• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
Ahoj,
Miru já ti hrozně držim palce!!! Buď aby to prtě šlo samo, a nebo v případě vyvolávání aby bylo vše ok.

No, úterý je za chvíli. Uvidíme jestli to během dvou dnů stihneme :grinning: Ha, připadám si jako king, protože se nám podařilo v pátek sexovat.. :sunglasses: Sice sem pak myslela při každym pohybu že už, ale nic :grinning: Ale aspoň ten akt samotnej potěšil. Fakt těch 9 měsíců je sakra dlouhá doba a my to fakt moc slavný neměli..
No, dneska..vlastně včera sem si dopřála odpoledne vanu a teď tu pocucávám skleničku červenýho. Teda jako ale odpoledne se mi fakt udělalo nějak šoufl, až sem si musela lehnout. Křeče jako prase, vedro, bolest jako při MS..já myslela že umírám. Ale rozdejchala sem to a dobrý :grinning:
Já jen doufám, že nebudu přenášet...to bych fakt nechtěla. I když důvod, proč sem se toho bála byl původně takovej, že sem dloooouho neměla ani strii na pupíku, a moje mamka se mnou když přenášela, tak v těch posl. dnech se jí "potrhal" celej pupík... No, a já už to mám teď taky pěkně barevný. Vypadám jak...sluníčko je slabý slovo. Tak snad se to trochu smrskne až se mi ten pupek vrátí do původního stavu.
8. bře 2009 v 01:50  • Odpověz
ahoj

tak naštěstí mě se strie neobjevily a břicho už mám původní,ale je fakt,že jsem přes 2 roky po porodu
holky taky vás střešně svědila kůže na pupíku?
já se pořád škrábala a snad 3x denně jsem se mazala

Miru už je asi v porodnici co?
tak snad se tu pak brzy objeví a napíše nám jaký to bylo
tobě Péťo se to taky blíží
no mě se sex v těhu hlavně na konci strašně líbil,ale manžel se bál,že Kačce něco provede :angry:
8. bře 2009 ve 13:18  • Odpověz
Ahojte kočandy, tak jsem stále tu, stále 2v1 :angry: Už mi to leze pěkně na mozek a z toho zítřka mám opravdu nervíky, od rána bulim jak želva :( Jediný, co mě fakt drží, že bych zítra už mohla tu svojí cácorku držet u sebe a tulinkovat se s ní :dizzy_face:

Jinak mě se strie objevily, je to fakt hnus, hnus a hnus, hrozně mě to štve.. a to jsem se mazala jak blázen.. :frowning2: Mám to přes půlku břicha, takže to mi na sebevědomí taky moc nepřidá :frowning2: Tak jsem zvědavá, jestli to aspoň trošku vybledne, ale prý to už NIKDY nezmizí.. Taky se mi udělaly trošku na stehnech - mno, někde jsem si to asi musela vybrat, když jsem jinak těhotenstvím proplula krásně..
8. bře 2009 ve 13:39  • Odpověz
Jo jo, pupík mám dole skoro celej a nahoře to mám taky. Jak řiká máma, každá sranda něco stojí. A blbě mi taky přes celý těhu nebylo. Jako bych ani nebyla. Já fakt jen doufám, že až se to břicho smrskne, tak že se trochu smrsknou i ty jizvy. Připadám si fakt divně. Je to ošklivý červený, bílý a lesklý... A to se mažu taky jak blázen. Až bude sluníčko, tak se budu opalovat hodně, slyšela sem, že to snad pomáhá. No a až budou třeba peníze, tak se zkusim popídit, jestli by trochu nepomohl aspoň ten lejzr, co se s nim opravujou ty klasický jizvy..ale prý na tohle nepomáhá nic. Ale kdyby se to aspoň trochu zlepšilo, tak by to za to stálo.

