• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Majo nádherné, opravdu moc hezké.Jen nechápu na co potřebuješ ty stahovací kalhotky, vždyť jsi jak tintítko :slight_smile: :slight_smile: , ty to rozhodně vůbec neúpotřebuješ :slight_smile: .A ty botky jak tam máš v těch budeš celý den?To tě obdivuji, já bych se zula po pěti minutách :grinning: :grinning: .
Já když si vzpomenu na naší svatební noc :slight_smile: , taky jsem si objenala krásnou košilku, oblékla jsem si ji přišla k miláčkovi a ani půl minuty mi ji na sobě nenechal, takže ji ani pořádně neocenil :grinning: :grinning: Asi před měsícem jsem na ni ve skříni narazila, tak jsem si ji oblékla, tak si ji po roce a půl mohl prohlédnout :grinning: :grinning: CHlapi, no, takových peněz to stojí a oni to stejně neocení :grinning:
12. kvě 2009 v 11:15  • Odpověz
Lussyn na to tvoje jsem se taky dívala dávno předtím aniž bych věděla že jsi to ty .
Říkala jsem si jak moc ti to sluší s tím synovcem. :grinning:

Kali gratuluji září z vás štěstí , měla si moc krásné šatičky :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
luss, no, mam hodne uply saty a prece jen mi po porodu trochu brisko zustalo, ikdyz kila uz jsou davno pryc...takze pokud nejsu tehotna jdu do nich :grinning: a ty boty planuju na celej den, ale stejne budu mit asi rezervni balerinky, kdybych uz nemohla vydrzet :grinning: :grinning: :grinning: akorat ted me napadlo, jestli se zadarilo, ze o teda bude mazec ustat... :sweat_smile:
12. kvě 2009 v 11:19  • Odpověz
Maja, ty tvoje botičky jsou nádherné... Já jsem zvyklá chodit v podpatkách ale vdávat jsem se musela v balerínkách, protože jsem v podpatkách vyšší než MM. Teď na jaře jsem ty balerínky zase vytáhla a super se v nich chodí a MM mi říká, co to máš za cvičky??? V těch ses jako vdávala jo??? hi hi hi :grinning:
12. kvě 2009 v 11:25  • Odpověz
Jo jo chlapi
Kočičky jsme fotili sabča je jak u vytržení nejraději by je všechny vzala je to velikost přesně pro ni do ruky tak je chce má pocit že jsou pro ní.
Tak ji musíme hlídat.Kočka to zvládla skvěle ten už odpočívá michal je v šoku že z jeho 10min.se kterými počítal jsou skoro 4hodiny.
Tak jsem je ted dala do čistého kotata sají jak blázní a kočka už spokojeně přede a to jsem se dnes chtěla učit na zkoušku. :unamused:
12. kvě 2009 v 11:38  • Odpověz
Z učení nebudeš mít nic, budou ti tam mňoukat koťátka :slight_smile:

Ani si nám neřekla, jak Sabča reagovala na to, že budete mít miminko,???
12. kvě 2009 v 11:40  • Odpověz
Sabča děti miluje bude nadšená ale bude ten stejný problém jako u koček že ji budeme muset hlídat aby to miminko samou láskou neumačkala.
Kámoška přišla s miminkem a dávala ho sabince do ruky at ho pochová a ta brala okamžitě nohy na ramena i s miminem a nechtěla ho vrátit zpátky.Ta řvala že ji berem mimi a mimino řvalo že se mu to vůbec to mačkání nelíbilo.
12. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Kramlinko, jo pupík měla pořádný, taky mě strašila, že mi to neodsvědčí, že na fotkách bude jak kouke, rodila 27 dní po svatbě a podle mě jí to moc slušelo.
Majo, tak ti držím aby jsi do svatbičky byla těhulka, kdy, že ji přesně máte?A určitě by ti to slušelo i bez těch stahovaček :wink:
Ájo balerínky, to je moje mám jich doma nepočítaně snad ve všech možných barvách, jsem na ně trochu ujetá :grinning:
Sabí, hlavně že to zvládla v pohodě, chudinka kočičí ty jí asi dala zabrat. :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:45  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: tak to je dobrý... Ta moje nejmladší švagrovka, když jí to řekli, že rodiče budou mít další miminko, tak řekla, že žádné nechce, že mají jenom jí a vyjmenovala ještě zbytek. Že ona je nejmladší a hotovo. Pak když se narodila Evelínka, tak samozřejmě ji začali tahat a chovat, atd., ale je od té doby pěkně protivná, protože už není středem pozornosti...

