• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
díky kramli. a co vy holky, jak se máte? asi všechny užíváte víkendu co?
já jsem se někde nachladila, tak jsem radši doma.....a modlím se, abych to příští týden dostala....nebo budu muset na vyvolávačku.... :frowning2:
9. kvě 2009 v 15:04  • Odpověz
ahojte holciny :slight_smile:
muzu k vam? puvodne jsme planovali snazeni teda az od cervence...ale nejak se nam nechce tak dlouho cekat :grinning:
9. kvě 2009 v 16:46  • Odpověz
ahoj maja, tak vidím, že tě potkávám zároveň ve dvou diskusích.....
pojď sem k nám, my se chtěli původně snažit až v září po svatbě, a nakonec asi budem už v červnu.....
9. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
taggy, ale na beremku ani muk, ju? :sweat_smile:
9. kvě 2009 v 17:09  • Odpověz
jinak diky za privitani :grinning:
9. kvě 2009 v 17:10  • Odpověz
maja: neboj, já tam o tom taky nechci psát ani ve svém případě.......
a vy už se snažíte teďka?
9. kvě 2009 v 17:20  • Odpověz
taggy, no jako, nejakej pokus uz probehl, ted jsme zase ve fazi premysleni, rozmysleni a propocitavani, tak uvidime co z toho bude..jestli su tehotna, tak to bude hezky..jestli ne, tak si aspon uziju svatbu se vsim vsudy... :grinning:
9. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
a kolik je vlastně tobíkovi? něco přes rok? a tu svatbu máte v červnu?
my původně chtěli mimi až po svatbě, ale pak jsme si řekli, že by ničemu nevadilo, kdyby bylo miminko už na svatbě s námi v bříšku......a bereme se 5. září....
9. kvě 2009 v 17:25  • Odpověz
my mame svatbu na konci cervence, takze by jeste nemelo byt nic moc videt...a saty mi usili o cislo vetsi, takze je necham kdyztak poupravit az tesne pred :grinning:
Tobik mel rok pred 2 tydnama :slight_smile:
9. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz
aha, tak rok......já si nebyla jistá.....podle mě snad ani ve třetím měsíci nic vidět nejde, ale my, kdybysme už na svatbě čekali, tak to tam pak chceme říct veřejně.....jo a šaty mám se šněrovacím korzetem, takže tam bych dala břicho i v pátém měsíci...... :grinning:
9. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
no, na me to bylo videt uz dost brzo a pocitam, ze u druhyho to bude jeste rychlejsi, protoze ty svaly uz jsou povoleny a mam vetsi spek na brise :grinning: ale pokud by to vyslo, oznamili bysme to jako pulnocni prekvapeni (ty ja rada, Tobika jsme oznamili o pulnoci na oslave brachovych narozek) :grinning: :grinning:
korzety jsou na tohle super :dizzy_face:
9. kvě 2009 v 17:31  • Odpověz
jé, tak to je super....půlnoční překvapení je super nápad......
jo a já si zase myslím, že na mě dlouho nebude vidět nic, jsem jak opuchlá nit, nemám ani pětačtyřicet kilo a kdyby to bylo dědičné, tak moje mamka se mnou přibrala sedm kilo a s bráchou devět, takže první čtyři měsíce vypadala jako netěhu......
9. kvě 2009 v 17:33  • Odpověz
prave ze taky nejsu nijak extra tlusta (asi 50 kilo) a to brisko bylo hodne videt brzo...kamaradka otehotnela asi 4 mesice po mne a tutlala to snad do 6. mesice, jenze je oplacanejsi a tak si toho nikdo nevsiml.. :grinning:
ale pribrala jsem ted 16 kilo, to se projevit musi :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
ne ted ale teda :grinning:
9. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
jasně, rozumím ti.....no uvidíme.....ale kdyby se povedlo, tutlat to nechci, akorát do té svatby určitě a nebo prostě ty první tři měsíce to nechci říkat.....ale nejspíš stejně budu muset, protože nebudu moct zůstat v práci....to by se mimču asi nelíbilo, makám celé dny i noci, a taky víkendy, je tam docela stres....teď mi to neva, ale v těhu budu chtít radši klid......a ráda bych jim to tam řekla aspoň měsíc předtím, než budu odcházet na neschopenku....
9. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak dnes krvácím o dost méně... A břicho taky vůbec nebolí! Takovou MS jsem ještě neměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No uvidíme co z toho vlastně bude :angry: :angry:
9. kvě 2009 v 17:55  • Odpověz
Eli: já ti to do té tabulky ještě psát nebudu, uvidíme až jak dopadneš u MUdr.... :slight_smile:

majatob: vítám tě mezi námi :wink: A kdy že se to vdáváš???? Já to mám dnes za 49 dnů :wink:
9. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Ahoj Majatob no nevím zda to na beremku na tebe neprásknu já :grinning:

Ne dělám si srandu :grinning:
9. kvě 2009 v 18:22  • Odpověz
Maji ale s tím že to je u druhého více vidět je fakt pravda já jsem teprve v 9.týdnu a už mi naběhly prsa takže mi to ted kypří z každé podprsenky a už se mi hezky vyklenuje břicho.Ti co mě neznaj to na mě nepoznaj sama víš jak vypadám ale známí co mě vidí po delší době tak mi říkaj nejsi náhodou těhotná?

Jinak já mám svatbu za 41dní :grinning:
9. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz
ahojte vsichni :grinning:
vdavam se 25.cervence..dny spocitany nemam :grinning: sabi a ty taky psssssttt :grinning: :grinning: :grinning:
9. kvě 2009 ve 20:52  • Odpověz
Aktuální tabulečka :wink:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................24DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................10DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................63DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................26DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................11DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................24DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................11DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................14DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........24DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................23DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................17DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................19DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................26DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................35DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
10. kvě 2009 v 07:45  • Odpověz
dobre ranko :slight_smile:
dnes byla priserna noc, su okopana ze vsech stran :grinning: jake mate na dnesek plany?
10. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
majatob: dobré ranko, mě dnes čeká hromada na vyžehlení, ale mám na to čas a klid MP je v práci....jo a jestli chceš být u nás v tabulečce, abys mezi nás oficiálně patřila :wink: tak koukni co tam máme za údaje a napiš je sem :slight_smile: Já tě tam pak připíšu :wink:
10. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
Ahoj všichni jen nakukuji,nestíhám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Včera jsme tu měly návštěvu plno dětí tady bylo tak byla sranda . Večer se opékalo a grilovalo. Náš malej byl ve svém živlu a lítal asi do pul desáté :slight_smile: .
Zasázela jsem si plno kytiček na dvorku do truhlíku , květináču,košíku atd.
Zítra nebo večer určitě kouknu na déle zatím si užíjte fajn den a páááááááááááááááá
10. kvě 2009 v 11:55  • Odpověz
ahojky holky, já tady mám od včerejška na návštěvě tu mou kamarádku, takže probíráme vztahy a mimča...taky už by chtěla...... :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 12:38  • Odpověz
kram: tak teda: majatob: magda, 22 let, snž podle nálady....12DC, nic
10. kvě 2009 ve 14:02  • Odpověz
ahoj holky!můžu se mezi vás vtírknout :slight_smile: máme doma ročního caparta a den po jeho narozeninách jsme začli snaženíčko na sourozence :slight_smile: ještě jsem neměla od porodu měsíčky, ale 1. OVU jsme trefili, tak doufáme!!!Kryštůfka jsme totiž počali až po IUI a brala jsem polovinu těhotenství hormony na udržení- měla jsem nízkou děložní sliznici :frowning2: tak kdyby se to teď povedlo přirozeně bylo by to super!dneska jsem 10.DPO..
10. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
ahoj petul :slight_smile: to mame skoro stejne stary kluky :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
jéé koukám, to je bezva!tak nejsme jediní blázni, co chtěj prcky, tak rychle po sobě :grinning: :grinning:
10. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj Peti vítám tě :wink:
10. kvě 2009 ve 14:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.