• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramli: no, to je fakt, budou uz k nicemu :grinning:

Sabi: to je fakt kouzelny :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Sabinko, to muselo být krásné :slight_smile: , na to se taky moc těším.Sabi a ty si dáváš horkou koupel?To se zrovna nedoporučuje, ne?Já totiž miluju horkou sprchu a někde jsem četla, že by teplota vody neměla přesáhnout 38 stupňů.Nevíš ce je na tom pravdy a do jakého měsíce to platí? :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz
Andrissek: Eli bud nema naladu nebo je jeste u Dr. :wink:
11. kvě 2009 ve 13:59  • Odpověz
Nany to je jasný,naladu by asi neměl nikdo.Pořád tak nějak ve skrytu duše doufám že příjde z dobrou zprávou
11. kvě 2009 ve 14:03  • Odpověz
sabi: horka vana se v tehu pry nedopurucuje.....tak bacha na to... :unamused:
Jinak ja pracuju ve firme Okin, primo na Masarykove namesti, vchod vedle GE money bank....

nany: no doufam :wink:
11. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
holky tyhle knizky mi doporucila jedna moje znama: http://www.lekarna.cz/nezna-naruc-rodicu/#utm_source=zbozi.cz&utm_medium=xml-ppc a http://www.dobre-knihy.cz/detail-4613/kniha-knih-o-materstvi-deansova-anne-dr-.htm tak do budoucna poridit :wink:)) Jinak ja mam doma tuhle: http://www.dobre-knihy.cz/detail-13692/velka-kniha-o-materstvi-2-rozsirene-vydani-behinova-kaiserova.htm je to ve spolupraci s casopisem maminka a je dobre napsana....tak pro inpiraci :wink: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
No hlavně v prvních měsících se to nedoporučuje ale když já miluji horkou koupel.
Asi to budu muset omezovat dokud nevylezu z vany celá červená tak nejsem spokojená.
Ale už vím kde budu trávit porodní bolesti -opět v horké vaně.
U prvního těhu jsem se ptala gyn jak poznám že rodím a doktor mi řekl že až něco budu cítit at si vlezu do horké vany pokud bolesti přejdou tak ještě nejde o porod- Pokud ne je to porod.
Takže s tím to jsem taky zvládla porod.
Tím že sabča byla tak malinká tak že je toto porod by mě ani nenapadlo.
Poctivě jsem lezla do horké vany a vždy to přestalo.Takže jsem se celou noc a celý následující den koupala v horké vodě.(z toho jsem si vydedukovala že to budou jen poslíčci) jenže když už přestala zabírat horká vody a bolelo to čím dál tím víc od bolesti mi už tekly slzy tak jsme jeli do nemocnice.Doktor říkal že mě musí vyšetřit at ví co jak.
(Jenže já hysterický,edukovaný a erudovaný zdravotní pracovník, který zná svá práva) jsem tam začala hysterčit že chci injekci od bolesti a na ní mám sakra právo a jedu domů.Slíbil že mě vyšetří a hned mi tu injekci dá tak jsem se nechala ukecat.Vyšetřil zjistil že jsem na 8cm otevřená a jeli jsme na sál(rodí se při 10cm) za hodku a půl byla sabča venku.
Na sále si mě ještě užili řvala jsem tam jak nevím co a kdo takže i oni byli rádi že jsem přijela asi až tak pozdě že mě nemusí dlouho poslouchat.(Ono už bylo na vše pozdě i na klistýr takže mě jen vyholili)

Všechnu tu hrůzu jsem si odtrpěla v horké vodě která mi tlumila bolesti takže já nedám na horkou vodu dopustit. :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
Ahoj holky.
My jsme dnes s přítelem museli do nemocnice, protože je na tom jeho strejda velice špatně! Takže dnes jsem si pro výsledky nebyla, ale zkoušela jsem tam volat a po telefonu, že mi nic říkat nebudou, takže jdu zítra! Tak uvidíme!
Včera jsem přestala krvácet a dnes zase začala! :confused:
Nevím co se to se mnou děje, ale už mě to fakt nebaví!

Jinak holky děkuju a nebojte až budu vědět víc, tak se určitě ozvu! Už mám všeho ňák plné zuby, nevím co to se mnou je... :rolling_eyes:
11. kvě 2009 ve 14:11  • Odpověz
Já mám taky doma dvě o těhu minule jsem z toho michalovi předčítala jak je mimi velké a co cítí ,co cítí maminka apod. Michal na mě tak hledí a pak mi říká a nevadí ti že to čteš už podruhé?Ty si to nepamatuješ od minula?
To je ale vůl co? Tak jsem mu vysvětlila že to nečtu sobě ale jemu aby věděl jak je mi a miminku a on: jo tak aha.

:grinning: To je prostě můj michal :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:14  • Odpověz
Jé a dneska jsem byla na masarykáči i se sabčou :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:15  • Odpověz
Kramli: diky za tipy :wink:

Sabi: mas to fakt na haku :sweat_smile:

Eli: to se daří, co :unamused: Věřím, že strejdovi bude lip a Ty se konečně dozvíš co a jak :slight_smile: Tohle čekání musí bejt děs :angry: Zítra bude líp.