lener, u nás to je tak, že já bych sex i ráda, respektive hlava je pro, ale tělo je tak nějak proti.. A to je teda na prd pěkně, protože taková doba..no hrozný :unamused:
8. bře 2009 v 16:32  • Odpověz
Taky jsem slyšela o tom opalování, jen se budu muset opalovat někde, kde nebudou lidi, aby ten hnus neviděli.. nebo samoopalovací krémy, nebo solárko? :grinning: O lejzru jsem taky něco zaslechla, prý to nezmizí uplně už nikdy, ale hodně se to zlepší, ale je to dosti drahý.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak, co se sexu týče, já byla celý těhu nadrbaná, to byla hrůza :grinning: :grinning: Moje kamarádka mi říkala, že její manžel měl smůlu celých třičtvrtě roku.. a taky to přežil.. :slight_smile:

Péťo, koukám, už máš v pase 40tt :fearful: To to letí jako bláááázen!!!Vždyť to je teď v pátek.. :astonished:
8. bře 2009 v 17:35  • Odpověz
jak už jsem psala naštěstí ty strie nemám
ale kdo ví co bude při další těhotenství že?
mě se udělaly jen pidi na prsech,ale ty zmizeli
na prdce mám pidi bílý,ale ty už mám dlouho,jak jsem ztloustla a hned zas zhubla to bylo okolo puberty
mě se udělala ne břichu jen ta tmavá čára od ppíku a dolů a to mám ještě trošku vidět,ale to je jen maličkost

no tak snad se vám ty holky strie zlepší :wink: ürčitě vyblednou a až se zmenší pupík tak to bude snad lepší no
švagrová už měla 2porody a je bez strií
moje ségra taky 2porody a bez strií jen menší celulutida

no já jsem na sebe taky v létě zvědavá v plavkách
i když když budu těhu,tak stejnak k vodě asi chodit nebudu
malá bude muset čekat na tatínka
8. bře 2009 v 18:16  • Odpověz
miru,ale to tvoje 42tt
to je strašný,ale neboj zítra už si tě tam nechaj,daj ti provokačku a snad do úterka porodíš
budu ti držet palečky
jsme zvědavá kolik malá bude měřit a vážit
podle mě už bude obřík
je stejnak zajímavý,že se jí nechce na svět tedy!!!!
8. bře 2009 v 18:18  • Odpověz
Ahojky Lenerko!Prý jsou strie hodně dědičnou záležitostí :( takže já s tím napůl počítala, ale bláhově jsem si myslela, že když se budu mazat a mazat, že to bude dobrý.. :rolling_eyes:
Mno jo, moje 42tt.. to je hrozný.. to by mě ani ve snu nenapadlo :unamused: Lener, já chci porodit už zítra..doufám, že se se mnou nebudou moc crcat, určitě tam nebudou mít místo, aby si mě tam nechali zbytečně dlouho a vyvolají mi to hned ráno.. ale četla jsem bohužel, že první den tě jen monitorují a vyvolávají až druhý den.. to by mě piclo.. tak doufám, že u Apolináře je to jinak :wink:
8. bře 2009 v 19:02  • Odpověz
Tak mi praskla voda, tak si jdu dobalit a jedem.. dám potom vědět, páááá :dizzy_face:
8. bře 2009 v 19:58  • Odpověz
miru supéééééééééér
držíme moc palečky snad se malá povede dostat na svět ještě dnes
ať se moc netrápíš
8. bře 2009 ve 20:12  • Odpověz
Jééééééé miru praskla voda, no mě trefí!!! :grinning: To je super že se malá rozhodla sama...jé já budu brečet :grinning:

Chtěla sem psát o striích, ale nebudu, tohle je dobrý! Jé já závidim. Ještě sem jí chtěla napsat, že sice v pase mám termín v pátek, ale dr. mi berou ten úplně první, a to je teď v úterý :slight_smile:

No tak aby to měla hezky rychlý a v pohodě!!! Držim palce!!
8. bře 2009 ve 22:43  • Odpověz
ahoj Péťo

neboj na tebe to taky brzy přijde :wink:
9. bře 2009 v 10:21  • Odpověz
ahoj, no snad.. Řikám si, zejtra termín, mohlo by to na mě hupnout. Jenže já nevim, přemýšlela sem, jestli sou třeba ještě nějaký jiný příznaky toho, že to na mě de, třeba jako že mi je tak nějak nevolno, nebo změna nálady, nebo něco jinýho než ty známý věci. Malá mi tam dělá kotrmelce že si myslim, že mi proskočí břichem. A já si pořád nepřipadám, že by už. Přítel sice řikal, že mi trošku kleslo břicho, ale jako já bych si toho ani nevšimla. Takže to asi taky nic nezvěstí. Ach jo, v noci nejde spát, protože mě nehorázně bolí nohy nebo prozměnu břicho jako při MS. Fakt už mě to neba :sweat_smile:
9. bře 2009 v 16:51  • Odpověz
ahoj

no já nevím no
já měla příznaky desně mě bolelo břicho jako fakt při MS
a střílelo mě to do zad
ale takový příznaky už máš dávno co?
tak nevím nevím
hlavně si dej dlouhou procházku,sexík a uvidíš,že se malý bude chtít ven

to je jasný,že se tam mele,už má málo místa
já naštěstí v noci spala,nohy mě neboleli

kolik už jsi přibrala?a kde jdeš zase na monitor?
9. bře 2009 v 16:57  • Odpověz
Mám nahoře 10kg a na monitor du už zítra, protože mám termín. Tak proto takhle dřív. Byla sem ve čtvrtek. Monitor ok. Ale už mě 2x dr. nevyšetřil, tak ani nevim jestli se tam dole něco děje nebo ne.. Tak zejtra snad (i když to dvakrát nemusim) mě prohlídne.
Čoveče, sexík na ní moc neplatil, to mi jen bylo přes den divně, že sem se bála večer vzdalovat nějak dál od baráku, ale nakonec mi bylo "dobře". No a na procházku bych šla, je celkem hezky, ale neni s kym, a zase jít sama..to taky nevim jestli by byl dobrej nápad :grinning: No ani to červený víno a vana nijak nezabrali.
Joo, taky mi možná tvrdne břicho. Asi kdyby to dělala malá, tak by to bylo..no nevim. Vždycky to tak jako ztuhne, a je to trochu nepříjemný.
9. bře 2009 v 17:14  • Odpověz
Koukám že tu nic.. No jen hlásim, že já pořád 2v1.
Jak pak je na tom Miru, už by mohla bejt doma, že jo. Já jí závidim :grinning:
12. bře 2009 v 00:08  • Odpověz
Děvčata, kampak ste se ztratily? Bych potřebovala konzultovat, a neni s kym :grinning:
12. bře 2009 v 19:12  • Odpověz
ahoj Péťo
tak ještě 2v 1?já už myslala,že jsi taky v porodnici
takže už 41tt to strašně uteklo
a jak ti je?
12. bře 2009 ve 21:09  • Odpověz
nové foto dobrý :wink:
za chvíli tu budou fotky miminek :slight_smile: už se na ně těším
12. bře 2009 ve 21:10  • Odpověz
Ahoj!!
Ne ne, pořád kindrvejce :grinning: Zítra du znova do poradny, tak snad něco. Ale nic tomu nenaznačuje...leda, že by nějakej náznak byl ten, že moje tělo se rozhodlo udělat mi klystýr samo.. Už pár hodin trpim, nevim jestli dřív zvracet nebo...hm, chvíli je mi zima, chvíli teplo, připadám si jak kdybych měla kocovinu. Hlava se mi motá..no fakt pako. A slečna se rozhodla mě taky k tomu ukopat :grinning: Tak jestli toto k něčemu směřuje, hmm..fajn. Začíná to mooooc pěkně :grinning:
12. bře 2009 ve 22:32  • Odpověz
jé vidíš já jsem pako
na sračku jsem zapoměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak to je jasný,to já měla taky
a když jsem přijela do porodnice,že už jsem byla na velký,že jsem měla tu srajdu,tak říkali počkejte my vám ten klystýr stejnak dáme
a dali a kolik ještě ze mě toho vyšlo,že jsem 4dny nešla na velkou

