• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mláďátka aneb snažíme se od začátku jara (duben/květen) 2009

(Zamčená)
20. března 2010 
nany: já to zas tak už nehrotím...myslím, že je všechno v pořádku akorát se mi protáhnul cyklus.... :wink:
13. kvě 2009 v 10:58  • Odpověz
Eli správně, to je pozitivní přístup :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:00  • Odpověz
Eli svatbu máte 5-tého ne?To bys to podle mě neměla mít.Tohle byla určo na dlouho dobu poslední MS proto se s tebou takhle loučí, víš :grinning: :wink:
13. kvě 2009 v 11:02  • Odpověz
Lussyn: Aha, vidíš to mě nenapadlo!!! :grinning: :grinning: :grinning:
Tak třeba se se mnou už konečně rozloučí a my se budeme zase krásně snažílkovat!! :dizzy_face: :dizzy_face:

Aji: já už toho negativního přístupu měla plné zuby.... A stejnak v čem mi to pomůže?? V ničem!! :wink: Akorát mi to uškodí!! Takže se snažím být v pohodě! mít dobrou náladu a těším se už na svatbu!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Peťul :frowning2: to je mi líto, vypadalo to nadějně :frowning2: No tak zas příště, neboj bude to brzy.
Holky nějak se nám tu červená rozjíždí, já už ji taky každým dnem, hodinou :slight_smile: čekám. :wink:
13. kvě 2009 v 11:05  • Odpověz
Lussyn: Tak teď si červenou užijte... určitě jí budeme mít naposledy!! :grinning: :grinning:
13. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz
eliska: no takhle se mi libis kocko :wink: Jen tak dal a ono to pujde :wink:
13. kvě 2009 v 11:14  • Odpověz
Kramli: vždycky může být i hůř... Vždyť my se všechny máme přece dobře nebo snad ne??!! :dizzy_face:
Máme úžasné protějšky, kteří s námi prožívají dobré i špatné dny...co víc si přát? miminko??!! Jo to jo, ale až se bude chtít u nás zahnízdit mimíšek, tak se to stane!! :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: Prostě člověk musí myslet i sám na sebe a mít se rád!!
13. kvě 2009 v 11:17  • Odpověz
Eli, správně máme všechno, úžasné chlapy, kteří nás milují, jsme zdravé a ty dětičky, těch se každá dočkáme, jen musíme být trpělivé a ne rozmazlené holčičky, které chtějí všechno hned a teď :wink:
13. kvě 2009 v 11:24  • Odpověz
Nany a co jsi teda vybrala dobroučkýho?Udělej chuť :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky, tak jsem to nevydřela a ráno jsem si udělala testík. I když jsem na sobě nepozorovala žádné těhu příznaky (krom bolesti břicha čímž se o slovo hlásí mrcha) a věděla jsem ,že to nevyjde tak přesto smutná, že jsem nenašla //. No prostě jsem doufala, že se nám na dovolené zadařilo a té naděje jsem se nechtěla vzdát:frowning2:. No nic, tak si teď odbudu další mrchu a budu doufat,že už bude poslední:slight_smile:.
13. kvě 2009 v 11:42  • Odpověz
lussyn no já mám nízkou děložní sliznici takže by to byl zázrak, ale trošku jsem doufala, že se to třeba prvním těhotenstvím upravilo, ale ne...ale manžíl mi nenechal ani chvilku truchlit a hned mi podal telefon ať nás objednám do institutu, tak už máme termín,jdeme ke stejnému doktorovi, co nám pomohl ke kryštůfkovi a i ho s náma rodil...paní mi povídala, to už je člen rodiny, to já vás k nikomu jinýmu objednávat nebudu :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:44  • Odpověz
Petul, tak to je dobře, určitě vám zase pomůžou a brzy se budete radovat znovu.A jak dlouho jste na Kryštufka čekali?Držím ti palce, aby bylo vše v nejlepším pořádku a brzy všechno vyšlo, tak jak má.
Áji, to ti věřím, i když si říkáš, že určitě těhu nejsi, tak někde vzadu to tam pořád je a ty doufám, že proč zrovna vám, by to nemohlo vyjít.Tak nepropadat panice a zvesela do dalšího snaženíčka :slight_smile:
13. kvě 2009 v 11:51  • Odpověz
lussyn: na kryštůfka jsme se snažili rok a půl samy, pak nás odeslali do institutu reprodukce, kde mi řekli, že jsem mohla být do roka 10krát těhotná, protože ovulaci mám ukázkovou, ale nemá se to kam uhnízdit a během prvního cyklu pod hormonama na růst sliznice jsem otěhotněla inseminací, aby to byla jó tutovka .-) tak kéž by to teď šlo taky tak pěkně :wink: kryštůfek půjde s náma jako předloha, aby věděli jak to chceme .-D
13. kvě 2009 v 11:58  • Odpověz
//
10/4:Sabinečka - Libuše 23let, snž 4/09 , kyselina listová TP: 18.12.2009
10/4:Renča 03
13/4: lin28-Linda Koulias, 28let, ,snž od 3/09, kyselina listova TP: 20.12.2009