Budeme Ti tu držet palce :dizzy_face:
11. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
nany: děkuju, ale jsem s nervama úplně v háji... :cry:
11. kvě 2009 ve 14:18  • Odpověz
Na háku jsem ted trochu mimo?
11. kvě 2009 ve 14:19  • Odpověz
Eli: no, to verim :confounded:
Jak TI pomoct :confused:
11. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz
nany: Ono neni asi jak!! Přítel se taky snažil, ale já jsem fakt smutná! tentokrát jsem se asi uzavřela hodně do sebe! včera jsem probrečela celý večer!! :cry:
11. kvě 2009 ve 14:26  • Odpověz
sabi: :grinning: :grinning: :grinning: No u nas to bude podobne s tim predcitanim :wink: :grinning:

eli: no uz abys vedela co a jak, drzim pesti at to dopadne co mozna nejlepe.... :slight_smile:

sabi: a ze ses nestavila :wink:) Ja jsem dnesak v obedove pauze letela na solarko a do svatebniho salonu a stejne jsem prisla zpatky do prace pozde, jeste ze nas nikdo nehlida.... :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:28  • Odpověz
Eli, tak to je smutné, ale nevěš hlavu, příští měsíc už tu budeme všichni společně // :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Víš Aji: Já teď zrovna ňák moc nevěřím! Ale to jsou teď moje pocity! prostě nezvládám!!
11. kvě 2009 ve 14:32  • Odpověz
Stavila bych se ale to jsem o tobě ještě netušila :grinning:

Eliško vím že je to pro tebe těžké taky se mi podařilo jednou potratit před sabčou je to těžké období kdo neprožil nepochopí.Doufám že už to nikdy nezažiju.V té chvíli se mi sesypal celý svět jak balíček z karet.
Ale pak jsem si uvědomila že jsem přece jenom mladá a miminek můžu mít kolik jen budu chtít a není všem dnům konec.Když mi kámoška řekla bud ráda že se to stalo třeba to mohlo být nějaké nemocné a byli byste neštastní všichni.Tak to tělo asi ví který plod si má nechat.v tu chvíli když mi to řekla tak jsem myslela že ji asi shodím ze schodů.Tak já ji tu říkám takovou věc a ona mi řekne takovou kravinu a když jsem nad tím uvažovala tak vlastně měla pravdu.
Tak překonej ted toto období poptej se zítra doktorky co a jak a nevzdávej to ono se to podaří.
Pak budeš mít doma stejného dábla jako já a budeš štěstím bez sebe že ti ho chce někdo pohlídat a máš chvilku čas sama na sebe nebo na manžílka. :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz
eli: moc ti preju at se z toho brzy dostanes z toho splinu a zacnes se zase tesit na dalsi // :pensive:

sabi: a ty bydlis v OVE nekde v centru???
11. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
sabi: Mockrát děkuju!
Ale jak říkám vůbec to nezvládám... Pořád se mi chce brečet!

Tohle je zatím to nejhorší co mě potkalo!!
11. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
kramli: Zítra si půjdu pro výsledky ve středu na gyndu a uvidíme! Ale takové prázdo uvnitř jsem v životě neměla!! :cry:
11. kvě 2009 ve 14:45  • Odpověz
Eli :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: , to mě moc mrzí.Držím palce, jak se strejdou, tak se vším ostatním.Hlavcně buď v pohodě a žádný splín.
11. kvě 2009 ve 14:46  • Odpověz
lussyn: snad se brzy zmátořím a bude to dobrý!!
11. kvě 2009 ve 14:48  • Odpověz
Eliško klidně si pobreč já na tom byla taky zle.
Ale raději běž mezi lidi mrkni co nového v obchodech at tě manžílek vezme na dobrou véču že mu to vzkazujem jinak dostane na prdel :grinning:
11. kvě 2009 ve 14:50  • Odpověz
Přesně Eli jak rřkla Sabča, dojděte si na véču, dejte si společnou vanu a udělejte si čas jen pro sebe, to ti pomůže.My přišli o miminko v 10tt a manžílek mi taky ohromně pomohl, zvládla jsem to daleko lépe než kdybych na to byla sama, a samozřejmně i díky vám :slight_smile: a teď už se začínáme těšit na nové miminko, které k nám doufáme, brzy příjde.Takže hlavu vzhůru. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
sabi: Ráda bych s bud.manžílkem šla, ale dneska je do 22 hod v práci a já sama doma, takže to na mě solidně padá!!! :pensive:
11. kvě 2009 v 15:02  • Odpověz
Eli: a co nejaka kamoska ? Nesla by s Tebou nekam.. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:05  • Odpověz
nany: Psala jsem holkám, ale na dnešek už něco mají.. Já to ňák zvládnu! Co mi jiného zbývá!!!
11. kvě 2009 v 15:11  • Odpověz
Eli to nevadí pozvi kámošku nebo ségru k sobě domů udělejte si popcorn a puste si na dvdíčku nějakou trhlou romantickou komedii pro pubertačky.
Te mě zrovna žádná nenapadá já se u toho vždycky strašně posměju a pak mě hřeje u srdíčka taková ta naivita pubošek jak si na celé to období puberty vzpomenu. :grinning:
Nebo klasické rodinné komedie to je taky prča.

Já bydlím v Ov ne přímo v centru ale u centra. Majatob je taky z ostravy.
11. kvě 2009 v 15:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.