• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
kramli: tak si zkus koupit ovu testy..to bude jasnejsi :wink:

taggy: jj, presne jak pise AJa..na co pradlo :grinning: zbytecny :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak vice o pocasi: http://zpravy.idnes.cz/jih-cech-a-moravu-zkropi-silne-bourky-varuji-meteorologove-p4p-/domaci.asp?c=A090511_101538_domaci_klu

Tady uz pomalu prset prestava :wink:
11. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
holky, tak musí být přece nějaká romantika ne? navíc já si teď koupila nový, tak se musím ukázata a zeptat, jestli mi sluší ne? :grinning:
11. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Tak to je jasný, to musíš :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
no vidíš.....
ajo, tobě už za chvilku zase začne snažilkování, těšíš se, viď?
11. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
taggy: tak to je jina :wink:

Ajo: a jak v praci :slight_smile:
11. kvě 2009 v 11:09  • Odpověz
Ahoj holky,
mám teď chvílku času tak nakukuju abych Vás všechny pozdravila! Nové tváře i stálé osadníky. Docitat zase budu par dni:slight_smile:. Vůbec ted nestíhám a navíc zažívám pěkný nerváky v práci:frowning2:. Nakonec to zkončilo výpovědí z mojí strany. Minuly prodloužený víkend jsme byli na Slovensku v termálech. Aniž bych to plánovala tak jsem v tom termínu měla i ovu (podle testíku) tak moc doufám, že mrcha už tento víkend nepřijde. Bylo to tam strašně fajn. Úžasně jsem si tam s manžou odpočinuly a nabažili jeden druhého. Ikdyž moc nevěřím,že by se nám to podařilo. Nejsem v pohodě z práce a navíc kromě hladu nemám žádné jiné příznaky:frowning2:. Testik si, ale asi přecijenom koupím a přes týden testnu.
11. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Ajjik: to je pech s tou praci :unamused: Neukvapila ses tou vypovedi ? Zmena prostredi..treba se zrovna zadarilo :wink: Uz bysme tu potrebovaly dalsi pozitivni test :slight_smile: Ty proste verit musis :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. kvě 2009 v 11:23  • Odpověz
Ahoj Ajjiku, tak to je fajn zpráva, že sis odpočinula, třeba to klapne... :slight_smile: nevěš hlavu

No já se na snažení těším moc, tak uvidíme s jakým výsledkem :grinning:
11. kvě 2009 v 11:27  • Odpověz
Také si říkám,že je v dnešní době vyloženě nerozum dávat výpověď, ale bohužel jsem nemohla jinak. Manžel končí v Praze a pro mě by dojíždění busem bylo téměř nemožné a to prostředí tady také jen těžce vydejchávám. A pochybuju, že by se mi tady podařilo otěhotnět a dítě donosit! Pokud by se nám to v nejbližsí době podařilo tak bych se nechala někde zaměstnat (i kdyby to mělo být u někoho ze známých) jinak budu muset hledat něco stálého.

Určitě by to chtělo další pozitivní testíky!
11. kvě 2009 v 11:30  • Odpověz
holky držím vám palečky na pozitivní testíky....já už se taky moc těším, až budeme zkoušet.....
11. kvě 2009 v 11:31  • Odpověz
Ajjik: tak to jo, drzim palce, at co nejdriv neco najdes a hodis se do klidu :wink:
11. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
Aja: výsledek bude určitě pozitivní:slight_smile:.
Taggy: měsíc rychle uteče a zkouškové obobí :slight_smile: tu bude co by dup!
11. kvě 2009 v 11:48  • Odpověz
ajjik: jj, taky si myslím, že to letí rychle....my máme v září ještě svatbu a utíká to šíleně.....už jsme byli objednávat prstýnky a chceme už i tisknout oznámení.....takže samé zařizování, ale většinu už mám hotovou.
11. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
Taggy: Pokud se budeš věnovat svatbičce, s kterou budeš mít plné ruce ( i hlavu) práce tak to otěhotníš ani nebudeš vědět jak. Já jsem hodně spoléhala na tento měsíc a tak nemyslím ani nemluvím o ničem jiném a to je právě to špatné. Jinak ti svatbu závidím! Hned bych si to zopákla znova. Vybrali jste si i hezký měsíc - v září bývá krásně.Tak hodně štěstí při zařizování a shánění.
11. kvě 2009 ve 12:30  • Odpověz
ajjik: děkuji, bereme se pátého září a obřad máme venku, na mole rybníka v takovém altánku, takže pokud nám vyjde počasí, bude to nádhera.....jinak zařizování si budu muset nějaké vymyslet, protože už většinu máme......ale jak říkáš, když se budu zabývat svatbou, nebudu mít tolik času nebo spíš žádný soustředit se na testování a přemýšlení, jestli se už povedlo nebo až další měsíc.....tak snad to klapne.....
11. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz
Uff, tak jsem vás dočetla, ty prsty vm tu ale jely :grinning: Ájjiku, moc moc držím palce, aby to vyšlo, hlavně se opatruj.
Eliška se koukám neozvala, tak snad všechno dobře dopadlo, chudinka, musí být teď moc smutná, takhle ji napínat :frowning2:
Taggy, to není možné, že už se ti vrací, to to ale uteklo, to se už těšíš, viď, to se ti ani nedivím :slight_smile: .Určo se mu budeš v prádýlku líbit :wink:
Ájo a jak ty snažilkuješ, doufám, že už tě manža moc neprudí a v práci také ne :slight_smile:
Sabi, to tričko jsem objednávala přes český bess až to najdu přepošlu ti přesný odkaz, mají tam toho spoustu a je to úžasné :slight_smile:
Jinak my jsme měli také nádherný víkend, byli jsme s kamarádama (10lidí) na kolech na Křivoklátu, večer jsme se ubytovali v kempu a ráno zpátky, celkem jsme najeli 70 km, docela fuška, ale dalo se to, doma jsme se po návratu je umyli a zkulturnili a zas jeli na jednu grulovačku ke známým a přijeli ve 2 ráno, takže jsme si vůbec neodpočinuli, ale nějak mi to neva, ty zážitky za to stály. :slight_smile: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
ahoj holky! kopretinko děkuji za přivítání :wink: byli jsme dneska s našim malym na roční prohlídce, tak tam málem strhl váhu...12kg a 79 cm :slight_smile:) je to borec :grinning: když jsme odcházeli z ordinace tak mi vzteky počůral, já ho prostě miluju koblížka našeho :-* jinak se chystám udělat si těhutest...manžel začíná být ospalej a žravej, tak by to mohlo klapnout...první těhotenství jsme taky prožívali spolu :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:17  • Odpověz
Maji já taky nemám spočítané dny do svatby ale na ploše mám odpočítavadlo takže jsem v obraze kdy to bude. :grinning:
Kramrli ty si z OV?