Tak bu´d ráda, že Sabča je v klidu :slight_smile:
12. kvě 2009 v 11:47  • Odpověz
haha, to je duvod proc chci deti rychle po sobe, dokud z toho Tobik jeste nema rozum :grinning:
12. kvě 2009 v 11:50  • Odpověz
Tak sabča to tak asi ještě nevnímá počítám že když budu rodit tak sabča bude mít 2,5roku a nejvíc rozumu mají děcka kolem třech let takže bude mít půl roku aby si zvykla pak už půjde do školky a bude mít plno zájmů a zážitků navíc vím že michal se ji bude věnovat na plno tak z toho strach moc nemám samozřejmě že bude žárlit a hlavně se to bude týkat jejich věcí.Věcí která používala jako (autosedačku ,kočárek atd) těchto věcí se nesmí žádné dítě dotknout jinak má hysterické záchvaty takže asi v tomhle bude největší problém hlavně s tou autosedačkou.
Protože sabča si do toho vajíčka jde kolikrát sednout a houpe se v něm.
A to mimčo v něčem z porodnice musím přivézt takže chránění miminka začne hned ve dveřích kdy sabča zpozoruje sedačku.
A hlavně strašně moc věcí mám po sabči nechaných.Krásné jsem si nechala a zbytek poslala kámoškám at si něco vyberou pokud jinak at pošlou dál nebo vyhodí .Něco flekatého jsem si taky nechala at mám na první pokusy s přesnídavkou či džusíky a dalšími potravinami co tak strašně barví.
Těhu oblečení mám taky po sabči takže žádné velké výdaje nečekám :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 12:00  • Odpověz
Sabí, asi máš pravdu, určitě v tomto je mít děti takhle rychle po sobě pozitivní.Ušetříš tím hlavně spoustu peněz.A Sabinka to zvládne, je ještě malá, takže to bude určitě v poho než kdyby byla tak o rok starší.To už jsou mazanější.Vidím to u našeho Davídka.Tomu teď 30-tého bude 2,5 a je to moje láska největší, miluje mě stejně jako já jeho, všichni mi říkají, že mám na něj špatnej vliv, protože ho rozmazluju všechno mu dovolím a všechno mu koupím, ale je to moje štěstí a jsem zvědavá až budem mít svoje, jak bude reagovat.Ségra totiž bydlí hned ve vedlejším vchodě, takže jsme spolu skoro denně, tak jsem zvědavá na toho našeho raráška. :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz
To je zázrak co dneska doktoři dokážou...

http://www.youtube.com/watch?v=zPOayqtX3Ks
12. kvě 2009 ve 12:27  • Odpověz
lussyn: jj sluselo ji to hrozne moc, takova krasna kulicka to byla :wink:
12. kvě 2009 ve 12:34  • Odpověz
Kramli :wink: to bys ji měla vidět teď, je jak anorektička :grinning:
Sabí to je hrozné :frowning2: .Ale je fakt, že teď už toho medicína dokáže spoustu a i když se miminko narodí dříve má velkou šanci na normální život.T to u Sabči musíš vidět sama nejlépe, i když se ti nenarodila zas až tak předčasně, ale i to stačí, viď :frowning2:
12. kvě 2009 ve 13:11  • Odpověz
autor
Tak jsme zpět...
Hlásím,že se mi rozjela MS, takže dávám aktuální tabulku...
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................1DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................12DC, kyselina listová
Neutronek-Iva 28let,snž 1/09, .................................65DC nejím nic
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................28DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................13DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................26DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................13DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................16DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........26DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................25DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................19DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................21DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................28DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................37DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................14DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................30DC, kyselina listová

