• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Holky tak my už rodíme teda jen kočka tak to si užijem.
Michal říká tak to bude tak 10minut né?
Bože to je naivka prej 10minut tak tohle jsou chlapy.
Ale už ji odešla hlenová zátka tak snad se vejdem do hodky.
Pak se ozvu protože vyžaduje pozornost nás obou.
12. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz
Sabi tak držím palce ať to má míca brzo za sebou :wink:
12. kvě 2009 v 07:44  • Odpověz
autor
Krásné ranko, :slight_smile:
Tak jsem se sem už včera ani nedostala...
Eli,krásný album,skvělý věci a nádherná nevěsta :wink: Teda holky,budoucí nevěsty, taky trošinku závidím-vdávala bych se z fleku znovu :wink: Ale utíká vám to, co? Už to máte všechny za pár...
Eli a dej vědět jak Ti dopadla ta krev, jo?
Holky,probraly jste tady toho včera tolik, že nevím, co ještě říct.
Akorát se někdo pozastavoval nad tím,proč začínáme zrovna 20/5. Už nevím kdo to byl :sweat_smile: , ale je to proto, že 19/5 jdu k Dr. a ten mi to buď dovolí a odstartuje nebo ještě na nějaký čásek zatrhne-pokud by se cysta neztatila :angry: Tak snad to bude dobrý-teda jako ta cysta, zbytek určitě dopadne dobře... :wink: :sweat_smile: :dizzy_face: :grinning:
12. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
Musím přebalit a převlíknout Péťu ,vyfoukat vlasy a za hodinu mám vyzvednout kámošku a jedeme do města :wink:
12. kvě 2009 v 08:02  • Odpověz
autor
Andri,tak si to užij, my taky tak za hoďku razíme-teda jestli přestane pršet... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :unamused:
12. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz
Ahoj holky.
Tak si představte, že krev je negativní! Takže vůbec nic! Tím pádem vůbec nechápu, proč byly 3 testy pozitivní!!!
12. kvě 2009 v 08:40  • Odpověz
Zdravim pri uterku :slight_smile:

Eli, to je fakt zvlastni :fearful: Ptala ses, cim to mohlo byt ?!?!?
12. kvě 2009 v 08:58  • Odpověz
nany: Zatím ne, ale zítra jdu k doktorvi na kontrolu, tak se ho zeptám!
12. kvě 2009 v 09:00  • Odpověz
Krásné ráno,
eliško nechápu to je divné to HCG ti nabírali ještě v době, kdy jsi neměla MS a na testíku byla slabá čárka, ne?Asi jsme tu už všechny vyšinuté, že ty čárky vidíme, i když tam nejsou :frowning2: :wink: .No nic teď už to neřeš, za pár dní se pustíte do nového snažení a ono to už vyjde, neboj.Tělo se muselo asi nějak vypořádat s tím, že jsi mu najednou odepřela tu dávku hormonů.
Sabí, jů koťátka, tak ať to holka zvládne a jsem zvědavá kolik jich bude :slight_smile:
Andri a kopretinko hezky si užijte den, taky bych šla courat, než sedět v práci :unamused:
Ahoj Nany, a jak se máš ty, co nového u tebe? :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky,

Eliško teď to neber zle, ale nakonec je dobře, že ta krev byla negativní. Kdyby byla pozitivní, tak bys pořád přemýšlela nad tím, proč se to malé v tobě neudrželo, atd. Takhle si řekni, že si byla trošku blázínek,když si viděla na testíku // a vlastně tam žádné nebyly. Alespoň víš, že tělíčko ti správně funguje, že MS přišla včas, atd. snaž se na tom vidět pozitiva...
Možná ty testy byly ovlivněny blížící se MS (já nevím, ale možné to je)...

Sabi, ty trička jsou pěkný, ale MM by si je na sebe asi nikdy neoblékl a já??? Nevím... Mě se třeba strašně líbí ty těhu trička s tlapičkama, to je moc pěkné, ale už se mi nelíbí ty rádoby vtipné nápisy (Nešat, kopu, apod.) možná je to blbej názor, ale můj... Každému se líbí něco jiného...
12. kvě 2009 v 09:10  • Odpověz
autor
Eli :astonished: :astonished: :astonished:
Teda,jestli už se nedá věřit ani testíkům... :angry: :confounded:
No, uvidíš, co Ti řekne Dr.-to jsem sama zvědavá.
U nás to vypadá, že se nám podařilo dodržet zákaz na otěhotnění, takže mě nejpozději zítra¨čeká snad na dlouhou dobu poslední MS :wink: :dizzy_face:
Eli aje fakt, že se stane málokdy, že TT je falešně pozitivní, ale stane se to-ačkoliv tys měla kvalitnější testíky, ne ty obyč, viď? Kdoví, jak to všechno bylo-já tam ty čárky prostě viděla taky... :wink:
Ale je fakt, jak píše Aja, takhle je to asi lepší a jednodušší to přijmout...
12. kvě 2009 v 09:14  • Odpověz
Eli: a neberes nake hormonalni leky ? Kazdopadne zitra budes moudrejsi :wink: Teda, ja tam tu slabou druhou videla taky...

