• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
Jasně a kam tady jezdíte???
13. kvě 2009 v 08:11  • Odpověz
my jezdime k chotebori, tak kdyz si dame sraz u kopretinky, mame to tak stejne daleko, ne? :grinning:
13. kvě 2009 v 08:21  • Odpověz
Krásné ráno holky. :sunglasses:

Dnes jdu na kontrolu k doktorovi a vůbec se mi tam nechce! Dneska je všechno takové zvláštní, počasí venku stojí za dvě věci a dneska se mi chce hrozně spát! :angry:
Ale stejnak se snažím být v pohodě.... :dizzy_face: :dizzy_face:

No nic dneska budu muset pádit, ale okolo té 12 se tu zastavím :sunglasses:
13. kvě 2009 v 08:45  • Odpověz
Cau holky :wink:

Tak jmena jste probiraly jo??? No me se libi na holcicku nejvice Emma, Anicka, Anezka, Natalka, Justyna, Alzbetka, Amalka, Stazicka, Judita, Jolana a na kluka Michal, Matej, Matyas, Vojtech, Antonin, Matous, Simon, Stepan (toho ma ale moje teta) a Tadeas :wink: Vycerpavajici co ? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:47  • Odpověz
eli: tak drzim pesti at je vsechno v poradku :slight_smile:
13. kvě 2009 v 08:48  • Odpověz
kramli, krasny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
eli, drz se :slight_smile:
jinak tu je krasne, slunicko... :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 08:53  • Odpověz
autor
JJ, holky mega žďárská pouť se blíží.Teda, tak kdy vás mám čekat? Bude svíčková, cukroví, chlebíčky... :wink:
Koukám, že víkend byl "menstruační"... Andri, tak teď už "naostro", jo? A taggy, jak psala tuším Luss, já měla cyklus 26 dní, no je to o něco kratší, ale jsou holky, co to mají pravidelně třeba 23 dní...No a lepší než 50 a víc :wink: Takže Tag, za chvilku taky "naostro"... Holky, už jsme trénovaly dost, takže ode dneška velím všem konec tréninku a začátek těhotnění... :wink: :grinning:
Eli, drž se a dej vědět, co Ti dr. pověděl, jo? Myslíme na Tebe s Dominičkem...
Tady taky svítí sluníčko (zatím)...
No a my máme jména taky spíš klasický :wink: : na kluka Honzík, Adámek, nebo Matěj(toho mi ale MM bojkotuje... :angry: ) a holčička by byla Anežka (po mojí mamce), jinak se mi líbí Terezka nebo Antonie (to je moje babička)...
13. kvě 2009 v 09:08  • Odpověz
Dobre rano :slight_smile:

Lussyn: bydlim v domku kousek za Prahou :wink:; oslavka bude na zahrade

Eli: bude to v pohode, uvidis :wink: Dopadne to dobre :slight_smile:

Taggy: ja chci taky takovej cyklus :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:09  • Odpověz
Krásné ráno všem,
Elin držím palce, hned podej report, jak jsi dopadla a hlavně vše řekni a na vše se zeptej ať jsme zas o něco chytřejší :wink:
Andri závidím ti, že si můžeš zatopit, tady teda svítí sluníčko, ale teplo není ani náhodou, dnes jsem šla jen v tričku a na tom tílko a docela jsem to asi přehnala, taky klepu kosu :wink:
Holky jména máte vymyšlená krásná, když ono těch jmen je tolik hezkých.My máme naprosto jasno.Pro holčičku Natálka a chlapeček po tatínkovi Honzík.Už jako malá holka jsem měla panenku, která se jmenovala Honzík, to jméno se mi vždycky líbilo, takže Honzíka bych měla i kdyby manžílek Honzík nebyl :slight_smile: .Ale tím, že jsem čekali dvojčátka, s tím jsme nepočítali, tak budeme muset vymyslet ještě nějaká jména do zásoby - co kdyby :wink: :slight_smile:
Jů pouť holky to se máte, doufám, že na ní jdete.Kdyby jsme to neměli tak z ruky, určo by jsme taky šli, poutě máme rádi :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:13  • Odpověz
Tak jsem zajela do krámu :wink:
eli tak potom dej vědět co to mudr.řekla :wink:
Kopretinko tak snad seto ted povede,když nebude taťka zase něčím bojkotovat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Nějak dlouho tu není nová těhulínka. tak ať je co nejdříve co nejvíc // :wink: :wink: :wink: :wink:
Na pouť bych se taky přidala,ale ta dáááááááááááááááááálka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:16  • Odpověz
no my mame pout u nas ted v nedeli :wink:
13. kvě 2009 v 09:20  • Odpověz
Kopretinko správně, konec trénování, myslím, že už jsme všechny natrénovali až až a teď už krásně naostro ať se nám to tu brzy hemží těhulkama a ať se sem brzy nevejdem přes ty naše vzdouvající se bříška :grinning: :grinning:
A co Taggy ještě se tu holka neukázala, jak asi probíhalo včerejší vítání :wink:
Nany tak to jo zahradní párty je super, počasí má být hezké, tak ti to určitě vyjde.A už jsi vymyslela menu? :slight_smile:
Kopretinko na ty chlebíčky bys mě nalákala, ty já můžu...
Majo a kde mám ten slibovanej drink.Kampak chodíš do školy?Studuješ dálkově?
13. kvě 2009 v 09:23  • Odpověz
autor
Luss, já půjdu na pouť určitě :wink: :grinning: Taly mám poutě děsně ráda...V únoru jsem si říkala, že kdoví jestli na pouť už nebudu těhulka,no nic...
Andri, tak musíš taťku trochu zpracovat-bez něj to asi nepůjde, takže všichni tatínci ať se hodí do gala a šupem na to, ať to tu zaserozjedem-trochu se nám ta "pověst"ihned těhotnící diskuze pošramotila, tak ať to dáme zase do pořádku...
Já už včerataky manžovi říkala, že ať nabere do příštího týdne hooodně sil, že mu to od úterka začne... :grinning: :grinning: :grinning: Tak doufám, že mi Dr. neskřípne tipec... :angry:
13. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz
Nestíhám nedočítám ale čtu tu něco o chlebíčkách a drincích takže už jste se dohodly? Tak ke komu to vlastně jedem?
Kdy a kde je sraz? :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:35  • Odpověz
autor
Sabi,máš na výběr-buď k nám na pouť nebo k Nany na narozky... :grinning:
Tak já mám uvařeno, takže pověsím prádlo a valíme procházkovat.
Eli, doufám, že až se vrátím,bude tu od tebe raport,myslíme na tebe :wink:
A vy ostatní moc nedrbejte-ať zase nedočítám hodinu-musím uklízet na tu slavnou pouť, kdyžpřijedete... Odpoledne razíme se švagrínou na kafe, ale okolo poledne se tu určitě objevím.
Takže těhotnění zdar :grinning: :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 09:45  • Odpověz
Kopretinko určo to už bude dobré, uvidíš :slight_smile: a příští týden se na to můžete vrhnout na ostro :wink: :slight_smile:
Sabí co koťátka :slight_smile:
13. kvě 2009 v 09:53  • Odpověz
Hm tak nany z prahy ty ze ždaru a něco blíž?