tak to počkej to brzy přijde
konečně
12. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz
Jako fakt? To je taky příznak? No super...ježiš. No možná jo, možná to přijde. Já sem měla i takovej divnej pocit, jako..ne nervozní, ale přecházela sem po baráku sem tam jak to dělaj lvi v kleci. A taky se k tomu chovám jako totální magor, dělám hrozný kraviny :grinning: A divně mi "tepe" tam dole. Hmm, tak to se budu bát usnout :grinning: Abych to nezaspala.
12. bře 2009 ve 22:52  • Odpověz
no tak to se neboj
to je taková bolest,že tě to nenechá spát
ale každý to máme jiný že?
a co máš u sebe přítele?kdo by tě když tak odvezl do porodnice?
už se asi na tebe u Apolináře těšej
možná dnes možná zítra tu Kiki bude
12. bře 2009 ve 23:03  • Odpověz
tak jestli Miru porodila v neděli
tak by je dneska mohly pustit domů
snad malá nedostala tu žloutenku
kačka jí naštěstí neměla
12. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz
Přítel neni, ale sem doma s mámou a tátou. Máma dokonce příjela od přítele když sem se jí pochlubila, jak divně mi je :grinning: Takže jako případnej odvoz mám.
A jak rychle to u tebe začalo po tom slavným sraní? :grinning: :grinning:
No sem na Miru zvědavá. Už by doma mohli bejt..snad všechno proběhlo dobře.
12. bře 2009 ve 23:09  • Odpověz
no počkej já to měla takhle:
nejdřívě ta dlouhá procházka
pak to žehlení
pak bolesti břicha okolo 18h
pohádku od 20h už jsem horko těžko rozdejchávala,jak mě bylo blbě
to jsem jen prděla :grinning: a prej strašně smrděla
to víš vánoční jídlo
salát s řízkem
pak okolo 23h chtěl manžel jít spát a jak jsem knourala a bylo mě fakt blbě,tak jsem ho nenechala spát!!!!
přišlo mě to i sobecký já se budu trápit a on chrápat
to nééééééééééééééééééé
pak ty kontrakce byly častější a když byly asi po 4minutách to už bylo okolo 3h ranní tak přišla ta srajda
a pak jsme jeli
asi po 4h jsme byli v Podolí
manžel mě musel i oblíkat,mě se do porodnice nechtělo,dostala jsem najednou ze všeho strach
12. bře 2009 ve 23:17  • Odpověz
přijeli jsme tam
byla tam šíleně protivná sestra na přijmu
co chceš v noci a ještě 26.12,o svátku že?
udělala monitor
na všechno se vyptala
a běžela pro Dr,ale vrátili se spolu za hodně dlouhou dobu
asi stihli sexík či co
sestra byla nějaká veselejší
doktor docela ušel
řekl,že si mě tu nechaj,že jsem na 4cm
manžel bežel ještě do auta pro tašku
a pak to začlo
12. bře 2009 ve 23:19  • Odpověz
jak to sem ,tak všechno píšu
tak se mě všechno vrací
radost,bolest všechno
jako kdyby to bylo včera a né před 2rokama a něco

ale je fakt,že to bolí,ale dá se to
na bolest se dá zapomenout,když držíš to malý miminko :slight_smile:
12. bře 2009 ve 23:21  • Odpověz
dobře,že nejsi doma sama :wink:
snad to do porodnice přítel stihne :wink:
12. bře 2009 ve 23:22  • Odpověz
jdu chrupat
a stejnak se mě vybíjí notebook
jsem zvědavá,jestli tě tu zítra ještě uvidím
pa
držím palce
dobrou
12. bře 2009 ve 23:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.