• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Tak to jsem ještě nenašla mrknu na to já jsem myslím na té slovenské verzi.
Já ted sleduji Máte doma uklizeno na barandově už tu šíleně prší a pořád hřmí samé blesky a michal šel kámošovi spravovat auto ten bude zkmoklý jak slepice :angry:
11. kvě 2009 v 17:13  • Odpověz
Aha tak jsem na té slov.verzi nebyla ale to nevadí i na té české toho mají dost. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:14  • Odpověz
sabi: no dobry slejvak co??? se mi ani nechce domu... :unamused:
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
nazdar zeny, uz se mi asi tisickrat vypl pocitac uprostred rozepsanyho prispevku, takze uz jsem stihla vsechno zapomenout :sweat_smile:
11. kvě 2009 v 17:16  • Odpověz
kramli: tady u nás je zatím jenom zataženo, ale taky čekám že začne pršet... :angry:
11. kvě 2009 v 17:21  • Odpověz
No je mazec je tu černo jak v pekle.
Počítač se mi sekl taky čekala jsem co udělá zda se mi ty trička co mám v košíku všechny smažou nebo tam zůstanou.Naštěstí tam vše zůstalo.
11. kvě 2009 v 17:22  • Odpověz
sabi: tak to je dobře, že se ti to nesmazalo! :grinning:
11. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz
Ted přemýšlím i o těch slov.stránkách mají tam i svatební dárky atd.
taky jsem ráda zas bych to všechno hledala. :wink:
11. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
Kramlinko, dvojčátka néééé, to bych nezvládla, jen hezky všechno popořadě :slight_smile: Ale kdyby byli co bych mohla dělat, nic :wink:
U nás teda prší vytrvale celý den :unamused:
11. kvě 2009 v 17:29  • Odpověz
U nás teď nachvíli začalo svítit sluníčko, ale fouká jako blázen!!
11. kvě 2009 v 17:30  • Odpověz
ach jo, me se sem snad nepovede napsat, pocitac blbej :(
lussy, ja bych dvojcatka brala, aspon by to bylo vsechno pekne naraz a hotovo :grinning:
11. kvě 2009 v 17:35  • Odpověz
Tak to je dobré znamení teš se z nových krásných dnů :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
lussyn: ted jsem nekde cetla ze pravdepodobnost dvojcatek byla 1:85, teda jedny dvojcatka na 85 porodu. No a ted diky umelemu oplodneni je to uz 1:60....a vicercata nevim, ale tam to bude mnohem mene casto... :wink:
11. kvě 2009 v 17:36  • Odpověz
sabi: Už začnu! :wink:
Musím dodělat ještě věci na svatbu, takže se zabavím :sunglasses: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Holky na těch slovákách jsou fakt tak nádherná trička ti se na tom fakt vyblbnou :slight_smile:
11. kvě 2009 v 17:37  • Odpověz
Tak na to se jdu taky podívat!! :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:48  • Odpověz
Teda to je supééér... To jsou úžasný stránky!! :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2009 v 17:51  • Odpověz
Tak jsem vás zase dočetla...

No a co to tu nečtu... Ta vopice Eliška je zase nějaká posmutnělá... Teda Eli, že tam na tebe vlítnu a zmažu ti prdel, že si na ní tejden nesedneš??? :grinning:
11. kvě 2009 v 18:00  • Odpověz
Kramli, no vidíš, u nás ani v manželově rodině nikdy žádná dvojčátka nebyla, jen manželovo babička jednou dvojčátka potratila (jako já), takže nevím kde se ve mě vzala.Ale právě jsem někde četla, že jedno vajíčko bylo oplodněno jedne den a druhé asi o pět dní později a vznikly z toho dvojčátka jen jeden sourozenec byl o pět dní starší, proto se ptám, víš?
Majatob, já vím, naráz, jenže mě příjde, že si to tak neužiješ :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:03  • Odpověz
lus, myslim, ze si to uzijes vic nez dost :grinning: ne delam si srandu...dvojcatka jsou krasny, ale tak na podivani a pryc :grinning:
11. kvě 2009 v 18:10  • Odpověz
Eliško a máš to jak se do tebe všechny pustíme tak budeš vypadat jak velikonoční vajíčko :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz
Jo!!! Sabi a co ty?? Jak se cítíš??? Kdy máš další K
11. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz
Aji: Neboj už mám mnohem lepší náladu!!!
11. kvě 2009 v 18:16  • Odpověz
Kontrolu mám 25.5. a bude to první poradna takže mi už budou vyšetřovat moč+odběry,tk,váhu atd.+ultrazvuk tak jsem sama zvědavá jak jsme porostli a zda se už trošku ukáže stydlík malý či malá.
11. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz
tiše závidím :sunglasses: no a co s Michalem chcete??? raději holčičku nebo kluka? A neříkej, že je ti to jedno, kdyby sis mohla vybrat???
11. kvě 2009 v 18:21  • Odpověz
Já už si vybírat nemůžu protože michal udělal kluka takže mi čekáme kluka. :slight_smile:
Když zavedu téma holčička tak se mnou odmítá komunikovat a říká at z kluka nedělám buznu. :grinning:
11. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz
:grinning: tak to je dobrý... Doufám, že nám se taky povede kluk. nechci holčičku :sunglasses:

Hlavně, aby pak náhodou nebyl zklamaný :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:47  • Odpověz
Ale já bych chtěla asi holku přece jenom už to znám co a jak s mimčem holčičkou takže by to bylo v poho.
A nejkrásnější pohled je na dvě malé culíkaté holčičky ,které jsou pěkně načančané , upravené a pěkně vzorně sedí. :grinning: Tak to se mi asi nikdy nepodaří sabča má culík jen když ji donutím a to ji ten culík dělám za letu když za ní utíkám a dávám ji gumičku,věčně špinavá, zamazaná, flekatá,uřvaná,uplakaná řvoucí,vztekající se dítě. :slight_smile:
11. kvě 2009 v 18:48  • Odpověz
Ono je to vlastně jedno hlavně at je to zdravé.
11. kvě 2009 v 18:49  • Odpověz
Sabi, tak to mi připomíná, jak mě vždycky naháněla mamka... Odvlekla mě z garáže od taťky, umyla a načančala a já s řevem někam odjela a jak jen to šlo, už jsem byla jako prase,.. :grinning:
11. kvě 2009 v 18:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.