Celé hodiny hlídám sabču protože by chtěla kočičky mazlit (takže mačkat a rdousit) takže hlídám kotata řvou kočka řve sabča řve momentálně máme strašně klidnou domácnost :frowning2:
13. kvě 2009 v 09:55  • Odpověz
Sabi :grinning: :grinning: :grinning: , věř mi, že si to dovedu představi.Můj dvou a půl letý synoveček taky miluje koťátka a babičce se nedávno narodila a on je chce taky pořád mazlit, chytne je za bříško oni se přetočí hlavičkou dolů a on je nosí, ocásky ho šimrají do nosu a vůbec jim to nevadí, mají takovej malej twister :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 10:00  • Odpověz
Copak vůbec Lin dnes a zítra dělá ty zkoušky z řečtiny, tak na ní myslíme :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:04  • Odpověz
Lin je šikulka, ta to zvládne... :slight_smile:

Sabi, tak aspoň máš doma veselo... Hlavně aby na tebe sousedi nezavolali sociálku, že tam týráš Sabču :grinning:
13. kvě 2009 v 10:11  • Odpověz
My bydlíme v baráčku tak naštěstí toho sousedi moc neslyší :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Ájo co v práci, máš toho hodně?
13. kvě 2009 v 10:17  • Odpověz
Jo, je toho celkem dost (dělám za dva lidi), ale dá se to zvládnout... Nejhorší je, že pořád někdo volá a otravuje a nabídkama, který stejně nikoho nezajímají...
Ale průběžně vás tu dočítám, tak mi zvedáte náladu...
Podle výpočtu bych měla mít v sobotu ovu, tak chci začít znásilňovat manžela :slight_smile: takže se dnes opravdu těším domů :grinning:
Co ty LUss?? jak ty válčíš?
13. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz
Ájo, tak se na to pořádně vrhněte ať se brzy zadaří, víš že Máj je náš :slight_smile: :wink:
Jak já válčím?Docela to jde, v práci se taky nějak nenudím, práce je dost, tak jsem ráda, v tého době jsem za to fakt ráda.Ještě potřebuju vydělat nějaké ty korunky, než to tu zabalím :wink:
A jinak všechno super, mám teď pořád dobrou náladu, léto se blíží, sluníčko svítí, takže i toto mi stačí ke štěstí.
Takže holky vykouzlete úsměv na tváři a všechno půjde hned lépe :slight_smile: :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky.

Tak dnes vám žádný report nedám, protože jsem začala zase krvácet a doktor mě nemohl vyšetřit, takže jsem objednaná na pondělí na 11 hod...To mi snad už skončí MS!!! :angry:
Bud. manžílek se mě dneska už ptal, kdy mi to konečně skončí, abychom se mohli začít zase snažílkovat...Potěšilo mě to!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 10:45  • Odpověz
Eli :frowning2: :frowning2: chjo, tak zase nic nevíme.Ty jsi měla už někdy takhle nepravidelný cyklus?Tak snad už v pondělí ti něco řekne.A mluvila jsi s ním o tom aspoň?
Jo to znám mě se taky vždycky hned druhej den ptá, kdy mi to zkončí :grinning: :grinning:
Neboj brzy se dočkáte :slight_smile:
13. kvě 2009 v 10:50  • Odpověz
to je tedy opravdu divné??? Vzal tě aspoň na konkultaci???
13. kvě 2009 v 10:51  • Odpověz
čau holky, tak hlásím dneska ráno "červeno" :frowning2:
13. kvě 2009 v 10:55  • Odpověz
Lussyn: zatím jsme spolu o ničem nemluvili, sama jsem mu řeka, že to vyřešíme v pondělí...
Ale určitě bude všechno v pohodě! Právě, že od té doby co jsem vysadila prášky, tak ten cyklus mám takový rozházený!!! Teď mě nejvíc trápý to, že to nechci mít na svatbu!!! :angry: :angry:
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Lussyn: vcera jsem to "menu" davala dohromady spolu s casopisem Apetit :grinning:

Sabi: :grinning: uplne vidim malou, jak by si chtela hrat s kotatkama :grinning: Musite mit veselo, co :sweat_smile:

AJa: muj MM je do zitra zase fuc, v SO oslava, takze fakt nevim, kdy budu znasilnovat :confused:

Eli: kdyz se dari, tak se dari, co :angry: Pondeli je za chvili :wink:
13. kvě 2009 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.