• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
no bydlime ve meste v byte, ale bylo by to neco malyho nenarocnyho.. :grinning:
10. kvě 2009 ve 20:41  • Odpověz
Já si myslím když si vyberete rasu k dětem tak to bude fajn :wink:
10. kvě 2009 ve 20:49  • Odpověz
Dobré ranko :slight_smile:

Aktuální tabulečka:

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................25DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................11DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................64DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................27DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................12DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................25DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................12DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................15DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........25DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................24DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................18DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................20DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................27DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................36DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................13DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................29DC, kyselina listová
11. kvě 2009 v 06:00  • Odpověz
Ájo a ty se zašíváš kde?Že se ani neukážeš? :frowning2:

Maji a ty bys měla mít v nejbližších dnech opět náladu na snažení vypadá to na plodné dny.
11. kvě 2009 v 07:09  • Odpověz
A eliško ty jsi dopadla jak v nemocnici s těmi odběry řekli ti něco?
11. kvě 2009 v 07:10  • Odpověz
Ahoj Sabi, já se nezašívám, ale byl to náročný víkend, tak jsem vás vždycky jen přečetla a neměla sílu odpovědět :sweat_smile:

Vítám Máju :slight_smile:

No a co ta naše Eliška??? To jsem zvědavá, co ji řeknou...
11. kvě 2009 v 07:50  • Odpověz
dobre ranko, devcatka :slight_smile:
aja: dekuju za privitani :slight_smile:
sabi: v nejblizsich dnech me ceka tolik prace, ze to se snazenim moc nadejne nevidim :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz
aja: mate krasnej byt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 08:04  • Odpověz
autor
Krásné ráno všem... :slight_smile:
Zdravím a vítám Maju a Petu :wink: holky taky klobouk dolu za odvahu si pořísdit děti tak brzy po sobě :wink: A moc přeju ať to brzičko vyjde :dizzy_face:
My měli víkend docela zajímavej-tatínek v pátek i vsobotu do 8 v práci a v neděli, když byl doma, tak jsme se akorát zhádali :wink: :angry: Navíc na mě leze nějakej bacil, takže fakt nádhera...
Ale zase na druhou stranu-o víkendu pouť (teda až tenhle víkend :wink: ), s Domčou je teď dobrá sranda, teda když zrovna nezuří :sweat_smile: ) a po neděli pro verdikt ke gyndr a pak už snad pomalu ale jistě cestou k miminku :dizzy_face:
Jo a taky jsem si konečně koupila letní boty-hurááá :wink: :sweat_smile: :grinning:
No a znovu se vracím k řízení-včeras po asi 3 letech zavolantem-no to bylo... :sunglasses:
Takže suma sumárum docela dobrý :wink: :grinning:
A co vy, Eli, jakpaks dopadla?
11. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
autor
Příspěvek 2500 :wink: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky. Tady leje jako z konve. Chtěla jsem do Slaného ,ale v takovém dešti nikam nejedu. Náš víkend byl suprovej (návštěvovej). Příští sobotu je u nás zábava tak se těším :wink:
11. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
autor
Andri,nestraš s deštěm,tady sice zataženo, ale neprší,no tak to abysme si vyrazili, ať nrzmoknem...
11. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
Kopretinko já vezla Denisku do školky a šla do krámu a jen jak jsem příbíhala od auta tak jsem byla uplně mokrá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
tak u nas hlasim slunicko a snad jeste dllouho vydrzi :grinning: padim do skoly, tak pekne povidejte, at mam odpoledne co docitat :grinning:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
andri: v Ostrave je slunecno a teplo, teda aspon zatim :wink:
11. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Zdravím vás všechny při pondělku,
skoro týden jsem tu nebyla a za tu dobu jste popsaly 14 stránek, tak mám co dělat, abych vás dočetla :wink: a byla v obrqaze co se stalo nového.Přibyla nám nějaká nová těhulka?Co Eliška, jak je na tom, koukla jsem do tabulky a žádná nová těhulka nepřibyla :slight_smile: , tak doufám, že se nám to začne brzy měnit.
Jinak vítám všechny nové tvářičky :slight_smile:
11. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,

od ctvrtka jsem byla na dovce, tak snad Vas behem dneska stihnu docist. Jinak vitam nove tvare :wink:
Tady se pekne zatahlo a leje uz skoro hodinu :slight_smile: , takze Sabi...mate se odpoledne na co tesit :grinning:
Koukam, ze u Eli to teda jeste neni jasny... :frowning2:
11. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
lussyn: no Eliska asi nakonec nic, dneska ela mit vysledky krve a ve stredu ma jit k Mudr, ale ve ctvrtek tusim zacala krvacet a test uz byl negativni, tak nevi a pres vikend tu nebyla....