Lussyn: vcera mi prislo baleni OVU testu, ale nejak se mi do toho testovani nechce :unamused:
Rano mi ujel bus, rozflakala jsem si v praci konvici na caj...takze dnesek bude asi pekne vypeceny :grinning:
Aja: muj MM by si to taky v zivote na sebe nevzal.. :grinning: Maximalne by v tom spal :sunglasses:
12. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
autor
Tady už přestalo pršet, tak si asi za chvilku vyšlápneme-i když Luss,popravdě, kdybych nemusela k doktorce pro léky, nakoupit a vyvenčit malýho, radši sedím v kanceláři a fakturuju... :sweat_smile: :wink:
12. kvě 2009 v 09:18  • Odpověz
V Jihlavě je taky pěkně hnusně, prší a je zima. Ale včera bylo celý den nádherně, svítilo sluníčko a pršet začalo až v 21h. Když jsem koukala v 17h na zprávy v TV, tak jsem se divila, proč všichni blbnou s pršením když na nás svítilo sluníčko :grinning:

mě to v práci taky nebaví, je to hrozný, už abych mohla hodit na procházky s kočárkem :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Holky, tak tohle je dost smutné...

Vím, že to asi na naše pozitivní stránky moc nepatří, ale je vidět, že osud si nevybírá...

http://www.super.cz/bulvar/kauzy/31870-dada-patrasova-a-jeji-hruzne-tajemstvi-mela-jsem-tri-potraty.html
12. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz
Hlásím se dočtu vás potom zatím máme jedno ted se narodilo. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:26  • Odpověz
autor
JJ, Ajitady je to samý :stuck_out_tongue_closed_eyes: 10 stupňů, vítr a hnusně.
No nic jdeme, ať sevrátíme a odpoledne už ani nevystrčíme nos-teda pokud nevyleze oskar :wink:
12. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz
Eli prohlídla jsem si tvé albíčko a musím říct, že máte všechno naproso dokonalé.Šatičky jsou krásné, moc ti sluší, budeš nádherná nevěsta.Ten dotík taky vypadá nádherně a o kytičce nemluvě.Hned bych se vdávala.Všechno si to teď moc užívej ty předstvatební přípravy a těšení se.Každý ti říká, že ten den rychle uteče, ale mě zas tak rychle neutekl, vstávala jsem brzy ráno, až do raních hodin jsme slavili a pak jsme si ještě do svítání užívali na hotelu :grinning:, takže den byl hodně dlouhý a náááádherný. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Holky trošku vás poškádlím, Chomutov hlásí nádherně slunečno s modrou oblohou bez mráčku.Asi jsme si to vybrali včera, celý den propršelo :slight_smile:
Holky s těma tričkama, já jsem objednala manžílkovi tričko s nápisem budoucí táta a nosit mi ho taky nechtěl, tak v něm jen spal a jednou jsem ho trošku donutila když jsme šli s kamarády na pizzérku, kde jsme jim oznámili naše těhulkování, tak si ho oblékl, ale měj na něm mikinu, kterou jen na chvíli rozepl, a pak zas rychle schoval :frowning2: .Když jsem se vrátila po potratu z nemocnice, musel všechny věci, které souviseli s miminkem vyhodit, ale vím, že je nevyhodil a má to někde schované :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
Ahojte holky...
zase po dlouhé době sem se k vám dostala ale dočtené vás ještě nemám. Frčíte jako draci :slight_smile:

Lussyn, souhlasím s tebou, ten svatební den měl snad 50 hodin. Pořád se něco dělo :slight_smile: A byla to nádhera :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:36  • Odpověz
Holky žádné hormonální léky neberu!!
Nevím proč to bylo, ale je to zvláštní!

No nic!
12. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz
lussyn: Děkuju a doufám, že ten den budu mít taky tak dlouhý a krásný! Máš tady někde fotečky ze svatby?? :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz
Ájo, s tou Dádou to je fakt hrozný, prožít toto třikrát musí být hrozné.Jo osud dokáže být někdy hodně krutej :frowning2: :angry:
12. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Ahoj Kali a kde jsou ty slíbené fotečky od tebe??? Minule ses na nás vyprdnula... :angry:
12. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz
Aji, já vím... ale totálně nestíhám :frowning2: Posvatební zařizování a taky dohánění restů z práce :frowning2: Prostě chaos :frowning2:
Hnedka tam du něco hodit :wink:
12. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
Aja: ted jsem to docetla, sila no :frowning2: Kamoska ted ceka treti a 3x potratila hned na zacatku..zjistili ji, ze ma chlamydie, prelecili a v poho :slight_smile:

Lussyn: tady je uz skoro polojasno a neprsi :wink: Tak nam to sem poslete..potrebujeme vecer posekat :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kali: zdravim mladou pani :wink:

Eli: nektere hormonalni leky obsahuji HCG, tak proto jsem se ptala....
12. kvě 2009 v 09:48  • Odpověz
No proto :slight_smile:
12. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Jé ahoj Kali. kal, tak jak se cítíš jako vdaná paní?Jaké to bylo povídej přeháněj.Už máš fotky na beremese?Šup sem s nima ať můžeme kouknout :slight_smile:
Eli krásný určitě bude.Fotky mám, dám ti odkaz můžeš nakouknout :wink:
12. kvě 2009 v 09:49  • Odpověz
Eli tak tady:http://www.beremese.cz/album/myalbums.php
12. kvě 2009 v 09:50  • Odpověz
Luss, ten odkaz nejde :frowning2:
12. kvě 2009 v 09:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.