyžtak zadaří příště... :frowning2:
7. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Holky, teď tak sedím a přemýšlím nad tím jestli tohle všechno neni jenom sen!! Tak moc bych si přála, aby v pondělí až si půjdu pro výsledky, řekli že jsem těhotná!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
Sice mi pořád něco říká, že asi z toho nic nebude, ale já se snažím aspoň věřit, že třeba se na nás usmálo štěstíčko... a že budeme rodiče!
Akorát nemám žádné příznaky těhu, aspoň minulý týden mě bolely prsa, ale teď se mi akorát občas zvedne žaludek a to je vše!! :confounded:
No jsem na to všechno strašně moc zvědavá...
Přála bych si, aby tam mimísek byl a zůstal tam...

Teď mě tak zvláštně píchá na pravé straně, blíž k pupíku...

tak bych chtěla vidět dovnitř co se tam asi děje... :dizzy_face: :dizzy_face:
7. kvě 2009 v 15:14  • Odpověz
Holky, nejsme my tak trošku blázni :grinning: asi jo, co?

Eliško, jestli chceš vědět, co se děje uvnitř, tak na sněžce je nějakej pochod s 9 zastávkama a každá zastávka má znázorňovat jeden měsíc těhu

http://www.peknyden.cz/infoservis/porod.php
7. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Aji: Víš jak to myslím??!! :grinning: :grinning:
7. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
Jak to že si neměla příznaky?
A ty neustálé bolesti břicha tlak v prsou a stavy nevolnosti?
Eliško prosím tě nenamlouvej si pořád že nejsi, i doktorka už ti to tak předběžně potvrdila.
Ty jsou ty pozitivní myšlenky?
Myslíš málo pozitivně chce to více pozitiva. Pust si nějakou klasickou romantickou pohádku a uvidíš jak ti bude super.Mimču líbezné tóny taky pomůžou.Nezapomen že na něj vše přenášíš včetně tvojí nervozity.
Relaxujte oba ted jste na to dva takže to chce dvojtou dávku relaxace. :wink:
7. kvě 2009 v 15:27  • Odpověz
sabi: Já se fakt snažím, ale kdybych věděla, jak to je, tak je to taky jiné... :wink:

Ale teď hezky odpočívám a píšu si s Vámi!!! :sunglasses:

Teda dneska zívám, jak malá...Takhle utahaná jsem nebyla ani nepamatuju a to pořád odpočívám!!
7. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz
Eliško, pěkně odpočívej :slight_smile:

Můžu se tě ještě zeptat, co normálně děláš (myslím jako zaměstnání?)

Já jsem ještě v práci :angry: venku je nádherně a já tu tvrdnu
7. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz
Aji: Teď nic bohužel... Chodím po pohovorech!!
Dala jsem výpověď!! Víš??!!
7. kvě 2009 v 15:45  • Odpověz
Aha, tak to jo... Já jsem byla jen na 2 pohovorech a stačilo mi to, jsem ráda, že si mě tu nechali a nemusím to řešit. Dokonce mi ještě přidají a vymění služební telefon za nový :slight_smile:
7. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Aji: Jenomže u mě v práci to začalo být dosti na h....o, protože šéfová mě začala šikanovat!!! :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 15:55  • Odpověz
Tak to mě celkem zajímá... chce se ti o tom mluvit??? Jaká to byla pozice a co ti dělala???

Já vím, že jsem zvědavina zvědavá, ale takovéto lidské osudy mě zajímají...
7. kvě 2009 v 15:58  • Odpověz
aji: Dělala jsem asistentku a šéfka nedokázala překousnout to, že mám vlastní názor...Tak mi házela šílené klacky pod nohy a pak dokonce na mě chtěla svést ňáké manko s penězy... :angry:
Tak jsem řekla dost a sedla jsem si s ní a zeptala jsem se narovinu o co jí jde a ona mi řekla, že buď dám výpověď sama nebo to stejnak časem udělá ona... A to jsem řekla doopravdy už a tohle ne! A prostě konec!!! :rolling_eyes:
7. kvě 2009 v 16:02  • Odpověz
Hm, tak to se ti nedivím... To je opravdu na prd, to bych se na to asi taky vyprdnula... Já si vždycky říkám, proč to ti šéfíci dělají. Vždyť většina jich přeci začíná taky od nuly, ne? je jen pár vyvolených, na které hned po škole čekalo pěkné manažerské místečko v zaběhlé firmě (což je bohužel zrovna případ mého vedení :frowning2: )
7. kvě 2009 v 16:06  • Odpověz
Aji: No, jo každý to má jinak!! :wink:
7. kvě 2009 v 16:12  • Odpověz
To je pravad, budu držet palce, abys už nic nemusela hledat a byla pěkně v klidu a pozorovala vzdouvající se bříško :slight_smile:

mějte se mizím z práce
7. kvě 2009 v 16:22  • Odpověz
Aji: papa :sunglasses:
7. kvě 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky.

Mám dotaz. Začala jsem trochu špinit-takový nahnědlý výtok a bolí mě dost podbříško....
Nevím co to je?? Mám z toho docela strach!!!
7. kvě 2009 v 19:30  • Odpověz
Ahoj Eli ted vubec nevím co ti napsat to muže mít zpoustu příčin. Pokud si nebudeš jistá že je vše ok nebo se ti přitíží tak si raději zajed na pohotovost.
7. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz
Andri: Tak uvidíme... :wink:
7. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: myslím na tebe :wink:
7. kvě 2009 v 19:48  • Odpověz
Andri: Děkuju!!
7. kvě 2009 v 19:50  • Odpověz
Andri. Mám pocit, že dorazí MS!!! :cry: :cry:
7. kvě 2009 ve 20:06  • Odpověz
To néééééééééééééééé :frowning2:
7. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Tak to holky vypadá, že jsem začala trochu krvácet a břicho mě bolí, takže asi nic... :cry: :cry: Tohle fakt ale bolí, ale u srdíčka!!! :cry: :cry: :cry:
7. kvě 2009 ve 20:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.