• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Kramli: dikes :slight_smile: Vsichni se ptaj, co bych chtela k narozkam...no co asi, ze :dizzy_face: Ale to nechni nikde vytrubovat...

Eli: pocitam tak 20 lidi, to uplne staci :sweat_smile:
12. kvě 2009 ve 13:48  • Odpověz
nany: no jasne ze vime co asi :wink: prave proto jsem ti je prala :slight_smile: Ja to taky nechci nikde rikat, aby se me pak vsichni ptali, tak co uz??? :angry: :angry:
12. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz
Lussyn: pomuze mi segra, babi upece neco sladkeho a MM.. :wink: Nebudu se s tim moc parat..presne jak pises..jen vymyslim co k piti pro vic lidi..michanej napoj..neco jako bowle..Nemate nektera nakej tip :wink:
12. kvě 2009 ve 13:52  • Odpověz
nany: a ted koukam ze jsme skoro stejny den cyklu :wink: Ty je mas ale asi delsi co??? Ikdyz vypada to ze u me ovu byla teprve vcera (15DC), takze mozna budeme testovat spolu :wink:

No nic holky valim na skoleni, budu zpet ve 4, doufam ze tu jeste nekdo bude... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Holky... tak už poctivě pracujeme na Frantovi... a chtěla sem se zeptat... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Máte nějakou oplodňovací polohu? Nějakou, aby co nejvíc čolků doplavalo tam kam má? :unamused: :unamused: :unamused: Příjde mi to strašně složité, ta jejich cesta... tolik překážek a komplikací... tak bych jim to chtěla nějak usnadnit :wink:
12. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz
Kramli: jj, jsme skoro nastejno :wink: ..+ Klaruska a Aja..myslim. Moje cykly: 35, 32, 31, 35..takze prumer 33 :slight_smile: Jsem zvedava, kdy bude OVU tenhle mesic..jestli to poznam. Pac pak do MS mi zbyva vetsinou 16 dni.

Kali: to kdybysme vedely, tak jsme adeptky na Nobelovku :sunglasses:
12. kvě 2009 ve 13:58  • Odpověz
autor
Luss,doufám, že to bude ok a budeme se do toho moct vrhnout... :dizzy_face: :slight_smile:
Nany, tak si to užij a brzo brzičko // :dizzy_face:
Kal:
http://www.forexample.cz/view.php?nazevclanku=jak-rychleji-otehotnet&cisloclanku=2010010009
Jinak někde jsem četla, že nejlepší je misionář nebo poloha zezadu :sweat_smile:, ale hlavně neřešit "děláme mimi", ale milovat se a užívat si to... Až budeten správný čas, vyjde to :wink: :dizzy_face:

Tabulka bez Neutronka-taky jsem o tom uvažovala...

//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................1DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................12DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................28DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................13DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................26DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................13DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................16DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........26DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................25DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................19DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................21DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................28DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................6DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................14DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................30DC, kyselina listová
12. kvě 2009 ve 14:04  • Odpověz
12. kvě 2009 ve 14:05  • Odpověz
autor
Aha, tak už vím, kde jsem to četla, na for example jsem to hledala, ale asi špatně :wink:
Nany-seš lepčí :wink: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:06  • Odpověz
Nany my pijeme rádi sangrii, namýchám ji do velkého skleněného džbánku se spoustou ovoce podle chuti a každý si na tom pochutná, sice to není moc alkoholické, ale kdo nechce ať si dá klasiku - pivo, víno.
Kali.kal :grinning: tak to tedy nevím, já nic nevymýšlela, ani žádné stojky jsem nedělala, prostě jsme se milovali jako jindy a ono to :wink: přišlo samo :slight_smile:
Kramli, tak ať to není nůďo :slight_smile:
Nany a co jsi dostala od manžílka jestli to není tajné? :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:09  • Odpověz
jojo, díky za odkazy... tak nějak sem si to myslela :slight_smile: :wink:
12. kvě 2009 ve 14:10  • Odpověz
Lussyn: vidis, sangrie..to me nenapadlo..diky za tip :wink: Darek dostan az v SO...my byli na Sumave, takze MM delal snidane a vecere :sunglasses: Pak jsme pili sampano s jahodama... :dizzy_face:
12. kvě 2009 ve 14:16  • Odpověz
Ahoj holky, prisla jsem Vas pozdravit abyste videly, ze jsem na Vas nezanevrela. Ja zitra jedu na Rhodos, budu tam delat zkousky z rectiny - streda, ctvrtek, tak mi drzte palce.

Jinak jsem takova nafouknuta...a rikam si, jestli je tohle to bricho co mi ma rust, nebo to jsou zarazene prdy... :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz
Ahoj Lin, jsem si říkala, kde se touláš :slight_smile: Tak to tfuj tfuj budem držet palce.A jak máte u vás?Léto v plném proudu, viď.A to bříško naroste neboj :slight_smile: :slight_smile: I když ty prdíky k tomu taky paří :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:29  • Odpověz
Nany já jsem včera četla jak jste si krásně užívali romantiky, třeba už jste si i zadělali na ten nejkrásnější dáreček :slight_smile:
12. kvě 2009 ve 14:30  • Odpověz
Lin: na Rhodos bych jela taky (teda bez tech zkousek)..urcite to zvladnes levou zadni :sunglasses: Drzime palce :slight_smile: A brisko uz mas videt :dizzy_face:

Lussyn: uzivali jsme si..to jo, ale OVU ocekavam az koncem tohoto tydne..puvodne jsem to tak trosku planovala, ale mela jsem ted delsi cyklus.. :rolling_eyes:
12. kvě 2009 ve 14:39  • Odpověz
Nany, kdyz to nejmin cekas, tak to prijde...treba uz cekas... :slight_smile:

Dekuju za podporu....!!! Brisko mam videt, ale mam prave pocit, ze jsou to spis SPEKYYYY nebo PRDYYYY :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz
....a mimochodem...ano...leto uz je tu v plnem proudu...prvni anglicti a holandsti turisti uz se i koupou, blazni....ja do toho nevlezu pred cervencem.....!!!! Ale je tu ted opravdu krasne....jeste ne takove vedro, ale tak akorat leto! :slight_smile:
Cekam Vas!!!!! SABI! - bydlet u me muzete...na zahradu se vejde stanu :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:47  • Odpověz
No Nany uvidíme za čtrnáct dní :slight_smile: :wink:
Lin neříkej dvakrát, zbalíme a letíme za tebou. A ani stan nepotřebujeme pod širákem se to taky dá :grinning:
12. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz
Lin tak držím palečky, zvládneš to ...
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Lin: ty jsi jak otekla nudle, takze ty Tvoje speky bych fakt chtela videt :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Uvidime, uvidime, jak to tento mesic dopadne.. :slight_smile: Hele, nerikej dvakrat..pockej, az Ti tam prijede bus turistek z MK :grinning:

Anglani jsou blazni a otuzilci zaroven..pro ne je 20 stupnu vedro :sunglasses: Kdyz jsem byla v UK, koukla jsem z okna jak je..vsichni v triku..vylezu ven a stezi 15 stupnu :confused:
12. kvě 2009 ve 14:58  • Odpověz
Tak zjištujte kolik stojí letenky a kdy máme všechny volný termín.
Akorát pod stan s pupkama?
12. kvě 2009 v 15:09  • Odpověz
Sabi:...jeste sehnat sponzora a neni co resit :sunglasses: :grinning:
12. kvě 2009 v 15:20  • Odpověz
Holky já se podřídím, řekněte termín a můžeme vyrazit :sunglasses:
12. kvě 2009 v 15:26  • Odpověz
Blesková bowle

Ingredience: 2 broskvové kompoty, 100 g pískového cukru, 4 dl koňaku nebo rumu, šťáva z 2 pomerančů, 1 l bílého vína, 1 l sodové vody nebo sektu

Postup přípravy: Broskve necháme okapat (šťávu z kompotu dáme vychladit) nakrájíme na kostičky, dáme do skleněné mísy na bowli nebo do skleněného džbánu, zasypeme cukrem, zalijeme koňakem, šťávou z pomeranče a částí vína tak, aby bylo ovoce zakryté. Necháme asi 2 hodiny odležet, několikrát promícháme. Pak přidáme šťávu z broskví a zbytek vína. Dáme do chladničky. Před podáváním přilijeme sodovku nebo sekt a podáváme v hrníčku se lžičkou.
12. kvě 2009 v 15:33  • Odpověz
Bowle s ananasem a papájou

Ingredience: 1 papája, 1/2 ananasu, 100 ml kokosového sirupu, šťáva ze 3 citronu, 500 ml ananasové šťávy, 400 ml jablečné šťávy, 1 láhev minerálky

Postup přípravy: Oloupeme papáju a ananas, nakrájíme na kousky a necháme hodinu táhnout v kokosovém sirupu se šťávou z citronů. Přidáme ananasovou a jablečnou šťávu a dolijeme lahví minerálky.

Počet porcí: 8
12. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Bowle se šampaňským

Ingredience: 4 láhve šampaňského, 8 cl broskvového likéru, 6 cl koňaku, 3 mátové větvičky, 6 čtvrtek broskví

Postup přípravy: Mátu nasekáme a dáme na broskve. Zalijeme koňakem, likérem. Zakryjté necháme 1-2 hodiny v chladnu. Poté nalijeme šampaňské.
12. kvě 2009 v 15:34  • Odpověz
Citronová bowle

Ingredience: láhev červeného vína, 500 ml bílého vína, 8 lžic cukru krystal, 700 ml sifonu, 2 citrony

Postup přípravy: Víno nalijeme do mísy na přípravu bowle. Přidáme cukr, kůru z dokonale očištěných, kartáčkem odrhnutých citronů. Mísu přikryjeme víkem, vložíme do chladničky a nejméně den chladíme. Víno občas zamícháme, aby se cukr dokonale rozpustil. Před podáváním bowli dochutíme citronovou šťávou tak, aby byla lahodná, zalijeme ji sodovkou a rozmícháme. Naběračkou ji lijeme do sklenek na bowli a vychlazenou podáváme. Nápoj se hodí ke slavnostním příležitostem.
12. kvě 2009 v 15:35  • Odpověz
Cool Afternoon

Ingredience: 400 ml červeného hroznového moštu, 1-2 lžíce citronového koncentrátu, 1 lžička máty, 50 ml pomerančové šťávy, 150 ml vychlazeného sektu

Postup přípravy: Na 4 sklenice rozmixujeme mošt spolu s citronovým koncentrátem a s mátou posekanou na proužky. Mrazíme. Přitom každých 30 minut šerbet promícháme šlehací metlou. Koktejlové poháry naplníme pomerančovou šťávou a vychlazeným sektem. Z hroznového šerbetu vypíchneme nočky a přidáme je do poháru. Ozdobíme lístky máty.

Počet porcí: 4
12. kvě 2009 v 15:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.