• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mladé maminky Praha

(Zamčená)
19. března 2011 
MIško jojo, já dala Martínkovi body a tepláčky, tak to bylo nastejno. Musim sehnat nějakou pěknou letní deku mám jen opravdu teplou zimní a to by se chudák asi upekl :grinning: .
S tim doděláváním to znám. Včera mi mužík po 3 měsících konečně přidělal digestoř a kdybych mu nestála za zadkem a neprudila ať to po sobě hned uklidí, tak by to zbylo na mě a když bych to ani já neudělala, tak by to tu leželo než bysme umřeli, ale fakt nějak mu to nevadí, když po sobě má nepořádek.
20. kvě 2009 v 17:52  • Odpověz
Marfu: v tomhle jsou chlapi stejní,ten můj si po sobě ani nezamete:frowning2:...Já ho už 2 měsíce hodním ať mi připojí plyn.sporák a furt nic:frowning2:...ale jednou se snad dočkám....
Já vždycky říkám,že kdyby v prostřed místnosti bylo "lejno" tak do něj klidně šlápne a půjde dál :grinning:
20. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz
Matýsek má dneska svůj den. Ráno vylil v obýváku Martinův olej na koberec a teď zase tmavej čaj taky na koberec. Už, aby šel spát jinak mě klepne :angry:
20. kvě 2009 v 18:27  • Odpověz
ahoj marti
ségra byla s klukem taky kvůli pindíkovi a pan dr. ho pochválil, že je chlap.
kuba ted -2 a půl- musí taky stahovat, tak si u toho říká otevřenej a zavřenej bimbí :grinning: :grinning: :grinning:

k tý dece.my máme z tesca tu bavlněnou oboustrannou-sice je to osuška, ale nám je to fuk :sunglasses:
20. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz
Andy no vidíš v Tescu maj různý lehký deky, tak tam zítra zajedu se kuknout :slight_smile:
20. kvě 2009 v 19:14  • Odpověz
ahoj holky,hlásím se po dlouhé době :wink:
My dnes měli jen pláťáky a tričko
Chudák Máťa :frowning2:
20. kvě 2009 v 19:21  • Odpověz
zejtra má bejt nejteplejší den od začátku roku, tak asi dáme už sporťák
20. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz
Holky,my zítra v tom vedru už dáme šaty a ponožky,aby se malá neupekla.
Andy jakej máš sporťák?A není na něj brzo?
20. kvě 2009 v 19:38  • Odpověz
Holky tak děs, dneska je pro nás fakt den blbec. ve čvrt jsem dala kluky spát a Martin (jinak jen položim do postele a spí) pořád jen řve a řve několikrát jsem ho vytáhla pochovala, ale nepomáhá to, tak jsem ho tam teď nechala chvilku řvát. Včera už takovou scénu udělal, ale bylo to slabší než teď. Jen, aby se nám nezvrtlo usínání to by mě kleplo :frowning2:
Taky jste měli nebo máte některý dny s usínámim horší, ale jinak je to v poho?
20. kvě 2009 v 19:43  • Odpověz
mám quinny speedi, 30.máme 6 měs.
na zahradě máme bazarový golfky maxi cosi citi a dobrý.jdou do lehu a na chvilku jí je zvednu do polosedu.
vždyt, když je v lehátku,tak je taky v polosedu
.mám do sportáku tu vlužku,takže bude mít pohodlí
20. kvě 2009 v 19:53  • Odpověz
marti,
mně Sofi řve,jen když je večer hladová.poslední dny mi mezi 17.-20.hod. vypije 400-50ml :astonished: :grinning:
jinak dnes snědla skoro celou skleničku mrkev,květák brambory,hrách
20. kvě 2009 v 19:56  • Odpověz
Já sporťál používám třeba do krámu nebo na chatu, protože se mi do auta hluboká korba nevejde a dávám tam tu vložku. je to v úplnym lehu, tak to nevadí. Jo a když sedim a mám ho opřenýho o sebe v takovym pololehu, tak zvedá hlavičku a snaží se posadit :grinning: no sranda.
20. kvě 2009 v 19:58  • Odpověz
No vy ste holky sportovkyně :slight_smile:

Tak, když bude hodně řvát, tak mu dám ještě mlíčko a uvidim. Je pravda, že jsme museli podle pani doktorky mlíčko ubrat, tak hladovej bejt může. Teď mu mám dávat 120ml už tolik neblinká zato víc řve :frowning2:

Kluci jsou povahově totálně odlišný, tak mám podruhý "první" mimčo.
20. kvě 2009 ve 20:02  • Odpověz
jj.to je legrační to zvedání :grinning:
hele, ta naše herečka se nechce otáčet na břicho,když na ní koukáme. Dnes jsme ji pozorovali z kuchyně- máme tam takový okno ve zdi do obyváku- a válela si tam sudy a smála se
mrka malá :grinning: :grinning: :grinning:

marti, v čem jezdíte? Myslím kočár
20. kvě 2009 ve 20:03  • Odpověz
no je pravda, že za těch 5-6 let asi vyjdeš ze cviku, ale aspon, podle mýho názoru, si ty miminka víc vychutnáš, protože máš na ně víc času.

ten neoprenek je super. vůbec nebyla na tělíčku studená, malinko jí studily chodidla, a trochu i nadnáší a v kombimaci s huggies plenkou do vody ideální kombinace :wink:
20. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz
Marfusska,to asi bude tím,že mu to chybí,každopádně přeju pevné nervy a ať nedopadneš jako já,uspávám od 8 měsíců den co den,nikoho jiného nechce :unamused: jinak máš mezi klukama přesně ten rozestup co chci já :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz
Nejde to odeslat je to ten firkon Ivone
20. kvě 2009 ve 20:15  • Odpověz
No nedalo mi to a teď jsem mu ještě 60ml dala na dopití, tak uvidim jestli to bylo hlady :astonished:
Leni je to fajn rozdíl Máťa už mi se spoustou věcí pomůže, ale je fakt, že se musim hodně hlídat, abych ho chudáka moc nezaměstnávala, protože už je to velkej rozumnej kluk, ale musim myslet na to, že je to pořád muj malej chlapeček :dizzy_face: . jo a jak jsem psala, jestli dodržíš tak velkej věkovej rozdíl, tak se připrav na to, že budeš mít dva jedináčky :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:22  • Odpověz
Marfu,to je mi jasný a ani mi to nevadí :slight_smile:
20. kvě 2009 ve 20:27  • Odpověz
jo,ten znám

mně se líbil firkon F4, ale sport.nic moc.
pak jsem od ségry dostala nabídku na autosedačku, korbu a bylo vybráno. :grinning:

sehnala jsem novej z kolekce 2007 ty nový jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.ostrovpokladu.cz/kocarky/quinny-speedi-sx máme tu tyrkysovou barvu
20. kvě 2009 ve 20:28  • Odpověz
TAk u nás už se spí, byl to hlad. To jsem teda krkavčí matka :grinning:

To je hezkej kočár.
20. kvě 2009 ve 20:37  • Odpověz
marti, sociálku na tebe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. kvě 2009 ve 20:46  • Odpověz
hlavně se s ním fakt dobře manevruje.otočím se na místě asi na 1m2 . Ségra vybírá kočár a už i můj chlap přiznal, že lepší neviděl :grinning: :grinning: byli jsme v dětským ráji a zkous´šeli jsme snad 20modelů :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:48  • Odpověz
Já jsem s tim svym taky spokojená. Chtěla jsem kočár hlavně na courání po sídlišti, protože toho nachodíme opravdu hodně :slight_smile: a na cesty budu tak za dva měsíce kupovat golfky mám zatim vybraný tyhle
http://www.detskezbozi.com/inshop/kocarky/golfove-hole/babypoint-saturn.html
snad se to ukáže. Neznáš je jaký jsou? popravdě mi jde o cenu, nemůžu si moc vyskakovat.
20. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
holky,tak u nás se taky spí:slight_smile:sice s řevem,ale spí:slight_smile:
No,já furt řeším jakej sporťák,ale ne a ne si vybrat!Golfky fakt nechci:frowning2:
20. kvě 2009 ve 20:56  • Odpověz
Tenhle má totiž nosnost 18kg a jiný třeba jen 13kg. No a Martin má už teď 7,5 tak aby nám nějakou dobu vydržely :sweat_smile:
20. kvě 2009 ve 20:58  • Odpověz
Miško proč nechceš golfky?
20. kvě 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.