Všechny albíčkaanevěsty jsou nádherné.. :dizzy_face:
Sabi, teda to video mě dostalo. Kdyby nedorazila MS, snad věřím tomu, že jsem těhotná-řvu jak děcko úplně u všeho-nějak mi řádí hormony... :angry: Mmch moje neteř se narodila v 28tt, takže vím, že dneska je to machrovina ti doktoři amedicína obecně...
Jo Sabi agratuluju ke kočičím miminkům :wink:
12. kvě 2009 ve 13:19  • Odpověz
//

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................1DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................12DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................28DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................13DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................26DC, kyselina listová
Nany 123-29 let, snž od 3/09, ..................................13DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................16DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........26DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................25DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................19DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................21DC, Calibrum babyplan
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................6DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................30DC, kyselina listová

Jenom jsem aktualizovala tabulku u sebe! :o)
12. kvě 2009 ve 13:22  • Odpověz
//

snž:
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................13DC,kyselina listová
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................6DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
12. kvě 2009 ve 13:25  • Odpověz
Kopretinko nepřišlo ti to nějak brzy?Minulý měsíc jsme to měly společně, to máš tak krátké cykly?
12. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz
Nany koukám, že sis změnila věk v tabulce, kdy máš ty narozky?
12. kvě 2009 ve 13:28  • Odpověz
autor
JJ, počítala jsem nrjdřív tak čtvrtek /pátek. Doufám, že to není projev nějaký horm. nerovnováhy nebo nějaká jiná jobovka...Ale minule byl cyklus 27 dní, tak to není zas takovej skok-doufám...No, za týden už budu moudřejší-co mi dr. poví... :fearful: :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz
lussyn: mela jsem je v patek :wink:
12. kvě 2009 ve 13:32  • Odpověz
nany: tak to dodatečně všechno nejlepší!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:33  • Odpověz
autor
Nany, taky přeju všechno nejlepší ke kulatinám a hlavně-však ty víš co... :wink: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz
Jej tady je to samá tabulka
Co ta Iva neutronek? 65DC?
Víte o ní někdo něco?Asi bych ty údaje smazala.HM?
12. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
Holky, diky za prani :slight_smile: V SO budu slavit, tak vymyslim co udelat k piti a k jidlu..no mam z toho hlavu jak patraci balon :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:41  • Odpověz
nany: Tak to bude velká oslava!! :dizzy_face: :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 13:43  • Odpověz
nany: vse nejlepsi, hodne stesticka, zdravicka a brzy // :wink:

sabi: zrovna dneska rano jsem o tom uvazovala, jak jsem aktualizovala tabulku :wink: Takze ja bych byla pro, s tim ze pokud se jeste ukaze tak bysme ji znou zaradili.... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jů Nany, tak do dadatečně vše nej nej, hlavně ať se ti všechno splní a povede, tak jak si přeješ :slight_smile: .Jakou plánuješ oslavu, něco většího?A bude ti s tím někdo pomáhat?Já dělám většinou obložené mísy a chlebíčky, pak naložím nějaké maso, buřtíky a třeba uvařit nějakej guláš ať si dá každej na co má chuť.Zeleninu k tomu a je to. :slight_smile:
Kopretinko, to jsem taky zvědavá co ti řekne dr snad už bude vše o.k a budete zas o krok blíž miminku :wink:
12. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz
Jsem pro, Neutronek se na nás asi vykašlala... A nebo už je třeba těhu a chodí do jiné diskuse
12. kvě 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.