Holky ted mě napadlo že kdybychom chtěli jednou udělat nějakej náš sraz s pupkama či už s mimčama tak nevím kde bychom se sešly?Každý jsme totiž z nějakého koutu ČR. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
Týjo ted se koukám kolik má kdo příspěvků a zjištuji jak jsem strašně pozadu na některé počty se asi v životě nedostanu :fearful:
11. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
Petulko, tak to je pěkný koblížek :slight_smile: .Jo s tím žravým a ospalým manžílkem to znám, my jsme to tak také měli, manžel se mnou vše dost prožívá, on má snad i menstruační bolesti. :grinning: :grinning:

Ahoj blondýnko, jsme ráda, že mášvšechno v pořádku.Takže se můžete začít hned znovu snažit?My jsme to zkusili jen jednou, dáváme si pořád ješte pozor, takže by musela být velká náhoda, kdyby to vyšlo, ale vzhledem k tomu, že jsem teď ztrávila víkend na kole, tak si myslím, že i kdyby se nám něco podařilo, tak jsem ho asi vypudila :frowning2:
11. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
Sabí zrázek je přeci domluven u Lin :sunglasses: :grinning: .Já už pomalu začínám balit :wink:
11. kvě 2009 ve 13:37  • Odpověz
Sabi: no to je fakt..jedine to udelat nekde na pomezi Moravy a Cech :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
lussyn, hehe tak aspoň něco, by za nás manžílci mohli vzít a ty nevolnosti a bolesti jim klidně přenecháme, co :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:38  • Odpověz
Já bych jim docela ráda jednou nechala užít si menzes!
11. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
nany: no pristi mesic popripade nakoupim ovu testy, ale treba uz je nebudu potrebovat :wink:

sabi: no ja v Ove jen pracuju, dojizdim z Moravky (za F-M) :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
ajjik: stacil by premenstruacni syndrom.....to na me Peta vzdycky tak divne kouka, jako ze jakto ze mam tak desnou chut na sladke....bych mu to dala vyzkouset i ty krece.... :angry:
11. kvě 2009 ve 13:46  • Odpověz
Holky já Vám musím něco říct : Včera jsem si napustila celkem horkou vanu a relaxovala jenže pak už mi tam bylo vedro a bylo mi líto opustit tak příjemnou vanu jenže pak už mi začalo být v tom horko celkem hodně zle tak jsem raději vylezla a šla si lehnout no a ten můj malej dábel (sabča) začala na posteli skákat jako koza a pořád schválně padala a řechtala se tomu.Mě bylo fakt zle tak mi to bylo docela jedno.
No ale zpozoroval to michal tak okamžitě šel do ložnice a zrovna mi skočil po břiše když na něj už málem skočila sabča : A hned říkal po mamince tak nesmíš skákat ona tam má miminko víš.
A hned ji začal ukazovat kde to miminko bydlí a co tam dělá atd.
No to byste museli slyšet obě jsme zaujatě poslouchali co říká tak jsem se dlouho už neposmála. :grinning:
Pak poslouchali zda miminko něco říká .Pak michal říká do pupíku ahooj a sabča se taky opičila a říká táu mimi (čau mimi) :grinning:

Tak to bylo super :grinning:
11. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz
Kramli: a kde pracuješ?

A Lin už pro nás má připravené místo?
Kolik vlastně stojí letenka?At vím kolik mám našetřit?
Ubytování řešit nemusíme to bude u Lin. :grinning:

Jako vy to fakt myslíte vážně že bude sraz u Lin?
11. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
Sabinecka: To je krásný:slight_smile:. Je vidět, že manžílek se na druhé mimčo také moc těší a má o vás strach!
11. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz
Ahoooooooooooj všichni. Nakukuji jestli tu nebyla Eliska
11. kvě 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.