• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Ahojky,
Macinku, teda to jsi už na jaro řádně připravená. Kopreti, to víš, že budete mít taky domeček, já tomu ani nevěřila, že bude a nakonec jo :slight_smile:
No, tento měsíc z mého těhotnění na 100% nic nebude, já jsem s malou i s tím druhým miminkem otěhotněla přesně v den ovulace a teď jsem se netrefili. Asi má manžílek spermoníky, co nevydrží :grinning:, ale co další měsíc to jistí nebo ještě další, ale to už teda musí být :grinning: :grinning: :grinning: Déle čekat nehodlám!!!! :grinning:
Tady je taky hnusně, +3 a vypadá to, že bude pršet, to mám teda radost.
Zatím pa a všem hezký den.
12. bře 2009 v 09:19  • Odpověz
Samso no jo na jaro jsem připavená a dneska teda v Brně jaro je :dizzy_face: , svítí sluníčko akorát jsem v práci do 5 takže je mi to prd platné :angry:
12. bře 2009 v 10:03  • Odpověz
Ahoj holky,
v Praze to dneska ráno také vypadalo jarně - vysvitovalo sluničko, prozpěvovali ptáci,... akorád teď se trochu zatáhlo. Já jsem v práci každý den do 5 a pěkně mě to štve, protože si tak toho jara moc neužiju :frowning2: .
12. bře 2009 v 10:16  • Odpověz
Ajjik ty bydlíš v Praze? Já jsem tam bydlela 6 let :slight_smile:
12. bře 2009 v 10:19  • Odpověz
Naštěstí tu už jen pracuju a občas tu přespíme u manželových rodičů. Ale jinak jsme rádi, že můžeme z Prahy vypadnout k nam na vísku do našeho domečku.
12. bře 2009 v 11:23  • Odpověz
Taky jsem ráda že jsme odešli z Prahy, přece jenom tady je víc klid a není to takové hektické, ale taky mi Praha trochu chybí, bydlela jsem na vinohradech, takže mám to centrum moc ráda :dizzy_face: , ale jinak jsme s manželem oba původem ze severní moravy, poznali jsme se v Praze a teď bydlíme kousek od Brna :grinning:
12. bře 2009 v 11:27  • Odpověz
To máš zase pravdu,že jednou až budu doma s mimčem tam mi ta Praha také asi bude trochu chybět. Má hodně záporů, ale najdou se na ní i klady. Koukám, že u vás hodně zasáhl osud:slight_smile:. Je to krásný, když jste se tak sešli!
12. bře 2009 ve 12:15  • Odpověz
No osud to asi fakt byl, protože původem jsme z jednoho okresu asi 20km od sebe :grinning: , muž nastoupil ve firmě kde jsem pracovala jako můj šéf :grinning:
12. bře 2009 ve 12:20  • Odpověz
Hezký :grinning: A jak to pokračuje, stále ti dělá manžel šéfa?
12. bře 2009 ve 12:23  • Odpověz
Šéfa už bohužel ne :grinning: , po roce jsme se přestěhovali do Brna a každý si našel novou práci
12. bře 2009 ve 12:26  • Odpověz
A jaký to bylo, když ti šéfoval? Nedokážu si takovéhle pracovní vztahy představit.
12. bře 2009 ve 12:34  • Odpověz
No vcelku v pohodě, my jsme tam byli všichni prakticky stejně staří (muž je teda o rok mladší :grinning: ) a vládla tam celkově kamarádská atmosféra, navíc já jsem v té firmě byla už 5 let a byla jsem zástupce šéfa a když někdo potřeboval vědět tak šel za mnou. A bylo to super, byli jsme spolu prakticky 24hodin denně, 7dní v týdnu, takže jsme hned od začátku měli dobrou prověrku vztahu :grinning:
12. bře 2009 ve 13:13  • Odpověz
Tak to jsi ideální pracovní prostředí :sunglasses: . To se povede málokomu. A máš pravdu,že to pěkně prověžilo Vás vztah. Na jednu stranu je to krásný být takhle spolu pořád,ale na druhou je to asi i hodně "omezující" a "náročný".
12. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz
Nás to vůbec neomezovalo, my jsme spolu prakticky od začátku i bydleli :grinning:
12. bře 2009 ve 14:11  • Odpověz
autor
Tak tady se počasí naštěstí taky umoudřilo,tak jsme toho s Domčou využili a nákup spojili s dlouhou, příjemnou téměřjarní vycházkou. Však jsme taky přišli a malej padl a spí jako dřevo...
Tý jo Maci, to sis uměla dobře vybrat :wink: (mmch koukala jsem navaše svat. fotky a moc vám to slušelo... :wink: )
A když tu byly zmíněný nákupy, dneska jsem nakoupila malýmu kalhoty na jaro (pioslední kousek, kt.mu na jaro chyběl), tak my už jsme na jaro připravený-slyšíš jaro????Tak ať nemusíme dlouho čekat... :grinning:
Jé,holky av Praze bych si asi zvykala těžko, stačí mi,když jedu na den, nebo na odpoledne do Brna a jsem neskutečně ráda, že se můžu vrátit do toho našeho hnízdečka...
12. bře 2009 ve 14:17  • Odpověz
Kopreti díky za pochvalu :wink:

No o víkendu má být až 12 stupňů :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 14:19  • Odpověz
autor
narazila jsem na zajímavý článek, tak se s ním jdu podělit :wink:
http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=jak-rychleji-otehotnet&cisloclanku=2010010009
:wink: :wink: :wink:
I když z vlastní zkušenosti bych radia spíš aspoň prvních pár měsíců si s tím nelámat hlavu, nechat to na přírodě a prostě se milovat :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. bře 2009 ve 14:47  • Odpověz
autor
A těch 12 stupňů zní slibně, tak doufejme, že budou a že to není jen přírodní provokace následovaná sněžením...
12. bře 2009 ve 14:48  • Odpověz
kopretinko: tak to asi bohužel je protože od úterka se zase má ochladit a ve středních polohách i sněžit:frowning2:
12. bře 2009 v 16:15  • Odpověz
autor
Tak máme pátek 13... :wink: :astonished: Věříte na smůlu tohohle dne? Já ne-v pátek 13/10 jsem našla // :wink: Teda před 2 roky :wink:
Holky přeju všem krásný den, bez smolných karambolů...
Když tak přemýšlím, spousta z vás, už se snaží, nebo tomu aspoň nechává volný průběh-že? Tak kdo se ještě chystá případně testovat?Registruju Sam na neděli-přidá se k ní někdo?Jen abysme kdyžtak nezapomněly držet pěstičky :wink: :dizzy_face: Mě to čeká nejdřív v polovině května-už aby to bylo... :dizzy_face: :dizzy_face: :sweat_smile:
13. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:

na pátek 13 nevěřím, prostě co se má stát se stane a je jedno kolikátého je :grinning:
13. bře 2009 v 09:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tady svítí sluníčko, huráááá. A o sněžení nechci slyšet, já už mám jarní výzdobu a vůbec :grinning:
Jo, jo testuju v neděli, ale asi to fakt nemá cenu, ale určitě vám to sem napíšu. Těhotně se rozhodně necítím, spíš menstruačně.
:unamused:
Kopreti, to už máš taky za pár, polovina května tu bude co by dup a uvidíš, že se to povede hned.
Já jak koukám na tu svoji treperendu jak rychle roste, tak je mi to moc líto a chci malé mimi. Asi si budu muset nějaké ukrást. :grinning:
Zatím pa, jdeme si hrát a pak ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2009 v 09:18  • Odpověz
autor
Někdo dokonce říká, že je to šťastný den, ale Maci áš pravdu-co se má stát, to se stane bez ohledu na místo, čas nebo datum.
Sami, taky na Domčovi pozoruju jak strašně to letí... :angry: No a na štěstí když mám potřebu pomuchlovat mimíska, zajdu ke švagrový a užívám si neteřinky, alena to naše se už taky neskutečně těším.
Tady taky prosvítá, ale sníh to ještě taky úplně nevzdal :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Asi se taky zachvilku vypravíme ven
13. bře 2009 v 09:26  • Odpověz
ahoj holky, já se na pátek 13 nesnažím myslet jako na nešťastný den, je to prostě den jako každý jiný a spoustu neštěstí si lidi způsobí jen tím že si to negativním myšlením přivolají. Toť můj názor na tento "smolný den" :wink:

Kopretina: jinak my tomu zatím nechali volný průběh, rozhodli jsme se to nehrotit. Ale je fakt, že už se od úterka cítím tak nějak zvláštně, nevím jak to popsat, ale asi si to jen namlouvám a nic to není. Ale byla by to vážně náhoda, protože jsme to zkoušeli 8 den po začátku MS, tak nevím, je to sice nepravděpodobné ale ne vyloučené. Každopádně, počkám asi až do další očekávané MS než začnu něco testovat. Zatím si to nějak nepřipouštím, ale bylo by to skvělé, kdyby se to povedlo :wink:

Ale taky mám koho muchlovat. Máme mimi přímo v domě. Budoucí švagrová má 5-ti měsíčního chlapečka. Ale máte pravdu že to letí. Pamatuju jak přišla s ním z porodnice. Je to jako včera :slight_smile:
13. bře 2009 v 11:25  • Odpověz
Ahoj holčiny,
já také na pátek 13tého nevěřím a souhlasím s vámi. Všechno stejně řídí osud.
Sam: sluníčko vám závidím - tady od rana mrholí a je zataženo:frowning2:.
Párkrát jsme to tento měsíc zkusili na ostro a ikdyž nevěřím, že se by se to povedlo tak jsem chtěla o víkendu zkusit testík (co kdyby náhodou :wink: ),ale ještě by to asi bylo brzo - vydržím do příštího týdne do MS.
13. bře 2009 v 11:28  • Odpověz
Ajji, slunko jsem zakřikla, šly jsme ven a začalo lít jak blázen. Fakt aprílové počasí a to ještě není duben.
Holky, hezký víkend přeju a v neděli napíšu, jak test, ale až večer, nebudu dřív na netu.
13. bře 2009 ve 14:16  • Odpověz
autor
Taky byl taky apríl jako vyšitej...
Sam a Ajji, budu držet palečky :wink: :dizzy_face:
Taky přeju krásnej víkend-nevím jestli se sem dostanu, tak radši...
13. bře 2009 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky, tak je zase po víkendu :frowning2: , strašně to utíká.....
Na testu bílo, tak zase za měsíc :slight_smile:
Dobrou všem.
15. bře 2009 ve 20:06  • Odpověz
autor
Ahojky vnové týdnu (mmch poslední zimní týden... :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: )
Sami, nebudu Ti říkat, abys nebyla smutná
16. bře 2009 v 09:00  • Odpověz
autor
Tak ještě jednou aneb ať žijou děti, odesílající rozepsané zprávy... :wink: :sweat_smile: :grinning:
Sami, nebudu Ti říkat, abys nebyla smutná, že příště to klapne, protože vím, že smutná nejsi a o tom,že příště už to klapne nepochybuju...Nakonec, přece jen je ještě zima, ale až bude od soboty jaro, je to tutovka:wink:
Jo a zase se mi zdálo, že jsem těhule-prostě jaro útočí :dizzy_face:
16. bře 2009 v 09:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.