• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
autor
Ahojteeeee :slight_smile:
Tak jsem se konečně dostala na net...
Sabi,no jasněěě, žeu Lin :wink: :sunglasses: Tam to mají všichni stejně daleko... :wink: :grinning: No a s tím mimčem, to fakt krásnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ajjik, tak ať je líp a brzy hlásíš // :dizzy_face:
Luss, až najdeš odkaz na ty trička, pošleš mi ho taky,prosím :sweat_smile:
Taggy, teda to to letí,viď?No a začínat snažit se nakonec budeme skoro nastejno (my SNAD od 20/5 :dizzy_face:)
Hlásím, že u nás neustále svítí sluníčko, takže znovu vyrážíme ven...Teda,my se teď taky doma nezdržíme... :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 15:16  • Odpověz
Holky já jsem tak pořád hrozně nafouklá, že to nechápu!!! :unamused:
11. kvě 2009 v 15:23  • Odpověz
sabi: tak to jsme se treba nekdy potkaly ani o tom nevime :wink:) Tak si muzem pak nekdy udelat soukromy srazik :wink: I kdyz kdyby holky chtely prijet do Ovy, tak klidne vsechny :slight_smile:
11. kvě 2009 v 15:24  • Odpověz
autor
Teda, já jsem brzda...než napíšu jeden příspěvek, vy prokecáte stránku... :astonished: Ale zase jsem se stihla najíst, vytáhnout malýho z postýlky, udělat mu pití a jídlo a jako bonus mu pustit Krtečka...:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Eli, já Ti budu těžko něco "radit",protože jsem to nikdy neprošla a věřím, že tohle pochopí jen lidi,který si tím projdou...
Nicméně, ještě neházej flintu do žita, uvidíš co Ti ve středu řekne Dr....
11. kvě 2009 v 15:29  • Odpověz
kopretina: Jj, uvidíme, jak to všechno
11. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Pro Sabinkui a Kopretinku - http://www.cesky.bess.sk/, jsou tam úplně úžasné věcičky, mrkněte na to, našla jsem tam plno inspirace jak originálně oznámit těhotenství :slight_smile: Elinkio, nezoufej, třeba to ještě dopadne.Dokud nebudeš mít ortel od dr. tak může ještě vše dopadnout dobře.Třeba se ti jen blázní hormony :frowning2:
Kopreti teda vy se máte, to u nás je od rána zataženo a clý den prší, ale ani mi to nějak nevy, ba naopak :wink:
11. kvě 2009 v 15:38  • Odpověz
Lussyn: Taky jsem na to zvědavá, hlavně jsem zvědavá co mi řekne doktor! Protože ten uvidí víc!!
11. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz
kopretina: proč zrovna od dvacátého května? To budeš mít plodné dny? já ještě musím počkat, jestli vůbec dostanu MS......zatím nevím, jestli vůbec proběhla ovulka, dnes jsem 25DC a tak budu čekat, tento víkend by měla dojít, ale po vysazení HA to může být taky až kdoví kdy.....takže mě možná ještě čeká vyvolávačka.....no uvidíme, já zatím věřím a těším se, že to bude všechno super.......tak uvidíme
11. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz
Teda musím říct, že tady celý den taky prší a je pěkná zima!!! :angry:
11. kvě 2009 v 15:50  • Odpověz
Taggy myslím, že 20. 5. by měla Kopretince končit MS :slight_smile: , tak proto asi :wink: . A ty nestraš s vyvolávačkou určitě ti MS dorazí, uvidíš, jen buď trpělivá :slight_smile:
Eli počasí asi vystihuje tvou náladu, viď.A co strejda, jak to vypadá, je to lepší?
11. kvě 2009 v 16:00  • Odpověz
lussyn: ok, ale to mi řekl gyndař....ale neboj, já se tady nehroutím, jsem úplně v poho.....mám teď strašně moc práce a zítra mi přijede skoromanžel, takže teď mám ještě úplně jiné starosti. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz
lussyn: Tenhle týden je kriticky a pokud ho přežije, tak by to mohlo být na dobré cestě..snad!!
Máš pravdu, že počasí přesně vystihuje moji náladu!!
11. kvě 2009 v 16:04  • Odpověz
taggy tak to je dobře, depky pryč, s těma mi se nakamarádíme, to platí i pro Elu :wink:
Eli, tak držím palce, hlavně ať je to dobré, to je hrozné, že se musí pořád dít ty špatné věci a nemůže být klid a pohoda :frowning2: :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:16  • Odpověz
lussyn: to mi povídej...pořád něco špatného, ale toho dobrého nic moc!!
11. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz
Tak teď jsem se přistihla, že tu tak sedím a přemýšlím proč ??
Snad se brzy zadaří!! Už aby to bylo!!
11. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz
eliško, já si teda myslím, že tady těma řečma, přemýšlením a náladou si moc nepřidáš........jestli se chceš dát brzo dohromady, tak musíš být veselá......pusť si nějaký film, jak ti radily holky nebo se z toho vyspi.....ale naříkání je na nic, věř mi....
11. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz
taggy: Ono se to říká jednoduše!
Ale jo... Nebudu vás tady těma svýma řečma otravovat! Tak zatím
11. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz
Tak u nás už je taky černo za chvíli tu bude pršet jak blázen.
Dík za odkaz už tím brouzdám co si objednáme. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:50  • Odpověz
Eli, tak tuhle otázku jsem si položila nejmíň milionkrát.Miminko jsme plánovali, moc jsme si ho přáli a pak jednoho dne jsem začala slaboulince špinit, všichni mě uklidňovali, že to nic není, že to je v těhotenství celkem obvyklé, ale přesto jsem si zašla k doktoru.A ten mi řekl příšerný ortel, těhotenstí se přestalo vyvájet, miminku přestalo prostě bít srdíčko, hned si mě v nemocnici nechali a ráno jsem šla na operci a miminko mi vzali.Byo to ze dne na den v 10 týdnu, takže mi věř, že tohle zažít je opravdu něco strašného a kdo to nezažil neuvěří :frowning2: .Když jsem ležela před operačním sálem a čekala až na mě přijde řada (mimochodem dokroři to tam berou jak na běžícím páse, berou to jako normální věc, a že ty máš najednou svět na ruby je jim jedno), loučila jsem se s našim miminkem, omlouvala se mu, že jsem mu nedala šanci na život a sama sebe se pořád dokola ptala proč sakra, co jsem udělala špatně. Takže ty buď šťastná, protože jsi třeba ještě ani těhule nebyla a nemáš si co vyčítat :wink: Ale chápu jak ti je, když už ti tady všichni gratulují a ty už máš v hlavě tu myšlenku, že by to tak mohlo být :frowning2:
11. kvě 2009 v 16:52  • Odpověz
Ted jsem tam objevila trička - je to sada dámské pánské : Miluji svého manžela Miluji svou manželku se srdíčkem :grinning:
11. kvě 2009 v 16:53  • Odpověz
lussy: Děkuju moc! Jsi moc hodná!
11. kvě 2009 v 16:54  • Odpověz
Sabí, teď jsem tam taky brouzdala a neodolala jsem a objednala jsem synovečkovi pirátský šátek se jménem.Teda vám to bude slušet, jsou opravdu moc hezká ta tričenka.
Eli :slight_smile: a chmury z hlavy ven rozumíš, máš štěstí, že tu není Ája, ta by ti dala :grinning:
11. kvě 2009 v 16:59  • Odpověz
eli: já jsem to nemyslela nijak špatně.....
11. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
holky moje, chci se jen zaptat.Když snažilkujete, děláte to každý den?A třeba i několikrát denně?Já se totiž bojím dvojčátek, když jsme teď přišli o mimi měli to být nejspíš dvojčátka, a tak se teď bojím, že když to budeme dělat až do konce často, aby to zas nebyla dvojčátka, myslíte, že je to možné?Když je styk častý, že se to může stát?
11. kvě 2009 v 17:02  • Odpověz
taggy: V pohodě!
Lussy: Jasně... Už se pokouším! :wink:
11. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
Eli já jsem hrála třeba i hry na počítači nebo jsem si pouštěla zábavné komiksy. :slight_smile:

Lussyn ted jsem tam objevila : nejlepší babička na světě ,nejlepší děda na světe - no to jim musím taky koupit :grinning:

To zas bude pálka :grinning:
11. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz
lussy: tak to doopravdy nevím. To slyším poprvé!
Sabi: Tak teď mám puštěnou televizi a dívám se na náké kraviny :grinning:
11. kvě 2009 v 17:05  • Odpověz
Sabí a mě se zas pro taťku líbilo "já nejsem těhotný, ale moje dcera ano", to mě dostalo :grinning: :grinning:
11. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz
Sabinko ještě http://www.bess.sk/ slovenská verze, mají tam toho zdá se mi víc.
11. kvě 2009 v 17:08  • Odpověz
lussyn: to jsem neslysela....a ty dvojcatka nechces???
11. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.