snž:
Kopretina 82-Lucka, 27 let, snž od 4/09, ...................2DC,kyselina listová
AjaChlapikova - Andrea, 22 let, snž 4/09, ...................13DC, kyselina listová
Macinek - Martina, 28 let, snž 5/09 ...........................29DC, kyselina listová
Klaruska-Klára, 25 let, snž.od 4/09, ...........................14DC, kyselina listová
ajjik-Pavlína,25 let, snaž.od 5/09, ..............................27DC, kyselina listová
Nany 123-30 let, snž od 3/09, ..................................14DC,kyselina listová
Kramlinka 88:Lucie 25,snž od 03/09,...........................17DC,kyselina listová
Taggy: , 22, snž: 4-5 vysazení HA, snž od 06/09...........27DC, Calibrum babyplan
Lussyn: Lucka, 28 letsnž 4/09, ..................................26DC,kyselina listová
Lancy: Lenka,28 let,snž 04-09,...................................20DC,ac.folicum
Kali.kal: Mirka, 27 let, snž od 1.5., ..............................22DC, Calibrum babyplan
Andrissek-Andrea 35 let.snž od 4/09, .........................1DC, Calibrum
eliska_v: Eliška, 20 let, snž od 03/09, ..........................7DC, kyselina listová + Calibrum babyplan
majatob: Magda, 22 let, snž podle nálady.....................15DC, Gravital
petullka: Petra, 25let, snž 04/09, ...............................1DC, kyselina listová
13. kvě 2009 ve 12:02  • Odpověz
aaaaa, vy jste ukecany!!!!
luss, na drink jsem zapomnela, promin :cry: :cry: :cry:
byla nas navstivit Tobikova nevesta s maminkou :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:03  • Odpověz
jo a studuju dve skoly, jednu denne (letos koncim, uf) a druhou dalkove :wink: uz nevim kdo se ptal
13. kvě 2009 ve 12:04  • Odpověz
majatob: a toto všechno zvládáš?? :confused:
13. kvě 2009 ve 12:05  • Odpověz
eli, co vsechno? :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:06  • Odpověz
teda majatob, skládám ti poklonu!dvě školy a roční raubíř, to jsi dobrá!! :wink:
13. kvě 2009 ve 12:07  • Odpověz
petul, no obcas je to mazec, ale vsak jsme na to dva :wink: sama bych to nikdy nezvladla :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 12:08  • Odpověz
autor
Tak jsme zpátky...
Eli, to je na levačku, ale chváááálííím za super přístup, takhle bude mimi razdva :wink:
Ajji, škoda, ale květen to tady jistí, tak hlavu vzhůru a s chutí do dalšího kola... :dizzy_face:
Peti, tak at se vám brzičko povede sourozeneček, však vy na tu "červenou" vyzrajete... :dizzy_face:
A holky, co můžete, znásilňujte, ať se tu po červený vlně rozjede dvoučárková vlna-jo? Spoléháme na vás-zatím, příští měsíc se přidáme... :grinning: :dizzy_face:
13. kvě 2009 ve 12:12  • Odpověz
majatob:stejně je to obdivuhodný, ještě jsi psala, že vlastně malej se pořád kojí i v noci, teda to si vůbec neumím představit, musíš být totálně unavená...je fakt, že už tak dva měsíce mě občas přepadaj roupy a uvažuju o brigádce na 4 hoďky denně, kluci by se víc užili a já bych zase jela na 150% :slight_smile: ale pak mi to zase přejde :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz
autor
Maji, klobouk dolů, taky jsem občas měla chuť začít něco dálkovýho, aby člověk totálně nezakrněl, ale stačilo si to představit a hned měto přešlo... :sweat_smile:
13. kvě 2009 ve 12:14  • Odpověz
kopretinka: :grinning: pořádnou tsunami dvoučárek :wink:
majatob: myslím ty dvě školy...
holky nechte toho :sweat_smile: sla jsem do tehu s tim, ze proste skoly dodelat musim, protoze by nam to rodice asi neodpustili, a tak se snazim jak to jde...nerikam, ze to neni narocny, ale zas na druhou stranu nelpim na tom abych to udelala se samyma jednickama, tak tak nejak proplouvam bez nejake extremni namahy :grinning:
13. kvě 2009 ve 12:21  • Odpověz
navic, jednu dodelavam jeste stredni, takze tak, jenom maturita bez absolutoria je mi na nic :frowning2:
13. kvě 2009 ve 12:22  • Odpověz
majatob: Tak držím teda palečky a klobouk dolu!!!
13. kvě 2009 ve 12:23  • Odpověz
lussyn: neco malo jsem si objednala u segry (dela v hotelu) - chlebicky, mini zakusky..ja mam v planu dat na gril nakou tu rybu, maso..k tomu udelam bramborovy salat s avokadem, plnene zampiony, jednohubky z listoveho testa, rajcata s mozarellou..uf uz si ani nevzpomenu :grinning:

Ajjik: me to nas... v breznu (prvni mesic snazeni)..vedela jsem (dle testu), kdy byla OVU..fakt jsme se snazili a nic.. :rolling_eyes: Neves hlavu :sunglasses:

petulka: prosim Te, lze nejak (bez Dr.) poznat, ze mas nizkou del.sliznici ??
13. kvě 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.