nany: no vitej vyletnice :wink: Tak jak bylo povidej, prehanej :wink:
11. kvě 2009 v 09:30  • Odpověz
Tak já čekám mrchu zítra jestli dojde :wink: ,snad nebude mít velké zpoždění :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 09:44  • Odpověz
Tady leje a leje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pošlete nám trochu sluníčka :wink:
11. kvě 2009 v 09:46  • Odpověz
andri: no ja mam spis dojem ze vy nam behem zitrka poslete to hnusne pocasi, prece jenom zmrzli se blizi-zitra zacinaji, takze to uz tak hezky asi nebude.... :unamused:
11. kvě 2009 v 09:51  • Odpověz
Aha, tak Eli zacla krvacet..no to teda nas**e :frowning2:

Kramli: dovca na Sumave super :sunglasses: Za dva dny jsme udelali na kolech asi 80 km, takze jsem po prvnim dni musela spat pomalu na brise, jak jsem mela namozenej zadek :grinning: Ke vsem jsem si spalila ruce - samozrejme jen od pulky pazi po zapesti ..fakt vypadama uzasne :angry: Kolega hned v praci: "..nebyla jsi nahodou na kole.." :grinning: S MM byl vecerni program jasnej..ke vsemu vzdycky udelal veceri. :sunglasses: Vubec se mi nechtelo zpet :sweat_smile: Zejtra sem hodin naky foto, pac dneska jsem si zas zapomnela flashku doma :confused: Na to, kolikaty DC jsem si samo ani nevzpomnela :stuck_out_tongue_closed_eyes: To az tady na MK :slight_smile:

Jak Ti jde mereni ??? Jsi z toho moudra :wink:
11. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahojky holky,
já hlásím krásné teplé slunečné počasí tady u nás na jihu Moravy......tak snad to vydrží. Jinak zítra se mi konečně přítel vrací z té dovolené na Bali, tak se už moc těším.......a pak už v červnu se začnem snažit, se fakt nemůžu dočkat.......
11. kvě 2009 v 09:56  • Odpověz
Taggy: neboj, za chvili k Vam dojde to "krasne" pocasi z Cech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Co mu chystas na privitanou :wink:
11. kvě 2009 v 09:58  • Odpověz
nany: no na foto uz se tesim :wink:) tak to se ti ale vubec nedivim ze se ti nechtelo zpatky :wink: my bysme taky potrebovali nekam vypadnout :wink: Ja jsem v patek na kole ujela jenom asi 15 km, byli jsme se jenom cournout kousek po nasi vesnici... ale stejne me zadek bolel, uz holt neni zvykly no....no ja jsem ted kvuli svatbe zacala chodit na solarko, takze si nesmim dovolit zadne vypalene rukavy ani raminka, mam totiz saty bez raminek tak bych vypadala jako pako :angry:

No jinak mereni mi jde tak nejak vselijak, jako merim poctive to jo, ale moudra z toho nejsem ani trochu, ona si ta teplota dela co chce... :unamused: Rekla mi to i jedna holka v te druhe diskuzi kam chodim, one se v tech grafech vyzna, a rikala ze ten muj je nejaky nestandartni... :unamused: No jo ja nemuzu mit proste nic normalniho... :angry:
11. kvě 2009 v 09:59  • Odpověz
kramli: jj, to by na svatebnich fotkach nevypadalo moc dobre :grinning: Mne obzvlast "září" levá ruka :grinning: Hlavne, ze jsem s sebou tahla opalovak :angry: Pojedete aspon na svatebni cestu ?

S grafama teda neporadim. Ja bych se fakt bala, ze se z toho zacnu moc nervit...a to nechci :slight_smile: V rijnu jdu zas na cytologii k MUDr., tak kdyby do ty doby nic, zacnu to resit az v tu dobu.
11. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
nany: ja mam jit na preventivku nekdy v cervenci nebo srpnu, tak do te doby to taky nejak extra hrotit nebudu, ja jsem s tou BT zacla jen tak pro svou vlastni informaci, jestli vse probiha jak ma, coz ted z toho teda moudra nejsem, ale nestresuju, ono se to nejak vyvrbi....

No a na svatebku pofrcime asi do jiznich cech, uz dlouho se tam chci podivat, tak tam pojedeme :wink:
11. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz
Holky, tak Jihlava zatím hlásí krásné slunečné počasí, tak doufám, že nám sem nic neposíláte :sunglasses:

Mě začne snaženíčko ve čtvrtek, takže se už moc těším :grinning:

Já včera MM konečně dokopala, aby mi udělal ohrádky na okno a já tam mohla dát truhlíky (kdyby tam nebyly, tak mi spadnou na zem). Takže už mám krásně osazený okna :slight_smile:
11. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz
nany: tak doufám, že u nás vydrží pěkné počasíčko...to se i líp pracuje.....jinak příteli chystám nějaké české jídlo, po těch všech exotikách, co tam celou dobu jedl, udělám mu asi kuře na paprice, to on miluje.....
a jinak asi sebe v prádle..... :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:39  • Odpověz
Taggy nezdržuj se s prádlem :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.